forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/11/2014 : 01:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.



de nam radje reci

jel mozes da prdnes dok ti je unutra



Ahahahah
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 08:17:39  Show Profile Show Extended Profile
Odnosi li se ban samo na forum ili šire, odnosno smije li Kruger doći na Interliber ako za to vrijeme ima ban?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 06/11/2014 : 09:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Vi pojedini ste svakim danom sve gori i od onih na forum.hr




Pa kad moderatori toleriraju svađe i vrijeđanja na topicu koji bi trebao biti o prijedlozima i dobronamjernim kritikama stranici.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/11/2014 : 11:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Odnosi li se ban samo na forum ili šire, odnosno smije li Kruger doći na Interliber ako za to vrijeme ima ban?


Smije ali samo u pratnji bana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37444 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/11/2014 : 13:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

I samo autobahnom.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2014 : 14:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.


nemoj krasa uzimati za ozbiljno,njemu je droga isprala mozak...pusti ga...a i ti jeboite,šta si tako pičkast...pa reci i ti njemu daje peder...pitaj ga da ti ispriča kako guzi ovce...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 06/11/2014 : 14:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.


nemoj krasa uzimati za ozbiljno,njemu je droga isprala mozak...pusti ga...a i ti jeboite,šta si tako pičkast...pa reci i ti njemu daje peder...pitaj ga da ti ispriča kako guzi ovce...



Kao na forum hr. Muški kutak.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2014 : 14:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.


nemoj krasa uzimati za ozbiljno,njemu je droga isprala mozak...pusti ga...a i ti jeboite,šta si tako pičkast...pa reci i ti njemu daje peder...pitaj ga da ti ispriča kako guzi ovce...




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/11/2014 : 14:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.


nemoj krasa uzimati za ozbiljno,njemu je droga isprala mozak...pusti ga...a i ti jeboite,šta si tako pičkast...pa reci i ti njemu daje peder...pitaj ga da ti ispriča kako guzi ovce...



globo..jel ti nedavno kolegica prenijela pozdrave od jednog slovenca xe
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 14:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Josip2000

Samo nastavi lwood, dokazuješ moje tvrdnje svakim svojim sljedećim postom, i usput si sam navlačiš gaće preko glave XD. Još jedan savjet: upiši večernju školu, kategorija - pravopis. Ja kao hrvat i obrazovan čovjek neznam šta znače riječi "triba", "reč", "uključia", "miseca" i slične.



iz tvojih postova prosto pršti obrazovanost velika rvatino.

Daj čovječe mani me se, nemoj mi se obraćat, biće ti bolje u životu, ovako ti mene provociraš, ja ti uzvratim i navučem gaće preko glave. Idi radi nešta, zaradi koju kunu da si možeš kupit koji strip, znam da većini dalmatinaca pa tako i tebi rad nije u krvi i da ti je rad strani pojam ali probaj, bićeš zadovoljniji i nećeš toliko misliti o ratovima, pljačkama, bahaćenju te kako da drugima napakostiš.



Svi purgeri su pičke i plodovi bluda zagorskih kurvi i austrijskih vojnika.
Svi srbi su četnici.
Svi crnci su priglupi.
Svi sa imenom Josip su idioti.


moderatori ako me za ovo izbacite ste licemjeri.



Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2014 : 14:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.


nemoj krasa uzimati za ozbiljno,njemu je droga isprala mozak...pusti ga...a i ti jeboite,šta si tako pičkast...pa reci i ti njemu daje peder...pitaj ga da ti ispriča kako guzi ovce...



globo..jel ti nedavno kolegica prenijela pozdrave od jednog slovenca xe


da...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 15:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000
znam da većini dalmatinaca pa tako i tebi rad nije u krvi i da ti je rad strani pojam


za ovo bi trebao letit s foruma,jer si uvrijedio meene kao dalmatinca,a i ostale forumaše dalmatince kojih ima poprilično na forumu...ali ako te izbacim,morat ću i nesvrstanog...ali nesvrstani ono ne misli,a ti misliš ovo šta si napisao...ovo ti je zadnje upozorenje...ima da tge izbacim do uskrsa...a ti lijeni dalmatineru ajvude,prestani prcat josipa...

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2014 : 15:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24


quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Josip2000

Samo nastavi lwood, dokazuješ moje tvrdnje svakim svojim sljedećim postom, i usput si sam navlačiš gaće preko glave XD. Još jedan savjet: upiši večernju školu, kategorija - pravopis. Ja kao hrvat i obrazovan čovjek neznam šta znače riječi "triba", "reč", "uključia", "miseca" i slične.



iz tvojih postova prosto pršti obrazovanost velika rvatino.

Daj čovječe mani me se, nemoj mi se obraćat, biće ti bolje u životu, ovako ti mene provociraš, ja ti uzvratim i navučem gaće preko glave. Idi radi nešta, zaradi koju kunu da si možeš kupit koji strip, znam da većini dalmatinaca pa tako i tebi rad nije u krvi i da ti je rad strani pojam ali probaj, bićeš zadovoljniji i nećeš toliko misliti o ratovima, pljačkama, bahaćenju te kako da drugima napakostiš.



Svi purgeri su pičke i plodovi bluda zagorskih kurvi i austrijskih vojnika.
Svi srbi su četnici.
Svi crnci su priglupi.
Svi sa imenom Josip su idioti.


moderatori ako me za ovo izbacite ste licemjeri.






i šta s ovim??

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2014 : 15:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000
znam da većini dalmatinaca pa tako i tebi rad nije u krvi i da ti je rad strani pojam


za ovo bi trebao letit s foruma,jer si uvrijedio meene kao dalmatinca,a i ostale forumaše dalmatince kojih ima poprilično na forumu...ali ako te izbacim,morat ću i nesvrstanog...ali nesvrstani ono ne misli,a ti misliš ovo šta si napisao...ovo ti je zadnje upozorenje...ima da tge izbacim do uskrsa...a ti lijeni dalmatineru ajvude,prestani prcat josipa...


i s ovim??
nešto ti nije pravo?


https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 15:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message


Ovo je privatni forum na kojem pojedine osobe rade sto god hoce a goste se vrijeda i omalovazava na sve strane...
Samo se cudim vlasniku sajta sto je dozvolio privatiziranje ovako vrhunskog foruma...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2014 : 15:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24



Ovo je privatni forum na kojem pojedine osobe rade sto god hoce a goste se vrijeda i omalovazava na sve strane...
Samo se cudim vlasniku sajta sto je dozvolio privatiziranje ovako vrhunskog foruma...


mani se ćorava posla...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 06/11/2014 : 15:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Mene nitko nije vrijeđao iako sam "gost", a zbog onakvih izjava tu gore bih, da sam ja moderator, bilo kazni...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 15:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000
znam da većini dalmatinaca pa tako i tebi rad nije u krvi i da ti je rad strani pojam


za ovo bi trebao letit s foruma,jer si uvrijedio meene kao dalmatinca,a i ostale forumaše dalmatince kojih ima poprilično na forumu...ali ako te izbacim,morat ću i nesvrstanog...ali nesvrstani ono ne misli,a ti misliš ovo šta si napisao...ovo ti je zadnje upozorenje...ima da tge izbacim do uskrsa...a ti lijeni dalmatineru ajvude,prestani prcat josipa...


i s ovim??
nešto ti nije pravo?




Izbaci onda oboje sta cekas?!!!
Tebi direktne uvrede nisu nista??
Nemoj izmisljati i opravdavati nego radi ono sto je pravedno!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 06/11/2014 : 15:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
S kojeg topica su one uvrede prema Dalmatincima, Purgerima i ostalo?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 15:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ajde Globinjo barem jednom budi ok i objasni, pojasni zasto ne izbacis oboje?
Nego stitis jednog pa ne mozes izbaciti drugoga?
Molim te ti znas sto je on mislio...pa da i nije mislio... ono sto je napisao... na ovom forumu nesto bezobraznije i odvratnije nisam cuo...
Mene kao purgera vrijeda strasno sto mi je lik napisao da mi je majka zagorska k***a... sreca pa je ovo na forumu izjavio... NIJE U REDU NIKAKO!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 15:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

S kojeg topica su one uvrede prema Dalmatincima, Purgerima i ostalo?


Gnk Dinamo... a i Josip zasluzuje ban... onako strpati sve dalmatince u isti kos... stvarno neukusno ako je njih 60 lijeno nije ostalih 40
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 06/11/2014 : 15:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Našao sam topic...sve u svemu iako je bilo provokacija to su čiste uvrede...nisam ni Zagrebčanin ni Dalmatinac, ali takve stvari ne bi trebalo tolerirati.
Ono, znam da su neki članovi već dugo ovdje i da se neki od vas dobro poznaju, ali ipak...
A i Josipa bih kaznio...stalno se svađa...

Edited by - Zoroasterixx on 06/11/2014 15:22:32
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/11/2014 : 15:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ja sam pisao gadarije isto tako isprovociran... ali letio sam masu puta i prisijene su mi bezbroj negativnih etiketa... onaj tamo napise onakve gadosti i onda ga se opravdava " joj znate nije on to mislio... " jos lik ima hrabrosti i obaza pisati modovima ako ga izbace da su licemjeri... stvarno to vise nije normalno.

Svatko pogrijesi, moze se presutjeti... ali vrijedanje majke se ne moze! Ma da se nekakvim cudom i preko toga prijede zasto bi neki bili izbaceni za punooo manje od toga i okarakterizirani a on jadnicak nije mislio tako... nisam ni ja mislio kad nisam razmisljao pa sam strpao sve u isti kos o napisao beogradanski pecinari u dvorani pa sam izletio i prisijena mi je etiketa nacionaliste...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2014 : 15:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Josip2000

Pa i mene je KRAS nekoliko postova iznad anagramom nazvao pederom i eto nikome ništa, mladjo glatko ignorira, Mislim izjava "derpe" se može shvatiti samo na jedan način, nikako krivo.


nemoj krasa uzimati za ozbiljno,njemu je droga isprala mozak...pusti ga...a i ti jeboite,šta si tako pičkast...pa reci i ti njemu daje peder...pitaj ga da ti ispriča kako guzi ovce...



globo..jel ti nedavno kolegica prenijela pozdrave od jednog slovenca xe



a koji q se nisi javia kad si bija u ST?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2014 : 15:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

S kojeg topica su one uvrede prema Dalmatincima, Purgerima i ostalo?


Gnk Dinamo... a i Josip zasluzuje ban... onako strpati sve dalmatince u isti kos... stvarno neukusno ako je njih 60 lijeno nije ostalih 40



duhovito

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000