forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1203

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 04/11/2015 : 12:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Bem te zivote! Marcheselli podneo ostavku! I to bas kad su trebali on i Bure da imaju sastanak u vezi mene!
Mozda se posvadjali, Bure hteo da me primi a on ne

http://www.sergiobonelli.it/news/news/39414/Mauro-Marcheselli-lascia-l-incarico-di.html

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 04/11/2015 : 13:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Marcheselli da se uhvati sa Sclavijem ponovo i da nam daju jos odlicnih epizoda DD-a.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/11/2015 : 13:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Bem te zivote! Marcheselli podneo ostavku! I to bas kad su trebali on i Bure da imaju sastanak u vezi mene!
Mozda se posvadjali, Bure hteo da me primi a on ne

http://www.sergiobonelli.it/news/news/39414/Mauro-Marcheselli-lascia-l-incarico-di.html


A nakon toga je Ferri je najavio bojkot crtanja naslovnica dok tebe ne prime u staff.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 04/11/2015 18:19:39
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/11/2015 : 14:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/11/2015 : 14:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Mozda se posvadjali, Bure hteo da me primi a on ne



vjerojatnije je da su te oba htjela primiti, ali se nikako nisu mogli dogovoriti koji će ti to priopćiti
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2015 : 15:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mozda sada Burattini doðe na njegovo mjesto pa bude glavni covjek u donosenju odluka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 04/11/2015 : 15:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Bem te zivote! Marcheselli podneo ostavku! I to bas kad su trebali on i Bure da imaju sastanak u vezi mene!
Mozda se posvadjali, Bure hteo da me primi a on ne

http://www.sergiobonelli.it/news/news/39414/Mauro-Marcheselli-lascia-l-incarico-di.html


A nakon toga je Ferri je najavio bojkot crtanja naslovnica dok tebe ne prime u stuff.


Stuff i staff su 2 potpuno različite stvar.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 04/11/2015 : 16:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
verovatno je i mislio da njega prime upravo u stuff umesto u staff

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/11/2015 : 18:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Bem te zivote! Marcheselli podneo ostavku! I to bas kad su trebali on i Bure da imaju sastanak u vezi mene!
Mozda se posvadjali, Bure hteo da me primi a on ne

http://www.sergiobonelli.it/news/news/39414/Mauro-Marcheselli-lascia-l-incarico-di.html


A nakon toga je Ferri je najavio bojkot crtanja naslovnica dok tebe ne prime u stuff.


Stuff i staff su 2 potpuno različite stvar.


Eh, zabuna.
Ispravio-

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darkwood Monty
New Member



236 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 04/11/2015 : 19:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Darkwood Monty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mozda sada Burattini doðe na njegovo mjesto pa bude glavni covjek u donosenju odluka.


E to bi vrlo vjerojatno bio siguran početak kraja Bonellija.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/11/2015 : 20:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tek sada vidim ovu sprdačinu.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/11/2015 : 20:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Jesi vidio Čiko 100 mu gromova?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/11/2015 : 14:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/undefined-undefined-tragicni-karneval/915/

Nolitijanski razvučeno, ali može proći. Ponovno sam ovu pročitao jer se glavni likovi pojavljuju na početku JA sage odnosno u »U kraljestvu Cajuna«. Najveća zamjerka ovdje mi je Donatelli. Nikad nije bio tehničar, ali baš je žalosno kako je prikazao New Orleans… pa to je i tada bilo živahno i veliko mjesto, a ne ribarsko naselje. Orleanski karneval, koji bi morao biti najveća žurka na svijetu, prikazan je u rangu jedne vatrogasne zabave sa pet-šest pijanih tipova… Jadno. Eh, Donatelli. Nije me ni Nollita oduševio. Dobri motivi su tu: Francuzi žele neovisnost, tajno društvo, močvara Luizijane… ali sve je to preplitko. Kapetana Ellisa je izmislio ko nekog Zagorova best frenda, a nikad ga prije nismo vidjeli – bilo bi bolje da ga je tek ovdje Zagor upoznao. Inače, Zagor je ispao baš teški seljak na onoj zabavi. Najprije se netaktično posere na ljude odnosno čovjeka koji ga je ugostio i onda divlje opali onog tinejdžera Dutronca. Ma kužim da je naš junak temperamentan, pogotovo u Nollitinoj režiji, ali ovdje je to bilo baš pretjerano. Zagor je takve stvari kasnije rješavao na elegantniji i inteligentniji način. Najbolja fora je sa krokodilskom glavom (posveta Kumu) i plemeniti Dutronc.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2015 : 15:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni se vise sviðaju ribarska naselja sa vatrogasnim zabavama od velikih festivala.
Dobra prica, da je barem danas vise takvih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/11/2015 : 16:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni se vise sviðaju ribarska naselja sa vatrogasnim zabavama od velikih festivala.
Dobra prica, da je barem danas vise takvih.



I meni isto, ali sviđa mi se i kad su stvari realno prikazane. New Orleans u Donatellijevoj nije dobro prikazan.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2015 : 17:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, ovakvoj nerealnosti se moze progledati kroz prste kakvih je sve bilo u serijalu (i jos uvijek ih ima).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/11/2015 : 19:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu je se najjasnije setiti, ali sam manje-vise istog misljenja kao i ti, nagore.
Nolitta je imao nekoliko za njega tipicno sjajnih momenata, ali prica kao prica je nizi prosek
a Donatelli joj sigurno nije nicim pomogao.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 10/11/2015 19:38:55
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/11/2015 : 21:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Uf, posebno sam vezan za tu epizodu jer je epilog te priče ("Urotnici", ako se ne varam) bio moj prvi Zagor. Sjećam se k'o danas - deda donio komplet jer sam ga gnjavio da bi i Zagora (prethodno sam čitao Bleka, Marka i AF) i prvi strip koji sam pročitao od tri ponuđena je bio upravo taj. Ostalo je povijest... Čitanje tog Zagora ošinulo me k'o kada sam nekoliko godina kasnije prohodao s djevojkom, majke mi moje. Priča mi je tada bila čudo neviđeno, a trenutno mi je zabavna i na momente vrlo dinamična epizoda. Što se tiče nekakve dubine i povijesne relevantnosti, mislim da ne trebamo puno ni govoriti o tome jer se ipak radi o jednom pulp-stripu koji je na spomenute stvari počeo paziti tek prije nekih 20-25 godina, a postoji već više od pola stoljeća.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/11/2015 : 21:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Uf, posebno sam vezan za tu epizodu jer je epilog te priče ("Urotnici", ako se ne varam) bio moj prvi Zagor. Sjećam se k'o danas - deda donio komplet jer sam ga gnjavio da bi i Zagora (prethodno sam čitao Bleka, Marka i AF) i prvi strip koji sam pročitao od tri ponuđena je bio upravo taj. Ostalo je povijest... Čitanje tog Zagora ošinulo me k'o kada sam nekoliko godina kasnije prohodao s djevojkom, majke mi moje. Priča mi je tada bila čudo neviđeno, a trenutno mi je zabavna i na momente vrlo dinamična epizoda. Što se tiče nekakve dubine i povijesne relevantnosti, mislim da ne trebamo puno ni govoriti o tome jer se ipak radi o jednom pulp-stripu koji je na spomenute stvari počeo paziti tek prije nekih 20-25 godina, a postoji već više od pola stoljeća.



To je to, prve se ne zaboravlja... ah Sandra....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/11/2015 : 22:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mangiantini I venturi



Nuccijeva naslovnica za gigant sa štanda...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2015 : 22:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Zagor12

Uf, posebno sam vezan za tu epizodu jer je epilog te priče ("Urotnici", ako se ne varam) bio moj prvi Zagor. Sjećam se k'o danas - deda donio komplet jer sam ga gnjavio da bi i Zagora (prethodno sam čitao Bleka, Marka i AF) i prvi strip koji sam pročitao od tri ponuđena je bio upravo taj. Ostalo je povijest... Čitanje tog Zagora ošinulo me k'o kada sam nekoliko godina kasnije prohodao s djevojkom, majke mi moje. Priča mi je tada bila čudo neviđeno, a trenutno mi je zabavna i na momente vrlo dinamična epizoda. Što se tiče nekakve dubine i povijesne relevantnosti, mislim da ne trebamo puno ni govoriti o tome jer se ipak radi o jednom pulp-stripu koji je na spomenute stvari počeo paziti tek prije nekih 20-25 godina, a postoji već više od pola stoljeća.



To je to, prve se ne zaboravlja... ah Sandra....


Nema nikakve Sande u Zagoru (ili obrnuto), ako se dobro sjećam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 10/11/2015 22:16:18
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/11/2015 : 22:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Više manje, Donatelli je skoro svaki ondašnji veći grad prikazao kao graškograd...
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 11/11/2015 : 09:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Znači poslije su ipak crtali....jel se zna dal će opet crtati i kada?

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/11/2015 : 10:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Više manje, Donatelli je skoro svaki ondašnji veći grad prikazao kao graškograd...



Zato jer nije znao drugačije.

quote:
To je to, prve se ne zaboravlja... ah Sandra....


Slažem se, prve nikako ne možeš zaboraviti, ali one s kojima kasnije prođeš sve i svašta, njih još više.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 11/11/2015 : 17:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Burattini je jucer na Interliberu rekao da bi kroz dvije godine mogli vidjeti sljedeci Zagorov teamup. On bi volio vidjeti Zagora s Dampyrom i pokusat ce progurati tu ideju!

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page
Page: of 1203 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.42 seconds. Snitz Forums 2000