forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/12/2016 : 21:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

E vala, kucak, al ti izabra vladu. Propala bi ta drzava, bila bi siromasna skoro ko Bosna.



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/12/2016 : 22:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Trebalo bi u Darkwoodu organizirat jedno glasanje demokratsko.Sve po propisu,izborna šutnja,kutije,listići,osobne na uvid.Pa da vidimo koliko bi onda indijanaca glasalo za Zagora.Ne bi baja ni sekunde bio na vlasti više.Pogotovo kad bi došli krijumčari sa cugom i sloganom u kampanji:svakom po flaša,Zagoru ni glasa



Točno to!

Da se organiziraju jedni takvi izbori (svaki indijanac sa pravom glasa) to bi bio kraj Zagorove vladavine. Već i ovako ima problema na tim plemenskim okupljanjima... svake toliko mora batinama uvjeravati usijane glave da je on "odabrani". Nema šanse da bi Zagor dobio više od polovice glasova na izborima. Ljudi su glupi, ne razumiju tko im stvarno želi dobro... Nije demokracija za glupe...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/12/2016 : 22:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Kako kaze Platon: dok tri cobana mogu da nadglasaju mene i Sokrata, ja u demokratiju ne verujem.



Kaže Zagor: dok tri usijane glave mogu da nadglasaju mene i Tonku, ja u demokraciju ne vjerujem.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/12/2016 : 22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Zagor se tolko bahato ponasa prema indijancima da je to uzas,naprimjer kad bi jedan ratnik mohawk dobio dijete i htio se malo proveselit sto je normalno,ono cuga sa drustvom i to Zagor bi im tamo dosao ej pa jeste vi normalni jesam reko da nema alkohola u Darkwoodu.Pa covjece ko si ti da govoris nekom hoce li on pit alkohol ili nece i jos odrasloj osobi,ali ne jednoj nego citavom jednom plemenu,citavom jednom narodu,e moj zagi...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/12/2016 : 22:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Inace to za alkohol me uvijek iritiralo,pa ko je on da nekom govori smije li ili ne smije pit alkohol.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/12/2016 : 23:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije on zabranjivao povremeno konzumiranje alkohola već masovna opijanja, pogotovo u situacijama kada su im bijelci podvaljivali brlju kako bi ih nahuškali na pobunu i otkopavanje ratne sjekire.
Ako je u pitanju nekakvo slavlje ne vjerujem da bi Zagor zabranio da se provesele uz piće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/12/2016 : 23:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
To su stripovski kliseji:
Pijan Indijanac - sprema se za ratnu stazu.
Pijan traper ili mornar - razdragan i veseo.

Drunky Duck je izuzetak, u njegovom slucaju Zagor cak forsisra pijancenje.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/12/2016 : 23:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zagor je zapravo praotac prohibicije u Americi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/12/2016 : 07:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Ako je toliki frajer taj Zagor,nek dođe na vatrogasnu zabavu u Zelinu.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 02/12/2016 : 08:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Inace to za alkohol me uvijek iritiralo,pa ko je on da nekom govori smije li ili ne smije pit alkohol.



Pa kad je Zagor bio strip namenjen deci, sta ocekujes, da ih lozi na opijanje? Stvaaaarno siii... c,c,c...


Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 02/12/2016 : 12:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor



Da se organiziraju jedni takvi izbori (svaki indijanac sa pravom glasa) to bi bio kraj Zagorove vladavine. Već i ovako ima problema na tim plemenskim okupljanjima... svake toliko mora batinama uvjeravati usijane glave da je on "odabrani". Nema šanse da bi Zagor dobio više od polovice glasova na izborima. Ljudi su glupi, ne razumiju tko im stvarno želi dobro... Nije demokracija za glupe...




Poslušajte legendarni isječak iz Svemrskih Marinaca na tu temu. Blisko mom stajalištu. Postoji samo jedan stvarni zakon u prirodi, onaj sile. Ostalo je fikcija, kule u zraku.

https://www.youtube.com/watch?v=EBxgrr0wL8M
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/12/2016 : 15:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, podsjetite me koja je epizoda u kojoj smo imali, da tako kažem, zadnje pojavljivanje obitelji Sullivan?

loading...
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 02/12/2016 : 17:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Indijanska magija?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 03/12/2016 : 01:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by Rahazlam

Inace to za alkohol me uvijek iritiralo,pa ko je on da nekom govori smije li ili ne smije pit alkohol.



Pa kad je Zagor bio strip namenjen deci, sta ocekujes, da ih lozi na opijanje? Stvaaaarno siii... c,c,c...





Pa i Miki je strip za djecu pa su Smuk i Salaso uvijek pijani...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/12/2016 : 09:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by Rahazlam

Inace to za alkohol me uvijek iritiralo,pa ko je on da nekom govori smije li ili ne smije pit alkohol.



Pa kad je Zagor bio strip namenjen deci, sta ocekujes, da ih lozi na opijanje? Stvaaaarno siii... c,c,c...





Pa i Miki je strip za djecu pa su Smuk i Salaso uvijek pijani...


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/12/2016 : 13:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Imam osjecaj da ce biti "veselo" i kada dodje Mortimerova (Burattini-Verni) recka na red. Ovdje je jos crtao Nuccio, kojeg inace skoro svi dobro podnese.


Nuccio je od mene dobio devetku, da bi desetka koju dobije ako nastavi ovim tempom da napreduje imala smisla.
Scenario ima lošu ocenu, po meni apsolutno zasluženu.

Scenario "Mortimera:poslednji čin" je daleko kvalitetnije napisan, dok je crtež više nego pristojan
(da, ja pišem tu recku)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 03/12/2016 13:19:31
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2016 : 17:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Recenziju za Ocajnicku utrku treba staviti u hronologiju redovne serije a ne u hronologiju Giganata kako je uradjeno na sajtu.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 03/12/2016 : 17:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
A kad ce tvoja recenzija za Helingena?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/12/2016 : 17:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Opet ne pratiš situaciju. http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=42932&REPLY_ID=2023801

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/12/2016 : 21:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
going going - komentar na recenziju/priču GIG7 "Očajnička utrka"

nije mi jasno kako navodi Zagora da bas naidje na svaku od zivotinja koje ima, kako je naleteo na onog nosoroga usred one sume. Mogli su i da se zaobidju. Veliko je to ostrvo.


Pogledaj još jednom retrospektivu sa pacovima. Kaufmanov zadatak Zagoru je da prati trag Kurba i Ronga preko ostrva, a oni su išli trasom koja vodi preko nosoroga, varana, gorila itd. do tvrđave na školju u kojoj je Čiko. Da bi došao do njega, Zagor je primoran da prati samo njihov trag i suočava se sa zverima. Da je išao bilo kojim drugim pravcem, Čiko ode pa-pa

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 04/12/2016 21:39:12
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 04/12/2016 : 21:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
U narednim danima (kad se ko seti i kad bude prisutan na forumu) zamolio bih prave ljubitelje Zagora - da napišu svoju listu od 20, 25 ili 30 najboljih priča. (Čiko specijali se ne računaju)
Treba mi za neko lično istraživanje.
Bitno je samo da svi daju isti broj priča (zbog istih statističkih šansi), a priče se ne vrednuju po mestima na tabeli (nije bitan redosled).
Dakle - pravi ljubitelji Zagora, oni koji vole da ga čitaju i uživaju u njegovim avanturama, bez preteranog proseravanja o sporednim stvarima, ili namernim provokacijama u oceni kvaliteta pojedinih priča.
Tipa: Velka, Teler, Bat Baterton, Diging Bil (ako svrati), Tonka, Brdar, Senokut, .......
Za ove dr Zagorologije nisam siguran......počeli su malo previše da zakeraju sa nekog povišenog aspekta (valjda te titule tako utiču na ljude),.... ali da kažem da su i oni dobrodošli.
Rezultate ču zadržati za sebe, a svako može da sam pravi svoje tabele, uzimajući u obzir mišljenje ljudi koje ceni.


Unapred hvala


PS: Potrebno je da učestvuju oni, koji su pročitali većinu bitnih priča
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/12/2016 : 22:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Onda bi bilo najbolje odma definirat 20 ili 25 ili 30
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 04/12/2016 : 22:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam koliko je najoptimalnije?
Neka prvi, koji iznese spisak - sam odredi.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/12/2016 : 22:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Uvih sam onako iz glave pravija taj spisak ,kad bi bilo biranje TOP priča.Evo ovaj put ću proć cili spisak i navest meni uistinu najdraže priče koje mogu pročitat bezbroj puta i da su mi uvih drage.Za 2-3 dana ću napravit popis TOP priča ,vidit ću broj ,kako budu i drugi izabrali.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 05/12/2016 : 00:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Takvih popisa je bilo dosta puta,ja mogu samo rec koje mi epizode padnu prve napamet kad vidim to "napišite koje su vam najbolje Zagorove price"
Zimska zmija
Hellingen je živ
Demoni ludila
Bijes osaga
Ocean
Bijeli tigar
Krvna braća
Kradljivac sjena
Dugo putovanje
Nestali istraživač

Ima ih još naravno,eto te su mi trenutno prve pale na pamet,a prve dvije koje mi odma padnu na pamet su Hellingen je živ i Zimska zmija.
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.91 seconds. Snitz Forums 2000