forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/04/2012 : 16:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Evo, sto se tice onog "Kandrax je jedini koji ima natprirodne moci", to moze samo da lupi onaj ko se ne moze setiti epizode "Alhemicareva senka"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/04/2012 : 16:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Uostalom, verovao ili ne, nisam ni gledao kako su drugi odgovarali


Nisam ni ja, samo nakon svojeg
odgovaranja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/04/2012 : 16:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


sva ova "izbaci uljeza" su diskutabilna i sve zavisi sa koje strane gledas
Axel i Grey su alhemicari, Kandrax je mag ali alhemija (poznavanje biljaka, trava i kojekakvih buckurisa) mu nije strana
Bazileo je samo matora luda


Ali zanimljivo je da uvijek brdar pogodi koji je pravi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/04/2012 : 17:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ako je "Kandrax" tacan odgovor, voleo bih da cujem razlog.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/04/2012 : 17:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
1. C
2. A
3. C
4. A
5. B,D,C,A
6. D
7. C
8. C
9. B

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 16/04/2012 : 17:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ako je "Kandrax" tacan odgovor, voleo bih da cujem razlog.


Izabrao sam Kandraxa iz dva vrlo logicna razloga, ali opomenut sam da ne dajem nikakva objasnjenja dok krug ne zavrsi, da ne zbunjujem ljude.
A ako se ispostavi da 'Kandrax' nije tacan odgovor, volio bih cuti razlog zasto nije (iako je tvoje objasnjenje za Bazilea sasvim pristojno i prihvatljivo).
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/04/2012 : 19:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ja sam stavio Basilea jer se jedini nije vratio(koliko je meni poznato).

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 16/04/2012 : 19:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Ja sam stavio Basilea jer se jedini nije vratio(koliko je meni poznato).


Sjajna prosudba, Leonid!
A kad vec nagađamo, evo da i ja kazem sto sam izabrao Kandraxa:
1) jedini potice iz zlatnog zagorovog doba
2) stize iz daleke proslosti, a ova trojica su rodeni u Zagorovoj 'sadasnjosti'
Medutim, uvjeren sam da je 'Bazileo' tacan odgovor, jer jaca je Leonidova argumentacija od obje moje.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/04/2012 : 19:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 16/04/2012 : 19:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Bazileo je samo matora luda



Pa nije baš samo to, napravio je Kerbera, tj. troglavog psa, a i one druge životinje je povećao/usavršio uz pomoć raznih eksperimenata :)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/04/2012 : 19:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by PijaniPatak
Bazileo je samo matora luda



Pa nije baš samo to, napravio je Kerbera, tj. troglavog psa, a i one druge životinje je povećao/usavršio uz pomoć raznih eksperimenata :)



Eto vidis da je lud

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 16/04/2012 19:50:24
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/04/2012 : 21:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Bazileo je samo matora luda


patak, bazileo je samo matora luda?! Jesi ti čitao u zadnje vrijeme tu priču? Čovjek je radio napredne hibride, pogledaj samo njegov laboratorij, pokuse na životinjama, kerbera? Onda je isto tako i Prometej stara luda... Pa je stvorio leteće ljude.

Bazileo i ova dva alkemičara su uglavnom prototipovi ludih znanstvenika, i u osnovi njihovih moći je uglavnom znanost, dok je kandrax druid/mag/čarobnjak. VOn axel je u prvom pojavljivanju prvensteno znanstvenik, a tek onda mistik. Imao je prestižan labos gdje je i izgubio oko zbog raznih opita.

U kakvoj su vezi onda Kandrax i Robert Grey? Ako isključiš Basilea, svejedno onda ostala trojica moraju biti tematski vezana. Siguran sam da opet nisi bio brzoplet, da bi fino odgovorio kako treba.

I patak, ako nisi primijetio, ostavio sam objašnjenja za sva pitanja prijašnjeg kruga. Mislim da sva imaju dobru logiku iza sebe.

A ispostavilo se da brdar i ja isto razmišljamo, to zaista nisam očekivao.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 16/04/2012 21:48:18
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/04/2012 : 22:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by PijaniPatak
Bazileo je samo matora luda


patak, bazileo je samo matora luda?! Jesi ti čitao u zadnje vrijeme tu priču? Čovjek je radio napredne hibride, pogledaj samo njegov laboratorij, pokuse na životinjama, kerbera? Onda je isto tako i Prometej stara luda... Pa je stvorio leteće ljude.

Bazileo i ova dva alkemičara su uglavnom prototipovi ludih znanstvenika, i u osnovi njihovih moći je uglavnom znanost, dok je kandrax druid/mag/čarobnjak. VOn axel je u prvom pojavljivanju prvensteno znanstvenik, a tek onda mistik. Imao je prestižan labos gdje je i izgubio oko zbog raznih opita.

U kakvoj su vezi onda Kandrax i Robert Grey? Ako isključiš Basilea, svejedno onda ostala trojica moraju biti tematski vezana. Siguran sam da opet nisi bio brzoplet, da bi fino odgovorio kako treba.

I patak, ako nisi primijetio, ostavio sam objašnjenja za sva pitanja prijašnjeg kruga. Mislim da sva imaju dobru logiku iza sebe.

A ispostavilo se da brdar i ja isto razmišljamo, to zaista nisam očekivao.





Mator - malo je reci, tesko poreci

Lud - A gde si ti video da normalan covek nosi suknju (a da nije Skotlandjanin) , ogrlicu oko glave , a jos k tome stvara one hibride, umesto da si odradi savrsenu Frankenstajnku (zenskog pola) i doda si ud koji nije propao od godina i tako uziva pod stare dane
Ne, on je morao obnavljati anticku Grcku i traziti medju seljacima nekoga ko ce poput Herkula ciniti cuda i pobediti zivotinje nakrkane steroidima i koje, jos k tome, imaju ozbiljnih genetickih gresaka Ma bree. Lud do koske

A kao sto vidis i brdareva () logika se malo zaklimala. Pojavilo mu se ono "jbte mozda sam i pogresio". "Izbaci uljeza" je imalo najmanje dva-tri veoma logicna resenja i tu nam je skoro svima radilo eci-peci-pec-ti-si-mali-zec-a-ja-mala-veve-rica-eci-peci-pec (i opet sam se pitao da li cu da opciju odaberem na PEC ili na P-E-C)

Sto se tice Von Axela ne vazi se kako je poceo. I Hellingen je (lake mu zemlje i svemiri bili) poceo kao ludi naucnik, a ladno ce sada da postane demon rame uz rame preplanulom tatoo manijaku Wendigu. Von Axel se spetljao sa mocima koje mu je dao Hugbertov pehar i to je to. Eskimo nije tamo neki mongoloidski zderac sirove ribe i ambiciozni skijas i razbojnik nego gospodin koji voli metke koliko i supermen. O evoluiranju Zagora da i ne pricam, sta je bio a sta je sada



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/04/2012 : 22:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak I Hellingen je (lake mu zemlje i svemiri bili) poceo kao ludi naucnik, a ladno ce sada da postane demon rame uz rame preplanulom tatoo manijaku Wendigu.


PP za premjera, predsjednika, kralja i moga zamjenika na mjestu cara.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/04/2012 : 22:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by PijaniPatak
Bazileo je samo matora luda


patak, bazileo je samo matora luda?! Jesi ti čitao u zadnje vrijeme tu priču? Čovjek je radio napredne hibride, pogledaj samo njegov laboratorij, pokuse na životinjama, kerbera? Onda je isto tako i Prometej stara luda... Pa je stvorio leteće ljude.

Bazileo i ova dva alkemičara su uglavnom prototipovi ludih znanstvenika, i u osnovi njihovih moći je uglavnom znanost, dok je kandrax druid/mag/čarobnjak. VOn axel je u prvom pojavljivanju prvensteno znanstvenik, a tek onda mistik. Imao je prestižan labos gdje je i izgubio oko zbog raznih opita.

U kakvoj su vezi onda Kandrax i Robert Grey? Ako isključiš Basilea, svejedno onda ostala trojica moraju biti tematski vezana. Siguran sam da opet nisi bio brzoplet, da bi fino odgovorio kako treba.

I patak, ako nisi primijetio, ostavio sam objašnjenja za sva pitanja prijašnjeg kruga. Mislim da sva imaju dobru logiku iza sebe.

A ispostavilo se da brdar i ja isto razmišljamo, to zaista nisam očekivao.


I ja sam kasnije točno zaključio, sjećaš se?
Trebao si mi priznati pogotovo jer je bilo logično i ono što sam ja ustanovio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/04/2012 : 22:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak I Hellingen je (lake mu zemlje i svemiri bili) poceo kao ludi naucnik, a ladno ce sada da postane demon rame uz rame preplanulom tatoo manijaku Wendigu.


PP za premjera, predsjednika, kralja i moga zamjenika na mjestu cara.


Hej, hej, hej ti si moj zamjenik a ne PP tvoj

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/04/2012 : 22:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
to "gotovo" nas sve jebe

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/04/2012 : 22:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
@bjelolasica

Otkrio sam novog člana Deejevog klana, to je piquet, na slici onaj s isplaženim jezikom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/04/2012 : 22:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
U kakvoj su vezi onda Kandrax i Robert Grey? Ako isključiš Basilea, svejedno onda ostala trojica moraju biti tematski vezana.


Nisi odgovorio na ovo?
Dobro, patak, jesi se ti kad igrao igre izbaci uljeza? Tri moraju imati zajednički nazivnik, a posljednji po tome nazivniku mora biti drugačiji.

Još si ktome i blefirao i bunio se o diskutabilnosti pitanja, a nisi dao potpun odgovor. Leonidu bi se moglo priznati jer mu priča drži vodu. Opustio si se, a? Prelako si odnio pobjedu u prijašnjoj igri..

sad se dvoumim što napraviti s tim pitanjem, maknuti ga općenito ili samo nastaviti prema ključu koji sam ja zamislio. Ili priznati onome tko je dao logični odgovor. A opet, nisu svi objasnili zašto pa ne bi bilo fer. hm...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/04/2012 : 23:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

6. Izbaci uljeza:
A Ben Stevens
B Hellingen
C Wendigo
D Barun Wolfingham


uh, uljez moze biti sve i jedan nabrojani lik iz popisa, ali bolje da ne objasnjavam zasto tj. pojednisti, tek toliko da vam ne kvarim igru.
mada, pretpostavljam na sta ovdje Dee cilja, tj. na jednu pricu...

Edited by - King Warrior on 16/04/2012 23:07:10
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/04/2012 : 23:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DeeCay

6. Izbaci uljeza:
A Ben Stevens
B Hellingen
C Wendigo
D Barun Wolfingham


uh, uljez moze biti sve i jedan nabrojani lik iz popisa, ali bolje da ne objasnjavam zasto tj. pojednisti, tek toliko da vam ne kvarim igru.
mada, pretpostavljam na sta ovdje Dee cilja, tj. na jednu pricu...



ma d. je uljez
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/04/2012 : 23:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak I Hellingen je (lake mu zemlje i svemiri bili) poceo kao ludi naucnik, a ladno ce sada da postane demon rame uz rame preplanulom tatoo manijaku Wendigu.


PP za premjera, predsjednika, kralja i moga zamjenika na mjestu cara.


Hej, hej, hej ti si moj zamjenik a ne PP tvoj

Ti si nadcar. Ja sam car, a PP je podcar.
Drugim riječima dok nas dvojica plandujemo on lagano puši...

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2012 : 00:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@ bjelolasica

Hoces reci PIJE?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2012 : 00:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by PijaniPatak
U kakvoj su vezi onda Kandrax i Robert Grey? Ako isključiš Basilea, svejedno onda ostala trojica moraju biti tematski vezana.


Nisi odgovorio na ovo?
Dobro, patak, jesi se ti kad igrao igre izbaci uljeza? Tri moraju imati zajednički nazivnik, a posljednji po tome nazivniku mora biti drugačiji.

Još si ktome i blefirao i bunio se o diskutabilnosti pitanja, a nisi dao potpun odgovor. Leonidu bi se moglo priznati jer mu priča drži vodu. Opustio si se, a? Prelako si odnio pobjedu u prijašnjoj igri..

sad se dvoumim što napraviti s tim pitanjem, maknuti ga općenito ili samo nastaviti prema ključu koji sam ja zamislio. Ili priznati onome tko je dao logični odgovor. A opet, nisu svi objasnili zašto pa ne bi bilo fer. hm...




Naravno da nisam dao potpun odgovor kad mi nijedna recenica nije bila normalna Sala uzela maha

Odgovor je da nisam previse razmisljao pa sam samo pukao po nekoj od "logika", a "ludi naucnik" nije bila ni jedna od njih. Nema sta da se dvoumis- ko je dao/lupio tacan odgovor njemu poen vise. Tacka

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2012 : 00:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Jesam prelako uzeo prosle krugove kviza, i to me malo nervira. Bas bih voleo da je bilo takmicenje kako treba, posto konkurencije ima (a to mi je veliko zadovoljstvo)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.58 seconds. Snitz Forums 2000