forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/04/2022 : 10:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nathan je malo prevelik za ovaj autić
Možda je, kao u Policijskoj akademiji, izbacio prednje sjedalo pa vozi sa zadnjega
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/04/2022 : 14:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Što je bilo sa "Zagor priča" za 1495 kuna?



Ta bruka zasluzuje da je prekrije prasina zaborava

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/04/2022 : 00:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nathan je malo prevelik za ovaj autić
Možda je, kao u Policijskoj akademiji, izbacio prednje sjedalo pa vozi sa zadnjega



Ma to je zato sto nije stigao da gurne sediste skroz do pozadi jer ga juri robot-ubica, nego sedi nabijen skroz napred.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/04/2022 : 20:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by zeljko

Ta bruka zasluzuje da je prekrije prasina zaborava


Nije ti ovo Zagijev topic, ali btw brzo ce. I nestrpljivo iscekujemo tu relikviju!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/04/2022 : 14:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 28/04/2022 : 17:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
jedno pitanje za one koji prate novog NN u Italiji:
- da li su mini sage Deep Space i Missione Giove deo redovnog kontinuiteta (ili se radnja desava u nekoj paralelnoj dimenziiji kao Godina Nulta, Ponovno rodjenje, Gemeracije)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/04/2022 : 17:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli









Originalna ideja! 😊


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/04/2022 : 18:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, ovo je cijeđenje mrtve krave. Sad se vjerovatno furaju na Skotosa iz te alternativne dimenzije s tim alternativnim Nathanom.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 29/04/2022 : 09:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ma dobro, ovo je cijeđenje mrtve krave. Sad se vjerovatno furaju na Skotosa iz te alternativne dimenzije s tim alternativnim Nathanom.

NN poceo da lici na DC Multiiverse. Vrhunac kad bude doziveo Dark Metal fazu i kad bude nastao Nathan koji se ceri (Skotos/Never))
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/04/2022 : 14:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Baš bi volio pročitati koju od tih novih epizoda da vidim da li je to stvarno tako loše.
Ako netko ima link za neki prevedeni sken, bio bih zahvalan, nažalost ne parlam talijanski.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/05/2022 : 07:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Nakon duže pauze sa Nathanom, evo da sam prošli tjedan kupio AA i redovnog NN. Prvo se čitala AA. Dakle,

Agencija Alfa 22

Sumska kraljica
A ono, može proći. Imamo ekologiju, genetski inženjering, solidan crtež te gole mayine sise.

Voditeljica
Ljudi će stvarno misliti da serem po pianiju kao da mi je preoteo curu pa ga zato svakom prilikom gadim, ali ovo je stvarno shit. I još u kombinaciji sa lošim crtežom. Kako je počelo sa feudalnim japancima, pomislio sam da neće valjda kopirati millerovog ronina.. Sad mi je žao što to ipak nije napravio jer japanci nemaju smisla. A zanimljiviji su od glavne radnje.

Demon s waldura
Čisti fantasy, nisam protiv tog žanra, dapače, ali ne uklapa mi se u nathanov svijet. Nije loša ova kratka pricica premda već vidjena ali dojam mi je kao da sam čitao neki drugi serijal. To je inace naslovnica same knjige.

Zamka za Janine
96 sati ili Taken sa Nathanom umjesto Liama Neesona. Dopadljiva brza akcija sa zajebanim Nathanom i pozoristem sub cityja, premda mi je stran koncept da se samo tako otimaju žene za trgovinu robljem, više mi ima smisla da je riječ o ženama nižeg društvenog sloja, izbjeglicama i sl. Janine mi je oduvijek iritantna svojom emo pojavom, ali ovdje je ta crta svedena na minimum. Ipak mi je skroz besmisleno nathanovo preispitivanje o moralnosti svog čina na samom kraju.

Klinika smrti
Klinika za mršavljenje kao paravan za ilegalne pokuse nad kontrolom ponašanja. Nisam vidio smisla u tome, kao i ono gdje se negativac nadugo i nasiroko izbrblja zarobljenoj agentici što točno rade. Zašto pobogu? Jer ima dobre sise? Ono, sama ideja eksperimenata ina smisla ali provedba je loša, pa naravno da su odmah postali sumnjivi i na meti nadzora, a opet da nisu tako blesavi možda ih se ne bi ni istrazivalo?
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/05/2022 : 13:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Evo i procitane prve epizode iz novog redovnog Nathana:

234 Citadela

Mogu samo reći pre-o-dli-can!

Link i Nathan istražuju napušteni asteroid na kojem su vrseni pokusi za ljudsku kolonizacije svemira ali tajanstveni fenomen prije 12 godina (AA2: Svemirski brodolomci!!) skrenula je asteroid i on je bio izgubljen za firmu koja je njome upravljala a sada se tajanstveno kreće prema Zemlji, sa naznakama neobičnih aktivnosti na svojoj površini.

Sve u svemu izvrstan sf triler sa meni i inače najboljim tandemom iz agencije alfa poslanim u istrazivanje tajanstvenog asteroida, još pride je link zasjenio i samog nathana, imamo i vojsku koja djeluje po principu za svaki problem samo treba pronaći odgovarajući cekic, a osim poveznice sa AA 2 moram pregledati ima li veze i sa AA 14: Novi junaci.

Odličan mi je Perniola, a i crtež (Gradin i Oskar) je na nivou.

Sve u svemu da su ostala dva broja u ovoj knjizi totalni shit, ja sam već zadovoljan.

I ne, nije riječ o kriterijima spuštenim zbog nesretne Kompanije, baš sam uživao u epizodi.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/05/2022 : 18:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Gdje je ona nacrtana stranica mog i Jerryjevog scenarija? Ona gdhe Skotos traži Nathana pomoć? Ono je prejbno nacrtano.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 10/05/2022 18:45:32
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/05/2022 : 15:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Druga epizoda u 79.knjizi Nathana Nevera:

235 Preobražaj

Perniola opet rasturio! Ova epizoda je doduše slabija od prethodne ali i dalje po mom gustu. Uspješno je povezao ovu priču sa nekim davnim uspjesnicama (ja, robot) , a na momente sam mislio da čitam Meddu u starim danima kada je uvodno počelo sa otuđenjem da bi zatim priča poprimila policijske i akcijske razmjere. Andrea Cascioli je pak sve to lijepo popratio svojim crtežom.

No ova epizoda ima i određenih manjkavosti i nelogičnosti, kao npr. navodna tajna alfina istraga o kojoj svi trube u medijima i sl, a i kraj mi je malo pao, ali sub city, roboti, prava androida, ovo ono pa mi je bilo dobro.

Sad me još čeka vigna, ali odavno sam smanjio kriterije tako da me više ne može iznenaditi. Ili možda uspije?

Edited by - Kerempir on 11/05/2022 15:48:12
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/05/2022 : 18:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
I evo zadnja epizoda iz 79.knjige Nathana Nevera:

236 Granica

Riječ je o dvodijelnoj prici tako da ćemo trebati pričekati nastavak kada izađe 80.-a knjiga. To me sve više počinje zivcirati jer pitanje kada ćemo je dočekati ali najviše iz razloga što nemam pojma hoće li čemu valjali premda mogu naslutiti.

Prvo tu je Vigna, "majstor" špijunskih trilera koji se svodi na beskrajno zapetljavanje špijunaže i kontraspijunaze dok se na kraju i sam autor ne pogubi tko radi za koju stranu. I u ovoj priči nam je odlučiti isporučiti isti recept, tako da samo mozak na pašu i možete se pouzdati samo da je nathan jedina konstanta u tom zapetljanom svijetu.

Uz neke nelogicnosti kako je dvoje lokalaca toliko usluzno prema federalnom agenti, što drže hotel usred pripazite gdje nema ni žive duše, natko se savršeni kamuflirati u ulogu kuhara itd itd. A priča je čak i obećavala...

A tu je i toffanetti koji mi uopće ne leži a barem se mogao razmahati sa ratnom zonom na Granici. Primjer gdje jedan lokalac govori nathanu : - Zar niste vidjeli olupine vani, tu je bila najgora bitka u ratu? - A uopće nemate dojam da je bilo ikakve bitke i td.

Definitivno najslabija epizoda ove knjige.


Edited by - Kerempir on 11/05/2022 18:27:44
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/05/2022 : 20:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Gdje je ona nacrtana stranica mog i Jerryjevog scenarija? Ona gdhe Skotos traži Nathana pomoć? Ono je prejbno nacrtano.


Pitaj IGMANA da ti pošalje. Mislim da je jedini on to sačuvao. U biti on je to i nacrtao.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 12/05/2022 : 10:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Evo i procitane prve epizode iz novog redovnog Nathana:

234 Citadela

Mogu samo reći pre-o-dli-can!

Link i Nathan istražuju napušteni asteroid na kojem su vrseni pokusi za ljudsku kolonizacije svemira ali tajanstveni fenomen prije 12 godina (AA2: Svemirski brodolomci!!) skrenula je asteroid i on je bio izgubljen za firmu koja je njome upravljala a sada se tajanstveno kreće prema Zemlji, sa naznakama neobičnih aktivnosti na svojoj površini.

Sve u svemu izvrstan sf triler sa meni i inače najboljim tandemom iz agencije alfa poslanim u istrazivanje tajanstvenog asteroida, još pride je link zasjenio i samog nathana, imamo i vojsku koja djeluje po principu za svaki problem samo treba pronaći odgovarajući cekic, a osim poveznice sa AA 2 moram pregledati ima li veze i sa AA 14: Novi junaci.

Odličan mi je Perniola, a i crtež (Gradin i Oskar) je na nivou.

Sve u svemu da su ostala dva broja u ovoj knjizi totalni shit, ja sam već zadovoljan.

I ne, nije riječ o kriterijima spuštenim zbog nesretne Kompanije, baš sam uživao u epizodi.



Zbog boldanog sam preletio ovu epizodu Agencije Alfa. Čini se da prve dvije epizode iz 79. knjige Nathana Nevera nemaju direktne veze s tom pričom ali moguće je da predstavljaju evoluciju u tom smjeru. U svakom slučaju to što su mi te epizode zagolicale maštu mi govori o mom citateljakom užitku. A za svega par epizoda evo nam i Rata svjetova za koji sam još više nabrijan nakon što sam preletio Nove junake, uostalom oni su i krivci što nisam prekinuo sa Nathanom nakon 200.-e epizode pa sad kad sam se bapatio sa Kompanijom očekujem i nagradu!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/05/2022 : 11:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Vidiš, baš si me sad zagolicao s Perniolom i tim njegovim epizodama. Sljedeći tjedan stižu novi NN i AA pa ću se baciti na čitanje.

Kako je to postalo za mene čudno, prije sam bio ljut što ne ubrzaju Nathana i jedva čekao nove epizode. Sad uz ovoliku Fibru i albume ostalih izdavača koje čitam, Nathan nije više toliko na vrhu prioriteta. Kad dođe Rat svjetova vjerojatno će se opet javiti stari žar, a poslije budemo vidjeli.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 12/05/2022 : 13:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Kužim te, meni je žar popustio još od pada uranije, prije bih s nestrpljenjem isčekivao dolazak najavljenog broja u striparnicu i to ne zbog lova na popuste već zbog čitanja, sve drugo bih batalio, čak i ako sam bio usred čitanja drugih stvari.

Otada bi došao broj u striparnicu a ja sam bio u fazonu " budem već kupio, imam vremena" a i kad bih kupio, stajalo bi na polici neprocitano. Iznimka su jedino stariji nathani i UA, a sad naprosto ne mogu dočekati.

Wto se tiče perniole, ima svojih mana, posebice u drugoj priči, ali konačno smo dobili pravi sf i nathana koji nije samo promatrač kao u prethodnom razdoblju, meni dosta.

Edited by - Kerempir on 12/05/2022 13:17:57
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 18/05/2022 : 09:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#373
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Dante Bastianoni, Germano Bonazzi
Naslovnica: Sergio Giardo



https://shop.sergiobonelli.it/nathan-never/2022/05/16/albo/l-ombra-della-yakuza-1021688/

Table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1652714629816.jpg--.jpg?1652714630000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1652714630303.jpg--.jpg?1652714630000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1652714630764.jpg--.jpg?1652714631000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1652714631182.jpg--.jpg?1652714631000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1652714631629.jpg--.jpg?1652714632000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 18/05/2022 : 14:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Evo i procitane prve epizode iz novog redovnog Nathana:

234 Citadela

Mogu samo reći pre-o-dli-can!

Link i Nathan istražuju napušteni asteroid na kojem su vrseni pokusi za ljudsku kolonizacije svemira ali tajanstveni fenomen prije 12 godina (AA2: Svemirski brodolomci!!) skrenula je asteroid i on je bio izgubljen za firmu koja je njome upravljala a sada se tajanstveno kreće prema Zemlji, sa naznakama neobičnih aktivnosti na svojoj površini.

Sve u svemu izvrstan sf triler sa meni i inače najboljim tandemom iz agencije alfa poslanim u istrazivanje tajanstvenog asteroida, još pride je link zasjenio i samog nathana, imamo i vojsku koja djeluje po principu za svaki problem samo treba pronaći odgovarajući cekic, a osim poveznice sa AA 2 moram pregledati ima li veze i sa AA 14: Novi junaci.

Odličan mi je Perniola, a i crtež (Gradin i Oskar) je na nivou.

Sve u svemu da su ostala dva broja u ovoj knjizi totalni shit, ja sam već zadovoljan.

I ne, nije riječ o kriterijima spuštenim zbog nesretne Kompanije, baš sam uživao u epizodi.

i meni je odlican! mislim da nem aveze sa AA14 (AA14 ima veze sa AA7 sto se Linka tice). Prelistao sam ga na blic. I meni se ucinilo da ima veze sa CItadelom i spajanja sa njenom AI...

A za tog Mirka Perinjolu sam cuo sve najgore (mislim cak i na ovom forumu). Da je u stvari grobar NNa. Al meni se ovaj dopao
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/05/2022 : 16:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Vidiš, baš si me sad zagolicao s Perniolom i tim njegovim epizodama. Sljedeći tjedan stižu novi NN i AA pa ću se baciti na čitanje.

Kako je to postalo za mene čudno, prije sam bio ljut što ne ubrzaju Nathana i jedva čekao nove epizode. Sad uz ovoliku Fibru i albume ostalih izdavača koje čitam, Nathan nije više toliko na vrhu prioriteta. Kad dođe Rat svjetova vjerojatno će se opet javiti stari žar, a poslije budemo vidjeli.



Xexe kad sam ja to govorio...:D A ja još i čitam knjige, audiofil sam, slušam mjuzu i gledam filmove. Pa ti vidi
Jedino su meni proiriteti kod čitanja malo drukčiji. Ne čitam tolko Fibru ali zato razvaljujem sa SBE junacima

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 18/05/2022 16:21:31
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/05/2022 : 17:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Ja sam bivši audiofil . Tako uvijek kažem za sebe. Zašto bivši. Jer povrh filmova, serija, sporta, odlazaka na more i šetnje te naravno čitanja stripova više jednostavno nemam toliko vremena u slobodnom vremenu za ozbiljno slušanje glazbe. Davno prije mi je to bio prioritet. Hobi broj 1. Nije bilo dana a da nisam barem nekoliko LP-a ili CD-a poslušao u miru kako spada. Nekad uz čitanje stripova i HiFi revija a nekad bez dodatne zanimacije, samo slušanje glazbe. Nije bilo HiFi sajma u HR da nisam bio, i to svake godine. Bio sam jednom i na High End Munichu (e to ja zovem sajam). Sad mi je to postalo samo usputno. Na poslu, na moru, u autu i sl. I to neaudiofilski . Možda opet jednom .
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/05/2022 : 00:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu poslati PM (kaže se da nema člana pod tim imenom?!) pa pišem ovdje:


IGMANE stara planino kako je? Htio sam te priupitati nešto:jel imaš na kompu onu stranicu NN koju si crtao po mom scenariju? Nisam je spremio na vrijeme i sad je ne mrem naći, odnosno tko će sada kopati po NN topicu. Ako naše, častim malim pivom po tvom izboru

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2022 : 09:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Ja sam bivši audiofil . Tako uvijek kažem za sebe. Zašto bivši. Jer povrh filmova, serija, sporta, odlazaka na more i šetnje te naravno čitanja stripova više jednostavno nemam toliko vremena u slobodnom vremenu za ozbiljno slušanje glazbe. Davno prije mi je to bio prioritet. Hobi broj 1. Nije bilo dana a da nisam barem nekoliko LP-a ili CD-a poslušao u miru kako spada. Nekad uz čitanje stripova i HiFi revija a nekad bez dodatne zanimacije, samo slušanje glazbe. Nije bilo HiFi sajma u HR da nisam bio, i to svake godine. Bio sam jednom i na High End Munichu (e to ja zovem sajam). Sad mi je to postalo samo usputno. Na poslu, na moru, u autu i sl. I to neaudiofilski . Možda opet jednom .



Ma nikad stati s glazbom. Nema sanse. Rade ne disati... jedino sto vise ne pustam ploce, ne trazim jos bolje zvucnike i ne bavim se vise audio opremom... sad mi svi ti uredaji stoje bezveze,(kao napustena i neupotrebljiva skalamerija), jer svaku stvar koju zelis mozes takoreci imati u dzepu... koncerti, e to je vec nesto drugo. Napokon je pocelo nakon ove dvogodisnje Korona patnje. Samo ovaj mjesec 5 u Zagrebu. E sad jbg. sto nista nije u Spliti pa sve moram ici gore, drugi je problem.

A citanje je opet posebna stvar. Evo recimo, manje zahtjevno stivo tipa Bonelli, obavezno odradim slusajuci neki novi ili stari glazbeni album. Pa pocesto i uz Fibrine stripove. Znaci, slusam albume dosta, ne kao nekad, kako si i sam rekao po 3-4 dnevno, ali ne odustajem, i istrazujem i ponavljam u nedogled stare. Citam i pratim ogromnu kolicinu naslova i stizem sve uredno. I po 500-injak stranica dnevno. A gdje su jos knjige sto je Mladjo kazao... ali stigne se. I uredno pratiti/citati/sakupljati produkciju.
Glazba i strip, ne mogu zamisljati zivot bez toga...ako bi to i bio zivot.

Kasnim doduse sa kupljenim novim LL Neverima , jer sam 'iznapadao' neke stare serijale ponovo po drugi, treci put. Kako rekoh, uredno, sporadicno repetiram i davno izasle naslove svih nakladnika i nalazim s gustom vremena za podsjecanje.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.11 seconds. Snitz Forums 2000