forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/01/2012 : 22:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ajde javim ti ako mi yafali rolni



Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 12/01/2012 : 07:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
crtež je super.

Brdar, samo jedno pitanje:

jel se to Zagi sprema prdnuti kad je u stavu "mirno" sa stisnutim očima?


Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 12/01/2012 : 11:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
nos mu je spljosnot ko kod boksera. sake premale ko kod djeteta i neproporcionalne..ruke kratke kao i struk..kao da je niske gradje..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/01/2012 : 11:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
crtez je amaterski, mislim da je ok dok crtas za svoju dusu.
vidim da ti kolorisanje ide od ruke, bolje nego crtanje.
malo mi u oci upada ovo tipicno brdo iz pustinjskih krajeva USA, a okolo crnogoricna suma.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/01/2012 : 12:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Kolor odlican, dok crtezu treba joooooos vezbanja. Ovo sve sto je Ferri napisao, plus oci (ovako bez senke i bez ove blizine izgleda kao da zmiri

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 12/01/2012 : 12:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

nos mu je spljosnot ko kod boksera. sake premale ko kod djeteta i neproporcionalne..ruke kratke kao i struk..kao da je niske gradje..



I ti pravis iste greske, brate Ferri
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 12/01/2012 : 18:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, puno vam hvala, vrlo sam zadovoljan, jer iz ovih malobrojnih komentara na moj crtez, bitne su mi dvije stvari: prva - da ste prepoznali da je to Zagor, a ne neki tamo tipcina u majici sa znakom orla na grudima; druga - da vam se sviđa kolor (ovo mi je posebno vazno, jer sam posljednje tri godine posvetio usavrsavanju tehnike koloriranja).

Sto se tice neproporcionalnosti, stisnutih ociju, pred-prdez-poze, slazem se sa vama 100%, sto znaci - rad, rad i samo rad.

Edited by - Brdar on 12/01/2012 18:26:35
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 12/01/2012 : 19:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Crtez iako amaterski, meni se jako svidja koloring. Super, samo napred.

Samo da vam javim, da je moj trud sa novim cetkicama urodio plodom.
Istusirao sam 2 crteza sa novim tankim cetkicama i izgleda 10x bolje od proslih istusiranih koje sam radio.
Napokon sam resio svoj problem sa tusiranjem i nemate pojma koliko sam srecan. Crtez mi dobija potpunu drugu dimenziju, mnogo je bolji. Linije su mekse i tanje, onakve kakve sam oduvek zeleo.
Za koji dan cu staviti ove iste crteze, ali na novo istusirane, i jos jedan novi crtez koji ce biti naslovnica za izdanje u Italiji (Zagor protiv Sachem-a.)


Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 12/01/2012 : 20:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Kolega Zeljko Ferri, zahvaljujem na podrsci.

Inace, sto se tvojih radova tice, ideje su ti pravo dobre, samo je bio problem u realizaciji.
A buduci da si rijesio problem sa tusiranjem (imam pojma koliko si srecan, kolege smo), znaci da bi realizacija trebala biti poboljsana.

Dakle, sve najbolje, i da te prime jednom u taj SBE.

Edited by - Brdar on 12/01/2012 20:14:20
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/01/2012 : 21:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zeljko, cekamo na slike
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 12/01/2012 : 21:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Crtez iako amaterski, meni se jako svidja koloring. Super, samo napred.

Samo da vam javim, da je moj trud sa novim cetkicama urodio plodom.
Istusirao sam 2 crteza sa novim tankim cetkicama i izgleda 10x bolje od proslih istusiranih koje sam radio.
Napokon sam resio svoj problem sa tusiranjem i nemate pojma koliko sam srecan. Crtez mi dobija potpunu drugu dimenziju, mnogo je bolji. Linije su mekse i tanje, onakve kakve sam oduvek zeleo.
Za koji dan cu staviti ove iste crteze, ali na novo istusirane, i jos jedan novi crtez koji ce biti naslovnica za izdanje u Italiji (Zagor protiv Sachem-a.)



Ajde, baš me zanima.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/01/2012 : 23:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar


Sto se tice neproporcionalnosti, stisnutih ociju, pred-prdez-poze, slazem se sa vama 100%, sto znaci - rad, rad i samo rad.



Stari,samo crtaj imaj svoj stil,budi freestyler, ja isto crtam imam svoj stil(iako doduse ne tako cesto!) a to sto se neki sprdaju sa crtezom znaci da misle da su zavrsili skolu umjetnosti Michelangela Buonarottija,pa mlate praznu slamu....
Umjetnost nema granica,ljudska glupost ima....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 13/01/2012 : 01:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Umjetnost nema granica,ljudska glupost ima....



Lijepo receno, Emirem, zahvaljujem ti na podrsci.

Ipak, ne tangira me sprdanje mojih i bilo cijih radova, uvijek ima onih koji se vole nasaliti na tuđi racun, bilo da je u pitanju umjetnost, sport ili neka druga sfera. A kad sam bio mlađi, znao sam se i ja katkad grubo saliti na racun tudih radova, pa hajde neka se malo sale i na moj, nista strasno.
Sto se tice neproporcionalnosti, ni to me puno ne opterecuje, jer osim sto su kriticari u pravu kada je u pitanju moj crtez, takve stvari se desavaju i puno poznatijim i kvalitetnijim crtacima od mene, a osim toga, sve ce doci na svoje mjesto uz rad, rad i samo rad.

Bitnije mi je da se ljudima svidio kolor u crtezu, jer na tom se zasniva moj stil.
Inace, moja oblast su autorske saljive price, parodije na sve i svasta. Rad na tom mi je prioritet, a crtanje poznatijih strip-junaka vise uradim onako za dusu, kao neki moj omaž strip-junacima uz koje sam odrastao i zbog kojih sam zavolio strip kao umjetnost.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/01/2012 : 13:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

Nova tema:




EVROPSKA ODISEJA




Napisite kako bi po vama trebala da izgleda Zagorova odiseja po Evropi.
Gdje da krene, gdje da zavrsi. Koje price bi trebale da se nadju unutar te odiseje i koji novi ili stari prijatelji/neprijatelji bi trebali da budu dio tog putovanja. Imajte u obziru da je Zagorovo vrijeme strpano u period izmedju 1820-1840. godine.


Edited by - King Warrior on 13/01/2012 13:44:14
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/01/2012 : 14:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Njemacka i Ostrvo,eventualno Rusija.Murdo je obavezan povratnik.Drzao bih palceve da sve prodje bez pojavljivanja Fride,mada tesko.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7788 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/01/2012 : 14:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Španjolska (da Chico upozna svoje pretke), obavezno jedna krimi epizoda na Alpama u izolaciji ili sa ukletim dvorcem (neka sa tajanstvenim ubojicom i opakom atmosferom), Njemačka, Francuska (da se Chico naždere), Velika Britanija obavezno (Nat Murdo), i onda još eventualno Rusija, Norveška, možda i Rumunjska sa nekom epizodom o vampirima.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 13/01/2012 : 14:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Znam da ce biti smijesno, ali prije nekog vremena sam sanjao da je na kioscima osvanuo novi broj Zagora pod naslovom ''BARCELONA!'' (crtez Ferri, u snu sam nabrzinu prelistao strip, dobar Ferri, k'o u zlatno doba). A sto se same odiseje tice, pa ne znam, bilo je to pravo turbulentno doba, kako bi se Zagor tu uklopio sa svojim idealima... ali ne bi bila losa prica o vampirima, lokacije Njemacka, Prag i naravno, Transilvanija. A kad to rijese, nek' ih Samis-pasa odvede negdje na kafu.

Edited by - Brdar on 13/01/2012 16:22:38
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/01/2012 : 15:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Upravo citam Negromante iz Kusha...Rubini je odlican, i dostojn Andreuccijeva zamena. Savrseno!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/01/2012 : 15:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
ON TOPIC
Italija, Milano. Bilo bi interesantno videti ga u svom rodnom gradu

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

duck
Junior Member

409 Posts

Member since 26/01/2007

Posted - 13/01/2012 : 15:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send duck a Private Message  Reply with Quote
Vjerovatno je vec negdje bilo, ali ne uspjevam naci.
Dnevnik je izbacio neke stranice u Divovima dobra i zla.
Koje su to stranice?
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 13/01/2012 : 16:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi bilo zanimljivo da ga bace u nekakvu potragu za necim sto bi se vezalo za africku avanturu i da krene od Spanije, preko Francuske, Italije, Austrougarske, Srbije, Otomanskog carstva i nazad preko Afrike. Na ovaj nacin bio obisao skoro sve evropske zemlje u kojima je popularan, tako da bi vjerovatno cak i dodao nesto prodaje u tim zemljama...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/01/2012 : 16:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Upravo citam Negromante iz Kusha...Rubini je odlican, i dostojn Andreuccijeva zamena. Savrseno!!!


Mislis na Africku avanturu ili nesto novo?
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 13/01/2012 : 16:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
od likova, već sam spomenuo par stranica ranije, u tom dobu egzistiraju mladi bakunjin i karl marx. bilo bi zanimljivo napravit priču gdje bakunjin po uzoru na zagora, koji živi na neki način "anarhistički", počne razvijati svoj politički pokret. naravno, onda zagor mora proći kroz rusiju.

ili mladi karl marx upoznaje zagora, iz razgovora s njim i chicovih priča, vidi strukturu rada i raspodjelu radničkih dužnosti u indijanskim plemenima, gdje osim nekoliko vodećih figura(vrač,poglavica...) vlada jednaka podjela rada te ga to kasnije inspirira u razvoju socijalizma. to je putovanje kroz njemačku.

i da naravno, neka opuštajuća epizoda gdje zagor i chico prolaze kroz naše krajeve, malo se zajebavaju i šaketaju sa lokalnim zajebantima, čisto kao posveta nama - najvećim fanovima zagora.

Edited by - djule on 13/01/2012 16:16:21
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/01/2012 : 16:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Upravo citam Negromante iz Kusha...Rubini je odlican, i dostojn Andreuccijeva zamena. Savrseno!!!


Mislis na Africku avanturu ili nesto novo?


U pitanju je Zg 553, mislim da je to pre afrike

EDIT:ja procitao "JA avanturu" umesto "africku". My bad, man! u pitanju je upravo africka avantura

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 13/01/2012 17:21:55
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 13/01/2012 : 16:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Pa bezveze bi bilo da budu u cijeloj Europi,pogotovo nemaju što tražiti na ovim našim prostorima koji su u to vrijeme bili blago rečeno napušteni od sviju.
Jedino Francuska i Engleska dolaze u obzir,tu ima mnogo materijala,London i Pariz pogotovo.
Recimo,pustolovine bi započele u Londonu i nekih 3,4 epizode bi Zagor naganjao "neprijatelja" po Engleskoj,obračun bi nekako došao do Pariza i tu bi završilo,onda još 3,4 epizode po Francuskoj i to bi bilo dovoljno.
Možda ako bi scenarist smislio štogod s Rakosijem u Beču ne bi bilo za odbacit.

Meni se ta turneja čini teško izvodiva,zato i Burattini bježi od nje koliko znam.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 3.04 seconds. Snitz Forums 2000