forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/11/2018 : 16:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ovako može malo objašnjenja?
Da li je išta iz popratnih serijala iz NN biblioteke tj redovnog serijala?
Npr da li se priče ponavljaju samo su odvojene ili je to fakat sve različito i ''treba imat sve''?


Giganti - svi su mi izvrsni, čak i onih par koji moda i nemaju veze sa kontinuitetom ali ne preporučam preskakanje

Argo - slobodno preskoči, em nemaju direktne veze sa kontinuitetom jer se događa u drugom dijelu svemira, em je fakat loše (osim 3. broja)

Agencija Alfa - tako tako. Ima otprilike pola priča koje su i dobre ili čak manje dobre ali imaju veze sa kontinuitetom i loše i dosadne priče koje možeš preskočiti.

Maxiji - ništa osobito do loše, može ih se preskočiti

Superbook - znači Marty i Nathana - obavezno! kako je to odavno rasprodano imam od Arkone. Postoji i Mjesec i druge priče, ali realno posve nepotrebno izdanje.

Specijalci - jako oscilira u kvaliteti, ima ih dobrih i manje dobrih, neke su bitne za kontinuitet, neke i ne

Almanah - prva tri su mi dobra, čak i važna za kontinuitet, ostalo za zaborav

Godina Nulta - tebi kao početniku možda ti bude i dobro, ali da sebe citiram:

quote:
Originally posted by Kerempir

Dobro tu se razlikujemo jer eto meni je prvo priča bitna. A tu i je problem što priča sama po sebi nije loša, premda ima mnoge nedostatke, ali nakon cijelog doživljaja Nathana ovo sam osjetio kao pljuvačku na licu. Ajde da je došlo do vremenskog putovanja i poremećaja, stapanja ili razdvajanja univerzuma, nathan je polulud i miješa stvarnost i fantazije, ma što god, ali da mi smiju ha ha, cijelo vrijeme čitaš strip u stripu, i to strip je kakti popularan medij u to doba, e to je tako traljavo izvedeno.




Složio bih poprilično osim za specijalce. Ovo je sigurno najkonstantnija edicija koja drži kvalitetu gotovo čitavo vrijeme. Rijetko koja priča da je loša, a svakako većina njih je povezana s kontinuitetom.

Broj 3 koji ti fali Diskach obavezno nabaviti, jer se tu prvi put pojavljuju sestre Frayn.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7740 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 28/11/2018 : 18:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Specijal 3 je možda i najbolji Nathanov specijal.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/11/2018 : 18:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Specijal 3 je možda i najbolji Nathanov specijal.

Dobar je, ali spec. 13 Šesta moć ih ipak sve nadmašuje.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/11/2018 : 19:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A imam skoro sve te popratne serijale. Fali mi po par komada u svakoj ediciji :)
Argo, Maxi i godinu nultu imam cijele :P



Vazno imas najperifernija izdanja


Pomalo se u raj stize...
P. s. Svi su ti specijalni brojevi dobri...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/11/2018 : 19:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by mpavin

Specijal 3 je možda i najbolji Nathanov specijal.

Dobar je, ali spec. 13 Šesta moć ih ipak sve nadmašuje.


Misliš na br. 12.

Šesta moć je odlična, ali još mi je bolji br. 11 Dvostruki identitet, Povratak Legsice je odličan, Zeleni ocean mi je omiljen, a volim i Prijetnju s neba kao i ovaj br. 3 Lov na lopova. Ma svi su za ocjenu solidno do vrlo dobro, pa čak i onaj Pianijev Ubijte NN-a. Možda jedino je devetka ispod razine kvalitete ostalih specijalaca.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/11/2018 : 08:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by agochkov

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A imam skoro sve te popratne serijale. Fali mi po par komada u svakoj ediciji :)
Argo, Maxi i godinu nultu imam cijele :P



Vazno imas najperifernija izdanja


Pomalo se u raj stize...
P. s. Svi su ti specijalni brojevi dobri...



A ja sam išao kupiti prvo popratna izdanja jer ih je lakše skupit i jeftinija su.

E evo za početak sam pročitao superbook 11 i jao, priče su prekratke i neupečatljive, svidila mi se ona sa Sigmundom, a ostale su mi od totalno bzvz do može proć.
Moram priznat da boja NN-u ne leži nikako, rekao bi da je u prvoj priči crtež uništen lošom bojom. Sad se ne mogu sjetit crtača, ali crtao je mislim dve priče u knjizi i frajer crta očajno loše.Pretpostavljam da znate o kome pričam i moje pitanje ej odmah, jel ima još brojeva u kojima on crta i da li ima još NN u boji (nadam se da nema)?

I sada sam se bacio na godinu nultu prvu priču i zasad mi je OK, dok je crtež odličan. Inače čekam da mi stigne još neke knjige iz biblioteke da se mogu bacit na prve brojeve.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/11/2018 09:53:57
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 09:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Zapravo da, išao sam vidjeti da li nešto loše pamtim kod specijalaca i zeznuo sam se. Ono što me odbija su one kratke priče kod nekih specijalaca, a realno mi prvi broj nije sjeo, ali ima dosta dobrih priča, neke su nažalost upropaštene lošim crtežom ali i dalje dobre. Moram ponoviti gradivo, ali ionako sam počeo od početka čitati Nathana ali prekinuo sam zbog iščitavanja IL ture.

Btw, ja imam i DD kolorac 12 samo zbog Nathana

Diskach, o kojim to bojama pričaš?

Edited by - Kerempir on 29/11/2018 09:25:31
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/11/2018 : 09:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ne misli na specijalce već na one kratke priče iz edicije superbook.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/11/2018 : 09:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Zapravo da, išao sam vidjeti da li nešto loše pamtim kod specijalaca i zeznuo sam se. Ono što me odbija su one kratke priče kod nekih specijalaca, a realno mi prvi broj nije sjeo, ali ima dosta dobrih priča, neke su nažalost upropaštene lošim crtežom ali i dalje dobre. Moram ponoviti gradivo, ali ionako sam počeo od početka čitati Nathana ali prekinuo sam zbog iščitavanja IL ture.

Btw, ja imam i DD kolorac 12 samo zbog Nathana

Diskach, o kojim to bojama pričaš?



Superbook 11- Mjesec i druge priče.

EDIT: Sad tek vidim da sam napisao specijal umjesto superbook :D :D


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/11/2018 09:53:35
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 11:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ahaa

Još ja gledao koji specijalac mi je obojan i kako mi je to promaklo

Edited by - Kerempir on 29/11/2018 11:45:11
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 29/11/2018 : 11:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Diskach, o kojim to bojama pričaš?



Superbook 11- Mjesec i druge priče.

EDIT: Sad tek vidim da sam napisao specijal umjesto superbook :D :D


[/quote]

Moj savet - pocni iz pocetka. Broj 1, broj 2... imas tu na stranici hronologiju, pa citaj tako. Dozivljaj je mnogo bolji
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/11/2018 : 12:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Diskach, o kojim to bojama pričaš?



Superbook 11- Mjesec i druge priče.

EDIT: Sad tek vidim da sam napisao specijal umjesto superbook :D :D






Moj savet - pocni iz pocetka. Broj 1, broj 2... imas tu na stranici hronologiju, pa citaj tako. Dozivljaj je mnogo bolji
[/quote]


+1..ta tvrdnja kod NN-a uvijek stoji i jedina je ispravna za pravi doživljaj NN-a

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 29/11/2018 14:48:39
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 13:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja da krećem od poćetka kao ti, išao bi sve po kronologiji.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 14:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Naravno, ja recimo nisam imao tu mogućnost nego sam kretao od 60 i nekog broja. Tako da bih možda prvo pričekao da dođu regularci pa onda počeo od prvog, tj od nultog broja. Nije da me je to omelo u užitku čitanja, ali osjećao se da mi fali neka pozadina , premda ne previše. Godina nulta ti se možda i svidi,ali nadam se da ćeš kasnije praćenjem redovne serije skužiti zašto je barem meni kontroverzna.
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 29/11/2018 : 15:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Po moze jeftino da nabavi SD/Ludens komplet, pa da pocne lagano. ne mora odma kupiti, ne znam, 15 libellusa...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 16:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja bas danas prevrtao po rukama SD/Ludens Nathane...kao da je jucer bilo da sam ga zamjetio na trafici, a proslo je 25 godina...huh.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/11/2018 : 18:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Jao, meni je NN uz DD top bonelli.
Imam 20-ak brojeva od SD i LU, i ja se sjećam kako sam stalno išao gnjavit tete na kiosku jesu došli novi :)
Inače za skupljat NN me jednostavno puklo sada, a DD kupim onu remitendu na kiosku po tri komada i to mi je dovoljno (imam 50-60 komada) i dok ih ima u kiosk izdanju ne pada mi napamet kupovat fensi LL izdanja.

I ono što sam već više puta spomenuo, da LL najavi Siročad 3u1 ili bar 2u1, odmah bi se pretplatio ako je to moguće.
DW mi se uopće neda kupovat kad znam da neće ići dalje...a ko zna, možda to ČK pokupi, ali očito ima slabu prođu.
Pročitao sam skenove prve dvije sezone i baš mi se sviđa.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2018 : 18:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Diskach, krenila je i 3. sezona Siročadi, znaš i sam gdje. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 19:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da je treca, vec je i sesta...
Orfani,Ringo,Nuovo mondo,Juric,Terra,Sam...

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 29/11/2018 19:27:33
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2018 : 19:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne mislim na original, već prijevod. Ko zna o čemu pričam, zna...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/11/2018 : 19:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jao, meni je NN uz DD top bonelli.
Imam 20-ak brojeva od SD i LU, i ja se sjećam kako sam stalno išao gnjavit tete na kiosku jesu došli novi :)
Inače za skupljat NN me jednostavno puklo sada, a DD kupim onu remitendu na kiosku po tri komada i to mi je dovoljno (imam 50-60 komada) i dok ih ima u kiosk izdanju ne pada mi napamet kupovat fensi LL izdanja.

I ono što sam već više puta spomenuo, da LL najavi Siročad 3u1 ili bar 2u1, odmah bi se pretplatio ako je to moguće.
DW mi se uopće neda kupovat kad znam da neće ići dalje...a ko zna, možda to ČK pokupi, ali očito ima slabu prođu.
Pročitao sam skenove prve dvije sezone i baš mi se sviđa.



Slažem se DD mi je dovoljan baš onako kako si spomenuo, ali vidiš tu je problem sa Nathanom jer se on jednostavno ne može tako nabavljati zbog već spominjanog kontinuiteta, na žalost.

Edited by - Kerempir on 29/11/2018 20:02:54
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2018 : 20:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja Dylana imam od Dnevnika,Slobodne,Ludensa,Abatona,Systema,Vc-a,Libellusa, hc,sc,sve,cak i taljanske knjizice...eto koliko mi je dobar. Iako ovo nije topic o njemu,ali ajde, kad je spomenut, ne mogu preskociti. Nathan se izdaje tako kako je. Tko nam je kriv sto nismo podrzali kiosk izdanje onomad. Ja ga imam i dalje, i neka stoji. Drage su mi te knjizice, s kojima sam poceo ovo putovanje sa Nathanom. Libellusu ja samo mogu kazati veliko hvala, sto je ovaj junak jos uvjek s nama. Budimo sretni sto je jos tu i prisutan.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/11/2018 : 23:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Btw, ja imam i DD kolorac 12 samo zbog Nathana


Imam ga i ja. Žali Bože truda, vremena i novaca što sam ovo čitao. Ne zna se koja je priča lošija.

Ako nekome treba prodat ću mu ga rado ispod cijene.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/11/2018 : 09:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
E ton se zove NN manija

Slažem se da je konfuzno, pogotovo treća priča, ali nema šanse da prodam, treba mi podsjetnik da je ova DD kolor biblioteka sranje a i kad već imam Mjesec i druge priče, mogu valjda i ovo
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/11/2018 : 12:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

a i kad već imam Mjesec i druge priče, mogu valjda i ovo


Nemoj mi pljuvati po Mjesecu i drugima. Ima ovdje sasvim dobrih pričica. Nije nikakvo remek djelo, ali većina može proći.
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000