forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 570

emirem
Advanced Member



10767 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/11/2015 : 08:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by overlord

pozdrav, može mi netko reći zašto je ovaj superbook mjesec i druge priče pod rednim brojem 11.? malo me buni, jer je ja mislim mjesec jedna od onih kraćih priča pri samom početku serijala, ili se varam? još me zanima koje se priče nalaze u tom stripu. hvala unaprijed.


Vidim nitko ti nije odgovorio.☺
To sam se i ja pitao , clamovi su vec odgovorili, ima odgovor na kojih par stranica u rikverc.
U pitanju je izdanje koje nema ni u maticnoj kuci jer za ovo izdanje je ulozeno puno potrage vece nego za holy grailom😊
Moram na sljaku pa ne mogu sad puno traziti.
You chosen...wisely..ako ga nabavis i procitas!😊 Ja dobivam primjerak ovih dana.😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37563 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2015 : 11:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

http://www.sergiobonelli.it/scheda/39381/


Who is the killer who came to destroy the peaceful community called "The Village"? The only thing we know about him is his code name: Arkadin...

SPECIALE NATHAN NEVER 26
Frequency: annual
ARKADIN IL SICARIO (ARKADIN THE KILLER)
Release: 15/12/2015
Plot: Michele Medda
Script: Michele Medda
Artwork: Stefano Casini
Cover: Roberto De Angelis

"The “Village” is a peaceful, pastoral community in an unpolluted valley. Its sole purpose is its followers' spiritual elevation. One of them, though, is an undercover killer, a ruthless and dead-shot professional whose targets are the Village founders themselves. But who is the mysterious killer that goes under the code name Arkadin, the only clue we know about him? Who hired him and to what purpose? An ascetic Nathan Never will have to find out."










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 03/11/2015 : 12:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never N° 295 "Scacco alla città"
Uscita: 18/12/2015

Soggetto: Giovanni Gualdoni e Davide Rigamonti
Sceneggiatura: Giovanni Gualdoni e Davide Rigamonti
Disegni: Ivan Zoni
Copertina: Sergio Giardo







Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/11/2015 : 12:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Izvrsna naslovnica.
Go to Top of Page

CheddarBob
Starting Member



74 Posts

Member since 12/05/2015

Posted - 03/11/2015 : 13:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send CheddarBob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by overlord

pozdrav, može mi netko reći zašto je ovaj superbook mjesec i druge priče pod rednim brojem 11.?


To je jedanaesta knjiga iz Superbook biblioteke (a to su van uobičajenih serijala objavljene priče ili kompilacije), neovisno o junaku. Prvih deset knjiga su bile Martin Mystere ili team-up, a ovo je prva po redu isključivo Nathanova.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 03/11/2015 : 19:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
još su 3 komada maxija raspoloživa,pa ko nije ugrabia svoj primjerak..

http://www.libellus.hr/i/lutkar--cottonova-osveta--labirint/1053/0/-2

stršljen spašen
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/11/2015 : 22:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ovaj broj 295 mi izgleda zanimljivije, na prvi pogled, nego mnogi prijašnji brojevi.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1353 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 04/11/2015 : 11:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Krenuo da čitam novu LL knjigu NN-a
Jako mi je dobra prva priča (a nadam se i ostale 2)
Kolko mi RAT nije legao (verovatno sam puno očekivao od njega, a na kraju sve zbrzano), tolko mi leži dobro ovo nakon Rata. Sav taj mrak, promene u NN svetu i kod samog Nathana.

Mislim da će sledeća knjiga isto biti super. Mislim da su opet sve tri priče povezane. Obožavam Marsovske priče!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/11/2015 : 18:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

Nakon apokalipse


Ukratko, odlična je prva knjiga, oduševljen sam. Eto to su one prave "napete priče iz grada budućnosti" kako se najavljivalo u onim davnim prvim brojevima. Nathan je melankoliju zamijenio za mješavinu gnjeva i no-bullshit stava. Da može zalupiti Darveru vratima pred nosom kako je to davno radio Raiseru, zalupio bi, no vrata su sada klizna! ;)

Medda je fino prikazao odmak vremena od onih inicijalnih postavki npr. videokazete koje su se već odavno morale demagnetizirati. Stari stan koji više nema funkciju, melankolija koja je već davno morala ubiti mačku (čitatelje) ustupila je mjesto rezignaciji i agresivnim stavom naspram sranja koja se dešava po ulicama i u agenciji. Grad je propao, opće stanje pučanstva je loše, ima tu i socijalne komponente i malih ljudih kojih se Medda dotiče.

Suci/Dreddovi/prokonzuli po ulicama, novi nemezis, prljavi Olivaresov crtež posveta je apokaliptičnim mangama, točnije Neo-Tokyju iz Akire primjerice, sve to mi je baš godilo... Pitanje koliko će dugo moći zadržati ovakvu razinu kvalitete... Imam još zadnju iz knjige za pročitati i nadam se da će i završiti Medda kako treba. Klasa optimist!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/11/2015 : 18:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ako je ostalo, može...


1. RAT S JAKUZOM (Genovesi, Medda & Vigna / De Angelis) (c/b)

2. RATNE IGRE (Serra / De Angelis) (kolor)

5. KOLONIJE (Medda / Mari) (c/b)


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 04/11/2015 : 18:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ako je ostalo, može...


1. RAT S JAKUZOM (Genovesi, Medda & Vigna / De Angelis) (c/b)

2. RATNE IGRE (Serra / De Angelis) (kolor)

5. KOLONIJE (Medda / Mari) (c/b)




Jeste ostalo, al šta će to tebi?
Zašto da trošiš svoj talenat na te pričice za koje Jerry može da nađe neke početnike da peku zanat ili stare igrače koji nemaju vremena za ozbiljne recenzije.

Udri ti po Orbitalnim ratovima, a kad si već pomenuo Poslije apokalipse - eto ti ozbiljan komad za pisanje.

Šalim se, naravno, uzmi šta ti srce ište.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7158 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/11/2015 : 19:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay


Nakon apokalipse


Ukratko, odlična je prva knjiga, oduševljen sam. Eto to su one prave "napete priče iz grada budućnosti" kako se najavljivalo u onim davnim prvim brojevima. Nathan je melankoliju zamijenio za mješavinu gnjeva i no-bullshit stava. Da može zalupiti Darveru vratima pred nosom kako je to davno radio Raiseru, zalupio bi, no vrata su sada klizna! ;)

Medda je fino prikazao odmak vremena od onih inicijalnih postavki npr. videokazete koje su se već odavno morale demagnetizirati. Stari stan koji više nema funkciju, melankolija koja je već davno morala ubiti mačku (čitatelje) ustupila je mjesto rezignaciji i agresivnim stavom naspram sranja koja se dešava po ulicama i u agenciji. Grad je propao, opće stanje pučanstva je loše, ima tu i socijalne komponente i malih ljudih kojih se Medda dotiče.

Suci/Dreddovi/prokonzuli po ulicama, novi nemezis, prljavi Olivaresov crtež posveta je apokaliptičnim mangama, točnije Neo-Tokyju iz Akire primjerice, sve to mi je baš godilo... Pitanje koliko će dugo moći zadržati ovakvu razinu kvalitete... Imam još zadnju iz knjige za pročitati i nadam se da će i završiti Medda kako treba. Klasa optimist!



Uh, jedva čekam... Nadam se u ovom tjednu i ovoj knjizi i maxiju.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7158 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/11/2015 : 19:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Jeste ostalo, al šta će to tebi?
Zašto da trošiš svoj talenat na te pričice za koje Jerry može da nađe neke početnike da peku zanat ili stare igrače koji nemaju vremena za ozbiljne recenzije.

Udri ti po Orbitalnim ratovima, a kad si već pomenuo Poslije apokalipse - eto ti ozbiljan komad za pisanje.




Ajde priznaj da si mislio ozbiljno. ;)

Pusti Deeja, on je postao endemska vrsta na ovom topicu i općenito na forumu tako da šta god napiše ili rezervira prihvaćamo s guštom. Evo ja ću uzeti onaj omnibus da sve upotpunimo i zaključimo tjednu temu. A već sam mislio danas za muku uzimati neku od ove 3 Deejeve rezervirane tako da me je poštedio truda.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 04/11/2015 : 20:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ajde priznaj da si mislio ozbiljno. ;)

Pusti Deeja, on je postao endemska vrsta na ovom topicu i općenito na forumu tako da šta god napiše ili rezervira prihvaćamo s guštom. Evo ja ću uzeti onaj omnibus da sve upotpunimo i zaključimo tjednu temu. A već sam mislio danas za muku uzimati neku od ove 3 Deejeve rezervirane tako da me je poštedio truda.


Ha, pa znaš me ko zlu paru.
Naravno da sam mislio ozbiljno, al moram da pazim da opet ne napravim neko sranje.
Zamisli da se Dee naljuti i kaže e vas dvojica me samo pritiskate, more nosite se pa sad pišite sami.

Nego kad si već sve razdelio - kakvi su ti planovi sa ovim kratkim pričama? Kako ko šta odradi da šalje?

Učinilo mi se kao dobra ideja da ih Dee sve pusti u jednom mesecu koji će zeznuti sve dosadašnje projekte. Znači ne da zauzmemo 7 dana kao pre, nego rekordnih mesec dana samo Nathana dok svima ne izađe na nos. Naravno za to bi bio najbolji mesec jun kad slavimo 25 godina od prvog broja, al pretpostavljam da nećeš toliko da čekaš.

Kao drugu, bližu soluciju predlažem januar 2016. ipak je 2016. godina Nathana.

Najmanje mi se sviđa da budu razbacane kako ko kad završi, jer to može da potraje godinama.

U svakom slučaju smisli kad, pa dogovori sa Deejem. Jer recimo Gil je skoro gotov, emirem još nije ni nabavio knjigu...

Javi na vreme dal da stopiram rad na NN 154, pa da se bacim na ovo ako imamo neki plan.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7158 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/11/2015 : 22:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Malo teže izvedivo, tko će nas sve uskladiti. Čisto sumnjam da će Dee stići napisati 3 recke kad mu se kaže. Možda ga uhvati uskoro inspiracija za orbitalne ratove, zato bolje ne raditi presing, vidiš da je vrlo malo recenzija napisao u ovoj godini.

Nego ti uhvati tu NN 154 epizodu, pa ćemo vidjet što dalje. Ako se Dee slučajno javi u vezi tvog prijedloga onda ćemo razmatrati.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7158 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/11/2015 : 22:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

RADNA AKCIJA: REZERVACIJA RECENZIJA ZA NN SB 11




1. RAT S JAKUZOM (Genovesi, Medda & Vigna / De Angelis) (c/b) DeeCay

2. RATNE IGRE (Serra / De Angelis) (kolor) DeeCay

3. TALIJA (Vigna / Castellini) (c/b) Gil-galad

4. PLES PLAVIH SVJETALA (Medda / Mari) (kolor) emirem

5. KOLONIJE (Medda / Mari) (c/b) DeeCay

6. ZEMLJA (Vigna / Cascioli) (kolor) thekide

7. IZAZOV (Vigna / Bonazzi) (c/b) Jerry Krause

8. BUDUĆNOST SVIJETA, SVIJET BUDUĆNOSTI (Vigna / Mari) (c/b)
PUSTOLOVINA U VLAKU (Mignacco / Bonazzi) (c/b)
MOŽDA TI MOŽEŠ (Serra / Di Clemente) (c/b)
POVRATAK NA MJESEC (Artusi / Artusi) (kolor) Jerry Krause


Gotova i ova tema. Mislim da vam nije teško pogoditi koja ide sljedeća jesenska tema.

Edited by - Jerry Krause on 04/11/2015 22:59:35
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2015 : 00:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Evo radim Orbitalne ratove trenutno, samo nikako da ih dovršim pa da objavim; a ionako sam se krenuo uhvatiti ukoštac s ovim kratkim pričama da ih pročitam.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 05/11/2015 : 08:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo radim Orbitalne ratove trenutno, samo nikako da ih dovršim pa da objavim; a ionako sam se krenuo uhvatiti ukoštac s ovim kratkim pričama da ih pročitam.


Eto, odlična vest.
Kratke priče će služiti za odmaranje mozga od ovog glavnog mega-zadatka.

Znači Jerry izdrži još malo i odloži analitičku temu, pa čim Dee to završi (siguran sam, pre kraja godine), možemo da detaljišemo.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7158 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/11/2015 : 08:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Naravno, analiza ratova neće ići prije Deejeve recke.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5175 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/11/2015 : 08:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Gledam gore one dvije vinjete iz speciala broj 26...da me netko pita tko je to nacrtao, dao bih ruku u vatru i tvrdio da je to nacrtao "naš" Thorgal (Davor Radoja) sa foruma, ali pod crtač piše Stefano Casini

Edited by - Oki on 05/11/2015 09:00:52
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 05/11/2015 : 10:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj Casini krš krševa! Kako li je samo dobio posao kao profi u Bonelliu?!

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7158 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/11/2015 : 11:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Gledam gore one dvije vinjete iz speciala broj 26...da me netko pita tko je to nacrtao, dao bih ruku u vatru i tvrdio da je to nacrtao "naš" Thorgal (Davor Radoja) sa foruma, ali pod crtač piše Stefano Casini


Znači ne podsjeća samo mene Thorgal na Casinija. Ne diraj mi stare rane, Davor je trebao biti moj Casini za jedan NN scenarij koji sam mu predao prije nekoliko godina. Nažalost nije se usudio crtati, bilo mu prekomplicirano.

Sad možda imam i boljeg crtača, tip a la Bertolini, ali posijedit ću dok to bude gotovo. :)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10767 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/11/2015 : 16:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
"Maxi Lunatic stories" stigle😆..
Sutra idem čitati, probat ću staviti koju riječ crno na bijelo..tj. font u word...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 05/11/2015 : 17:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Gledam ovu Bonelli dvosatnu tribinu iz Lucce koja se moze pogledati na njihovom siteu. Svi dobiju jako mnogo vremena, a onda pri kraju dodje red na Nathana i Serra u dvije minute nabrzinu izbifla ove info: Dogodine je 25. rodjendan, obiljezit cemo ga s brojem 300 u boji Vigna/De Angelis, onda ide 301-303 ja (Serra)/Giardo rodjendanski trobroj koji zatvara neke otvorene price (Omega sagu) i na kraju 304 opet u boji Medda/Bonazzi. Ici ce i Universo Alfa u petom mjesecu u boji od Viettija i kaze kako on nema vremena baviti se onom famoznom trecom mini serijom nego je napisao pricu, a scenarij pustio Eccheru i jos nekom novom svom priki, neki Barone ako sam dobro cuo. I ode sa pozornice.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/11/2015 : 17:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Gledam ovu Bonelli dvosatnu tribinu iz Lucce koja se moze pogledati na njihovom siteu. Svi dobiju jako mnogo vremena, a onda pri kraju dodje red na Nathana i Serra u dvije minute nabrzinu izbifla ove info: Dogodine je 25. rodjendan, obiljezit cemo ga s brojem 300 u boji Vigna/De Angelis, onda ide 301-303 ja (Serra)/Giardo rodjendanski trobroj koji zatvara neke otvorene price (Omega sagu) i na kraju 304 opet u boji Medda/Bonazzi. Ici ce i Universo Alfa u petom mjesecu u boji od Viettija i kaze kako on nema vremena baviti se onom famoznom trecom mini serijom nego je napisao pricu, a scenarij pustio Eccheru i jos nekom novom svom priki, neki Barone ako sam dobro cuo. I ode sa pozornice.


Po meni je tu sam Serra najviše kriv.

Slično je i sa odlascima najboljih crtača, bila sa Nathana ili npr. sa Zagora, najlakše je prekrstiti ruke i reći "ne mogu ja tu ništa".

Edited by - solar on 05/11/2015 17:51:20
Go to Top of Page
Page: of 570 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000