forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 11:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Pijani Patak, one Mikicine table koje si postavio, jel to Mikica radi na nekom Zagoru ili su to samo probne table?



mislim da su samo probne table, i neobavezne ilustracije...postavio sam iste slike u neke ital.grupe pa cekam reakcije

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 11:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

i opet Bure i Bane


Bure na svom blogu spominje nesto da bi evtl. mogao napisati jednu pricu za Zagora koju ce Bane da nacrta.




odlicna vest!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 12:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
hehe, to je valjda kompenzacija za onaj unofficial ZAgorovu epizodu koju je bane htio napraviti...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2012 : 12:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo i ovdje:
MisterYES, clan naseg foruma, crta naslovnicu za CR:
http://youtu.be/CFq9QxjZpfw
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 12:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
aha gledao sam...to je vec postavio na topicu "crtezi strip fanova" juce ili prekjuce

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 13:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
nastanak pobednicke naslovnice za Cover Reloaded

kada udjete u stranicu kliknite na Download image da bi imali preview

http://andreaschepisi.deviantart.com/art/Walkthrough-Cover-Reloaded-Contest-Zagor-305044630

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2012 : 14:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Merci, PP.
Ovaj covjek zaista razvaljuje

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 14:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rick

Helingena nikako ne vraćati! A ako na tome neko u Boneliju insistira, nije nemoguće izvesti. Pod tim podrazumevam ne uništiti ono što je već izgrađeno, od strane Sklavija, podrazumeva se. Pre njega, Helingen je bio žestok neprijatelj, ali jedan od nekoliko, posle njega arhinemezis.


Nekako si usamljen u tim željama, nema toga Zagorovog fana ni člana Zagorovog staffa koji ne želi da se vrati. Ne prođe konvencija a da ga ne pitaju hoće li se vratiti. Ne mora se Sclavijeva epizoda uopće zanemariti. Upravo zato jer je toliko metafizička i kontraverzna (i multidimenionalna), izvrsno funkcionira u kontinuitetu i izvan kontinuiteta. Nekako volim gledati na tu epizodu kao na trenutak u kojem se desilo sve i ništa, jer ionako se mnogo stvari anuliralo na kraju. Nadam se samo da neće vraćati hellingena kao duha/demona koji će zaposjesti nečije tijelo i preko njega se vratiti (što je vrlo vrlo vjerojatno). Ja bih najrađe čitao Hellingenov origin!

E, a supermajka u staffu ne bi htjeli vraćati (reko Bure), osim ako se opet ne nađe neko kao onda Castelli kad je vratio i potpuno promijenio lik.

I ako se ne varam, i ako nisam krivo čuo, nakon JA odiseje će biti konačni i definitivno sukob s Mortimerom?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 15:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ja sam pisao u SBE jos 2004 sa scenarijem za budjenje Hellingena A Burattini mi je u Zagrebu rekao da moje ideje malo za crtu tuce njegovu viziju Zagora o povratku Hellingena, ima previse SF-a i nije sigurno da bi opet E.A.Poea stavili u scenarij..


emirem, blefiraš ili si ovo stvarno napravio?!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 15:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay


I ako se ne varam, i ako nisam krivo čuo, nakon JA odiseje će biti konačni i definitivno sukob s Mortimerom?



trenutna ideja je da bude finalni sukob, ali Burattini je na to dodao "da je finalni sukob sa nemesisima u zg serijalu nesto u sta nikad nisi siguran"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 15:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
trenutna ideja je da bude finalni sukob, ali Burattini je na to dodao "da je finalni sukob sa nemesisima u zg serijalu nesto u sta nikad nisi siguran"


Serra je jednom rekao, da uvijek prije nego ubije nekog archnemezisa, da prvo smisli kako će ga vratiti!

Nego, prema Rakosiju imaju isto stav, on je kao lik potrošen, a ionako imaju novog vampira, Yleniju.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 15:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Mogli su ga vratiti jos jednom da dobije dostojniji kraj...onaj iz "princa noci" je

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 15:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
u planu mi je novi clanak na temu zg, recka za "Veliku protuvu" i "Skiptar Tin Hinan". Jedva cekam da se bacim na posao, ali ovaj Chico story me toliko koci....

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 29/05/2012 : 16:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

nastanak pobednicke naslovnice za Cover Reloaded

kada udjete u stranicu kliknite na Download image da bi imali preview

http://andreaschepisi.deviantart.com/art/Walkthrough-Cover-Reloaded-Contest-Zagor-305044630



A evo i naslovnice bez bez slova, pa ako nekome treba...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2012 : 16:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
@PP, pretpostavljam da znas za UBC, ako ne evo ti male pomoci oko recenzije:
http://www.ubcfumetti.com/zagor/?24202
http://www.ubcfumetti.com/zagor/?IT-ZG-552-556

o epizodi "Skiptar Tin-Hinan(e)", mogla bi cijela knjiga da se napise. Uzivaj.

Edited by - King Warrior on 29/05/2012 16:26:00
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 16:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Naravno da znam za UBC fumetti, gde bi mi obraz...
Svakako sam mislio da iskoristim i to kao izvor, ali se taj tekst vise bazira na opisu radnje uz povremen osvrt na protekle nastavke. Vise mi je koristan drugi link koji ima dobar info za "zanimljivosti"

Evo bacam se na Chica za sada, dovr...kvr...prokl...po stoti put

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2012 : 17:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Super. I ja sam se posluzivao sa tog sajta, to rade i svi drugi recenzenti.
Naravno, ne u tom smislu da sam prevodio tekstove, vec upravo to da ima dobru bazu podataka sa informacijama koje se mogu staviti ili u zanimljivosti ili na neki nacin ubaciti u samu recku.
Cekam na Chica i Alhemicara, a pogotovo na Tin-Hinanu. Nisam procitao jos tu epizodu, ali imas na google i dosta tekstova o osobi Tin-Hinan. Ma sta ti pricam, vjerovatno to sve vec i sam znas.
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 29/05/2012 : 18:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Nekako si usamljen u tim željama, nema toga Zagorovog fana ni člana Zagorovog staffa koji ne želi da se vrati.

E, a supermajka u staffu ne bi htjeli vraćati (reko Bure), osim ako se opet ne nađe neko kao onda Castelli kad je vratio i potpuno promijenio lik.

I ako se ne varam, i ako nisam krivo čuo, nakon JA odiseje će biti konačni i definitivno sukob s Mortimerom?



Nije to, Dee, moja želja, već bojazan da će Helingen pričom otići korak nazad u odnosu na "Helingen je živ". Taj novi scenario bi morao po svim stavkama doslovno da RASTURA!

Ne vraćati Supermajka? Takav lik? Suludo...
A kad bih poslao scenario za novu priču o Supermajku za koji bi deset od deset članova foruma reklo da je odličan, misliš da bi bio uzet u razmatranje?




"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/05/2012 : 18:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by emirem

Ja sam pisao u SBE jos 2004 sa scenarijem za budjenje Hellingena A Burattini mi je u Zagrebu rekao da moje ideje malo za crtu tuce njegovu viziju Zagora o povratku Hellingena, ima previse SF-a i nije sigurno da bi opet E.A.Poea stavili u scenarij..


emirem, blefiraš ili si ovo stvarno napravio?!



Ozbiljno, imam i pismo ako ga nadjem skenirat cu ga i stavit na ovaj topik...

Nazalost, pismo je u zgbu tek na jesen...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/05/2012 19:27:48
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/05/2012 : 18:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by emirem
Imao sam komplet scenarij (sturi/kratki) opis radnji iz epizode u epizodu (bez dijaloga), ali izgubio sam papire,a kopiju nisam imao poslano u SBE...


Hmm..."Agente Raven", "Invasione", "Akron City","La fuga dal Acron city", "La morte di Hellingen"zvuci primamljujuce i na italijanskom

Ja sam upravo zavrsio scenario za neki Hellijev skoro-povratak, jebeno dobro izgleda, samo da jos naucim da crtam

A inace, poznavajuci Burattinija, nemoj se iznenaditi ako vidis na kioscima epizode sa ovakvim naslovima-osim sto je scenarista, bavi se "posudjivanjem" tudjih scenarija.



Imam osjecaj da ce i biti tako kako pises sa posudjivanjem, jer ionako je cijeli Bonelli plagijator am.western i inih pustolovnih i horror filmova, a kasnije i literature EAPoea Lovekrafta...
Pa vidi samo film sa Mel Gibsonom "Patriot", sklanja se u mocvari, napada neprijatelje sa tomahawkom, imao je vojnu povijest pobio indijansko pleme nekad davno (veza Michael Wilding i Abenaki) sve je i Hollywood malo pobrao od talijana da i ne znaju...znaju samo tko ima autorska prava na nesto sto je stotinu puta prozvakano u medijima...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2012 : 19:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Merci, PP.
Ovaj covjek zaista razvaljuje




Istina! A decko je mlad, bas sad zavrsava stripovsku akademiju (Scuola del Fumetto Milano).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2012 : 19:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by King Warrior

i opet Bure i Bane


Bure na svom blogu spominje nesto da bi evtl. mogao napisati jednu pricu za Zagora koju ce Bane da nacrta.




odlicna vest!!!


Bome je!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 29/05/2012 : 20:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Nadajmo se da ce Burattini odrzari rijec, jer Bane je to zasluzio (a i duguju mu u SBE nakon sto su ga zbog glupih razloga odbili u MM stafu).

Edited by - Brdar on 29/05/2012 20:52:05
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 29/05/2012 : 20:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko o kakvom dogovoru je reč?

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/05/2012 : 10:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja bi baš volio vidjeti Supermajka. On mi je najoriginalniji lik u zagorovom svijetu.
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.69 seconds. Snitz Forums 2000