forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/10/2014 : 22:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

In a parallel universe, the agents of the Department 51 are going to get into a death trap!



UNIVERSO ALFA 15
DIPARTIMENTO 51 – INTERFERENZE (DEPARTMENT 51 - INTERFERENCE)
Output: 14/11/2014
Frequency: Twice a year
Subject: Stefano Vietti
Screenplay: Stefano Vietti
Drawings: Gino Vercelli, Giacomo Pueroni, Francesco Mortarino and Luciano Regazzoni
Cover: Max Bertolini

"While manifests a mysterious anomaly in the multiverse for Ray is time to settle the score with his past ... Sandra, in a vain attempt to make amends an ancient betrayal, delivery to the agent of the Department 51 something that will prevent interference caused by the anomaly. Nicole and her team, following the directions provided by Sandra, arrive in a parallel universe: a new dimension that could prove to be a dangerous trap!"


















Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 13/10/2014 : 22:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ovaj dipartimento 51 je krenuo sasvim lijepo i uzbudljivo u regularnoj seriji, u prvom broju vlastitog serijala je bio dosta dobar, ali kasnije je toliko pao i srozao se, treci dio mi je bio cak i apsurdan, prica bez price, nadam se da je ovo posljednji broj serijala i da ce se konacno zavrsiti kao sto je zavrsena i Squadra fantasma (i to jako dobar kraj).

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 14/10/2014 : 03:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
asteroida argo 2 jos malo pa nestalo; u par dana već 2/3 tiraža otišlo
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/10/2014 : 08:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A mission in space, seemingly simple, disposable agents Alfa inescapable shadow of defeat!



NATHAN NEVER 282
LA SCONFITTA (DEFEAT)
Output: 18/11/2014
Frequency: Monthly
Subject: Mirko Perniola
Screenplay: Mirko Perniola
Drawings: Lucilla Stellato
Cover: Sergio Giardo

"The Agency Alfa Instructs Nathan and Kay to retrieve the members of a scientific expedition of Melpomene, blocked space from damage to the engines. When you reach the Hermes space laboratory, the orbit of the planetoid Sherlock, and begin the re-entry procedures, the two investigating those who seem, obviously, acts of sabotage. A series of unexplained phenomena, however, prevent the successful completion of the mission ..."










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 17/10/2014 : 22:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Kakva su iskustva s Argom 2?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/10/2014 : 15:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Kakva su iskustva s Argom 2?



Losa , veceras cu procitati Argo sesticu. Ipak vrijede po meni treci i peti dio, a ovaj broj dva Mislim da ce biti nesto dobroga s ovim serijalom, moze Vigna napisati nesto odlicno kao sto je pisao Agencije Alfa koje su dovele do ovoga, ja navijam da se jednog dana ova ekipa vrati kuci (u svoje vremensko doba).

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/10/2014 : 20:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by bjelolasica

Kakva su iskustva s Argom 2?



Losa , veceras cu procitati Argo sesticu. Ipak vrijede po meni treci i peti dio, a ovaj broj dva Mislim da ce biti nesto dobroga s ovim serijalom, moze Vigna napisati nesto odlicno kao sto je pisao Agencije Alfa koje su dovele do ovoga, ja navijam da se jednog dana ova ekipa vrati kuci (u svoje vremensko doba).

To pljuvačina se nastavlja

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/10/2014 : 22:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by bjelolasica

Kakva su iskustva s Argom 2?



Losa , veceras cu procitati Argo sesticu. Ipak vrijede po meni treci i peti dio, a ovaj broj dva Mislim da ce biti nesto dobroga s ovim serijalom, moze Vigna napisati nesto odlicno kao sto je pisao Agencije Alfa koje su dovele do ovoga, ja navijam da se jednog dana ova ekipa vrati kuci (u svoje vremensko doba).


Čitam Arga već tri dana i već sam napola stigao. Pa šta ti hoćeš Giuda, u ovoj ima čak i seksa.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/10/2014 : 23:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Čitam Arga već tri dana i već sam napola stigao. Pa šta ti hoćeš Giuda, u ovoj ima čak i seksa.

Please reci da se radi o jednoj o sestara i Skotosovu sinu

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/10/2014 : 23:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sestru si pogodio, ali ne bi nikad pogodio s kim se sexala.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/10/2014 : 00:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sestru si pogodio, ali ne bi nikad pogodio s kim se sexala.

Jel barem čovjek? Jer ak je il je doktor(teško) il je klinjo.

Da nije robot? Onako perverzna igra mesa i metala... mljac

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/10/2014 : 08:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam nakon keca odustao od arga

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/10/2014 : 11:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Meni jedinica u podrumu....
Steta sto ovi iz libe ne daju neki pdf da virnemo u ti-pu²...
Da privjuiramo a litl...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/10/2014 : 12:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sestru si pogodio, ali ne bi nikad pogodio s kim se sexala.

Jel barem čovjek? Jer ak je il je doktor(teško) il je klinjo.

Da nije robot? Onako perverzna igra mesa i metala... mljac


Pali te metalni sex?

Pokušat ću se natjerati večeras da konačno pročitam epizodu. Toliko je zamorna da me nakon 15min čitanja glava zaboli. Vjerojatno i napišem recku, toliko je inspirativna za pljuvanje po njoj da je šteta da ovo propustim.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1349 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 21/10/2014 : 12:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sestru si pogodio, ali ne bi nikad pogodio s kim se sexala.

sexala se sa Silver Surfer-om O'Ryan-om
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/10/2014 : 12:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
On je još i dobar, jest da je postao malo metaliziran, ali još kako tako sliči na čovjeka.

Nije ni on, a nije ni robot, ni doktor, ni ti-pu, ti-pu. Eto skratio sam malo popis.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/10/2014 : 12:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
A ni klinjo. Jest da ima 40 godina, ali ipak bi to ispala teška pedofilija da se April zavali s njim u krevet.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/10/2014 : 13:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
I dok čekamo odgovor s kim je April ostvarila perverzne maštarije:


Utrka sa smrću
NN LIB 43/b,c
188 stranica
by Jerry Krause



Salomon Wolface, nevidljivi bivši supervojnik ponovno u akciji! Duhovi prošlosti opet ga progone kad mu otmu kćer Alice u akciji u kojoj mu pogiba i žena Stella. Salomon je ucijenjen i mora ponovno aktivirati Thor 14, pakleni borbeni droid koji ispaljuje "projektile-vampire" i praktički je nepobjediv. Sve je to dio paklene zavjere jedne velike korporacije kojoj je cilj napraviti kaos na velikoj konferenciji između Zemlje i Orbitalnih postaja koji su u zaoštrenim odnosima. Iz prikrajka Nathan i Agencija Alfa čine sve da to spriječe...


http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-43-utrka-sa-smrcu/1766/




Edited by - Jerry Krause on 21/10/2014 13:19:53
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/10/2014 : 13:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sestru si pogodio, ali ne bi nikad pogodio s kim se sexala.

sexala se sa Silver Surfer-om O'Ryan-om

Pa što nije on Skotosov sinek

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/10/2014 : 13:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Pokušat ću se natjerati večeras da konačno pročitam epizodu. Toliko je zamorna da me nakon 15min čitanja glava zaboli. Vjerojatno i napišem recku, toliko je inspirativna za pljuvanje po njoj da je šteta da ovo propustim.

Ćemo rađe napraviti grupnu pljuvačinu. Nismo ništa od onog giganta radili grupno

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7027 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/10/2014 : 13:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ti bi grupnjak. Ja bez mladje i Deeja ne radim ništa. Trebaš prvo njih nagovoriti.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 21/10/2014 : 13:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ja sam argo 2 citao preko pet sati ovo ljeto na 38 stupnjeva, nisam debel ali probio me znoj i dehidrirao, glava zabolila... seksanje april i partnera, jackovo zalijepljeno odijelo, sprdacina :)) Nego trica je dobra, ali stvarno, ne odustajte od Asteroida, pricekajte tricu.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/10/2014 : 09:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


http://www.sergiobonelli.it/gallery/37922/Il-samurai-italiano.html




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 23/10/2014 : 17:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Iz Libellusa:
Baš kao što sam jučer i obećao, vrijeme je za najavu sljedeće knjige koja će iz tiskare izaći krajem ovog ili početkom sljedećeg mjeseca, a riječ je o 52. knjizi Nathana Nevera u kojoj vas čekaju sljedeće epizode (izvorni brojevi 153-155):

“Vučje lice” (Ostini / Mandanici)
“Svemirski brod iz prošlosti” (Vigna / Toffanetti)
“Velike brzine” (Ruju / Casini)

Uglavnom, kao što i sami možete vidjeti, u sljedećoj (53.) knjizi očekuje nas početak rata s orbitalnim postajama, a što se ove tiče tu posebno vrijedi spomenuti da se u epizodi “Vučje lice” po prvi put pojavljuje Asjia Heke, a prije čitanja “Velikih brzina” obavezno prelistajte epizode “Thor 14” (NN LU 57) i “Buđenje Thora 14” (43. knjiga).

Regularna cijena 52. knjige Nathana Nevera bit će 175 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 140 kuna.

Bacite pogled:



Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 23/10/2014 : 17:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ocjene sa UBC:
“Vučje lice” (Ostini / Mandanici) - 79%
“Svemirski brod iz prošlosti” (Vigna / Toffanetti) - 40%
“Velike brzine” (Ruju / Casini) - 64%


Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000