forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 570

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2015 : 13:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Bum probal

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

marko15532
New Member



United Kingdom
139 Posts

Member since 18/12/2011

Posted - 28/10/2015 : 20:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send marko15532 a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam negde na forumu da je prvih stotinu NN epizoda dosta dobro, pa onda odredjeni ciklusii. Da li se bi trebalo sada, nakon apokalipse, opet da se penje kvalitet serijala na 80%-100% ocene?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2015 : 09:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma sve je to na dosta dobroj razini.
Ok, epizode naravno variraju ali meni je Nathan uvijek ok
Ja nisam pročitao niti jednu lošu epizodu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7165 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/10/2015 : 12:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se nadao da će se ova tema biti gotova u jednom danu kad ono opet moji recenzenti zakazali. Samo 3 rezervacije dosad, ajde nek bude 4, rezervirat ću priču Izazov.

Ne znam šta je opet s Deejem, gdje je nestao bjelolasica? Space bi mogao uzeti jednu priču.

@drogsy, šta si se ulijenio, ajmo jednu kratku da rezerviraš.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1252 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 30/10/2015 : 14:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Space bi mogao uzeti jednu priču.





Prijedlog je uzet pod razmatranje

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

marko15532
New Member



United Kingdom
139 Posts

Member since 18/12/2011

Posted - 30/10/2015 : 22:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send marko15532 a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam negde na forumu da, medju onima koji diferenciraju izmedju dobrih, srednjih i slabašnih epizoda Nathana Nevera postoji mišljenje da negde prvih stotinu NN epizoda - a pogotovu prvih 50, spada u vrh, a posle toga prosečni kvalitet opada, mada su odredjeni ciklusi i dalje interesantni.

Eto, znači, medju vama koji uočavate bitne razlike u kvalitetu serijala, da li nakon Apokalipse dolaze epizode koje biste nazvali relativno dobrima u odnosu na prosek serijala?

PS Naravno, biće i kome je sve super, i naravno da je to sasvim u redu. Ne znam da li bih to baš bez oklevanja primio k srcu.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7165 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/10/2015 : 22:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marko15532

Eto, znači, medju vama koji uočavate bitne razlike u kvalitetu serijala, da li nakon Apokalipse dolaze epizode koje biste nazvali relativno dobrima u odnosu na prosek serijala?


Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10767 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/10/2015 : 23:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pred desetak minuta procitao "pad Uranije"...
Koja gorcina..koji preokret... ne samo da ce naslov vec "podlo" izdiktirati najvazniji dogadjaj u epizodi, vec ce se i ponasanje pojedinaca u cijeloj zavrzlami istaknuti kao nepredvidjeno...
NN je u prethodnoj epizodi prodao dusu, jer je to od njega trazio njegov nadlezni.
Kajanje koje se javlja nema opravdanja jer je i sam kriv sto je uopce i prihvatio preuzeti neke funkcije u kriznoj situaciji.
Necu detaljnije,ostalo cu u recenziju arhivirati, da ne spojlam, vidim ovih dana, par novim fanovima serijala.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 30/10/2015 23:54:22
Go to Top of Page

marko15532
New Member



United Kingdom
139 Posts

Member since 18/12/2011

Posted - 31/10/2015 : 18:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send marko15532 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.



Drago mi je što ne živim duže kod kuće pa ne znam 100% da protumačim izraz "oćeš u glavu". Zvuči kao strahovit bezobrazluk, ali nisam siguran i ne želim da budem.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 31/10/2015 : 18:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marko15532

quote:
Originally posted by Jerry Krause
Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.



Drago mi je što ne živim duže kod kuće pa ne znam 100% da protumačim izraz "oćeš u glavu". Zvuči kao strahovit bezobrazluk, ali nisam siguran i ne želim da budem.



To ti je isto kao da ti je spominjao najmilije u seksualnom kontekstu, jos gore, ustvari najgori izraz s ovih prostora.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10767 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 31/10/2015 : 18:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ok,ok...
Ako clan nije razumio sleng to je prenesenom smislu vise zargonski,sa ulice,medju poznanicima, tipa ono "sad cu ti objasniti!", "znanje na ravnanje", "kuzis,ono,ne?" i slicno😞.

Nemojte da vam pada na pamet svasta🙊, nitko nije ovdje ni pasivno-agresivan,nema razloga za verbalne doskocice.
Tako je planeti zemlji na pamet pala orbitalna stanica😨....vracamo se na temu...
Zadnju knjigu dobivam drugi tjedan,zajedno sa Dyd kolorcem i pricom u kojoj je NN.
Za maxi misam siguran jer vidim da jos nije niti danas pusten u prodaju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/10/2015 : 18:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marko15532

quote:
Originally posted by Jerry Krause
Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.



Drago mi je što ne živim duže kod kuće pa ne znam 100% da protumačim izraz "oćeš u glavu". Zvuči kao strahovit bezobrazluk, ali nisam siguran i ne želim da budem.



"oćes u glavu" bi znacilo u prenesenom znacenju "oćes iskreno" ili "bez okolišanja"
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 31/10/2015 : 18:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by marko15532

quote:
Originally posted by Jerry Krause
Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.



Drago mi je što ne živim duže kod kuće pa ne znam 100% da protumačim izraz "oćeš u glavu". Zvuči kao strahovit bezobrazluk, ali nisam siguran i ne želim da budem.



To ti je isto kao da ti je spominjao najmilije u seksualnom kontekstu, jos gore, ustvari najgori izraz s ovih prostora.



Ne znam šta rade ti moderatori, trebalo je odmah ban Jerryju na par meseci, dok se ne smiri.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7165 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/10/2015 : 20:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marko15532

quote:
Originally posted by Jerry Krause
Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.



Drago mi je što ne živim duže kod kuće pa ne znam 100% da protumačim izraz "oćeš u glavu". Zvuči kao strahovit bezobrazluk, ali nisam siguran i ne želim da budem.



Oops, nisam gledao da si iz UK. Trebao bi malo bolje upoznati balkanske slengove. Supermark ti je sve objasnio.

A ove paljatore Judu i thekidea na lomaču. Pa njihovi avatari ti sve govore. Jedan kao neki mafiozo, drugi bolje i da ne komentiram. Treba nam plaćati za duševne boli što mu svaki dan gledamo u sliku.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/11/2015 : 10:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Nathan maxi
1.Lutkar Priča o serijskom ubojici - 9/10
2.Cottonova osveta Priča o osveti mafiji 9,5/10
3.Labirit malo spoja tehnologije i ezoterije 9,5/10

Maxi-svakako pročitat i arhivirat

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



669 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 01/11/2015 : 13:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by marko15532

quote:
Originally posted by Jerry Krause
Oćeš u glavu. Više puta je na ovom topicu spomenuto da slijedi kvalitativno možda i najbolji period u serijalu samo što su epizode dosta tmurnije što je sigurno odraz ovih velikih događanja. Znači, samo guraj naprijed.



Drago mi je što ne živim duže kod kuće pa ne znam 100% da protumačim izraz "oćeš u glavu". Zvuči kao strahovit bezobrazluk, ali nisam siguran i ne želim da budem.



Oops, nisam gledao da si iz UK. Trebao bi malo bolje upoznati balkanske slengove. Supermark ti je sve objasnio.

A ove paljatore Judu i thekidea na lomaču. Pa njihovi avatari ti sve govore. Jedan kao neki mafiozo, drugi bolje i da ne komentiram. Treba nam plaćati za duševne boli što mu svaki dan gledamo u sliku.



Drugi je iz jedne fenomenalne SF serije "Farscape"; iako slažem se da su tog negativca-ish mogli malo bolje osmisliti.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/11/2015 : 14:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

A ove paljatore Judu i thekidea na lomaču. Pa njihovi avatari ti sve govore. Jedan kao neki mafiozo, drugi bolje i da ne komentiram. Treba nam plaćati za duševne boli što mu svaki dan gledamo u sliku.



Nedostajao mi je stari dobri zajebant Giuda, koji bi svakom u lice rekao šta misli.

Nekako ne volim kad vidim da ljudi menjaju avatare, taman se navikneš na jednu facu kad ono nešto novo. A ovaj ima i svojih prednosti - kad me ljudi vide uživo, komentar je uvek pa dobro nisi tako užasan kao što sam te zamišljao.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/11/2015 : 14:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

Drugi je iz jedne fenomenalne SF serije "Farscape"; iako slažem se da su tog negativca-ish mogli malo bolje osmisliti.


Padni mi na grudi!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19447 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/11/2015 : 14:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Jerry Krause

A ove paljatore Judu i thekidea na lomaču. Pa njihovi avatari ti sve govore. Jedan kao neki mafiozo, drugi bolje i da ne komentiram. Treba nam plaćati za duševne boli što mu svaki dan gledamo u sliku.



Nedostajao mi je stari dobri zajebant Giuda, koji bi svakom u lice rekao šta misli.

Nekako ne volim kad vidim da ljudi menjaju avatare, taman se navikneš na jednu facu kad ono nešto novo. A ovaj ima i svojih prednosti - kad me ljudi vide uživo, komentar je uvek pa dobro nisi tako užasan kao što sam te zamišljao.



Ja sam pomislio: avatar jest pomalo strašan, ali ovo uživo je užasno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/11/2015 : 15:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja sam pomislio: avatar jest pomalo strašan, ali ovo uživo je užasno.


Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 01/11/2015 : 15:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Jbg, nemamo nitko tu ljepotu kao Tonka24, pa se snalazimo ili frajerisemo s raznim avatarima.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

overlord
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 01/11/2015 : 23:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, može mi netko reći zašto je ovaj superbook mjesec i druge priče pod rednim brojem 11.? malo me buni, jer je ja mislim mjesec jedna od onih kraćih priča pri samom početku serijala, ili se varam? još me zanima koje se priče nalaze u tom stripu. hvala unaprijed.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7165 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/11/2015 : 23:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Oćeš u glavu?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/11/2015 : 23:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/11/2015 : 20:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Jerry Krause

A ove paljatore Judu i thekidea na lomaču. Pa njihovi avatari ti sve govore. Jedan kao neki mafiozo, drugi bolje i da ne komentiram. Treba nam plaćati za duševne boli što mu svaki dan gledamo u sliku.


A ovaj ima i svojih prednosti - kad me ljudi vide uživo, komentar je uvek pa dobro nisi tako užasan kao što sam te zamišljao.

Vidim da grčko sunce nije popravilo sliku

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 570 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000