forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1204

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/03/2015 : 13:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma koji su to likovi dali glasove Laurentiju i Cassarovima, stvarno imaju smisla za humor.


Texovci.


Očito netko pokušava raditi sabotaže nakon što je dobro proučio "remek-djelo" Saboteri od Cassara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/03/2015 : 13:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by DODSFERD

Močvara robijaša je jedina od ovih 5 priča koju nisam imao prilike čitati a Tajanstveno selo je ubačena između potjere za Richterom pa također nema velike povezanosti sa cijelom sagom.



Mocvara robijasa je jedna od najboljih ako ne i najbolja Burattinijeva prica na serijalu.


Budem je nabavio u narednom periodu, samo se nadam da je tu Laurenti bolji nego u onom njegovom zadnjem užasu... pokopanom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/03/2015 : 17:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma koji su to likovi dali glasove Laurentiju i Cassarovima, stvarno imaju smisla za humor.


Zašto postavljaš svoje mišljenje kao jedino relevantno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/03/2015 : 18:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma koji su to likovi dali glasove Laurentiju i Cassarovima, stvarno imaju smisla za humor.


Zašto postavljaš svoje mišljenje kao jedino relevantno?



A gdje ti vidiš da sam ja nešto takvo naglasio Ovo nije ništa veće isticanje relevantnosti od tvojega primjera sa Vernijem kada si ga čak stavljao u potpis.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/03/2015 : 19:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne, nego si napisao u stilu koji to debili daju glasove tim crtačima.

Što bi drugo značilo da imaju smisla za humor jer su glasali za njih?

Moji potpisi su bili zezancija i subjektivno mišljenje koje nikom ne namećem.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 02/03/2015 : 19:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by DODSFERD

Močvara robijaša je jedina od ovih 5 priča koju nisam imao prilike čitati a Tajanstveno selo je ubačena između potjere za Richterom pa također nema velike povezanosti sa cijelom sagom.



Mocvara robijasa je jedna od najboljih ako ne i najbolja Burattinijeva prica na serijalu.


Budem je nabavio u narednom periodu, samo se nadam da je tu Laurenti bolji nego u onom njegovom zadnjem užasu... pokopanom.


Priča je dovoljno dobra da ćeš manje obraćati pažnju na crtež.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/03/2015 : 21:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ne, nego si napisao u stilu koji to debili daju glasove tim crtačima.

Kakvi debili, o čemu ti govoriš. Namećeš mi riječi koje uopće nisam upotrijebio. Valjda ja bolje znam što sam htio reći od nekog anonimusa koji me niti ne poznaje.

quote:
Što bi drugo značilo da imaju smisla za humor jer su glasali za njih?

Možda bi trebalo značiti da ti ljudi nisu mislili ozbiljno nego su glasali iz fore sasvim suprotno od onoga što stvarno misle, ne bi bilo prvi puta da se tako olako pristupa takvim pollovima.

quote:
Moji potpisi su bili zezancija i subjektivno mišljenje koje nikom ne namećem.


Jaka ti zezancija gdje se spominje nekakva osovina zla, nema šta.
Zar po tome sistemu i ovo moje ne bi trebala biti zezancija ili si samo ti predodređen za takve stvari

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2015 : 08:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijes. Ti si napisao kao da je jedino moguce da se za njih glasalo iz zezancije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 03/03/2015 : 08:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Pa ako se ne varam Laurenti je jedan od najcenjenijih Zagorovih crtača u Italiji, tako da me ne bi čudilo ni da pobedi u nekom pollu.

Dok su Cassarovi i tamo sprdnja, a taj jedan glas što su dobili ako je ozbiljan možda je po rođačkoj ili prijateljskoj liniji.
Uostalom i ovde ima onih koji vole Cassarove, al baš da idu na naslovnice to je već previše.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/03/2015 : 09:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Budem je nabavio u narednom periodu, samo se nadam da je tu Laurenti bolji nego u onom njegovom zadnjem užasu... pokopanom.


Po mom misljenju upravo je Pokopani uzas jedan od njegovih najboljih radova. Horror tema ove epizode mu je odlicno legla. Ocigledno da nisam jedini koji tako misli, nakon ove price Boselli ga je vratio na Dampyra i dao mu da nacrta jos dvije epizode. Poznajemo Bosellija, ne uzima taj svasta.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/03/2015 : 11:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD


Budem je nabavio u narednom periodu, samo se nadam da je tu Laurenti bolji nego u onom njegovom zadnjem užasu... pokopanom.


Po mom misljenju upravo je Pokopani uzas jedan od njegovih najboljih radova. Horror tema ove epizode mu je odlicno legla. Ocigledno da nisam jedini koji tako misli, nakon ove price Boselli ga je vratio na Dampyra i dao mu da nacrta jos dvije epizode. Poznajemo Bosellija, ne uzima taj svasta.


Čudovišta u toj priči je jedino korektno nacrtao ali to je za mene premalo jer su mu svi likovi katastrofa, okoliš je također nikakav i sterilniji od Donatellija iz njegove najgore faze.
Meni se čak više sviđaju radovi Cassara i pogotovo Chiarolle u zadnja 2 izašla maxija.
Ne znam kakav je Laurenti na Dampyru jer ga nisam ni čitao ni vidio ali vjerujem da mu takav serijal više odgovara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 03/03/2015 : 23:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Maloprije sam opet procito Dugin Most i ostavio ovaj komentar na recenziju. Sta vi mislite, jeli ova prica "potrosita" na kratki specijal?

Dugin Most zatvara krug price o Zagorovom ocu i ujedno nam daje vrijedan nastavak one legendarne Zagor prica. Boselli se baca na psihu Duha sa sjekirom i stavlja mnogo potreban upitnik nad njegovim gospodarstvom Darkwooda. Da on to uspije povezati sa indijanskom mitologijom i na taj nacin podari jos jednu dimenziju ovom junaku je jedan od najvecih uspjeha ove avanture. Ali absolutno najveci uspjeh je onaj razgovor izmedu Zagora i njegovog otca. Dirljiva scena, tuzna i sjetna. A dobije joz vecu tezinu sa tim da Zagor nedobije odgovor na koji se nadao, proslost se nemoze promijeniti i njegov otac je kriv za onaj zlocin koji je na kraju krajeva i stvorio Duha sa sjekirom.

Pojedinim Bosselijevim pricama je najveca mana da su malo razduzene. Dugin Most nazalost pati od obrnutog. Ova prica je mogla i trebala biti duza. Ideja i tematika je tako dobra da to jednostavno zasluzuje. Emotivni udarac je mogo biti puno tezi da se ovo razvilo manje ubrzano i sa mozda jos vecim posljedicama. Ovdje definitivno ima potencijala za epsku avanturu koja je mogla ograditi novi temelj jednog modernijeg svijesnog Zagora.

Ali i ovaka kakva jeste prica je veoma dobra i zasluzna visokih ocjena.

Edited by - hamzik on 03/03/2015 23:59:59
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 04/03/2015 : 12:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote

AVANGARDA:

U najnovijem broju nedeljnika AFERA ekskluzivni interviju sa MORENOM BURATINIJEM, radio je naš kolega g-din VRONSKI.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/03/2015 : 13:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
He's coming back!!!


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 04/03/2015 : 14:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Je li to naslovnica najnovijeg Hellingenova povratka?
Ima li kakvih detalja o čemu će se raditi?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4134 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 04/03/2015 : 14:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je Bure nažicao razne SBE crtače da nacrtaju Zagora i Hellingena za nekakvu izložbu. Ovo je samo promo plakat Lole Airaghi.
Valjda mu je došlo iz guzice u glavu da se komercijalni strip ipak treba promovirati na sve moguće načine. Valjda je bio na gemištu sa Reichionijem.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9232 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 04/03/2015 : 16:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ni Buretu ništa došlo u glavi, Stefano Grasso je pokretač ove inicijative (uz Buretov blagoslov da sve bude službeno).

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/03/2015 : 19:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Koliko se ja sećam, ni jedan jubilarac (X00-ka ili za x deceniju izlaska) nije prošao bez izložbi, specijalnih izdanja i raznih reklamica. Fora je samo prvi se dogovoriti sa SBE kućom i tražiti blagoslov od njih.

Isto tako, sumnjam da je Lola ovo radila bez neke insiderske informacije, pa mi je nekako drago što vidim Hellingena u nekom "ezoteričnijem" obliku u koji ga je Sclavi razvio, bez futurističkog pištolja i sličnih zezica iz 60-ih i 70-ih godina.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/03/2015 : 19:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
I jebiga, uvek mi je drago videti toga đavolskog čiču :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2015 : 19:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Lola je odlican crtac, ali ovaj crtez nije nesto. Dobro je nacrtala Zagora na onoj slici sa Indijankom.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 04/03/2015 : 19:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Dosta sliči na Chiarollu.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/03/2015 : 19:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovaj crtež je vrlo loš, tijelo neproporcionalno i u neprirodnom položaju, kao da je od struka naviše nekako zabačeno unatrag, a sjekira velika skoro kao glava.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/03/2015 : 19:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Hellingen joj je ispao odlično, dijabolično jezivo i apstraktno, pozadina jednostavna ali potpuna i živa, Zagor van svojih kanona ali i ličan, prepoznatljivog stila...Sviđa mi se strašno. Ništa spektakularno, ali je svejedno moćno. Sve kolorisano ručno, što posebno cenim. Možemo sada cepidlačiti oko detalja i filozofirati oko ovoga ili onoga, ali sveukupni utisak crteža je da Loli mogu samo kapu da skidam, eventualno ljubim ruku :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/03/2015 : 19:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
evo jednog njenog crteza:

Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 04/03/2015 : 20:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Dobra su joj oba rada, ali bolji je ovaj sa indijankom. Ipak, meni se vise svidjaju radovi vecine trenutnih crtaca u stafu, ne racunajuci Vernija i pojedine koji nisu puno toga ni nacrtali. Trenutno me najvise brine Venturi, imam osjecaj da ce upropastiti tim ap sa Dragonerom, a najveca muka je sto su crtaci u Dragoneru fantasticni i ne mogu da shvatim sto njima nije dato da urade taj nesretni susret Zagora i Dragonera...
Go to Top of Page
Page: of 1204 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.42 seconds. Snitz Forums 2000