forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Šta se desilo sa forumom ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/05/2010 : 16:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Pozdrav preostalim forumašima a takode i bivšim ako citaju,
Šta se ovo desilo sa ubedljivo najboljim strip forumom na prostoru ex-Yugoslavije?

Vec duži vremenski period kontinuirano forum napuštaju ljudi koji su godinama gradili imidž ovog sajta, novi clanovi koji se povremeno pojavljuju ni približno ne mogu nadomestiti njihov gubitak.

Forum cine ljudi, a njih ima sve manje, pitanje je zašto je dozvoljeno da sa njega odu ljudi poput Stinkija, Kikija, Texa(ako je stvarno otišao), Doce i slicnih. Zar se neke stvari nisu mogle rešavati nekim licnim razgovorima i dogovorima. Zar King ne može da obavi razgovor sa Kikijem i nade kompromisno rešenje. Neodrživo je stanje ako moderatori budu poceli da vode licne ratove protiv pojedinih clanova, i ako budu nastupali sa ''on ili ja''.

Mislim da u poslednje vreme ima dosta situacija sa pozadinom koja ne odgovara priloženom opisu. Nisu momci iz Libelusa napustili sajt zbog prozivki Veribada, ma baš briga njih za to kada 100 ljudi pored toga pozdravi svako njihovo izdanje. Svesni su i oni da u današnje vreme moraju biti spremni na laži i neistine i žestoku borbu. Nije kriv ni Veribed, ima i on pravo na mišljenje. Mislim da ce momci iz Libelusa pokrenuti neki svoj forum uz najave svojih izdanja.

Jedan broj ce se obresti na Darkvudovom forumu, neki su vec na sagite.

Jedno je sigurno, ovaj sajt i forum jesu dostigli svoj zenit, neki svoj maksimum, bili su podrška revolucionarnom povratku stripa, bar u glavama nas starih kolekcionara.

Da li je problem i u nama koji smo se potrošili?

Da li Sawitch ima šta da kaže još posle 15000 postova?
Njega sam uzeo za primer, ali svi smo takode sa ovim forumom dostigli svoj zenit, pisao sam recenzije, mrzime da ih pišem više, potrošio sam sve svoje teme...Procitam po neku najavu...ali...

HOCE LI OVAJ SAJT BITI VIŠE IKADA KAO MOŽDA PROŠLE GODINE?
KO JE KRIV?
DA LI JE UOPŠTE NEKO KRIV,ILI JEDNOSTAVNO SVE IMA SVOJ ROK TRAJANJA!?
DA LI POSTOJI NACIN DA MU SE DA VEŠTACKO DISANJE ILI JE TO BESPOVRATNI PROCES?

Voleo bih da još jednom otvorimo diskusiju kao u zlatna vremena, ako za tako nešto ima interesanata...

Edited by - profesor-inz on 21/05/2010 16:59:22

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/05/2010 : 17:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Da sada sam pogledao, samo 12 ulogovanih u najacem terminu, kakva su to vremena bila kada sam otvorio topik sa zahtevom Bernardu(71 ulogovan clan)...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4699 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/05/2010 : 17:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Mogu samo nadodati da se slažem s tim da neki su neki od forumaša ''nestali'' ili ih ima sve manje. Nema Weljka,Opti više nije aktivan kao prije isto kao i Mali od Palube,...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 21/05/2010 : 17:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Covek od integriteta je dao svoje vidjenje stagnacije ovog foruma na jednom drugom forumu, mislim da se tu nema sta dodati ni oduzeti.

quote:
Jako mi je žao što je osoba kao Markos okružena svojim moderatorima, nejakim Urošima, kilavim Radovanima i razrokim Kiklopima uspela da upropasti sajt koji je okupljao veliki broj kvalitetnih forumaša. Sajtu, odnosno forumu sleduje dalji pad u prosecnost i letargiju, ali to je cena Markosove sujete i tuposti saradnika.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/05/2010 : 17:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Covek od integriteta je dao svoje vidjenje stagnacije ovog foruma na jednom drugom forumu, mislim da se tu nema sta dodati ni oduzeti.

quote:
Jako mi je žao što je osoba kao Markos okružena svojim moderatorima, nejakim Urošima, kilavim Radovanima i razrokim Kiklopima uspela da upropasti sajt koji je okupljao veliki broj kvalitetnih forumaša. Sajtu, odnosno forumu sleduje dalji pad u prosecnost i letargiju, ali to je cena Markosove sujete i tuposti saradnika.


Nema potrebe da provociras u ovom trenutku, ja nisam osoba iz sveta stripa niti navijac pojedinih izdavackih kuca. Mene to ne interesuje i iskreno mi je zao ako je ovo pocetak kraja, ne ybog Markosa i moderatora vec zbog velikog broja ljudi sa kojima sam se upoznao preko foruma..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/05/2010 : 17:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
moze ovdje, da ne otvaramo deset tema
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37434

sto se tice kikyja, ne znam odakle ti te stvari o nekim licnim ratovima.
Tu si nesto pogresno shvatio.
Sto se tice kontakta, nema problema, mene uvijek moze kontaktirati ko i kad hoce.

Edited by - King Warrior on 21/05/2010 18:03:39
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000