forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/04/2015 : 13:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I upravo zbog ovako nečeg sam i predložio one nove kazne. Koliko god bilo situacija da se mi moderatori ne slažemo 100% sa odlukama drugih modova, manje-više imamo istu i jasnu liniju. Mladjo je definitivno u pravu kada kaže da se radi o par članova koji se uvek nekako nađu u nekim provokacijama, grubim diskusijama i vređanju. Da bismo to nekako sprečili, jedina metoda je ili ovo što je mladjo uradio, ili strožije kazne. Posle pete gluposti smo mirni godinu dana, pa neka se ti članovi misle šta im je činiti.



Ja mislim da to nije baš tako do kraja, mladjo se sam upetljao u svađu sa par forumaša, a i on je dosta emotivan kao i ovi s kojima se svađao, pa naravno da je došlo do frcanja iskri. Tonka i josip su bezopasni nickovi, Tonka je poprilično popravio svoje ponašanje i koliko vidim nitko se na njega nije žalio, josip kao mlađahni član bi trebao poraditi na svom ponašanju i manje vrebati mladjine možebitne greške, o dosadi bi se dalo dublje raspravljati. Timberova pisanja nisam pratio pa o njemu ne mogu komentirati.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/04/2015 : 13:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by PijaniPatak

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=41820&REPLY_ID=1851180

...





Zašto sve uzimaš k srcu. U virtualnom svijetu je najgore sve to shvatiti ozbiljno.



Ne uzimam sve. Samo je Timber ko čovek i član ovog foruma kod mene izgubio svako pravo na gledanje kroz prste



Ja Timberovo pisanje ne pratim, kako sam napisao manhunteru ne mogu o njemu komentirati. Tebi i manhunteru vjerujem, ali tko zna možda postoji neki način kako s njim komunicirati.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/04/2015 : 13:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Pokusao sam sve druze...i na svako uljudno obracanje dobio samo srednji prst i prozivanje.
Nakon svega sto san od njega istrpeo vec sam dao i previse. Sad mi je dosta.

Pravde radi, pozivam mladju i huntera da me banuju kako to pravila nalazu, jer sam ista svesno i namerno prekrsio. Ja se svakako sledece dve sedmice necu javljati na forum. Ne zelim da iko na osnovu danasnje odluke potegne pitanje "sto njega a ne i njega?"
Pozdrav forumu. Vidimo se za 15 dana

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 08/04/2015 13:22:22
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8382 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/04/2015 : 13:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

ja stvarno ne stignem kao prije...a i bolje,jer bi ovdje bilo krvi do koljena...ja bi to po kratkom postupku...neću niti sam ikad solio pamet onom pizdunu iz švicarske i ovom pizdeku iz zg...svi rade kako znaju i po vlastitom nahođenju...ali činjenica je-dok su bile kazne od godine,ovdje je bio woodstock...sad je bliski istok...nigdje nisam vidio da se moderatori opravdavaju ili upozoravaju kao što mi to radimo...ili da se raspravlja...ma odi u tri lepe,imaš po netu miljardu foruma pa tamo drkaj...48 sati?48 dana...a ne sati...šta,propast će forum jer se njih par uvriidilo kao kad kurvi ne platiš umjesto sata,pola sata...nemojte me nasmijavat...ovdje nema demokracije,nije vam ovo država ni pravna institucija,ovo je jebeni forum,koji ima moderatore...ne sviđaju vam se?pa izaberi nove...odi plakat markosu kojeg boli kita jer nema vremena trkeljat s vama o ovome,jer izdaje samo dobe stripove i čovik ne može prnit od posla...okanite se foruma,šta visite ko visibabe na njemu 24 sata...poejbite nešto,odvedite ženu vani,igrajte se sa djecom...čitajte stripove...



Pa otkad si ti nestao sve otišlo nizbrdo i u međuvremenu se ovdje svega nakupilo.
A bilo je i vrijeme da moderatori kažu dosta je bilo.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/04/2015 : 13:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Pokusao sam sve druze...i na svako uljudno obracanje dobio samo srednji prst i prozivanje.
Nakon svega sto san od njega istrpeo vec sam dao i previse. Sad mi je dosta.

Pravde radi, pozivam mladju i huntera da me banuju kako to pravila nalazu, jer sam ista svesno i namerno prekrsio. Ja se svakako sledece dve sedmice necu javljati na forum. Ne zelim da iko na osnovu danasnje odluke potegne pitanje "sto njega a ne i njega?"
Pozdrav forumu. Vidimo se za 15 dana




Eh, sad i ti, još ću ja ispasti kriv za tvoj odlazak na 15 dana, ja ne pratim Timberova pisanja te tako nemam neku predodžbu kako bi ono moglo izgledati, ako ti tako o njemu govoriš ja ti vjerujem, ali opet ja sam optimist do kraja i mislim kako svakom čovjeku treba pružiti šansu, ti vjerojatno ne ako je bio takav prema tebi, no, možda postoje ljudi na ovom forumu s kojima on može normalno komunicirati. Možda traži pažnju pa provocira, pa tko nasjedne nasjedne.

I pusti te priče tko će što pričati vezano zašto nisi izbačen
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/04/2015 : 13:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

ja stvarno ne stignem kao prije...a i bolje,jer bi ovdje bilo krvi do koljena...ja bi to po kratkom postupku...neću niti sam ikad solio pamet onom pizdunu iz švicarske i ovom pizdeku iz zg...svi rade kako znaju i po vlastitom nahođenju...ali činjenica je-dok su bile kazne od godine,ovdje je bio woodstock...sad je bliski istok...nigdje nisam vidio da se moderatori opravdavaju ili upozoravaju kao što mi to radimo...ili da se raspravlja...ma odi u tri lepe,imaš po netu miljardu foruma pa tamo drkaj...48 sati?48 dana...a ne sati...šta,propast će forum jer se njih par uvriidilo kao kad kurvi ne platiš umjesto sata,pola sata...nemojte me nasmijavat...ovdje nema demokracije,nije vam ovo država ni pravna institucija,ovo je jebeni forum,koji ima moderatore...ne sviđaju vam se?pa izaberi nove...odi plakat markosu kojeg boli kita jer nema vremena trkeljat s vama o ovome,jer izdaje samo dobe stripove i čovik ne može prnit od posla...okanite se foruma,šta visite ko visibabe na njemu 24 sata...poejbite nešto,odvedite ženu vani,igrajte se sa djecom...čitajte stripove...



Pa otkad si ti nestao sve otišlo nizbrdo i u međuvremenu se ovdje svega nakupilo.
A bilo je i vrijeme da moderatori kažu dosta je bilo.




Ništa se nije promijenilo u zadnjih 12 godina, osim što smo postali nešto manja zajednica koja bi se trebala malo više poštivati, kao onda na samim početcima prije 14 godina.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8382 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/04/2015 : 13:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I upravo zbog ovako nečeg sam i predložio one nove kazne. Koliko god bilo situacija da se mi moderatori ne slažemo 100% sa odlukama drugih modova, manje-više imamo istu i jasnu liniju. Mladjo je definitivno u pravu kada kaže da se radi o par članova koji se uvek nekako nađu u nekim provokacijama, grubim diskusijama i vređanju. Da bismo to nekako sprečili, jedina metoda je ili ovo što je mladjo uradio, ili strožije kazne. Posle pete gluposti smo mirni godinu dana, pa neka se ti članovi misle šta im je činiti.



Globinjo sve objasnio.
Možda je proljetno čišćenje baš ono što je potrebno.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 13:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

I upravo zbog ovako nečeg sam i predložio one nove kazne. Koliko god bilo situacija da se mi moderatori ne slažemo 100% sa odlukama drugih modova, manje-više imamo istu i jasnu liniju. Mladjo je definitivno u pravu kada kaže da se radi o par članova koji se uvek nekako nađu u nekim provokacijama, grubim diskusijama i vređanju. Da bismo to nekako sprečili, jedina metoda je ili ovo što je mladjo uradio, ili strožije kazne. Posle pete gluposti smo mirni godinu dana, pa neka se ti članovi misle šta im je činiti.



Da, i ja sad mislim da bi tebalo postrožiti pravila.
tvoj prijedlog je dobar samo kaj bi ja dodao još dva-tri puta po mjesec dana pa tek onda godinu.
Znači:
1. kazna- 7 dana
2. kazna- 14 dana
3. kazna- 21 dan
4.-6. kazna- 30 dana
7. kazna - godinu dana.
Makar bi možda ovu kaznu od godinu tebalo staviti pod zauvijek jer ako netko nije skužio nakon 7 puta kako se treba ponašati, neće ni nakon godinu.



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 08/04/2015 : 13:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by manhunter

I upravo zbog ovako nečeg sam i predložio one nove kazne. Koliko god bilo situacija da se mi moderatori ne slažemo 100% sa odlukama drugih modova, manje-više imamo istu i jasnu liniju. Mladjo je definitivno u pravu kada kaže da se radi o par članova koji se uvek nekako nađu u nekim provokacijama, grubim diskusijama i vređanju. Da bismo to nekako sprečili, jedina metoda je ili ovo što je mladjo uradio, ili strožije kazne. Posle pete gluposti smo mirni godinu dana, pa neka se ti članovi misle šta im je činiti.



Da, i ja sad mislim da bi tebalo postrožiti pravila.
tvoj prijedlog je dobar samo kaj bi ja dodao još dva-tri puta po mjesec dana pa tek onda godinu.
Znači:
1. kazna- 7 dana
2. kazna- 14 dana
3. kazna- 21 dan
4.-6. kazna- 30 dana
7. kazna - godinu dana.
Makar bi možda ovu kaznu od godinu tebalo staviti pod zauvijek jer ako netko nije skužio nakon 7 puta kako se treba ponašati, neće ni nakon godinu.






Možda sedma kazna godinu dana, a osma trajni ban?
Da se eventualno da šansa pokajnicima.

Edited by - Zoroasterixx on 08/04/2015 13:55:24
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
dosada - neće biti vraćen na forum. Ako netko u 19 putanije shvatio kako se treba ponašati na ovom forumu, onda nemamo o čemu pričati. Očito je da je problem u njemu a ne u svima ostalima.
Timber bil - to stvarno više nema smisla. Pod kojim god nickom bio vrijeđa, omalovažava i tjera na svađu. Možda i je baja u svom selu i tamo može raditi što hoće, ali ovo nije njegovo selo.
Josip2000 - nakon onakvih gadosti stvarno više nama smisla da ga se vraća.
HŠK Zrinjski - također. Toliko mržnje u samo jednom čovjeku davno nisam vidjeo
Tonka24 - ajde neka mu bude, nakon mjesec dana će biti vraćen ali ima posljenje upozorenje - slijedeći sukob i biti će udaljen zauvijek (ili na godinu dana).

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/04/2015 : 14:03:41  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by vronski 3

A kad se setim da su mene proglašavali za najgoreg forumaša...



Toliko o dosljednosti držanja vlastite riječi o odlasku s foruma...

A titulu još uvijek držiš, makar se tu i tamo pojave pretendenti na prijestolje.



A ti izgleda nisi primetio da me na forumu nije bilo punih 8 meseci, od avgusta prošle godine?
Ne bih se ni sad vratio da Timber nije pustio debilnu laž da sam umro! A kad sam se već vratio i video kakvi su se likovi prethodnih meseci zapatili dok me nije bilo shvatio sam da sam pogrešio što sam odlazio jer sam u odnosu na njih čisto zlato!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by vronski 3

A kad se setim da su mene proglašavali za najgoreg forumaša...



Toliko o dosljednosti držanja vlastite riječi o odlasku s foruma...

A titulu još uvijek držiš, makar se tu i tamo pojave pretendenti na prijestolje.



A ti izgleda nisi primetio da me na forumu nije bilo punih 8 meseci, od avgusta prošle godine?
Ne bih se ni sad vratio da Timber nije pustio debilnu laž da sam umro! A kad sam se već vratio i video kakvi su se likovi prethodnih meseci zapatili dok me nije bilo shvatio sam da sam pogrešio što sam odlazio jer sam u odnosu na njih čisto zlato!



Ti budi miran, barem dok ne riješimo ovo sa kaznama.
I tebi smo gledali kroz prste mali milion puta i malo mi fali da i tebe udaljim zauvijek.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Bravo!


A sada da vidimo koji od njih ce se prvi vratiti sa novim nickom.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/04/2015 : 14:10:43  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by vronski 3

A kad se setim da su mene proglašavali za najgoreg forumaša...



Toliko o dosljednosti držanja vlastite riječi o odlasku s foruma...

A titulu još uvijek držiš, makar se tu i tamo pojave pretendenti na prijestolje.



A ti izgleda nisi primetio da me na forumu nije bilo punih 8 meseci, od avgusta prošle godine?
Ne bih se ni sad vratio da Timber nije pustio debilnu laž da sam umro! A kad sam se već vratio i video kakvi su se likovi prethodnih meseci zapatili dok me nije bilo shvatio sam da sam pogrešio što sam odlazio jer sam u odnosu na njih čisto zlato!



Ti budi miran, barem dok ne riješimo ovo sa kaznama.
I tebi smo gledali kroz prste mali milion puta i malo mi fali da i tebe udaljim zauvijek.



Izvini a zašto mi se obraćaš tako pretećim tonom i odmah pretiš udaljavanjem zauvek? Šta je u mom prethodnom postu bio povod zaovakvu tvoju reakciju, jesam li nekog vređao možda?
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 08/04/2015 : 14:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Bravo!


A sada da vidimo koji od njih ce se prvi vratiti sa novim nickom.






Profesor Timber?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Bravo!


A sada da vidimo koji od njih ce se prvi vratiti sa novim nickom.







Samo neka probaju.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/04/2015 : 14:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

dosada - neće biti vraćen na forum. Ako netko u 19 putanije shvatio kako se treba ponašati na ovom forumu, onda nemamo o čemu pričati. Očito je da je problem u njemu a ne u svima ostalima.
Timber bil - to stvarno više nema smisla. Pod kojim god nickom bio vrijeđa, omalovažava i tjera na svađu. Možda i je baja u svom selu i tamo može raditi što hoće, ali ovo nije njegovo selo.
Josip2000 - nakon onakvih gadosti stvarno više nama smisla da ga se vraća.
HŠK Zrinjski - također. Toliko mržnje u samo jednom čovjeku davno nisam vidjeo
Tonka24 - ajde neka mu bude, nakon mjesec dana će biti vraćen ali ima posljenje upozorenje - slijedeći sukob i biti će udaljen zauvijek (ili na godinu dana).



Ovo kao prvo nije lijepo, ako su nova pravila onda svi trebaju krenuti s iste startne pozicije. Treba poništiti kazne i svima dati šansu da se poprave. Tako je bilo prije 5 godina, zašto ne bi i sad?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mladjo

dosada - neće biti vraćen na forum. Ako netko u 19 putanije shvatio kako se treba ponašati na ovom forumu, onda nemamo o čemu pričati. Očito je da je problem u njemu a ne u svima ostalima.
Timber bil - to stvarno više nema smisla. Pod kojim god nickom bio vrijeđa, omalovažava i tjera na svađu. Možda i je baja u svom selu i tamo može raditi što hoće, ali ovo nije njegovo selo.
Josip2000 - nakon onakvih gadosti stvarno više nama smisla da ga se vraća.
HŠK Zrinjski - također. Toliko mržnje u samo jednom čovjeku davno nisam vidjeo
Tonka24 - ajde neka mu bude, nakon mjesec dana će biti vraćen ali ima posljenje upozorenje - slijedeći sukob i biti će udaljen zauvijek (ili na godinu dana).



Ovo kao prvo nije lijepo, ako su nova pravila onda svi trebaju krenuti s iste startne pozicije. Treba poništiti kazne i svima dati šansu da se poprave. Tako je bilo prije 5 godina, zašto ne bi i sad?



Ma nema šanse. Već su dokazali da nisu u stanju pisati u skladu sa pravilima i nemam namjeru još jedanput slušati njihove gluposti.
Što se svih ostalih tiče - može.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/04/2015 : 14:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Najgora stvar u svemu ovom je to sto Kruger sad ima razlog da buba bezbroj postova ovdje, a istovremeno da brani tipove koji nikom nece falit.

Krugeru, pa nije ti valjda majke ti toliko "dosadilo" u zivotu?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 08/04/2015 : 14:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Kako vidim svi su trajno izbačeni osim Tonke. A da njemu oprostiš? I ovim ostalim baniranim forumašima (ne ovoj četvorici)? Pa da se počne od nule...

Edited by - Zoroasterixx on 08/04/2015 14:23:28
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/04/2015 : 14:25:20  Show Profile Show Extended Profile
Moderator Mlađo je očigledno umislio da je gospodar života određenih forumaša i da ih može ukljanjati kako mu volja! Pa dobro, ako ga to čini srećnim...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Kako vidim svi su trajno izbačeni osim Tonke. A da njemu oprostiš? I ovim ostalim baniranim forumašima (ne ovoj četvorici)? Pa da se počne od nule...



ma nema šanse.
Možda Tonki.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 08/04/2015 : 14:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Mislio sam na Tonku i Krasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

Moderator Mlađo je očigledno umislio da je gospodar života određenih forumaša i da ih može ukljanjati kako mu volja! Pa dobro, ako ga to čini srećnim...



Čovječe pa jel' ti znaš što je sram? Treći nick imaš ovdje, što je by the way zabranjeno ali "zli" modovi su ti progledali kroz prste, širio si takve rasprave da to nisu istine, svađao si se sa svima i sad još imaš srama ti nekome pametovati?
samo budi miran, barem par dana jer i ti si na rubu provalije.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/04/2015 : 14:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Mislio sam na Tonku i Krasa.


Kras bi krenuo od nule. A možda i Tonka.
Ali ostali nema šanse.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000