forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7029 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/04/2022 : 08:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Na svakom Fibrinom stripu piše da li je financiran ili ne. Većina ih nije, a opet su jeftiniji od Libellusa.

Ovakav porast cijena je sulud, bez obzira na inflacije i raznorazne poraste operativnih troškova...

NN 22-25 110kn
NN 26-44 125kn
NN 45-51 160kn
NN 52-75 195kn
NN 1-4 125kn
NN 5 160kn
NN 6-12 175kn
NN 13-15 195kn
NN 16 210kn
NN 79 220kn



Slažem se. Doslovno 100% poskupljenje od 2007. godine kad je prva knjiga br. 22 izašla.

S druge strane moram napraviti usporedbu s Fibrom, recimo edicija Kolorka. Prvi broj izašao 2008. i kad gledamo cijenu tog prvog broja u odnosu na broj stranica i usporedimo s recimo kolorkom br. 217 koja će uskoro izaći praktički je ista cijena u odnosu na broj stranica.

Je li ovaj Marko lud ili šta? ;)
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/04/2022 : 09:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AlenT

Mislim da Fibra često ima potporu Ministarstva kulture ili ambasada onih država čije stripove izdaje.
Samim time Fibra ne funkcionira na tržišnim osnovama kao Libellus pa ih možda nema smisla uspoređivati.



Pa naravno da je tako.

Ali ovo je ipak Forum vlasnika Fibre pa svi žele svojim komentarom biti "dopadljivi".
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 15/04/2022 : 09:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Fibra ima konkurenciju. Prije se događalo da srpski izdavači i po nekoliko godina kasnije objave naslov koji je fibra već izdala, a sada imamo situaciju gdje naslovi poput Zatamnjenja, ubij ili umri, nesavladimir itd. izađu u dvije varijante praktički u isto vrijeme. Libellus za većinu junaka nema konkurenciju. Još jedan faktor zašto je fibra jefitinija jest taj što uglavnom izdaje stripove za koje ne postoji publika nostalgičara. Mi psihopati smo spremni dati i 200 eura za jednu knjigu zagora, ali nema šanse da će netko kupit nesavladimira ako bi isti koštao npr. 300 kuna.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 15/04/2022 09:57:12
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15033 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/04/2022 : 09:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Slažem se Rizbo, i ja sam se navukao na Fibru i sigurno da je ovo puno povoljnije. Ali nećeš valjda sad pokleknuti kad smo nadomak "Rata svjetova". Bar još ove 3-4 knjige skupi pa onda možeš napraviti crtu s krajem ove sage.



Rat završava sa brojem 250 a počinje ako se ne varam sa brojem 240..to baš i nije 3-4 knjige nego 6 komada ili se varam ?



6x3=18, 3x3=9, 4x3=12.
Otkuda ti ovih 6?
Očito će biti 4.
Inače i ja sam primjetio da su se ta sitna poskupljenja počela češće pojavljivati, ali dobro je, za sada imam, ipak je NN moj najdraži SBE i jedino njega i skupljam uz Siročad koji su kratki serijal.
Nadam se da bar misliš začešit onu rupu...bar da imaš komplet tih prvih 250 kako treba.



ja sam malo stariji i nisam skužio ova množenja (osim da su točna )...
točno od kojeg broja počinje i s kojim završava Rat svjetova ?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 15/04/2022 09:58:12
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15033 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/04/2022 : 10:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Slažem se Rizbo, i ja sam se navukao na Fibru i sigurno da je ovo puno povoljnije. Ali nećeš valjda sad pokleknuti kad smo nadomak "Rata svjetova". Bar još ove 3-4 knjige skupi pa onda možeš napraviti crtu s krajem ove sage.



nije nama penzičima lako zaradit za NN.. moral bum tražit povećanje dnevnice s razlogom da je NN poskupio..ako mi na temelju toga odobre nastavljam..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/04/2022 : 15:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Budimo realni
Usporedjujete sund i kvalitetnu literaturu za jergovica

Obecali su nam da nece odustajati od serijala
Ali se nije spominjao mikro tiraz i dupla poskupljenja + ne mozes vratit lovu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/04/2022 : 15:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Nisam još ni jednog LL NN-a kupio po cijenama koje ovdje kruže pa neću ni NN 79 kupiti za 220 kuna već za 176.
NN od Golconde sam zadnji platio 95 kuna.
Zato što mi je NN najdraži junak skupljam sve što izađe na balkanštini.
LL kvaliteta i u odnosu na Golcondu i na ČK je za klasu bolja a cijena mi ja manje bitna (za klasu manje bitna od kvalitete).
LL slovi za izdavača "kolekcionarskih" izdanja i teže perfekciji.
Nikad se LL neće pravdati i pitati kupca zašto želi zamjeniti svoju knjigu s nekom "čvrknjicom" na koricama za "savršeniji" primjerak i zamjenit će ga bez dodatnog pitanja.
Naklade LL izdanja su praktički upola manja od ostalih izdavača.
LL nema šanse da dobije potporu Ministarstva ili Države zbog svojeg repertoara stripova i svog koncepta "što savršenijih kolekcionarskih knjiga".
I sve to ima svoju cijenu.

Dakle ove usporedbe nemaju baš nekog smisla, osim "razbijanja" glave oko stvari koje su takve kakve jesu i neće se promijeniti.

Kako stvari stoje, cijene bi mogle još ići gore zbog smanjenja naklade i inflacije. "Začarani krugo" kojem se za sada ne vidi kraj.

Ako ću ikad morat birat ili LL ili bilo tko drugi koji je po mom mišljenju ispod kvalitete LL-a onda će taj drugi "izvisit".

Možda bi bilo bolje, umjesto rasprave o cijenama, dati neke ideje da se kvaliteta dosadašnjih LL knjiga zadrži, poveća naklada (koja bi smanjila cijenu) tj. na kraju da izdanje bude LL kvaliteta a cijena u rangu izdavača s kojim uspoređujete.

Ja na žalost nemam ništa pametno za predložiti da se to ostvari.
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 15/04/2022 : 15:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermarkNažalost, pricas bez pokrića
Potpore se dodjeljuju za izdane stripove, tako da Fibra niti itko drugi kod formiranja cijene ne može znati unaprijed hoce li dobiti potporu ili ne



Osobno sam vidio takvu napomenu na nekoliko Fibrinih izdanja, da su izdani ili tiskani uz neku financisjku potporu. Možda sam sanjao.
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 15/04/2022 : 15:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111Pa naravno da je tako.

Ali ovo je ipak Forum vlasnika Fibre pa svi žele svojim komentarom biti "dopadljivi".



Aha nisam znao tko je vlasnik foruma i da vlasnik uopće stigne čitati tako beznačajne komentare. Osobno i sam volim neka Fibrina izdanja, uglavnom SF.

Cijene inače ne uspoređujem jer sam od Fibre uglavnom kupovao po aukcijama i često nakon čitanja strip prodam za još nižu cijenu, ako me se nije dojmio.

Od LL uzimam samo NN i to bez Alfe, Agra, Maxija, Univerzuma. Planiram kupovati do 250-og broja uz Specijalce, Gigante, i Almanahe do tog perioda, plus onu rupu od 5 starih knjiga.

Edited by - AlenT on 15/04/2022 15:46:10
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/04/2022 : 08:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Slažem se Rizbo, i ja sam se navukao na Fibru i sigurno da je ovo puno povoljnije. Ali nećeš valjda sad pokleknuti kad smo nadomak "Rata svjetova". Bar još ove 3-4 knjige skupi pa onda možeš napraviti crtu s krajem ove sage.



Rat završava sa brojem 250 a počinje ako se ne varam sa brojem 240..to baš i nije 3-4 knjige nego 6 komada ili se varam ?



6x3=18, 3x3=9, 4x3=12.
Otkuda ti ovih 6?
Očito će biti 4.
Inače i ja sam primjetio da su se ta sitna poskupljenja počela češće pojavljivati, ali dobro je, za sada imam, ipak je NN moj najdraži SBE i jedino njega i skupljam uz Siročad koji su kratki serijal.
Nadam se da bar misliš začešit onu rupu...bar da imaš komplet tih prvih 250 kako treba.



ja sam malo stariji i nisam skužio ova množenja (osim da su točna )...
točno od kojeg broja počinje i s kojim završava Rat svjetova ?



Pa idu 3 epizode po knjizi, to sam ti gore pisao.
Onda ako gledamo po 79-oj knjizi koja sadržava brojeve do 236, znači knjiga 80 ima brojeve do 239, i onda slijedi Rat Svjetova od br 240. Dakle knjiga 81 ima br 240-242, 82 ima 243-245, 83 ima 246-248 i 84 ima 249-251. To su četiri knjige (ovo sve pod pretpostavkom da RS stvarno ide u točno tim epizodama jer ja ne znam, Jerry?). Pretspostavljam da ti računaš knjige 79 i 80 pa zato vidiš 6 knjiga, i mene bi takva rupa sexala.
Ali pošto smo pričali samo o Ratu Svjetova, onda su to ipak 4 knjige.
Ali da, čuj kad voda dođe do grla, stripovi (a i ostali luksuz) su prvo čega bi se po meni trebalo odreći. Život, hrana, režije, to je ipak debelo iznad na prioritetima, barem mojim.


quote:
Originally posted by mmihoci


Nikad se LL neće pravdati i pitati kupca zašto želi zamjeniti svoju knjigu s nekom "čvrknjicom" na koricama za "savršeniji" primjerak i zamjenit će ga bez dodatnog pitanja.



Ovo o čemu pišeš sam doživio od doslovno svih, striparnica, izdavača, Hr, Sr, BiH, od SVIH baš SVIH. Još me nitko nije pitao da išta detaljno objašnjavam, nitko me nije odbio, doslovno bez ikakve rasprave su mi svi mjenjali falične primjerke.
Dodšue LL ekipa mi je 1 prilikom zamjenila čak i pečatirano izdanje i hvala im na tome.

@AlenT:

Pa iskreno od nabrojanih koje preskačeš, mogu ti reći da ti Argo i Maxi stvarno i ne trebaju tj to su dva najlošija spinoffa, ali ovi ostali su dosta dobri i rekao bi da propuštaš...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/04/2022 08:59:48
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/04/2022 : 21:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Kad je Jerry Krause autor recenzije, junak se zna :

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-76b-c-77a-aleph/2807/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/04/2022 : 21:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Apropo cijena koje su odletjele u nebo...
Malo pivo, na Rivi, (domace, 330 cl), 40 kuna, ne vidim zasto ne bi LL-NN knjige bile 220.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/04/2022 : 22:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kakve ti logicke vratolomije pravis
Prelazak u drugi red
Usporedjuj poskupljenja stripova iste tematike razlicitih izdavaca

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/04/2022 : 11:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Kakve ti logicke vratolomije pravis
Prelazak u drugi red
Usporedjuj poskupljenja stripova iste tematike razlicitih izdavaca



Nemam sto usporedivati.
Sve ce poskupiti. Svi ce ti stripovi ubrzo, i kiosk i albumi 'ici gore' dvadesetak posto minimum.
'Kresit' ce sve! Energija/prijevoz dobara, robe i usluga, sve.
Podebljat ce se svaka cijena u znacajnom postotku, kako krompira tako i telece brzole. Kako lijek za staru majku, tako i biljeznica za osnovnosjolca. Kako mala pivica, tako i kerozin/LNG/nafta...
Pa tako i repromaterijal, karton, ambalaza, papir svih vrsta...
Zato i nemam sto usporedivati Nathana sa recimo petim albumom Aldebarana...
A k tome, nije ista ni politika nakladnika, prava, poticaji i sve drugo vec davno objasnjeno.
Na kraju krajeva nitko ni ne sili nikoga na ispijanje malog piva na Rivi, moze to i pored samoposluge. Nitko ni ne sili nikoga na kupovanje LL-a, Fibre... moze ih i posuditi u knjiznici. A i ne mora nista ni piti ni citati, moj Zele...


Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2022 : 20:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Relativiziranje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



415 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 18/04/2022 : 22:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Ne pricamo o buducnosti, nego o danas.

LL i Fibra su oboje strip izdavači. Uzmi cijenu po stranici stripa od Fibre i LL u recimo 2014. i usporedi sa istim na današnji dan.

LL je bezobrazno skup, a ako poskupi još 20% mogu slobodno ključ u bravu, jer će prodaja pasti, pa će naklada pasti, pa će cijene dodatno porasti...

Ne kužim takvo fanatično branjenje izdavača. Preskupi su.

Ma uzmi samo najavu za Chaboutea...704 stranice u standardno vrhunskom Fibra pakiranju za 200kn. Novi NN, 294 stranice u manjem formatu za 220kn. I nemojte palamuditi da NN ide po promo cijeni, i Fibra svako malo daje 20% tako da će Gorke bajke koštati 160kn. Smiješno.

Edited by - Odoakar on 18/04/2022 22:21:18
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/04/2022 : 22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Uspoređuješ neusporedivo.

Kao što je već netko napisao Fibra ima otkup države i potpore koje LL nema.

A sa druge strane potpuno su različiti izdavači - dok Fibra izdaje uglavnom pojedinačna izdanja LL izdaje duge, nerijetko on-going serijale kod kojih je neminovno da vremenom tiraž pada što podiže cijenu ako ne želiš odustati od serijala a LL ne odustaje.

Vidjeli smo i na primjeru Fibre koliko su teški dugi serijala jer jedini koji su započeli Rat-mena nikad nisu završili.

Da se razumijemo i Fibra i LL su vrhunski izdavači i možemo biti sretni što ih imamo, ali ove usporedbe su miješanje "kruška i jabuka".

I da - poskupiti će, i više od 20 %, možda 30 ili 40..., i ne samo LL, i Fibra i svi ostali, jer to je rezultat posljedica i okruženja u kojem se trenutno nalazimo a kojeg očito mnogi još nisu svjesni.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/04/2022 : 23:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar



Ne kužim takvo fanatično branjenje izdavača.



Ne kužin šta ne kužiš?
Neko ima nizak IQ, neko voli da mu se nabije kita u dupe, neko ima financijski, neko neki drugi interes.

Ono šta ja ne kužin, generalno, ne samo kod tebe, je padanje s Marsa.
Cijene Libellusovih stripova odavno nemaju veze s mozgon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/04/2022 : 01:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Fibra ima otkup jer to nesto vrijedi
Neko je rekao pokazao dokazao da vrijedi

I kakve to veze ima sa skupim nn

Nespojivo neobranjivo
Ne vidim kako to dovodite u korelaciju s temom
Nek vam budu i 500 kuna broj
Tiraz 25 bas me briga
Ali nemojmo se lagat

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2022 : 03:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Uspoređuješ neusporedivo.

Kao što je već netko napisao Fibra ima otkup države i potpore koje LL nema.

A sa s druge strane potpuno su različiti izdavači - dok Fibra izdaje uglavnom pojedinačna izdanja, LL izdaje duge, nerijetko on-going tekuće serijale kod kojih je neminovno da vremenom tiraž tiraža/naklada pada, što podiže cijenu ako ne želiš odustati od serijala, a LL ne odustaje.

Vidjeli smo i na primjeru Fibre koliko su teški dugi serijala serijali, jer jedini koji su započeli Rat-mena započeli, Rat-man, nikad nisu završili.

Da se razumijemo i Fibra i LL su vrhunski izdavači i možemo biti sretni što ih imamo, ali ove usporedbe su miješanje "kruška krušaka/kruški i jabuka".

I da - poskupiti poskupjet će, i više od 20 %, možda 30 ili 40... I ne samo LL, i Fibra i svi ostali, jer to je rezultat posljedica i okruženja u kojem se trenutno trenutačno nalazimo, a kojeg očito mnogi još nisu svjesni.



Bogte pa ne samo da je zaposlen po partijskoj vezi, nego je očito i krivotvorio, ne diplomu, nego svjedodžbe OŠ. I to prva četiri razreda. Majko mila, i onda idu ovakvi nešto o jeziku. Koja tuga, koji jad da netko ovakav radi u državnoj službi. Kuku i lele.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/04/2022 : 08:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by logo111

Uspoređuješ neusporedivo.

Kao što je već netko napisao Fibra ima otkup države i potpore koje LL nema.

A sa s druge strane potpuno su različiti izdavači - dok Fibra izdaje uglavnom pojedinačna izdanja, LL izdaje duge, nerijetko on-going tekuće serijale kod kojih je neminovno da vremenom tiraž tiraža/naklada pada, što podiže cijenu ako ne želiš odustati od serijala, a LL ne odustaje.

Vidjeli smo i na primjeru Fibre koliko su teški dugi serijala serijali, jer jedini koji su započeli Rat-mena započeli, Rat-man, nikad nisu završili.

Da se razumijemo i Fibra i LL su vrhunski izdavači i možemo biti sretni što ih imamo, ali ove usporedbe su miješanje "kruška krušaka/kruški i jabuka".

I da - poskupiti poskupjet će, i više od 20 %, možda 30 ili 40... I ne samo LL, i Fibra i svi ostali, jer to je rezultat posljedica i okruženja u kojem se trenutno trenutačno nalazimo, a kojeg očito mnogi još nisu svjesni.



Bogte pa ne samo da je zaposlen po partijskoj vezi, nego je očito i krivotvorio, ne diplomu, nego svjedodžbe OŠ. I to prva četiri razreda. Majko mila, i onda idu ovakvi nešto o jeziku. Koja tuga, koji jad da netko ovakav radi u državnoj službi. Kuku i lele.


Zlato moje, pa ti si puno očajniji nego sam ja mislio...haha

Znam da te guzica boli, jer si zbog svoje lektorske "stručnosti" dobio "nogu vrit" gdje god si bio, ali što prije shvatiš da si totalno "niš koristi" i da ti je ovo na forumu najveći domet do kojeg ti dobaciš biti će ti lakše.

I kažeš nije "on-going"... Bravo momčino stavi si plus.... i hladni oblog na guzu
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/04/2022 : 09:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Što je bilo sa "Zagor priča" za 1495 kuna?
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 20/04/2022 : 08:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#372
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Mario Janni, Luana Paesani
Naslovnica: Sergio Giardo



https://shop.sergiobonelli.it/nathan-never/2022/04/11/albo/la-rabbia-del-metallo-1021573/

Table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1649688698558.jpg--.jpg?1649688698000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1649688698954.jpg--.jpg?1649688699000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1649688699419.jpg--.jpg?1649688699000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1649688699818.jpg--.jpg?1649688700000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/04/2022 : 09:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Cak mi nije ni losa ova Giardova naslovnica.
Vidim ponovo i Rebeccu sa Nathanom. To mi se svida.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/04/2022 : 10:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica more proć, a table izgledaju jako dobro.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.27 seconds. Snitz Forums 2000