forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1204

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 06/03/2014 : 21:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Još dva teška pitanja:

1) Koja je "službena" religija u serijalu? Očito tamo Kiki Manitu postoji i sav taj indijanski đir, međutim svjedočili smo kako su također istinite i masai vjera, hinduizam, okultizam, sotonizam, keltska mitologija itd. Je li to kao u onom MM gigantu "Otok vatre i leda" gdje su sva moguća božanstva istovremeno postojeća?

2) Zašto imamo dva "Ultimate" Zagor topica? Ako smo već krenuli sve trpat u jedan topic, zašto da ne sjedinimo ova dva?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/03/2014 : 21:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti


Koja je "službena" religija u serijalu? Očito tamo Kiki Manitu postoji i sav taj indijanski đir



Vecinom je animizam, spiritualni svijet gdje su vrhovna bica okarakterizirana bizonovom glavom i ljudskim tijelom (Wakan-Tanka iliti Veliki duh,ne pojavljuje se cesto,jednom se negdje pojavio samo ne sjecam se gdje) a duh-vodic naseg Z-ija je orao, glasnik Manitoua koji prenosi poruke Velikog duha covjecanstvu...

Zagor svoje roditelje pokapa pod krizem, krscanskim simbolom,a kako mu je mama rodjena Irkinja vjerojatno je katolkinja i kako sam prica da ga ga je ona ucila svemu,citanju,pisanju, a i vjerojatno moralnom kodeksu iz svoje vjere.
Chico je katolik, samo spominjanje svetaca od Guadalupe i drugih ne ostavlja sumnji.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/03/2014 : 21:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Na sve to mogu reći samo: SANTO SUBITO!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 06/03/2014 : 22:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Zar se nije čuvena djevica iz Guadalupe pojavila u epizodi Pod zastavom Meksika? Ili sam nešto pobrkao?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/03/2014 : 22:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by mladjo

Da, tak je. Ili kao u dexteru. Ispada da u Miamiju ima milion ubojstava, i kao da to nije dovoljno, murija ih kad se sve zbroji riješi valjda 5-6 godišnje, svi se drugi izvuku pa ih Dexter mora ubijati
Ali ova karta gore bi mogla biti dobar pokazatelj - jednostavno izmjerimo omjere i dodjemo do veličine. Makar ta karta je sigurno proizvoljno nacrtana (što se veličine teritorija tiče) tako da nam zapravo ne pokazuje što je autor htio reći




Off topic: Dexter se gadno sukobljava sa CSI: Miamijem, jer ako Horatio i ekipa fakerski se prenemažući sa sunčanim naočalama porješavaju sva ona ubojstva, kako toliko ubojica ostane nekažnjeno za Dextera????




ha ha ha istina. A također još jedna stvar - netko je spomenuo kako je Zagor dosta toga naučio od majke Irkinje. Isto mislim da se tu malo pretjeruje jer Zagor svako malo govori "da o tome mi je majka pričala dok sam bio mali". Mislim, ispada da je u ti 4-5 godina koliko je bio sposoban za smisleno učenje bio naučio sve o svemu. dobro, ne očekuje se sada da ima u kolibi 1000 knjiga ali može se predpostaviti da je znanje stekao i na druge načine a ne samo preko maminih priča

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 06/03/2014 22:57:24
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 06/03/2014 : 23:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Kod Zagora upravo nista nije definirano. Autori uzivaju totalnu umjetnicku slobodu. Vrijem,prostor,klima,fauna,sve po potrebi. Povjesne cinjenice,ako valja, pise se,ako ne valja,izostavlja se.
Licno smatram ,da je velika steta sto S.Bonelli nije povukao konkretnije crte . Da,al onda bi mozda imali nesto izmedju Tex'a i Kap.Mikija. Ma ipak,znao je on sto radi - Zivjeo Zagi kakav jest!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/03/2014 : 23:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Johnny Difool

[quote]Originally posted by mladjo




netko je spomenuo kako je Zagor dosta toga naučio od majke Irkinje. Isto mislim da se tu malo pretjeruje jer Zagor svako malo govori "da o tome mi je majka pričala dok sam bio mali". Mislim, ispada da je u ti 4-5 godina koliko je bio sposoban za smisleno učenje bio naučio sve o svemu.



Mali Paddy je bil dobar decec i slusao je svoje roditelje, bio je jako znatizeljan i napredovao je svakog dana u svakom pogledu sve vise...

Djeca brzo uce i upijaju.... u prirodi i friskom zraku kao u stripu ucis od drugih rasa i naroda jezike i narjecja i kulturu...vecina danas ne zna ni sta su godovi drveta,a uz internet su gori nego pacijenti Dr-a Zsasa.. i nista ne nauce korisnoga ... wi-fi zombies

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2014 : 00:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Karta na kojoj je Fort Henry je copy iz filma o Daveyu Crockettu i nije pouzdano da su granice u to vrijeme bile kao danas, osim ako iz uprave Disneya koji su radili na tom filmu nisu imali tocnije izvore o lokaciji po mom veceras istrazivackom entuzijazmu nasao sam da bi prema toj karti tocnije lokacije bila u ovom krugu na karti...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 07/03/2014 00:10:27
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/03/2014 : 00:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Koliki je promjer kruga?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2014 : 00:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=CVXK0PzN24E

Od 2:30 do 2:35

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2014 : 00:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Koliki je promjer kruga?


2rπ (pi)? ak nisam zaboravio!
Otprilike sa paintom okruzio....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 07/03/2014 00:26:03
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/03/2014 : 08:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Još dva teška pitanja:
2) Zašto imamo dva "Ultimate" Zagor topica? Ako smo već krenuli sve trpat u jedan topic, zašto da ne sjedinimo ova dva?



U jedan trpamo fotografije a ovde furamo diskusije

edit: mislim, diskusije...ovde KOMUNICIRAMO

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 07/03/2014 13:43:51
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/03/2014 : 19:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Jedna zanimljivost: Mislav Togonal, radijski i televizijski urednik i voditelj na HRT-u, je veliki ljubitelj Zagora.

Toliki da u uredu ima poseban pano na kojem je pričvršćeno 5-6 kopiranih Ferrijevih crteža većeg formata, mislim iz Moj život sa Zagorom.

Na polici ima i bunt od 15-ak brojeva, otprilike podjednako redovne i extra serije, uz koje se odlično opušta dok čeka termine i kolegije.

Ako je Vela maher za Texa, Togonal je izgleda za Zagora.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11394 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2014 : 21:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Posljednja bitka
crossover Tex i Zagor, by King Warrior

Osamdesete godine 19. Vijeka, Tex Willer je razocaran u americku vladu i odlucuje da se odrekne svog bjelackog imena i tako se od tada zove samo Nocni Orao. Indijanci, na granici istrebljenja, spremaju se za jednu veliku, posljednju bitku.

Nocni Orao okuplja najvece ratnike Sj.Amerike i predvodi ih u toj beznadeznoj borbi.
Tex je cuo glasine o Zagoru, o legendarnom Duhu Sa Sjekirom, ali misli da se radi o samo jednom mitu, o prazovjernim indijanskim pricama.
Ipak, odlucuje da podje na planinu Natani, u podrucje gdje kruze price da jos uvijek zivi Zagorov duh.
Ono sto tamo nadje, je najmanje sto je ocekivao…Jednog ogorcenog i usamljenog covjeka sa dugom sijedom bradom i kosom, obucen kao obican traper , srece covjeka koji je davno izgubio nadu u pravdu.

Nakon posve neprijatnog razgovora, Zagor odbija da se pridruzi Texovoj armiji, pod izgovorom da je kasno za sve i da im on nije potreban.
Tex se vraca razocaran, znao je da bi samo Zagorova pojava mogla da podigne moral ljudima, ne samo to, vec na taj nacin prikljucili bi im se i ostali Indijanci koji ne zele da ucestvuju u ovoj samoubilackoj borbi.

Dosao je dan velikog okrsaja, vojnici mnogobrojniji i sa boljim naoruzanjem.
Nocni Orao i Tonka rame uz rame. Indijanci se dvoume kada su vidjeli koliko ima vojnika,

ali…onda…kroz vazduh se probija jedan urlik, za koji su mogli mislili da ga vise nikada nece cuti : AHYYYAAAAAKKKKKKK

Na obliznjem brezuljku stoji on, u crvenoj majici i orlom na grudima, sijedom kosom, obrijan i sa kamenom sjekirom u ruci…
Prilazi Texu i drzi okupljenim Indijancima govor, slicno kao Mel Gibson u Braveheartu :D
Sa novim moralom, Indijanci na celu sa Zagorom i Texom jurisaju u posljednju bitku…
Sa tim jurisom se zavrsava epizoda, nepotrebno je vise ulaziti u detalje ili pitati za ishod.




Ovo je odlicno King! Da se malo produzi i da budu to lepi i napeti dijalozi izmedju Teksa i Zagora i bila bi to legendarna zavrsna epizoda!
Samo sta je sa Cikom?

Mozda je poginuo?
Moze da se napravi i scena u epizodi gde se Zagor seca toga kako je Ciko poginuo i kako su mu poslednje reci bile kako ne sme da se preda i to je bila iskra koja je u Zagoru presudila da se ipak pridruzi Teksu!

Edited by - going going on 07/03/2014 21:25:55
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2014 : 23:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Podsjeca na film "war games" sa mladim indijancima danasnjice koji repriziraju
Scenu pogibije iz 19-tog stoljeca ...davno sam ga gledao..
Svidja mi se scenarij ali moze imati i happy end bez gorcine....:-D

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/03/2014 : 00:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2
Potres?
Ti mora da si iznad Guvernerove, zar ne?
E da čitaš više stručnu literaturu, kao što je npr.- Zagor, lako bi razaznala potres od eksplozije


Ja doista nista ne znam o tome tako mi svih bubnjeva Darkvuda

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/03/2014 : 06:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by King Warrior

Posljednja bitka
crossover Tex i Zagor, by King Warrior

Osamdesete godine 19. Vijeka, Tex Willer je razocaran u americku vladu i odlucuje da se odrekne svog bjelackog imena i tako se od tada zove samo Nocni Orao. Indijanci, na granici istrebljenja, spremaju se za jednu veliku, posljednju bitku.

Nocni Orao okuplja najvece ratnike Sj.Amerike i predvodi ih u toj beznadeznoj borbi.
Tex je cuo glasine o Zagoru, o legendarnom Duhu Sa Sjekirom, ali misli da se radi o samo jednom mitu, o prazovjernim indijanskim pricama.
Ipak, odlucuje da podje na planinu Natani, u podrucje gdje kruze price da jos uvijek zivi Zagorov duh.
Ono sto tamo nadje, je najmanje sto je ocekivao…Jednog ogorcenog i usamljenog covjeka sa dugom sijedom bradom i kosom, obucen kao obican traper , srece covjeka koji je davno izgubio nadu u pravdu.

Nakon posve neprijatnog razgovora, Zagor odbija da se pridruzi Texovoj armiji, pod izgovorom da je kasno za sve i da im on nije potreban.
Tex se vraca razocaran, znao je da bi samo Zagorova pojava mogla da podigne moral ljudima, ne samo to, vec na taj nacin prikljucili bi im se i ostali Indijanci koji ne zele da ucestvuju u ovoj samoubilackoj borbi.

Dosao je dan velikog okrsaja, vojnici mnogobrojniji i sa boljim naoruzanjem.
Nocni Orao i Tonka rame uz rame. Indijanci se dvoume kada su vidjeli koliko ima vojnika,

ali…onda…kroz vazduh se probija jedan urlik, za koji su mogli mislili da ga vise nikada nece cuti : AHYYYAAAAAKKKKKKK

Na obliznjem brezuljku stoji on, u crvenoj majici i orlom na grudima, sijedom kosom, obrijan i sa kamenom sjekirom u ruci…
Prilazi Texu i drzi okupljenim Indijancima govor, slicno kao Mel Gibson u Braveheartu :D
Sa novim moralom, Indijanci na celu sa Zagorom i Texom jurisaju u posljednju bitku…
Sa tim jurisom se zavrsava epizoda, nepotrebno je vise ulaziti u detalje ili pitati za ishod.




Ovo je odlicno King! Da se malo produzi i da budu to lepi i napeti dijalozi izmedju Teksa i Zagora i bila bi to legendarna zavrsna epizoda!
Samo sta je sa Cikom?

Mozda je poginuo?
Moze da se napravi i scena u epizodi gde se Zagor seca toga kako je Ciko poginuo i kako su mu poslednje reci bile kako ne sme da se preda i to je bila iskra koja je u Zagoru presudila da se ipak pridruzi Teksu!



Naravno da bi tako nesto trebalo bolje razraditi, sjeo sam za komp i sklepao ovu kratku pricu koja je vise ideja.
Chico mi je pao na pamet, pa recimo u onom razgovoru izmedju dvojice junaka, Zagor bi mogao da kaze kako Tex ne zna kako je to kada covjek izgubi svoje najdraze, najboljeg prijtelja i zenu koju se voli, na to mu Tex cinicno uzvrati da on to zna bolje iko drugi.
Mislim da bi to otprilike bilo dovoljno, bez flashbackova i gnjavaze kako je i kada sta bilo.
To bi se moglo onda odraditi u nekoj drugoj prici koja bi se odvila u nekom drugom vremenu. Ovdje je fokus prije svega na Texa i Zagora.
Sa dobrom razradom radnje, prica bi mogla da fukncionise i na samo 130 stranica.

Samo je pitanje ko bi mogao da sklepa jedan takav scenario a da se ideja ne upropasti.
Burattini bi sigurno uprskao sa suvisnim flashbackovima i pojasnjenjima, kod Bosellija ta prica najvjerovatnije ne bi bila emotivna.
Sclavi je sigurno perfektna osoba za tako nesto, ali jbg, pusti snovi.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/03/2014 : 08:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Posljednja bitka
crossover Tex i Zagor, by King Warrior

Osamdesete godine 19. Vijeka, Tex Willer je razocaran u americku vladu i odlucuje da se odrekne svog bjelackog imena i tako se od tada zove samo Nocni Orao. Indijanci, na granici istrebljenja, spremaju se za jednu veliku, posljednju bitku.

Nocni Orao okuplja najvece ratnike Sj.Amerike i predvodi ih u toj beznadeznoj borbi.
Tex je cuo glasine o Zagoru, o legendarnom Duhu Sa Sjekirom, ali misli da se radi o samo jednom mitu, o prazovjernim indijanskim pricama.
Ipak, odlucuje da podje na planinu Natani, u podrucje gdje kruze price da jos uvijek zivi Zagorov duh.
Ono sto tamo nadje, je najmanje sto je ocekivao…Jednog ogorcenog i usamljenog covjeka sa dugom sijedom bradom i kosom, obucen kao obican traper , srece covjeka koji je davno izgubio nadu u pravdu.

Nakon posve neprijatnog razgovora, Zagor odbija da se pridruzi Texovoj armiji, pod izgovorom da je kasno za sve i da im on nije potreban.
Tex se vraca razocaran, znao je da bi samo Zagorova pojava mogla da podigne moral ljudima, ne samo to, vec na taj nacin prikljucili bi im se i ostali Indijanci koji ne zele da ucestvuju u ovoj samoubilackoj borbi.

Dosao je dan velikog okrsaja, vojnici mnogobrojniji i sa boljim naoruzanjem.
Nocni Orao i Tonka rame uz rame. Indijanci se dvoume kada su vidjeli koliko ima vojnika,

ali…onda…kroz vazduh se probija jedan urlik, za koji su mogli mislili da ga vise nikada nece cuti : AHYYYAAAAAKKKKKKK

Na obliznjem brezuljku stoji on, u crvenoj majici i orlom na grudima, sijedom kosom, obrijan i sa kamenom sjekirom u ruci…
Prilazi Texu i drzi okupljenim Indijancima govor, slicno kao Mel Gibson u Braveheartu :D
Sa novim moralom, Indijanci na celu sa Zagorom i Texom jurisaju u posljednju bitku…
Sa tim jurisom se zavrsava epizoda, nepotrebno je vise ulaziti u detalje ili pitati za ishod.


Prije govora indijancima se pojavljuje vidno ostarjeli Supermike i kaze..nisi li valjda pomislio da ces ovu velicanstvenu pobjedu sam izvojevati.
Sljedi rukovanje dva nekadasnja oponenta i Zagor kaze..naravno da nisam ..
Obojca se smijese, a onda sljedi govor indijancima i bitka pocinje.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 08/03/2014 : 10:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
I utom se pojavi vatra na nebu, i Kiki Manitu posalje znak da je vrijeme da se krene u odsudnu bitku protiv Wendiga, Helingena i Mefista, koji su vladari iz sjenke nad Amerikom i bljedolikim. Nasi junaci ih raskrinkaju, a zatim se udruzene snage slobodne americke vojske ujedine sa indijancima, i zajedno vrate Helingena i Mefista po ko zna koji put u svijet duhova, a Wendigo teatralno nestane uz obavezan smijeh i lebdece "vraticu se jaaaaaaaaaaaaaaa".
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 08/03/2014 : 11:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

I utom se pojavi vatra na nebu, i Kiki Manitu posalje znak da je vrijeme da se krene u odsudnu bitku protiv Wendiga, Helingena i Mefista, koji su vladari iz sjenke nad Amerikom i bljedolikim. Nasi junaci ih raskrinkaju, a zatim se udruzene snage slobodne americke vojske ujedine sa indijancima, i zajedno vrate Helingena i Mefista po ko zna koji put u svijet duhova, a Wendigo teatralno nestane uz obavezan smijeh i lebdece "vraticu se jaaaaaaaaaaaaaaa".

Što Zagorova verzija Ragnaroka?
http://www.youtube.com/watch?v=Ctz0dUdkx24

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2014 : 01:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Jedan Chico i jedna kontrarecka za komentiranje...

Chico konkvistador
Zagor
ZG LUCI 9 | 122 str.
by bjelolasica


Zagor i Chico su pozvani u utvrdu Canton. Netko namjerava ubiti pukovnikovu sestru koja je zaručena za narednika Franenheimerona te stoga pukovnik odluči pozvati u pomoć samo jednu osobu našega hrabroga Chica. Dok čekaju tajanstvenog atentatora Chico odluči ispričati priču o svojem pretku koji je prvi zakoračio na američko tlo.



Tonkino prokletstvo
Zagor
ZG ZS 960/962 | 200 str.
kontrarecnezija by PijaniPatak


Tajanstvena zvijer iz šume Wallock ugrize Tonku. Tonka biva zaražen Kohronovom prokletstvom, a jedini spas je pustinjak Hogal koji živi na brdu Mekel!



“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/03/2014 : 08:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Odlicno! Ostaje jos kontra za "Svemirsku bracu"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/03/2014 : 09:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Patak, ti zapravo pišeš novu recku, a ne kontrarecku.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/03/2014 : 17:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Uvik kontra, uvik kontra... uvik kontra, takva sorta...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/03/2014 : 20:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Auuu,ne znam arane šta se ovdje događa,ovdje ste se rasprićali.507 stranica al hajd,nego dobra ti King ta priča.Odličan scenario i epski susret sa Zagorom i Texom :)
Go to Top of Page
Page: of 1204 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.68 seconds. Snitz Forums 2000