forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/06/2020 : 10:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Neverovatno mi je da su Italijani dopustili onakav spojler da bude na naslovnoj strani za poslednju epizodu, ispade da nam je Dnevnik ucinio uslugu sa zamenskim Mikicinim naslovnim stranama.


Joj da, čitaš cijelu tu avanturu i interesantno je da živiš u toj neizvjesnosti i pitanju tko im to skoro čitavim putem podmeće, dođeš do zadnje sveske (naslovnice) koja ti odmah upropasti sve što je autor do tada gradio, šteta. Ta priča bi bila idealna za klasik izdanje, jedna naslovna i nema greške..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 01/06/2020 10:15:36
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/06/2020 : 20:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Super komentar going going!

Nismo mogli ići preko Paname kada kanala tada nije bilo, a ne vjerujem da bi netko baš išao propješačiti baš taj dio!



Hvala Spock!

Znam da nije bilo kanala, nego da nisu isli peske, koliko se secam citajuci Zagorovu epizodu Na putu za Panamu, a i onu Teksovu o izgradnji Panamskog kanala, tu gde je danasnji kanal postojao je put i to vrlo prometan. Pa sam mislio da su se tuda mozda vratili Zagor i Ciko za Darkvud. Jer bi im trebalo sigurno nekoliko meseci da oplove ceo kontinent.

@ReemCP da, neverovatno da je tako nesto dopustio Tonineli ili tadasnji urednik Decio Canzio, stvarno u najmanju ruku cudna odluka, da ne kazem glupa.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/06/2020 : 20:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Zig sramote
Nicolai/Ferri



Ovo je sigurno Nicolaiev najbolji rad na Zagoru. Kao sto su vec svi primetili ovo je jedna drugacija prica a opet jako klasicna. Zao mi je sto epizoda nije trajala samo prvih 50ak stranica, bila bi sigurno najbolja minijatura na Zagoru. Umiljata, simpaticna i lepa skvo Pupoljak je, verujem, svim citaocima odmah prirasla za srce i njena pojava je jedna od najinteresantnijih zenskih likova u serijalu. Pored Virdzinije, Fislegove necakinje, koja je po mom misljenju najbolji izbor za Zagora, Pupoljak je na drugom mestu, a na trecem Gambit.

Prica stvarno odise nekim drugacijim stilom, nekim proslim vremenom, i pogotovo prva trecina price je odlicna, steta sto je kasnije scenario poceo da pati od prevelikih naivnosti (Zagorov prolazak kroz ne znam koliko odapetih strelica, Ciko koji se onesvestio???, Pupoljak popije strelu u ledja ali joj nije nista, za to mi je jedino drago sto se nije ispostavilo da je mrtva).

Kao sto su i mnogi drugi zakljucili, treba nam jos neka epizoda sa Pupoljkom u glavnoj ulozi i na naslovnoj strani, em sam kraj epizode mami na nastavak, em je ona toliko zabavan i umiljat lik da je steta da je jos uvek nismo videli.

Maestro Ferri je ovde u najvecem uzletu snage i crtacke bravure, sto unutar stripa, sto na samoj korici. Naslovna strana za Zig sramote je po mom misljenju najbolja naslovna strana celog serijala. Zagor odlucno trci ka citaocu, sa izvucenom sekirom, kroz mocvaru mo hi la koja je obasjana suncevim zracima koji se probijaju kroz guste krosnje sume, a pozadi vidimo Zagorov i Cikov dom. Remek delo.

Prica: 10
Scenario: 6
Crtez: 10
Naslovna strana: 10

88%

Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 03/06/2020 : 02:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Spock

Super komentar going going!

Nismo mogli ići preko Paname kada kanala tada nije bilo, a ne vjerujem da bi netko baš išao propješačiti baš taj dio!



Hvala Spock!

Znam da nije bilo kanala, nego da nisu isli peske, koliko se secam citajuci Zagorovu epizodu Na putu za Panamu, a i onu Teksovu o izgradnji Panamskog kanala, tu gde je danasnji kanal postojao je put i to vrlo prometan. Pa sam mislio da su se tuda mozda vratili Zagor i Ciko za Darkvud. Jer bi im trebalo sigurno nekoliko meseci da oplove ceo kontinent.

@ReemCP da, neverovatno da je tako nesto dopustio Tonineli ili tadasnji urednik Decio Canzio, stvarno u najmanju ruku cudna odluka, da ne kazem glupa.








Jooj o cemu vas dvojica! Going-going da covek pomisli da ti nisi uopste procitao ove epizode

Dje si to citao da su krenuli put Juzne Amerike, ili gledao u crtezu da je to podrucje/priroda J.A.!!??

Oni su presli put od istocne do zapadne obale Amerike, i to naravno SAD-a.

Kakav crni panamski kanal..treba vas uhapsit za ovo
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 03/06/2020 : 05:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Ferri: Ne pucaj bez da kažeš stoj!

Sad uzmi lijepo strip u ruke i pogledaj kako su se vratili, znači kraj epizode da ne bi opet bilo zabune.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 03/06/2020 05:47:40
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 03/06/2020 : 15:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@Ferri: Ne pucaj bez da kažeš stoj!

Sad uzmi lijepo strip u ruke i pogledaj kako su se vratili, znači kraj epizode da ne bi opet bilo zabune.



Aha, na brzinu sam malo citao... a i bilo mi je cudno kako je moguce o cemu pricate ...

Znaci rec je o nacinu povratka sa istoka SAD-a...
Izvinite me onda ..nista od hapsenja

Edited by - Ferri on 03/06/2020 16:01:16
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/06/2020 : 16:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going



Kao sto su i mnogi drugi zakljucili, treba nam jos neka epizoda sa Pupoljkom u glavnoj ulozi i na naslovnoj strani, em sam kraj epizode mami na nastavak, em je ona toliko zabavan i umiljat lik da je steta da je jos uvek nismo videli.



Da, Pupoljak je bas harizmaticna, cudi me da jos uvijek nije dozivjela povratak u serijalu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/06/2020 : 16:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Bolje da nije jer bi samo pokvarili dojam koji je ostao s ovom pričom.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 03/06/2020 : 23:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Jedino da je povampire

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 05/06/2020 : 12:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
moram priznati, stoji mi nešto u glavi neko vrijeme, i želim istresti, ali nisam znao gdje jer radi se zapravo o bezveznom texu. kako je iz znanih razloga bilo više vremena za čituckanje zadnjih mjeseci, prvi put sam uzeo naramak mary sue texa za čitati u nekom kontinuitetu i ostao zaprepašćen koliko je to tanko i stupidno većinu vremena. toliko da nisam zapravo imao ni volje bilo što upisivati, ali naletio sam slučajno na stinkyjev upis, koji je ovako glasio


"Nisam čitao, uopće me Tex nekako ne privlači. Prije par mjeseci sam pročitao nekoliko tih kolor Texova i sve je bilo izuzetno dosadno. Tex baš jest to što kažeš: nadrealno glup strip. Nije obično glup, nego neobično: 100 godina forsira jedno te isto i baš zato je stvorio određenu (nadrealno glupu) publiku. Sve ovo što kažeš je baš suština Texa, protivnici pogibaju jedan po jedan, Tex ide ravnom crtom i riješava stvar. Ta ujednačenost je neka vrsta opijuma za publiku, oni su omamljeni. Čak je Ken Parker nešto slično. Tex i Ken su ujednačeni stripovi, vrijedilo bi vidjeti (a neki moji uvidi u forumsko-stripašku fenomenologiju otkrivaju da postoji određena povezanost) kako se preklapaju i poklapaju obje publike. Tex i Ken: mambo džambo za tzv. odrasle."


...i shvatio da je to doslovno i moj sentiment. I nadrealno glup strip, i ista priča 100 godina i usporedbe s tim nesretnim parkerom. mary sue willer mi je tek mrvicu iznad. zašto na kraju u zagorov topic upisujem ovo? pa nakon čitanja tolikog mora gluposti (čak si i jedan nolitta dopušta napisati scenu gdje onesviještenog i nepokretnog mary sue willera loši momci ne mogu upucati sa dva metra udaljenosti - ponavljam, onesviještenog i nepokretnog - probušili mu rukav od košulje samo) čovjeku bude žao da je ikad kritizirao ili rekao bilo što loše o toninelliju. čak i najgori zagori posjeduju više kreativne iskre od onog mrtvila i tuposti na mary sue willeru.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/06/2020 : 12:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nisi znao gdje pisati o Texu pa si napisao u topiku o zagoru?
Bravo!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 05/06/2020 : 14:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
sve ja znadem, jakšiću, smiri se i smanji uskličnike
ovdje sam upisao zbog poante - loš zagor mi je za tri klase iznad dobrog ili bilo kojeg texa
plus, kada imam nešto negativno pisati, u pravilu se suzdržim, jer ne volim smetati ljude na njihovoj temi koji uživaju u istom. stoga, ovo je jednokratno, baš kao i moj pokušaj kontinuiranog čitanja texa. jasno? jasno.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/06/2020 : 16:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Moga si u svaštaru kad već nećeš tamo gdje treba.
I pusti taj pokroviteljski ton.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 05/06/2020 : 16:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
ma dobro sam upisao.
i pusti taj pokroviteljski ton :)
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 06/06/2020 : 21:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
Interesantno da nigde nema tacan Zagorov hronoloski usporedni popis na netu. Sve koje sam do sada video puni su greske u usporedbi ili neprecizni i nepotpuni, pocevsi odmah od prva dva broja..pa mi odmah ubija volju da gledam dalje. Naravno nije lak posao to uraditi a i potrebno je imati i sve brojeve na uvidu. Rec je najvise oko Dnevnikovih izdanja, tu su najteze usporedbe.

Meni su bile potrebne godine da bi sve to usavrsio i zavrsio popis.

Jedini na netu koji je izgleda tacan (napominjem da sam samo deo toga prelistao!) je od autora "Broj Jedan"

Edited by - Ferri on 06/06/2020 21:07:15
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 07/06/2020 : 15:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
uz rizik da me opet upute na svaštaru ali
pogledao sam neki dan film legenda o tarzanu. iznenađujuće ok, jer ja se zapravo ni ne sjećam nekog dobrog o tarzanu (ok, ima onaj sa lambertom, taj je...čudan). no, opet, zašto sad to u temu o zagoru. pa zagor je tarzanoid, svi to znamo, po tjelesnoj građi i sposobnostima. vjerujem da se svatko ponekad zapitao kako bi to njegovo letenje po drveću zapravo izgledalo i kako bi zvučao taj njegov krik. pa upravo u ovom filmu to izgleda i zvuči...dobro.
krik, sjetite se kako ga je nolitta opisivao, kao krik ranjene zvijeri ili luđaka, svi se smrznu instant kad ga čuju - upravo je takav tarzanov krik u ovom filmu. ima to neko luđačko režanje u tonu, ko da se čuje neki opasni pacijent iz arkhama
a letenje po stablima, samo u dva navrata po nekoliko sekundi je viđeno - valjda troši brdo love taj efekt - ali bome izgleda fantastično. moćno. nadčovječno. ni ovaj cirkusant burattini sa svojim objašnjenjem o cirkusu ne može pokvariti mistiku toga, jer nema tog cirkusanta koji može tako letjeti
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 08/06/2020 : 21:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
ZS 20 - Zagor: Povratak Zimske Zmije

Uzeh ovu ZS da malo nadoknadim nepročitano, a budući da nisam ljubitelj prvog pojavljivanja Zimske Zmije (jedna izuzetno ispodprosečna epizoda po mom mišljenju, toliko razvučena da se graniči sa nečitljivošću) od ove priče nisam imao nikakva očekivanja. Ali kakvog li iznenađenja! Ne pamtim kada sam toliko uživao u nekoj Zagorovoj epizodi/pustolovini!

Prvo, kada sam video da epizodu ne piše Buratini obradovao sam se ko malo dete. Rauk je po meni sasvim solidan scenarista na Zagoru, a ovde je pokazao i da je više nego solidan. Pre svega ova epizoda od 130 strana nema nimalo praznog hoda - ni za comic relief-ove (koji umeju da zauzmu i po 40 strana a da pritom i ne budu nešto smešni), ni na bespotrebna pojašnjenja. Priča ide brzo, ali opet ostavlja dovoljno prostora da se svi likovi dobro postave, i psihološki (koliko je to moguće u Zagoru). Negativac nije zao po prirodi, niti je stereotip negativca koje obično viđamo, već oscilira kroz ceo strip, ili makar ta njegova zla strana ne dolazi do tolikog, preteranog izražaja. Mislim da je ovo bitno jer povećava realističnost, pa je i sve dosta interesantnije.

Odličan početak je u pitanju, uvodna sekvenca je veoma dobro napisana, a i kasnije, kada se prepliću flešbekovi i glavna radnja to je prilično lepo izvedeno. Najbolji deo mi je svakako obračun u napuštenom gradu dok lije kiša, pomalo me je podsetilo na MV i Tvrđavu aveti. Završnica je isto veoma dobra, nimalo zbrzana i preterana, a posebna pohvala (i iznenađenje) je cliffhanger na kraju epizode! Misteriozna osoba koja kuje planove i koja će se sasvim sigurno pojaviti u nekoj od budućih epizoda. Nadam se nekom novom negativcu, čisto radi osveženja serijala, koje je iskreno preko potrebno. Inače, Nuč(i)o je fenomenalan, to je bilo evidentno i u epizodi Kaufmanov zoo vrt, pa je pravi užitak imati ovako sjajnog crtača u ovako dobroj epizodi.

Ne bih se više zadržavao, ovo su neki utisci sa vrha glave, stvarno je bilo zabavno pročitati ovu epizodu. Ko nije čitao prvu Zimsku Zmiju - ni ne mora, jer ova priča veze nema sa njom, i može se čitati odvojeno. Za mene (uz Vuka Samotnjaka) najbolji Zagor objavljen u ovoj novoj ZS. Alternativna naslovna strana je veoma dobra, Mijat je uradio super posao.

P:8 S:8 C:10 N:8 - 86%
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/06/2020 : 02:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

[b] Završnica je isto veoma dobra, nimalo zbrzana i preterana, a posebna pohvala (i iznenađenje) je cliffhanger na kraju epizode! Misteriozna osoba koja kuje planove i koja će se sasvim sigurno pojaviti u nekoj od budućih epizoda. Nadam se nekom novom negativcu, čisto radi osveženja serijala, koje je iskreno preko potrebno. Inače, Nuč(i)o je fenomenalan, to je bilo evidentno i u epizodi Kaufmanov zoo vrt, pa je pravi užitak imati ovako sjajnog crtača u ovako dobroj epizodi.



Ta poslednja stranica je jedino sto posebno intrigira i valja u ovoj epizodi , jer najavljuje mogucnost kontinuiteta i neke mini narativne celine u Darkvudu, sto bih jako voleo da vidim i nadam se da to nece uprskati, ako uopste planiraju time da se bave Rauk i Burattini. Ostakak price je uobicajena formula koja se primenjuje za ediciju Color Zagor za koju je ova epizoda prvobitno bila pisana. Ali dobra urednicka odluka da se Nuccio ne kolorise i da ovo ide u redovnu seriju.

Nuccio jako, jako dobar ali ipak meni nije za 10ku. U Nucciovom crtezu nedostaje vise dinamike i odredjene lakoce pokreta koja je bila tako svojstvena Ferriju, ciji stil zeli da ponovi. Izdvojio bih kao zbunjujuc i jako los kadar cetvrta slicica na 62. strani.

quote:

a budući da nisam ljubitelj prvog pojavljivanja Zimske Zmije (jedna izuzetno ispodprosečna epizoda po mom mišljenju, toliko razvučena da se graniči sa nečitljivošću) od ove priče nisam imao nikakva očekivanja.



Uuf, kad ovo vide ljudi kojima je Zimska Zmija najbolja epizoda serijala, nadrljao si ga. Meni je Zimska Zmija dobra epizoda ali ipak nezasluzna titule kakva je najbolja Zagorova epizoda (meni ne bi bila ni u top20), ali ti ga malo pretera po tome koliko je ,,ne-dobra" , jer ne bih smeo da napisem losa, jer to svakako nije.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/06/2020 : 21:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
"Marš očajnika" je najjači scenarij na serijalu ikada, tolika napetost koja ne popušta sve do samoga kraja, sjajne scene je majstor Nolitta vezao jednu za drugom, to je stvarno jedan od rijetkih stripova na +300 stranica koji mogu pročitati bez da vode popijem za to vrijeme. I tu je, čast Fridi, Nolitta uveo u serijal super karizmatični lik Zimske Zmije čije povratke uvijek željno čekam.
"Povratak Zimske Zmije" je vrlo dobro odrađen, po meni je to jedan dobar način da se o njemu napiše još jedna kvalitetna priča, referenca na njegovu prošlost ne može biti loša ideja. Nuccio je odličan i ne mogu ne voljeti njegov crtež iz očitog razloga, ali slažem se da ima kvalitetnijih crtača od njega na serijalu, ali jebeš ga, ipak mi je Nuccio najdraži.
Ako zanemarimo očajnu domaću naslovnicu, onda 9/10.
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
194 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 19/06/2020 : 10:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Maxi Zagor: Pripovijesti iz Darkwooda - Šumski bubnjevi

Zagor, dakle, sprečava pad vlaka u provaliju, a kad zlikovci onemoguće povratak vlaka u prvo naseljeno mjesto, preostaje im čekanje do jutra koje će ispuniti kratkim pričama.
Vuk i mjesec mi se jako sviđa, priča o prolaznosti života natjera te na razmišljanje.
Eden Falls je ipak preradikalna. U ovakvim slučajevima kad Zagor dolazi u mjesta s kapitalnom kaznom, uvijek netko fasuje. Mogao bih reći da priča ima zadovoljavajući kraj, ali opet ostaje taj ekstrem slučajnog ubojstva.
Crna krila su mi najlošija priča ovdje. Natprirodna beštija, jaje pitaj Boga kako oplođeno, doktor i njegova živina... Ne.
Čovjek sa zvijezdom ima jako dobru premisu, no izvedba je nažalost manjkava.
Četvorica ubojica ima lijep preokret na kraju, ali gledajući navedene table - nije ubio, ubio je samo jedanput - ipak dojam splašnjava.
Glavna priča vezana je za nakaze iz cirkusa, epizodu koju je i Zagor prošao. Sama priča i nema tako velik ulog, čovjek bi mislio da će se u svakom broju nešto epski događati, ali kad se sjetim da ni u ostalim maxijima glavna priča nije bila takva, onda je za razumjeti.
Crteži su jako dobri, baš mi se svidjela raznolikost koju su crtači unijeli u Zagorov svijet.
U konačnici, Šumski bubnjevi nisu ništa posebno. Pročitaju se, spreme i idemo dalje-

6/10

I am the law.

Edited by - Terminator on 19/06/2020 11:00:49
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/06/2020 : 18:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Slazem se s Terminatorom u oceni pojedinacnih prica. I meni je Vuk i mesec bila najbolja, jos ju je ilustrovala Val Romeo, odlican crtez. A svakako mi je najgora Crna krila, scenariji Tessija mi izgleda nikako ne leze (posle onog uzasnog specijalca koji je radio s Barisonom).
Fin maxi, lepo za procitati ali nista epohalno.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/06/2020 : 19:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Burattinijevo vjencanje pod znakom Zagorove sjekire
http://texwillerblog.com/?p=89270





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/06/2020 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Bezveze zenska
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/06/2020 : 21:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Burattinijevo vjencanje pod znakom Zagorove sjekire
http://texwillerblog.com/?p=89270







Cestitke Burattiniju na vencanju! Nisam znao nista o njegovom privatnom zivotu ali sam, eto, iz nekog razloga pretpostavljao da je ozenjen i da ima decu. Medjutim evo ozenio se tek u 58. Znaci ima nade za ljubav i u starijim godinama.
Nek im je sa srecom!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/06/2020 : 00:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pa, cestitke zaripalivicu na Zagoru, valjda mu nece pasti na pamet i da sad Zagora ozeni u stripu.
58 godina? Nije se zenio? Da ova nece traziti u predbracnom prava na objavljivanje Zagora kao oni sto drze komandanta Marka za jaja?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.66 seconds. Snitz Forums 2000