forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/11/2018 : 23:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Onak, ima par ok pričica, računajući i dosjetke, pa čak bude bolje i od nekih regularaca.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/12/2018 : 18:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Diskac ce osvojiti nekdasnji moj nathan od alibabe
Kod mene od kune izašao 57

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/12/2018 : 07:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Osvojio ga za 42kn :D

Da budem iskren išao sam probat kako radi auto bidanje, ali ga ni nemam pa nema beda, a i cijena je prihvatljiva.
Neki dan sam tako izgubio NN 12 jer sam se borio protiv toga a nisam ni skužio da tako nešto postoji... Nije mi bilo jasno da koliko god bidam uvijek je ovaj drugi ponudio više. Na kraju sam mu samo digao cijenu.
A dobro, na greškama se uči

EDIT: I pomalo čitam godinu nultu i ajde OK je, osim šta su likovi u totalno drugim odnosima, trebali su svi imati bradice kao u Star Treku, zli blizanci iz drugog timelinea

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 03/12/2018 07:39:50
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/12/2018 : 09:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da..dok ne skontas kako funkcioniraju aukcije bice tesko
tako sam i ja :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/12/2018 : 09:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
eto sad ćeš u svojim rukama držati nešto moje što sam i ja držao :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/12/2018 : 10:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

eto sad ćeš u svojim rukama držati nešto moje što sam i ja držao :D




Ovo zvuči malo... čudno...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 03/12/2018 10:13:52
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 03/12/2018 : 13:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2018 : 14:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Kerempir

Btw, ja imam i DD kolorac 12 samo zbog Nathana


Imam ga i ja. Žali Bože truda, vremena i novaca što sam ovo čitao. Ne zna se koja je priča lošija.

Ako nekome treba prodat ću mu ga rado ispod cijene.


Moram priznati, da se nisam mogao ni sjetiti o cemu se tu radi. A procitao sam. Pa nista, procitao, ponovo...svega su nabacali, udrobili...konfuzija ziva. Ali eto onaj moj imenjak, makar krasno crta Nathana. Po svoj prilici cu opet zaboraviti ove price...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/12/2018 : 09:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Punih 5 mjeseci bez Nathanove nove epizode. Ne sjećam se da se ikad ovoliko s Libellusom čekalo.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/12/2018 : 10:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Brzo ce bozicna tura...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/12/2018 : 10:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
u korizmi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/12/2018 : 10:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja se niceg ne odricem, a kamoli stripova... brzo ce nam nove Nathanove knjige.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/12/2018 : 14:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ba kažem brzo
u korizmi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/12/2018 : 08:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo, pročitao godinu nultu i čisto je OK, i napisao sam prije da su to zli blizanci iz drugog timelinea i da bi trebali imat kozju bradicu...kad kasnije Nathan ima kozju bradicu...vrh :D :D :D
Sviđa mi se crtež, a priča je Ok, premda možda malo previše razvučena. A danas idem dignut pakete na poštu i tu bi mi trebali biti prvi brojevi pa da krenem ispočetka :)


EDIT: Krenuo čitat ispočetka, tj ovo što imam od prvih brojeva. I ne mogu ne primjetit da nema onih isječaka iz novina, opisa robota, letjelica i sličnih....meni to baš bilo fora. A LL radi kao kolekcionarska izdanja
Jel zna netko zašto toga nema?




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 07/12/2018 19:07:36
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2018 : 23:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bogami ne znam zasto toga nema...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/12/2018 : 23:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pa bilo je u prvim knjigama koje su objavljivali od br. 63 pa nadalje. A što se tiče knjiga od prvog broja čini mi se da je netko postavio to ekipi s Libellusa, ali se ne sjećam odgovora.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1346 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 08/12/2018 : 12:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Ja se secam odgovora za MM - Mysterove misterije. Rekli su da toga nema zato sto su tekstovi "zastareli" sto mi je glupo objasnjenje bilo. Al to ne pije vodu za NN.I ja bih voleo da ima tih tekstova pogotovo sto je preskupo kolekcionarsko izdanje

Mogli bi da isprave to u MM knjizi 100 sad jubilarnoj i objave sve dodatke do tada
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/12/2018 : 12:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nije preskupo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/12/2018 : 18:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Da, to objašnjenje da je zastarijelo ne drži vodu.

BTW pročitao prva dva LL i sviđa mi se sav onaj silni uvod u svijet NN-a na početku prve knjige, premda ima tu i spojlera.
Broj nula nacrtan OK i prekratak da bi se išta pametno zaključilo... Specijalni Agent mi je dobar, a crtež jednostavno rastura i obara sa nogu, Castellini ubija!
Crni monolit mi je tako, bzvz epizoda i crtež je OK.
Operacija Zmaj, taj mi je baš posebno drag, tj oba koja čine cijelinu, taj mi je ko mulcu onda bio top jer sam baš uživao u Street Fighteru i Mortal Kombatu (igrama, a ne filmovima ) i ovo je baš omaž tako nečemu, a i bilo kojem Van Dammeovom filmu ili The Best of The Best, obožavao sam takve filmove :D Šteta samo što je ovdje baš primjetno loš crtež. Nevidljiva sila mi je isto malo meh, crtež dobar. Nekako je se ne sjećam, more bit da ju nisam čitao kao mulac...

Koliko je brojeva i koje ako se zna crtao Castellini?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/12/2018 18:34:30
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 08/12/2018 : 19:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Claudio Castellini crta sve naslovnice do broja 59. Od broja 60 nastavlja Roberto De Angelis jer je Castellini napustio Bonellija. E sad koliko je i epizoda do broja 59 nacrtao napamet neznam, ali odi na Bonellijeve stranice pa ćeš tamo sve saznati. Meni su osobno Castellinijeve naslovnice najbolje od svih. De Angelisove su u početku isto jako dobre ali kasnije su sve gore. Ove nove od ovog novog (zaboravih mu ime) su mi daleko najgore od svih. Svađa Castellinija sa Bonellijem je kriva da Libellus nije mogao imati Castellinijeve naslovnice na specijalima i početnim brojevima jer je Castellini zabranio upotrebu svojih naslovnica. Neke zamjenske naslovnice na specijalima su teški horor. Meni se osobno niti na početnim epizodama koje crta za Libellus De Angelis, ne sviđaju njegove baš previše. Castellinijeve su mi puno bolje.
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 08/12/2018 : 20:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Castellini je nacrtao samo jednu epizodu, broj 1 i neke kratke price, to imas u Superbooku. I dve epizode Dylan Doga. Van Bonellija ima jedan neverojatni Silver Surfer, a u januaru izlazi i jedan njegov Superman
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 08/12/2018 : 20:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Crni monolit mi je tako, bzvz epizoda i crtež je OK.
Operacija Zmaj,.... Šteta samo što je ovdje baš primjetno loš crtež.
Nevidljiva sila mi je isto malo meh, crtež dobar.



Dobri ti su Bonazzi i Toffaneti, a los ti je Casini

Meni je pa Casini najbolji crtac Nathana, zajedno sa De Angelisom i Marijem.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2018 : 01:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Claudio Castellini crta sve naslovnice do broja 59. Od broja 60 nastavlja Roberto De Angelis jer je Castellini napustio Bonellija. E sad koliko je i epizoda do broja 59 nacrtao napamet neznam, ali odi na Bonellijeve stranice pa ćeš tamo sve saznati. Meni su osobno Castellinijeve naslovnice najbolje od svih. De Angelisove su u početku isto jako dobre ali kasnije su sve gore. Ove nove od ovog novog (zaboravih mu ime) su mi daleko najgore od svih. Svađa Castellinija sa Bonellijem je kriva da Libellus nije mogao imati Castellinijeve naslovnice na specijalima i početnim brojevima jer je Castellini zabranio upotrebu svojih naslovnica. Neke zamjenske naslovnice na specijalima su teški horor. Meni se osobno niti na početnim epizodama koje crta za Libellus De Angelis, ne sviđaju njegove baš previše. Castellinijeve su mi puno bolje.


Ne samo Libellus, vec onomad i Ludens. Kad je Ludens morao stavljati 'zamjenske' naslovnice, odmah je pala i prodaja kiosk tadasnjeg izdanja. Informacija onomad iz prve ruke.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/12/2018 : 07:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

Castellini je nacrtao samo jednu epizodu, broj 1 i neke kratke price, to imas u Superbooku. I dve epizode Dylan Doga. Van Bonellija ima jedan neverojatni Silver Surfer, a u januaru izlazi i jedan njegov Superman



Mjesec i druge priče imam i čitao sam.
Znači zapravo samo jednu epizodu je crtao...

EDIT: OK, našao sam i te DD koje je crtao, 2 komada, ZS 27 DD Šesto Čulo i ZS 48 DD Direktni Prenos. Našao sam i skenove loše kvalitete, ako netko ima kvalitetan sken može mi poslat link na PM. Fala

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 09/12/2018 07:46:35
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/12/2018 : 11:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ako nisi procitao/prostudirao ta dva Castellinijeva Dylana, bolje i nemoj na losim skenovima. To zasluzuje da se vidi kako treba.
Inace, jucer sam u Zagrebu drzao u rukama par tabli i jednu originalnu naslovnicu Nathan Nevera, velikog majstora, i to je neopisivo odlicno uzivo. U pravom smislu tih rijeci; genijalan crtac!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000