forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 570

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 05/11/2015 : 17:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar
Slično je i sa odlascima najboljih crtača, bila sa Nathana ili npr. sa Zagora, najlakše je prekrstiti ruke i reći "ne mogu ja tu ništa".



Sad i ja sve vise vidim da je taj tip gotovo pa neki klaun. Ono kako se ponasao na ovoj tribini je nevjerojatno, dok je govorio cinio je pokrete kao da repa i govorio sto brze moze samo da ode sa pozornice, ruganje sa Nathanom.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/11/2015 : 21:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A čuj, valjda su se zasitili svega i dižu ruke od serijala.
Dvomjesečnik kao MM i sve Ok.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/11/2015 : 22:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Gledam ovu Bonelli dvosatnu tribinu iz Lucce koja se moze pogledati na njihovom siteu. Svi dobiju jako mnogo vremena, a onda pri kraju dodje red na Nathana i Serra u dvije minute nabrzinu izbifla ove info: Dogodine je 25. rodjendan, obiljezit cemo ga s brojem 300 u boji Vigna/De Angelis, onda ide 301-303 ja (Serra)/Giardo rodjendanski trobroj koji zatvara neke otvorene price (Omega sagu) i na kraju 304 opet u boji Medda/Bonazzi. Ici ce i Universo Alfa u petom mjesecu u boji od Viettija i kaze kako on nema vremena baviti se onom famoznom trecom mini serijom nego je napisao pricu, a scenarij pustio Eccheru i jos nekom novom svom priki, neki Barone ako sam dobro cuo. I ode sa pozornice.


Ma trebao je on napustiti brod prije 15 godina. Nije mi jasno kako netko može živjeti tolike godine na starim lovorikama. I sad kad je Vietti otišao ne zna što bi s Nathanom. Vjerojatno bi odahnuo kad bi ukinuli serijal. Šteta što više nema nekoga jakog autora koji bi sve stvari uzeo u svoje ruke.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1251 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 05/11/2015 : 22:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Čestitke na 300-toj stranici topica!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/11/2015 : 22:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Broj 300 topica!!!





Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2015 : 07:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Gura Nathan samo naprijed:


quote:
Nakon 55. knjige regularne biblioteke Nathana Nevera te prvog maxija, došlo je vrijeme i za najavu četrnaestog specijalca koji nosi naslov “Čovjek koji je izazvao smrt”, a koji je u Italiji izvorno objavljen u prosincu 2004. godine.

Autori ove napete priče su Antonio Serra (scenarij) i Paolo Di Clemente (crtež), a naslovnica je djelo Roberta De Angelisa.

Uz napomenu da prije samog čitanja ne bi bilo loše baciti malčice pogled i na epizodu “Šesta moć” (NN SP 12), još samo podatak da će regularna cijena ovog specijalca biti 120 kuna, a tijekom prva dva mjeseca imat ćete ga priliku kupiti za 96 kuna.

Bacite pogled:




Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2015 : 09:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Izvrsna naslovnica.




Jedna od boljih.
Prva liga.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2015 : 09:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
BIJEG S CRVENOG PLANETA
Nathan Never
NN ALM 5a/94 str.
by Jerry Krause



Nathan je ponovno na Marsu u potrazi za opasnom bjegunkom Amelijom McCann koja se skriva u domu braće Harris, Bena i malenog Vincenta. I dok ona pokušava pobjeći s Marsa nastojeći popraviti svoje antigravitacijsko odijelo koje joj omogućava letjeti, za petama su joj i moćne yakuze koje izdaju nikad ne praštaju. U utrci s vremenom u kojem Nathan tražeći Ameliju usput nastoji i zaštititi je od yakuza pitanje je kako će se Amelia postaviti u ovoj naizgled bezizlaznoj situaciji...






http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-alm-5a-bijeg-s-crvenog-planeta/1861/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2015 : 11:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
thekide:

Dugo se nije desilo da se baš ovoliko ne slažem sa recenzentom. Villa najslabija karika? Catacchio vrlo dobar?
Pa Catacchio mi je za bar dve ocene oborio Meddin scenario, jer jednostavno ne može se pratiti ozbiljna priča sa ovakvim crtežom. Naravno da Villina Amelija ne liči na onu iz stripa. Pa ko može da nacrta realističan crtež vodeći se samo pećinskim crtežima. Ma čak bi i ondašnji stanovnici-neandertalci, pre 50000 godina, negativno komentarisali ove brljotine.

Ajd, složiću se jedino da je ovo najbolje što smo videli od Catacchia, čak je uložio i dodatni trud u detalje koje obično preskače. Ali sam siguran da ne postoji paralelna dimenzija u kojoj bi mu ja ikad dao dvojku.





Najjači si. Kad uzmeš pik na nekoga nema više milosti. Morat ćemo te smekšati, za početak obasut ti PM-ove Catacchiovim slikama.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 06/11/2015 : 12:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause



Najjači si. Kad uzmeš pik na nekoga nema više milosti. Morat ćemo te smekšati, za početak obasut ti PM-ove Catacchiovim slikama.


Preduhitrio si me. Taman sam hteo da napišem da nema smisla da mi dižeš pritisak sa tako visokim ocenama za crtež - i to na dan kad slavimo 300 stranica topica!

Bitno je da smo pobedili Dylanov topic koji je rođen ranije, a debelo kaska za nama, jest da je on i po pregledima duplo popularniji, al eto bar ga sadržajno tučemo.


Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2015 : 13:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
JESENSKA TEMA br. 4


BROJ 300



S ponosom možemo se pohvaliti da smo došli i do broja 300 ovog topica. Tko bi rekao da ćemo doći do ove brojke poznajući činjenicu da Nathan baš i nije pri vrhu naj junaka na Balkanu gledajući na Bonelli. Zgodno je Giuda primijetio da se ovaj broj poklapa s jubilejom u Italiji i njihovom 300-tom broj. Stoga je red i da ovaj broj 300 prigodno proslavimo kao što smo i prethodne jubileje proslavili.

Prisjetimo se, za prvih 100 stranica topica trebalo nam je 22 mjeseca i i prigodno smo ga obilježili sa 100 razloga zašto volimo NN serijal.

Druga obljetnica je bila još brža i trebalo nam godinu i pol dana, odnosno 18 mjeseci da dođemo do broja 200. Tada smo iznijeli 200 činjenica iz ovog topica o NN svijetu.

Za broj 300 nam je trebalo malo duže, nekih 25 mjeseci, ali bez obzira na to Nathanov topic se i dalje čita i dosta je popularan.

Idemo stoga i ovaj broj obilježiti. Idemo nabrojati 300 likova koji su obilježili NN serijal. Samo nabrajajte likove, a ja ću postavljati u jedan post. Ako se kojeg imenom ne sjećati može onda i opisno, a ja ću probati otkriti o kome se radi.

Idemo...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2015 : 13:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
300 LIKOVA KOJI SU OBILJEŽILI NN SERIJAL



1. Nathan
2. Legs
3. Sigmund
4. Reiser
5. Solomon Darver
6. Aristotel Skotos
7. May Frayn
8. April Frayn
9. Branko
10. Andy Havilland
11. Laura
12. Ann
13. Odaka
14. Helen Sheldon
15. Jack O'Ryan
16. Mister Alfa
17. July Frayn
18. Hadija
19. Olivia
20. JanineSalomon Wolface
21. Marcus Hackman
22. Athos Than
23. Mendoza
24. Yoshimura
25. Mac
26. Kal Skotos
27. Raven
28. Selena
29. Al Goodman
30. Luke Sanders
31. Obaru
32. Nadia Galya
33. Hernandez fightballer
34. Ramon Echevarria
35. Neos
36. Gabriel
37. Anthony Greenhouse
38. Katia susjeda
39. Julia susjeda
40. Leyla Ducheteau
41. Thorwald
42. Rockhall
43. Jerry Lone
44. Igor McNally
45. Tony batler


...

Evo ja prvih 20-ak brzinski nabrojano, sad slijedite vi...

Edited by - Jerry Krause on 06/11/2015 23:53:54
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/11/2015 : 14:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Salomon Wolface
Marcus Hackman
Athos Than
Mendoza
Yoshimura
Mac
Kal Skotos
Raven
Selena
Al Goodman
Luke Sanders
Obaru
Nadia Gaya
Hernandez fightballer
Ramon Echevarria
Neos
Gabriel
Anthony Greenhouse

Nasumce tako da ostavljam i drugima puno prostora

Edit: ajmo bas je zanimljivo, dajte malo imena

Dvije susjede Nathanove
Leyla Ducheteau
Thorwald
Rockhall
Jerry Lone
Igor McNally
Tony - hadijin batler
nastavljamo...

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 06/11/2015 18:21:13
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/11/2015 : 23:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Samo naprijed Giuda, valjda će se i ostali priključiti. Dug je put do broja 300.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/11/2015 : 00:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Klonz!😆

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2605 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 07/11/2015 : 00:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ispravak Jerry ja napisao Yoshimura umjesto Ishimori, jao jao jao

Tracy Tzu
Tiger
Sada Skotos
Patrick O'Shea
Daro Dehner
Prvi brat - Rojkor
...

Jerez Navarra
Leek
McCloud
Kay Fryn

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 07/11/2015 00:36:04
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/11/2015 : 00:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Predsjednik Abraham..ne bi vjerovali neki dan jednog sličnog njemu vidio...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/11/2015 : 01:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
1. Nathan
2. Legs
3. Sigmund
4. Reiser
5. Solomon Darver
6. Aristotel Skotos

Ovo mi je zapravo vrlo zanimljivo u Jerryjevom popisu jer ovih 6 ljudi (osim Sigmunda)je zapravo osnovna šustina Nathana.
Ali možda je Sigmund i zaslužio biti na tom mjestu
Kaj vi mislite?

Inače:Ja sam SF fanatik.
Pročitao sam nebrojeno mnogo knjiga.
Pogledao filmova.
Pročitao tekstova.
Obožavam SF.
Knjige, filmovi, stripovi...Ma sve.
Ma dobro, znate sve o mojim SF pustolovinama što se knjiga tiče u Knjige & co topicu.
SF je moj život.
Knjige.
Filmovi.
Stripovi.
Ma sve...

A NAthan?
Nathan je odličan SF.
Krade mnogo toga ali nema veze. Ima hrpu toga originalnog.
I volim ga.
Jer što se ti SF stripa - tu je Nathan najbolji.

Vjerujte kad Vam to kaže stari SF mag

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/11/2015 : 11:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Čestitke na 300. stranici topica!!!!

Samo naprijed, pratim vas i čitam, a čim uhvatim malo vremena planiram se temeljito vratiti Nathanu.
Pa obnoviti nešto starog gradiva i krenuti s novim koje mi se uglavnom nažalost samo gomila.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 07/11/2015 : 11:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Onaj mali u petom gigantu koji ima Zagorovu majicu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7152 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/11/2015 : 11:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Onaj mali u petom gigantu koji ima Zagorovu majicu.


Od svih likova on se sjetio Zagorove majice i malog koji uopće nema ime.

A emirem se sjetio nekog polupsa.

Od toliko likova...

Ajmo momci, nemojte me za.ebavati.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 07/11/2015 : 12:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Od svih likova on se sjetio Zagorove majice i malog koji uopće nema ime.

A emirem se sjetio nekog polupsa.

Od toliko likova...

Ajmo momci, nemojte me zajebavati
.


Juu, pa šta je ovo? Jerry je sve češće nervozan. Prvo je pretio novajlijama nešto tipa dobićeš u glavu, sad starim poštovanim članovima.

Bolje da ne pametujem nego da napišem šta treba, dakle:


300 LIKOVA KOJI SU OBILJEŽILI NN TOPIC


1. Jerry Krause
2. DeeCay
3. Djole
4. drogsy
5. mladjo
6. Giuda Ballerino
7. bjelolasica
8. emirem
9. zeljko
10...

Kakve je volje danas još će reći da sam promašio temu.


Edited by - thekide on 07/11/2015 12:37:14
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 07/11/2015 : 12:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Skrenuta mi je pažnja (uz puno ružnih reči) da sam ipak promašio temu,
al da prvog na spisku mogu da zadržim pošto je ključni lik u serijalu.

Znači idemo ponovo, sad pažljivije:

Jerry Krause
Ned Mace
Hans Schneider
Amim Kelvan
Tybor
Nusuth
Susan Connery
Susan Storm
Mary Mathers
Lucy Seward
Franz Hoenzoller
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/11/2015 : 13:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by bjelolasica

Onaj mali u petom gigantu koji ima Zagorovu majicu.


Od svih likova on se sjetio Zagorove majice i malog koji uopće nema ime.

A emirem se sjetio nekog polupsa.

Od toliko likova...

Ajmo momci, nemojte me za.ebavati.



Čuj,onako na brzinu vidim većinu su nabrojali, ali ipak je psić hibridić čovjekov vjerni pratioc.

A klinac je ziher Little Paddy skr. od Patrick


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1251 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 07/11/2015 : 13:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Da i ja doprinesem, možda su neki već rečeni:

Nemo
Ishimori
Aristotel Skotos
Kal Skotos
Ubiq (klonz )
C-09
Marcus Hackman
Penelope Peabody
Ash i Leonid, ona dva kriminalca/ubojice
Athos Than
Reiser
Terry Ying
Chen Ying
Angel De Haven
mehaničar Mendoza
Manny Grey
Franz Hoenzoller
Susan Connery
Jerry Lone
Olivia Olling
onaj glavni bajker iz epizode Pustinjski razbojnici
Diego Hernandez
Natanova kćer
Nathanova pokojna žena
Mary Mather
ona dobra policajka iz Vampyrusa
Nusuth
Leyla Duchateau
Raven
Gabriel
onaj Nathanov frend iz epizode Posljednji val
Lucifer, tehnodroid
Dakkar
Amim Kelvan
Daro Dehner
Rojkor
Selena
Neos
May Frayn
April Frayn
Kathy Teller
Susan Strong
Hadija
Janine
Mac, robot skupljač/trgovac
India
mister Jinx
Luther Jackson aka Eagleman
Andy Havviland
Al Goodman
Branko
Sheckley
Arkad
Solomon Darver
Jeremy Sykes
Cheon Kuen
Mister Alfa
I.K.E.


Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.

Edited by - Space Marine on 07/11/2015 13:32:42
Go to Top of Page
Page: of 570 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000