forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 22/01/2015 : 10:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
Dobar je Timber meni, nikad se nismo svađali i u dobrim smo odnosima tako da ja nemam ništa protiv njega, a i volim čitati njegove postove
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/01/2015 : 11:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Trolovi mogu biti zabavni, samo ih ne treba previše hraniti.
Uvijek postoji i ignore opcija.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/01/2015 : 12:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

A sta bi ti, da nam krepaju od gladi?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/01/2015 : 12:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jebate koja atmosfera linča

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/01/2015 : 12:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

jebate koja atmosfera linča



Nemam ništa protiv Timbera, ali sam je svojim ponašanjem stekao lošu reputaciju...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/01/2015 : 13:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

jebate koja atmosfera linča


Šta mi je sve ni krivom ni dužnom izgovorio, kod mene mu je lomača već nauljena. Ovim mu preporučujem da se mane i mene i legaza, i sve će biti ok.

Staviti ga na "ignore" ne dolazi u obzir.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 22/01/2015 : 14:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
Patak, ti i Timber ste u pocetku bili u dobrim odnosima?
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/01/2015 : 14:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by mladjo

Slobodan je.



Ban je aktiviran 12.01.2015. oko 15 sati.
Nisam naveden u popisu kažnjenih sa 48 sati: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=37154&REPLY_ID=1823379
Nisam naveden niti na 1. stranici Punishera kao kažnjenik nekim velikim banom.
Dakle, u to vrijeme nisam mogao znati zašto ne mogu pristupiti svom korisničkom računu.
Sloboda 19.01.2015., malo prije 15 sati.
Ukupno 7 dana zabrane, od čega je 48 sati legalnih, a 5 dana mraka bez ikakve osnove i bez mogućnosti priziva.
Naučio sam što znači kada te "pojede mrak".
Da Kruger nije intervenirao tko zna do kada bi trajalo..


Ja sam cijelo vrijeme sumnjao da si možda i ti bio izbačen, jer si također tamo naveo post koji podliježe zabrani, tj. postao si nakon moderatorovog upozorenja. Nisi bio naveden u skupini izbačenih pa su mi se sumnje pojačale. Pogotovo što te dugo nije bilo na forumu. Baš sam htio Krugiju javiti u vezi toga kad sam vidio da je on već intervenirao.
Sad mi je krivo što nisam odmah ovdje javno izrazio sumnju u vezi tvog izbacivanja.
Zadnji put se slično desilo Wolfu, ni on nije bio naveden da je izbačen pa je cijeli dan bio duže zaključan nego što je trebao.
Kod onog prvog masovnog izbacivanja ni ja nisam bio naveden među izbačenima, ali je Krugi, dobri duh foruma, odmah intervenirao tako da se meni nije desilo ono što se desilo vama.
Je li to sve slučajno ili...


Mislim ipak da se dogodilo slučajno.
Bez obzira na naša mnoga neslaganja, vjerujem da mladjo ne bi namjerno išao raditi takve loše podvale koje se prije ili poslije otkriju i koje nemaju nekog smisla jer se kasnije treba ispričavati pa objašnjavati itd.
Što se mene tiče, ovo je gotova stvar.

Sreća da Kruger pozorno prati događanja.
Krugi care, hvala!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/01/2015 : 15:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
U biti, i ja sam primjetio da te nešto dugo nema. :)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/01/2015 : 17:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by Tintilinic

Patak, ti i Timber ste u pocetku bili u dobrim odnosima?


Odlicnim odnosima, sve dok nisam dobio noz u ledja i sve cesca bahata ponasanja doticnog.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/01/2015 : 22:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Uh bas mi je cudno sto Dodsfereda nema ovoliko dugo na forumu. Mogli su da ga izbace na 2 dana ali ajde.
Po mom misljenju je prestrogo kaznjen.

Edited by - going going on 22/01/2015 22:12:15
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 09:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by going going

Uh bas mi je cudno sto Dodsfereda nema ovoliko dugo na forumu. Mogli su da ga izbace na 2 dana ali ajde.
Po mom misljenju je prestrogo kaznjen.



Trebao bi biti slobodan, a još se crveni
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/01/2015 : 09:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by going going

Uh bas mi je cudno sto Dodsfereda nema ovoliko dugo na forumu. Mogli su da ga izbace na 2 dana ali ajde.
Po mom misljenju je prestrogo kaznjen.



Trebao bi biti slobodan, a još se crveni



Pa danas mu ističe kazna.
Ma točno, ako ga se ne odcrveni u ponoć i jednu sekundu, to je nepravda.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/01/2015 : 09:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
DODSFERD je preoštro kažnjen, i to samo zbog toga što je nakon dosta istrpljenih provokacija malo žešće (ali ne i osobito žestoko) odgovorio forumašu koji se iz nekog razloga pretvorio u njegovog forumskog stalkera.

O DODSFERDovu forumašenju i logoreičnosti svatko može misliti što hoće, ali on je generalno pozitivan i beskonfliktan tip koji nikoga ne napada niti vrijeđa, dok istodobno za neke forumaše predstavlja crvenu krpu i priliku za ispoljavanje niskih strasti.

Pa kad konačno malo žešće odgovori, fasuje ban od tjedan dana dok njegov stalker prođe sasvim lišo. Dakako, to nema veze s činjenicom da stalker s moderatorom povremeno popije pivicu, dok DODSFERD to ne radi.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2015 : 09:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Kmek:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/01/2015 : 09:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Hunter pije pivo s Parom? Nisam znao :D
Osim toga, sada sam ponovno pogledao, Hunter je sve napravio kako treba

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/01/2015 : 10:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

DODSFERD je preoštro kažnjen, i to samo zbog toga što je nakon dosta istrpljenih provokacija malo žešće (ali ne i osobito žestoko) odgovorio forumašu koji se iz nekog razloga pretvorio u njegovog forumskog stalkera.

O DODSFERDovu forumašenju i logoreičnosti svatko može misliti što hoće, ali on je generalno pozitivan i beskonfliktan tip koji nikoga ne napada niti vrijeđa, dok istodobno za neke forumaše predstavlja crvenu krpu i priliku za ispoljavanje niskih strasti.

Pa kad konačno malo žešće odgovori, fasuje ban od tjedan dana dok njegov stalker prođe sasvim lišo. Dakako, to nema veze s činjenicom da stalker s moderatorom povremeno popije pivicu, dok DODSFERD to ne radi.





+1
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 13:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Evo da se i ja javim pa kažem svoj pogled na situaciju s čime se ne mora nitko složiti ali svatko tko realno pogleda će vidjeti da sam u pravu.
Volio bih da mi se objasni po kojem je to kriteriju ''nula od čovjeka'' tako velika uvreda koja zaslužuje isključenje bez ikakvog upozorenja dok se s druge strane ''udaranje nogom u guzicu'' ne tretira na isti takav način.
Ne znam da li se manhunter i paro osobno poznaju ali je vidljivo da su forumski frendovi i ovaj primjer je bio jedan od načina kako zaštititi takve frendove.
Da podsjetim, lik je meni napisao ovo: ''Budući da forsiraš alkohol kao nekakav tobože argument, lako je zaključiti da te prati dobar dio života, te da si se u djetinjstvu susretao s tim zlom, najvjerojatnije doma, najvjerojatnije kroz šamaranje i nogarenje u guzicu'' gdje je on indirektno spomenuo moju obitelj u negativnom kontekstu a to nitko nema pravo, pogotovo ne nekakav anonimac koji niti ne poznaje moju situaciju i ne zna da li su moji roditelji uopće živi.
Zanima me od kada je postalo dopušteno spominjati tuđe roditelje na takav negativan način što je također neka vrsta uvrede, čak i gora nego nešto što bi bilo upućeno direktno meni

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8388 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/01/2015 : 16:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Hunter pije pivo s Parom? Nisam znao :D




Kak to nisi znao.
Par već par godina se nalazimo jedanput mjesečno.
Čisto zato da rasteretim višak u džepu.
Nađemo se vikendom u kantonu Uri.
Ima jedno simpatično mjestašce gdje u restoranu pikamo tekući sir na kruh i smišljamo kog ću ja slijedećeg da stalkam, a on naganja pendrekom.
Taj tulum je popraćen ženskim vokalnim ansamblom Die Großen Titten, inače austrijske prvakinje u jodlanju.
Svaki put se vrhunski zabavimo i nasmijemo.
Šteta što nas je Johnny razotkrio.
Ko zna, možda je upravo on slijedeća žrtva na našem rasporedu stalkanja i pedrečenja.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 16:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo da se i ja javim pa kažem svoj pogled na situaciju s čime se ne mora nitko složiti ali svatko tko realno pogleda će vidjeti da sam u pravu.
Volio bih da mi se objasni po kojem je to kriteriju ''nula od čovjeka'' tako velika uvreda koja zaslužuje isključenje bez ikakvog upozorenja dok se s druge strane ''udaranje nogom u guzicu'' ne tretira na isti takav način.
Ne znam da li se manhunter i paro osobno poznaju ali je vidljivo da su forumski frendovi i ovaj primjer je bio jedan od načina kako zaštititi takve frendove.
Da podsjetim, lik je meni napisao ovo: ''Budući da forsiraš alkohol kao nekakav tobože argument, lako je zaključiti da te prati dobar dio života, te da si se u djetinjstvu susretao s tim zlom, najvjerojatnije doma, najvjerojatnije kroz šamaranje i nogarenje u guzicu'' gdje je on indirektno spomenuo moju obitelj u negativnom kontekstu a to nitko nema pravo, pogotovo ne nekakav anonimac koji niti ne poznaje moju situaciju i ne zna da li su moji roditelji uopće živi.
Zanima me od kada je postalo dopušteno spominjati tuđe roditelje na takav negativan način što je također neka vrsta uvrede, čak i gora nego nešto što bi bilo upućeno direktno meni



Ne vrijedi tugovati za onim što je prošlo. Samo još više gubiš živce. Imaš sad jedno iskustvo.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 23/01/2015 16:36:18
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8388 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/01/2015 : 16:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo da se i ja javim pa kažem svoj pogled na situaciju s čime se ne mora nitko složiti ali svatko tko realno pogleda će vidjeti da sam u pravu.
Volio bih da mi se objasni po kojem je to kriteriju ''nula od čovjeka'' tako velika uvreda koja zaslužuje isključenje bez ikakvog upozorenja dok se s druge strane ''udaranje nogom u guzicu'' ne tretira na isti takav način.
Ne znam da li se manhunter i paro osobno poznaju ali je vidljivo da su forumski frendovi i ovaj primjer je bio jedan od načina kako zaštititi takve frendove.
Da podsjetim, lik je meni napisao ovo: ''Budući da forsiraš alkohol kao nekakav tobože argument, lako je zaključiti da te prati dobar dio života, te da si se u djetinjstvu susretao s tim zlom, najvjerojatnije doma, najvjerojatnije kroz šamaranje i nogarenje u guzicu'' gdje je on indirektno spomenuo moju obitelj u negativnom kontekstu a to nitko nema pravo, pogotovo ne nekakav anonimac koji niti ne poznaje moju situaciju i ne zna da li su moji roditelji uopće živi.
Zanima me od kada je postalo dopušteno spominjati tuđe roditelje na takav negativan način što je također neka vrsta uvrede, čak i gora nego nešto što bi bilo upućeno direktno meni



Ne cmizdri.

Prvi se počeo s klevetama o alkoholu.
A mene zanima kada je postalo dopušteno mjesecima spamat svaki jebeni topik na ovom forumu

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 17:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
To o alkoholu je više bilo u poluozbiljnom-polušaljivom tonu jer sam imao neke određene sumnje, ali opet nisam pao na tu razinu da se dotičem tvojih roditelja. Možda tebi nije ali za mnoge su roditelji svetinja koja se ne dira ni u kojem slučaju.
Ako ti toliko smetaju moji postovi stavi me na ignore, upravo kako ću ja sada s tobom napraviti (moja greška što nisam i ranije).
Ne moraš se uopće truditi odgovarati na ono što napišem jer ja to neću vidjeti a ionako imaš zaštitu moderatora pa možeš provocirati koliko hoćeš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/01/2015 : 18:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Pa vjerujem da ljudima baš i nije šala kad im u svađi kažeš da su alkoholičari. Isto tako vjerujem da ne bi popio ban da se nisi maknuo s priče o alkoholičarstvu (koliko god bilo degutantno s obje strane) i prešao na direktno vrijeđanje ("nula od čovjeka").

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/01/2015 : 18:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Zašto je Tonka još uvijek zaključan? Pa zar se treba čekati ponoć?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/01/2015 : 19:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Tako je.
Otključati ćemo ga u 23:59:59.
Čak ni to što je Kruger otkrio naš podli plan, neće nas spriječiti u njegovoj realizaciji.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.23 seconds. Snitz Forums 2000