forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 570

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/10/2015 : 18:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Sutra cu napisati sto mislim o Jerryjevoj temi tjedna


Khmm, khmm...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/10/2015 : 13:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sutra nova jesenska tema...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10770 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/10/2015 : 13:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jesen u meni tuguje...
Nista jos od maxija, cekam da izadje bar do srijede, pa da uskoro dobijem paket od desetak liba-knjiga, medju njima zadnji regularni,team-up sa Dyd-om...
Ovih dana procitao tri epizode i poceo "sumu straha" i ulazim polako u orbitu...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9272 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/10/2015 : 08:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 09:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bilo već, ali vrijedi ga vidjeti na svakoj stranici. ;)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9272 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/10/2015 : 09:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ispričavam se. Mislio sam da je nešto novo.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 27/10/2015 : 18:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

nakon šta sam pročita redovnu seriju do 44. knjige,prvih 7 specijala i prvih 5 alamanaha,
odlučia sam se pročitat gigante 3 i 4,i agencija alfa 1-3. gigant 3 me odusevia,dok mi je 4. bezveze.
a AA 2 i 3 su razjasnile dosta stvari koje su u redovnoj seriji ostale u magli.
jel može ko reć kakva je kvaliteta ostalih giganata (i jel ih ima smisla pratit) isto me zanima i za sljedeće epizode agencije alfa,
i koliko su bitne te epizode (od oba serijala) za daljnje praćenje regularne serije?
hvala.pozdrav



stršljen spašen
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/10/2015 : 19:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by goran split

nakon šta sam pročita redovnu seriju do 44. knjige,prvih 7 specijala i prvih 5 alamanaha,
odlučia sam se pročitat gigante 3 i 4,i agencija alfa 1-3. gigant 3 me odusevia,dok mi je 4. bezveze.
a AA 2 i 3 su razjasnile dosta stvari koje su u redovnoj seriji ostale u magli.
jel može ko reć kakva je kvaliteta ostalih giganata (i jel ih ima smisla pratit) isto me zanima i za sljedeće epizode agencije alfa,
i koliko su bitne te epizode (od oba serijala) za daljnje praćenje regularne serije?
hvala.pozdrav





Jebga, slučajno smo te preskočili. Znači da bi ti sve bilo još jasnije fale ti sledeće priče: AA 5, 7 i 10 plus prva dva giganta koja su deo trilogije čiji si finalni deo već pročitao. Od ostalih giganata ja sam pročitao prvih osam i svi su kvalitetni. Petica mi je najslabija, ali i ona vredi.

Znači nabavi što više giganta i ove tri Agencije Alfa i to je to. Specijali su manje bitni, al ako ti se ukaže prilika nabavi 10 i 11, jer su em najbolji, em važni za kasniji kontinuitet.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 19:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

nakon šta sam pročita redovnu seriju do 44. knjige,prvih 7 specijala i prvih 5 alamanaha,
odlučia sam se pročitat gigante 3 i 4,i agencija alfa 1-3. gigant 3 me odusevia,dok mi je 4. bezveze.
a AA 2 i 3 su razjasnile dosta stvari koje su u redovnoj seriji ostale u magli.
jel može ko reć kakva je kvaliteta ostalih giganata (i jel ih ima smisla pratit) isto me zanima i za sljedeće epizode agencije alfa,
i koliko su bitne te epizode (od oba serijala) za daljnje praćenje regularne serije?
hvala.pozdrav


Ako ti ne valja G4 onda nemoj čitat više gigante.

AA je itekako bitna za kontinuitet, pogotovo AA 5, AA 7 i AA 10. A ima i kratkih priča s Lukeom Sandersom u kojima se pojavljuje Mister Alfa koji su bitni za kontinuitet.

Ali G4. Kako, zašto, čemu takvo mišljenje?
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 19:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Od ostalih giganata ja sam pročitao prvih osam i svi su kvalitetni.


Najjači si. Još ti znači ostali giganti čekaju da ih pročitaš. Ti si sado-mazo NN fan.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/10/2015 : 19:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by thekide

Od ostalih giganata ja sam pročitao prvih osam i svi su kvalitetni.


Najjači si. Još ti znači ostali giganti čekaju da ih pročitaš. Ti si sado-mazo NN fan.


Vala jesam.
Ma blokira me onaj Specijal 14 - maštao sam da će izaći ranije i da ću jesen privesti kraju u šumi sa gigantima 9-13.
Al kakvo je vreme usrano, plašim se da će sve to, pa i NN 55 + Maxi 1, čekati proleće.
Minimalac mi je 13 stepeni i sunčan dan. Biće valjda još neki pristojan vikend. NN 55 moram da odradim, ako treba namontiraću i šal, kapu, rukavice, ćebence i vruć čaj.

Edited by - thekide on 27/10/2015 19:46:51
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10770 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/10/2015 : 20:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ako bi gledali vremenski kako je izasao u Italiji, drugi maxi ide za godinu i pet mjeseci...valjda price iz maxija ne prate dogadjaje iz redovne kao neki AA !

www.sergiobonelli.it/scheda/8737/Maxi-Nathan-Never-2.html

www.sergiobonelli.it/scheda/8736/Maxi-Nathan-Never-1.html

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 27/10/2015 : 21:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by goran split

nakon šta sam pročita redovnu seriju do 44. knjige,prvih 7 specijala i prvih 5 alamanaha,
odlučia sam se pročitat gigante 3 i 4,i agencija alfa 1-3. gigant 3 me odusevia,dok mi je 4. bezveze.
a AA 2 i 3 su razjasnile dosta stvari koje su u redovnoj seriji ostale u magli.
jel može ko reć kakva je kvaliteta ostalih giganata (i jel ih ima smisla pratit) isto me zanima i za sljedeće epizode agencije alfa,
i koliko su bitne te epizode (od oba serijala) za daljnje praćenje regularne serije?
hvala.pozdrav


Ako ti ne valja G4 onda nemoj čitat više gigante.

AA je itekako bitna za kontinuitet, pogotovo AA 5, AA 7 i AA 10. A ima i kratkih priča s Lukeom Sandersom u kojima se pojavljuje Mister Alfa koji su bitni za kontinuitet.

Ali G4. Kako, zašto, čemu takvo mišljenje?


općenito cila priča oko Hell's islanda mi nikako od početka serijala ne sida zbog ovih malih mutanata. nekako mi je neozbiljno da dite/neko u tilu diteta/ nosi oružje i sudjeluje u oružanim sukobima..
nema to veze sa kvalitetom priče i crteža..mizda mi nakon drugog čitanja sidne bolje :)

sa redovnom serijom sam sad na 141. broju (s tim da nisam pročita knjigu 44. jer je nemam). sa specijalcima sam sta iza 7. broja..
imam jos 11 i 12. al mi se ne čita dok ne nabavim ovih par sta mi fale,iz istog razloga ne čitam ni gigante 7-9 jer mi fale 5 i 6.
(iz ostalih sam izdanja uspija saznat okvirno sta se dogodilo u prva
2 giganta,al trenutno mi financijske mogućnosti nedaju da nabavim ta
2 broja,pa će pričekat to kad kompletiram redovnu seriju,specijale i ovih par AA šta ste spomenili)

sta se tiče kvalitete crteža, broj 134. Duhovi prošlosti je vrh..prvi broj nakon dugo vrimena da nema onog iritantnog kompjuterskog bojanja tabli sa točkicama.. to mi jednostavno ubija cili dojam, zato me ovaj broj stvarno oduševia. sad sam uspia nabavit sve do 51.knjige izuzev spomenute 44. i 49.knjige

stršljen spašen
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/10/2015 : 21:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je cuti da si nabavija sve to i da pratis, neka. Dobro si se iskesa, nadan se da je vridilo, ipak je to odlicno stivo.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 27/10/2015 : 21:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Drago mi je cuti da si nabavija sve to i da pratis, neka. Dobro si se iskesa, nadan se da je vridilo, ipak je to odlicno stivo.


nakon sta sam slučajno naletija na oštećeni primjerak specijala 'Duhovi u Veneciji' odlučia sam pročitat sve brojeve SD/LU (igrom slučaja ima sam ih sve na polici)
i taman kad sam bia pri kraju Libellus je stavia ponudu tjedna 10 knjiga za cca 500kn,a tjedan posli još sljedećih 10 knjiga..
ostale brojeve sam nabavia strvinarskom taktikom priko aukcija za skroz pristupačnu cijenu..
i ovim putem hvala članu 'wanderer' koji mi je isto upotpunia kolekciju sa 10ak knjiga

ugl ,u cca 8 miseci sam pročita prvih 20ak godina serijala i mogu reć da san oduševljen.

ps-hvala na inf. o AA i gigantima.

stršljen spašen
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 21:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Ma blokira me onaj Specijal 14 - maštao sam da će izaći ranije i da ću jesen privesti kraju u šumi sa gigantima 9-13.
Al kakvo je vreme usrano, plašim se da će sve to, pa i NN 55 + Maxi 1, čekati proleće.
Minimalac mi je 13 stepeni i sunčan dan. Biće valjda još neki pristojan vikend. NN 55 moram da odradim, ako treba namontiraću i šal, kapu, rukavice, ćebence i vruć čaj.


Pa ti si stvarno NN sado mazo perverznjak. Znači Nathan se čita samo u prirodi. Valjda ne pišeš recenzije uz cvrkut ptica i žuborenje potoka?!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 21:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

[quote]Originally posted by Jerry Krause

JESENSKE NN TEME




- ARISTOTEL SKOTOS vs. MISTER ALFA

Sad kad smo se oprostili sa Skotosom, a ulogu glavnog negativca preuzeo Mister Alfa napravit ćemo raspravu koji vam se negativac čini bolji i karizmatičniji.

- ANALIZA ORBITALNIH RATOVA

Vrijeme je da napokon seciramo dugo očekivani rat između Zemlje i Orbitalnih postaja i vidimo da li je Vietti uspio u potpunosti u svom naumu ili samo djelomično.

- RADNA AKCIJA: KONTRARECENZIJA ZA NN SR 49 "MASKIRANI OSVETNIK"

Ono što stalno kopa oči je jedina neprimjerena recenzija u opusu Nathanovih recki. Vrijeme je da tu nepravdu ispravimo i zamijenimo 9 prosto proširenih rečenica s dostojnim tekstom za ovu epizodu ma kakve god ona kvalitete bila. S tim da će onaj tko se najviše potrudi biti potpisnik ove kontrarecke. Ja ću biti samo koordinator akcije.

- IGRA ASOCIJACIJE

Popularna igra asocijacije iz NN svijeta ponovno na topicu.

- U SUSRET BROJU 300

Bliži nam se broj 300 topica i kad dođe vrijeme za to Jerry opet ima jednu prigodu da dostojno obilježimo 300 stranica topica.

- NATHANOVE ŽENE vs. DYLANOVE ŽENE vs. ZAGOROVE ŽENE

Usporedit ćemo žene koje su se profilirale kroz serijal ova tri popularna junaka i vidjeti čije su, naravno, najbolje i najatraktivnije.

- RADNA AKCIJA: REZERVACIJA RECENZIJA ZA NN SB 11

Idealan trenutak da prikupimo što više recenzenata, pa i onih koji manje prate Nathana da rezerviraju kratke priče iz ovog Superbooka. Podsjetimo se, samo je jedna priča recenzirana i to Mjesec (Luna) by Djole.


Slijedi nova jesenska tema...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/10/2015 : 22:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
U SUSRET BROJU 300

Bliži nam se broj 300 topica i kad dođe vrijeme za to Jerry opet ima jednu prigodu da dostojno obilježimo 300 stranica topica.


Ovo mi se cini sad ili nikad.

Edit: Iducu godinu SBE ce koliko toliko pridati paznju Nathanu, ide i broj 300 (Vigna/De Angelis), a nekidan je potvrdjeno da se narativna linija s Omegom zakljucuje od broja 301-303 i onda izgleda razvedravanje i neki novi vjetrovi.

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 27/10/2015 22:31:04
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 22:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
JESENSKA TEMA br. 3


RADNA AKCIJA: REZERVACIJA RECENZIJA ZA NN SB 11



Stigla nam je i prva radna akcija ovu jesen. Recenzija nikad dosta, ali ove su zaista posebne. Nikad prije objavljene stare NN pričice malo koga su ostavile ravnodušnima. Vjerujem da su ovu knjigu nabavili i mnogi koji ne prate serijal u kontinuitetu.

Velika bi šteta bila da se ove kratke pričice ne recenziraju. I to što prije. Tu nema prevelike mudrosti, svatko može u kartkim crticama izrecenzirati poneku priču. Jerry vam ostavlja na volju da izaberete koju ćete. Nadam se da ćemo vrlo brzo popuniti sve rezervacije.

Dakle da vidimo što imamo. Mjesec je već odavno rezervirao Djole tako da ostaje 11 pričica. Zadnje 4 priče su prekratke, imaju svega 4 ili 8 stranica tako da ćemo ih sve staviti u jednu recku kao neki omnibus od 4 epizode. Tako da imamo:

1. RAT S JAKUZOM (Genovesi, Medda & Vigna / De Angelis) (c/b)
Je li ovo Sigmund postao najbolji agent u univerzumu? Mo'š mislit, samo u njegovoj mašti.

2. RATNE IGRE (Serra / De Angelis) (kolor)
Što se desi kad jedan dječak hakira metropolitantsku policiju? Kaos, naravno...

3. TALIJA (Vigna / Castellini) (c/b)
Drugi dio iz Vignine trilogije uz briljantni crtež nikad prežaljenog maestra Castellinija.

4. PLES PLAVIH SVJETALA (Medda / Mari) (kolor)
Nathan u cybersvemiru uz opasnu igru plavih svjetala...

5. KOLONIJE (Medda / Mari) (c/b)
Još jedna dirljiva priča o stonogašima na rubnom području Teritorija.

6. ZEMLJA (Vigna / Cascioli) (kolor)
Završni dio Vignine trilogije Mjesec-Talija-Zemlja i najduža priča u knjizi. Indirektni nastavak na Mjesec i ponovna pojava zgodne Bette.

7. IZAZOV (Vigna / Bonazzi) (c/b)
Stroj protiv čovjeka u izravnoj borbi za šahovskog prvaka. Ili možda ipak čovjek protiv stroja...

8. BUDUĆNOST SVIJETA, SVIJET BUDUĆNOSTI (Vigna / Mari) (c/b)
PUSTOLOVINA U VLAKU (Mignacco / Bonazzi) (c/b)
MOŽDA TI MOŽEŠ (Serra / Di Clemente) (c/b)
POVRATAK NA MJESEC (Artusi / Artusi) (kolor)
Omnibus od 4 kratke epizodice koja svaka nosi neku svoju poruku...


Idemo hrabra NN gardo s rezervacijama...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/10/2015 : 22:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Odmah da stavim prvu rezervaciju. Taliju je uzeo Gil-galad i zamolio me je da mu je odmah rezerviram.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/10/2015 : 23:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Odmah da stavim prvu rezervaciju. Taliju je uzeo Gil-galad i zamolio me je da mu je odmah rezerviram.


Al pazi kad sam znao da će Gil da mazne oproštajnog Castellinija. Neka, neka - ume on to poetski da obradi pa da se ko ljudi oprostimo od najvećeg crtača u istoriji SBE.

Pošto ja ne znam da baratam sa kratežima - piši mi najdužu - tu bar imam dovoljno mesa za seciranje. Znači meni završni deo Vignine trilogije - ZEMLJA!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10770 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/10/2015 : 23:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dobit cu knjigu tek drugi tjedan, tako da kad je procitam mogao bi kratki osvrt na neku pricu iz omnibusa.
Mogao bih "plava svjetla"✨ od Marija✔.
Kao crtac goticar mi je sjeo u serijalu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/10/2015 23:54:48
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/10/2015 : 12:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
RADNA AKCIJA: REZERVACIJA RECENZIJA ZA NN SB 11




1. RAT S JAKUZOM (Genovesi, Medda & Vigna / De Angelis) (c/b)

2. RATNE IGRE (Serra / De Angelis) (kolor)

3. TALIJA (Vigna / Castellini) (c/b) Gil-galad

4. PLES PLAVIH SVJETALA (Medda / Mari) (kolor) emirem

5. KOLONIJE (Medda / Mari) (c/b)

6. ZEMLJA (Vigna / Cascioli) (kolor) thekide

7. IZAZOV (Vigna / Bonazzi) (c/b)

8. BUDUĆNOST SVIJETA, SVIJET BUDUĆNOSTI (Vigna / Mari) (c/b)
PUSTOLOVINA U VLAKU (Mignacco / Bonazzi) (c/b)
MOŽDA TI MOŽEŠ (Serra / Di Clemente) (c/b)
POVRATAK NA MJESEC (Artusi / Artusi) (kolor)


Dosad 3 priče rezervirane. Ajmo ekipo, još malo pa nestalo. Jedinstvena prilika da se postane NN recenzent bez puno znoja.

Edited by - Jerry Krause on 28/10/2015 12:45:30
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2015 : 12:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja bih vrlo rado ali strip još nisam kupio
Nisam još navikao da Natan plane sam tak
Možda bude na Interliberu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7173 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/10/2015 : 12:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ja bih vrlo rado ali strip još nisam kupio
Nisam još navikao da Natan plane sam tak
Možda bude na Interliberu


Kladim se da se može lako nabaviti kod nekih dilera u Zagrebu. Ajde mladjo malo truda i nabavi ga prije Interlibera. :)
Go to Top of Page
Page: of 570 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000