forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/02/2016 : 15:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Joj daj Željko pretjeruješ. Evo, ja mislim da piquet nije mislio ništa loše.
Kaj se tak odmah vrijeđaš?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 04/02/2016 : 15:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve mi se čini da te samo zavlačio da vrijeme prođe i možda zaboraviš na to, bolje da je odmah rekao kako stvari stoje.




Sto se tice toga, ne znam sta da ti kazem.
Buratini mi se bio javio i rekao da ce mi odgovoriti za par dana. Medjutim, desila se smena direktora umedjuvremenu, i posle mi je Buratini rekao da ce mi odgovoriti cim se srede i slegnu stvari oko izbora novog direktora. Od tad je proslo dosta vremena.
Nemam nameru vise da ga kontaktiram i ne zanima me da li ce mi uopste i sta odgovoriti.
Totalno sam se ohladio i ne zanima me.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 04/02/2016 15:43:24
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/02/2016 : 17:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

Ja kako je više čitam, graničari mi ulazi u top epizodu serijala. Brutalan, sirov, ne leprša, patetičan, old west rijaliti....
Ne volim cyber tech zagora (ovde aludiram na harikiranje helingena naravno), još grđa mi je varijanta tolkin style.



Podržavam te, Graničari su Zagor kakvog želim čitati, a ne nekakve kerefeke sa božanskim porijeklom omiljenog nam junaka
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/02/2016 : 17:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Još ću razmisliti pa odlučiti kome sve dati glas, mislim da će mi Očajnička utrka biti visoko smještena.


Ja sam tu epizodu smjestio na sam vrh jer je premijerno objavljena na ovim prostorima.



I meni je to strip godine... Usprkos Libellusovim krasoticama, Nuccio je ovdje toliko rasturio da za mene nije bilo dileme.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 04/02/2016 : 18:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
triba mi pomoć oko popisa Ludensovih Specijala/maxija tvrdih korica, na jednom mistu sam naša da ima 14 specijala i 4 maxija,a na drugom 18 specijala.. ove specijale za sad imam,pa sam siguran da oni postoje:
- Kineska sekta
- Crna duša
- Priča o Wandering Fitzyju
- Pustolovina u Kanadi
- Vojska duhova
- Smrtonosna močvara
- Protunapad
- Kamen koji ubija
- Grad na krovu svijeta
- Crni plamen
- Divlja Horda

stršljen spašen
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/02/2016 : 19:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I ja sam pronašao da ima 18 HC specijala (ne znam je li to točno) a što se tiče maxija tu sam siguran da ih ima 9 (zadnji je bio Plameno brdo).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 04/02/2016 : 20:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Još ću razmisliti pa odlučiti kome sve dati glas, mislim da će mi Očajnička utrka biti visoko smještena.


Ja sam tu epizodu smjestio na sam vrh jer je premijerno objavljena na ovim prostorima.



I meni je to strip godine... Usprkos Libellusovim krasoticama, Nuccio je ovdje toliko rasturio da za mene nije bilo dileme.




10 poena za Očajničku utrku zato što je premijera na ovim prostorima i još 10 zato što je Nučo rasturio?
Nije mi baš jasno po kakvim kriterijima se glasa?
Zbunjen sam jer je meni pomenuti strip dno dna pa mi nije jasno,a i prvi put glasam.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/02/2016 : 20:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je Nuccio rasturio, a bez obzira na crtež sama priča je napravljena kvalitetno iako nije nešto originalna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/02/2016 : 21:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by piquet

ne boj se...odgovor neće biti potvrdan...






Vidis, ja tako nesto nikad ne bi rekao nekom nasem forumasu koji bi poslao crteze. Ovaj ton u tvom postu samo govori o tebi kakva si osoba. Ne govori o meni.
A sa svojim poslednjim crtezima sam dokazao da sam dostojan Zagora.

Ma koliko me vi mrzeli I dont give shit



Ma nitko te mrzi. Samo previše djeluješ uvrijeđeno i "neskromno" jer te Burattini ignorira. Da bi te Bure pozvao u staff moraš biti barem pet bolji od Nuccija, a ne do Cassarovih. To moraš prihvatiti, a ne uvrijediti se odmah i u svakom postu ponoviti da ne želiš više crtati Zagora. Glavu gore, uključi malo pozitive i skromnosti i možda jednom dobiješ priliku. Svi ovdje će tada nazdraviti u tvoje ime.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/02/2016 : 21:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nellesky

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

Još ću razmisliti pa odlučiti kome sve dati glas, mislim da će mi Očajnička utrka biti visoko smještena.


Ja sam tu epizodu smjestio na sam vrh jer je premijerno objavljena na ovim prostorima.



I meni je to strip godine... Usprkos Libellusovim krasoticama, Nuccio je ovdje toliko rasturio da za mene nije bilo dileme.




10 poena za Očajničku utrku zato što je premijera na ovim prostorima i još 10 zato što je Nučo rasturio?
Nije mi baš jasno po kakvim kriterijima se glasa?
Zbunjen sam jer je meni pomenuti strip dno dna pa mi nije jasno,a i prvi put glasam.



Glasa se po osobnim kriterijima. Glasam za strip koji je meni najbolji ili najdaži u prošloj godini. Jednostavno.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 04/02/2016 : 23:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goran split

triba mi pomoć oko popisa Ludensovih Specijala/maxija tvrdih korica, na jednom mistu sam naša da ima 14 specijala i 4 maxija,a na drugom 18 specijala..


LUDENS - TVRDOKORIČNA BONELLI IZDANJA
http://skab612.com/index.php?site=bsp_popisi&oznaka=HCLU&stranica=1

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 04/02/2016 : 23:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Valja li knjiga Zivot sa Zagorom o Ferriju? Moze li ko ukratko objasniti od cega se sadrzi.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/02/2016 : 09:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Kakvo pitanje, naravno da valja. To je Ferri!!!
Ne ali ozbiljno, prvi dio je Ferrijeva biografija od samih početaka. Govori o uzorima i uzrocima, objašnjava atmosferu u stripovskom poslu tih godina, odaje čak i poneku malu tajnu (sad više ne hehe) dobrog crtača, susret sa Sergiom i stvaranje lika.
Onda ima popis epizoda, naslovnica i plakata za razne izložbe itd i u trećem dijelu hrpu neobjavljenih i alternativnih naslovnica u velikom formatu
Mislim da je to dovoljno.
Masthevuša.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/02/2016 : 16:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

Valja li knjiga Zivot sa Zagorom o Ferriju? Moze li ko ukratko objasniti od cega se sadrzi.



Cromwell je lijepo objasnio, nabavi pod obavezno
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 05/02/2016 : 18:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Hvala Cromwell. Moram onda nabaviti.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/02/2016 : 18:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Intervju sa urednikom VČ-a, a na kraju videa pojavljuje se i Bane Kerac, vrijedi pogledati:
http://livetv.rs/Video/13088/Veseli-Cetvrtak-Vam-predstavlja-najnovija-izdanja.shtml
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 09/02/2016 : 18:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Veseli Četvrtak Vam predstavlja najnovija izdanja Zagora i intervju sa Banetom Kercom

http://livetv.rs/Video/13088/Veseli-Cetvrtak-Vam-predstavlja-najnovija-izdanja.shtml

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/02/2016 : 20:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U kakvom formatu je sniman taj video kada neće da mi ga otvori.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/02/2016 : 20:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Intervju sa urednikom VČ-a, a na kraju videa pojavljuje se i Bane Kerac, vrijedi pogledati:
http://livetv.rs/Video/13088/Veseli-Cetvrtak-Vam-predstavlja-najnovija-izdanja.shtml



Dobar video. Kod VČ-a se nekako konkretnije osjeća ljubav prema stripu. Kod Ludensa toga nema.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/02/2016 : 20:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako!
Ajde dobro da je to još netko osim mene primijetio.

p.s.
Prije otprilike dvije godine sam napustio Ludens redovnog i prešao na VČ.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/02/2016 : 20:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Počeo sam sad malo sa Dampyrom in oni uvodnici na početku svakog stripa su mi odlični. Ne samo zbog sadržaja, nego i zbog toga što se baš vidi da "veseljaci" to rade za publiku... prosječnog čitatelja žele i naučiti nešto. To je taj mali dodatni trud, koji cijenim.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 09/02/2016 : 21:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ludens samo obavlja šljaku, dok su Veseljaci, s druge strane, malo otvoreniji. Možda je i najveći problem kod Ludensa taj što je njihova komunikacija s čitateljima - nikakva. Sajt nije obnovljen 7-8 godina, a ni tada nije služio svrsi. Aktivnost na društvenim mrežama je, pak, science fiction u ovom slučaju. U njihovim izdanjima nikakvih uvodnika nema, ničega što bi više uvuklo čitatelja u ono što čita, nikakve interakcije s publikom. Sve što dobivamo su naslovnice od Tromislawskog i pokoja insajderska informacija od kojeg utjecajnog člana foruma, a i to je vrlo rijetko.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/02/2016 : 21:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s tim o predanosti, ali činjenica je da Ludens radi daleko bolja izdanja. I zbog toga sam odustao od VČ-a bez obzira na prednost u aktualnosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 10/02/2016 : 12:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Intervju sa urednikom VČ-a, a na kraju videa pojavljuje se i Bane Kerac, vrijedi pogledati:
http://livetv.rs/Video/13088/Veseli-Cetvrtak-Vam-predstavlja-najnovija-izdanja.shtml


Zna li se nešto više o tom drugom Banetovom Zagoru?
Jel ide u redovnu seriju ili u neko od propratnih izdanja?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/02/2016 : 15:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by solar

Intervju sa urednikom VČ-a, a na kraju videa pojavljuje se i Bane Kerac, vrijedi pogledati:
http://livetv.rs/Video/13088/Veseli-Cetvrtak-Vam-predstavlja-najnovija-izdanja.shtml


Zna li se nešto više o tom drugom Banetovom Zagoru?
Jel ide u redovnu seriju ili u neko od propratnih izdanja?


Vjerovatno u redovnu seriju, ali ništa nije sigurno.

Edited by - solar on 10/02/2016 18:19:36
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.79 seconds. Snitz Forums 2000