forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1204

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2017 : 12:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja najnovijeg. A ti, nagore. Najnovijeg ili onog od 20 godina?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/11/2017 : 12:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Najnovijega, normalno. Ja ne živim u prošlosti. Ja znam da najbolje tek dolazi. :)
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4346 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/11/2017 : 13:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Znači seriju Bure
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2017 : 13:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ja znam da najbolje tek dolazi. :)


Iz tvojih usta u Bozije usi.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2017 : 13:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nego, da ste kojim slucajem glavni urednik naseg omiljenog serijala, sta bi konkretno napravili/poduzeli?
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4346 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/11/2017 : 13:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
potjerao bozelija
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2017 : 13:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Osim Bosellijevog smaknuca, sto se podrazumijeva...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4346 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/11/2017 : 14:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
bozelijeva kastracija
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/11/2017 : 14:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Znači seriju Bure



Meni je svejedno tko je scenarist. Samo da je dobro. Čujem da je dobro.

Inače, radujem se tom nizu priča s Rakosijem. Završnica u Europi zvuči jako zanimljivo.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/11/2017 : 14:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da sam urednik, ukinio bih nepotrebne edicije. Pustio bih sam specijal koji bi bio stvarno specijal. Raspisao natječaj za nove crtače. Pokušao bih s pričama s zrelijom tematikom - ne odmah sex i nasilje nego dobar dijalog i karakterizacija. Priče bi bile povezane odnosno mini story arcovi. U biti pokušao bih biti ko Boselli. Jednostavno, sakupiti dobre crtače i pisati dobre priče. :)

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/11/2017 : 15:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nego, da ste kojim slucajem glavni urednik naseg omiljenog serijala, sta bi konkretno napravili/poduzeli?


- doveo bi nove kvalitetne scenariste, u prvom redu Maura Uzzea koji je s Recchionijem radio na Siročadi i sada radi na Dilanu a veliki je fan Zagora.
- Burattini bi smanjio svoju scenarističku produkciju i strogo bi se kontrolirale njegove ideje i scenariji, naravno eliminirali bi njegova objašnjavanja i flešbekove
- Burattinijeva sljedeća priča s Hellingenom bi istog sekunda bila ukinuta
- Marolla bi povećao svoju scenarističku produkciju
- Rauch bi dobio više odgovornosti s time da bi i njegove ideje trebalo kontrolirati i eliminirati bezvezne predloške kojih kod njega ima dosta
- ostali scenaristi tipa Zamberletti, Altariva i Mignacco bi mogli napisati pokoju priču ali isključivo ako je ideja genijalna, u suprotnom - ništa
- dao bi svim scenaristima zadatak da predlože ideje za jednu veću povezanu sagu koja ne mora nužno biti putovanje po kontinentima
- scenaristi bi također bili ohrabreni da iznose ideje koji bi prezentirao Masieru kao eksperimentalne mini-serijale u ovom Čiko formatu od 64. str.

- počistio bi crtački staff, naravno Di Vittove, Cassarove i slične ne bi dirao jer je to Sergiova zapovijed, ali bi ih isključivo stavio u Maxi ediciju
- Sedioli, Manginatini bi dobili otkaz
- ostali fušeri tipa Laurenti i slični bi dobili ultimatum - ili crtaj kako bog zapovijeda ili letiš vani
- na nekoliko upražnjenih mjesta bi angažirao najbolje crtače iz Adam Wild staffa, tipa Subić, Lucci itd.
- povratak Supermajka bi crtao Nuccio pa makar završio za deset godina

- svakoj ediciji bi dao smisao, tj. Maxi edicija bi nastavila biti uhljeb-edicija jer nema drugog izbora, Cassaro i ostali moraju dobivati svoju plaću
- svaka edicija bi imala svog naslovničara, Nuccio na specijalu, Andreucci na koloru a Rubini na Maxiju premda bi to bila šteta jer bi unutra stalno bili Cassarovi i Di Vittovi
- Specijal bi postao zaseban univerzum slično kao u Dilana, npr. samo fantastične priče smještene u Golnoru ili nešto drugo, uglavnom tu bi se najviše eksperimentiralo
- anagažirao bi koloriste sa Siročadi da rade Kolor ediciju i svakako bi je trebalo bolje iskoristiti a ne kao dosad neke mlake priče iz prošlosti sporednih likova
- u redovnu seriju bi išla samo kvaliteta, na tragu Nolitte iz sedamdesetih i Bosellija i Burattinija iz devedesetih
- najbolje priče bi išle u HC izdanja velikog formata za knjižare a kolor bi radila ranije spomenuta ekipa sa Siročadi

Edited by - solar on 23/11/2017 15:30:06
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 23/11/2017 : 16:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by King Warrior

Nego, da ste kojim slucajem glavni urednik naseg omiljenog serijala, sta bi konkretno napravili/poduzeli?


- doveo bi nove kvalitetne scenariste, u prvom redu Maura Uzzea koji je s Recchionijem radio na Siročadi i sada radi na Dilanu a veliki je fan Zagora.
- Burattini bi smanjio svoju scenarističku produkciju i strogo bi se kontrolirale njegove ideje i scenariji, naravno eliminirali bi njegova objašnjavanja i flešbekove
- Burattinijeva sljedeća priča s Hellingenom bi istog sekunda bila ukinuta
- Marolla bi povećao svoju scenarističku produkciju
- Rauch bi dobio više odgovornosti s time da bi i njegove ideje trebalo kontrolirati i eliminirati bezvezne predloške kojih kod njega ima dosta
- ostali scenaristi tipa Zamberletti, Altariva i Mignacco bi mogli napisati pokoju priču ali isključivo ako je ideja genijalna, u suprotnom - ništa
- dao bi svim scenaristima zadatak da predlože ideje za jednu veću povezanu sagu koja ne mora nužno biti putovanje po kontinentima
- scenaristi bi također bili ohrabreni da iznose ideje koji bi prezentirao Masieru kao eksperimentalne mini-serijale u ovom Čiko formatu od 64. str.

- počistio bi crtački staff, naravno Di Vittove, Cassarove i slične ne bi dirao jer je to Sergiova zapovijed, ali bi ih isključivo stavio u Maxi ediciju
- Sedioli, Manginatini bi dobili otkaz
- ostali fušeri tipa Laurenti i slični bi dobili ultimatum - ili crtaj kako bog zapovijeda ili letiš vani
- na nekoliko upražnjenih mjesta bi angažirao najbolje crtače iz Adam Wild staffa, tipa Subić, Lucci itd.
- povratak Supermajka bi crtao Nuccio pa makar završio za deset godina

- svakoj ediciji bi dao smisao, tj. Maxi edicija bi nastavila biti uhljeb-edicija jer nema drugog izbora, Cassaro i ostali moraju dobivati svoju plaću
- svaka edicija bi imala svog naslovničara, Nuccio na specijalu, Andreucci na koloru a Rubini na Maxiju premda bi to bila šteta jer bi unutra stalno bili Cassarovi i Di Vittovi
- Specijal bi postao zaseban univerzum slično kao u Dilana, npr. samo fantastične priče smještene u Golnoru ili nešto drugo, uglavnom tu bi se najviše eksperimentiralo
- anagažirao bi koloriste sa Siročadi da rade Kolor ediciju i svakako bi je trebalo bolje iskoristiti a ne kao dosad neke mlake priče iz prošlosti sporednih likova
- u redovnu seriju bi išla samo kvaliteta, na tragu Nolitte iz sedamdesetih i Bosellija i Burattinija iz devedesetih
- najbolje priče bi išle u HC izdanja velikog formata za knjižare a kolor bi radila ranije spomenuta ekipa sa Siročadi





Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/11/2017 : 18:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Niko ne komentira Zagor kolor "Drevno prokletstvo"
Ja čekam Ludensov koji samo šta nije izaša na kioske



Ferri je odlican,ali su Sedioli i Verni podbacili...
Verni triba sam crtati bez Sediolija
prica ka prica na isti ili slican kalup kao i kod ostalih koloraca
Steta sto nije Ferri zavrsija zapoceto



Sedioli i Verni podbacili? Hmmm... dao sam ovaj kolorac ocu da pročita. On nije čitao Zagore još od gašenja Zlatne Serije, odrastao je i uživao na Ferrievom Zagoru od njegovih samih početaka na našim prostorima, a nakon dolaska brojnih novih crtača početkom 90-ih više ga nije čitao, kao ni druge stripove općenito. No nagovorio sam ga da ovaj pročita objasnivši mu da je to zadnji Zagor sa crtežom velikog Maestra te da su u drugoj polovici druga dva crtača završili epizodu.
Prenosim točno što je rekao :

"Pročitao sam tog Zagora i mogu reći da je na razini najboljih stripova o Zagoru! Odličan scenarij i crtež! Iako je priča fantastična ona djeluje uvjerljivo, za razliku od niza fantastičnih priča sa Zagorom koje su bile naivne"

Potpuno bih se složio s njime i za scenarij i za oba crteža.
Inače Raucha ne volim, nema loše epizode, ali mi je svaka njegova čisti prosjek i ništa više uz par iznimki, no moram priznati da me ovdje oduševio i obavio sjajan posao!




Meni jesu,volim obojicu,pogotovo Vernia,ali mislim da bi on sam napravia bolje

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/11/2017 : 18:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

bozelijeva kastracija



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
243 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 23/11/2017 : 20:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Niko ne komentira Zagor kolor "Drevno prokletstvo"
Ja čekam Ludensov koji samo šta nije izaša na kioske



Ferri je odlican,ali su Sedioli i Verni podbacili...
Verni triba sam crtati bez Sediolija
prica ka prica na isti ili slican kalup kao i kod ostalih koloraca
Steta sto nije Ferri zavrsija zapoceto



Sedioli i Verni podbacili? Hmmm... dao sam ovaj kolorac ocu da pročita. On nije čitao Zagore još od gašenja Zlatne Serije, odrastao je i uživao na Ferrievom Zagoru od njegovih samih početaka na našim prostorima, a nakon dolaska brojnih novih crtača početkom 90-ih više ga nije čitao, kao ni druge stripove općenito. No nagovorio sam ga da ovaj pročita objasnivši mu da je to zadnji Zagor sa crtežom velikog Maestra te da su u drugoj polovici druga dva crtača završili epizodu.
Prenosim točno što je rekao :

"Pročitao sam tog Zagora i mogu reći da je na razini najboljih stripova o Zagoru! Odličan scenarij i crtež! Iako je priča fantastična ona djeluje uvjerljivo, za razliku od niza fantastičnih priča sa Zagorom koje su bile naivne"

Potpuno bih se složio s njime i za scenarij i za oba crteža.
Inače Raucha ne volim, nema loše epizode, ali mi je svaka njegova čisti prosjek i ništa više uz par iznimki, no moram priznati da me ovdje oduševio i obavio sjajan posao!




Meni jesu,volim obojicu,pogotovo Vernia,ali mislim da bi on sam napravia bolje




Da, i ja volim obojicu, iako mi Verni ipak bolji. Slažem se da bi sam napravio mnogo bolje nego ovako u kombinaciji.

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/11/2017 : 23:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Tonka: Stani, stani... Konačno si pročitao Demona Ludila i nikako da nam se pohvališ?

Duke Zill: Neka ti je sretno, prijatelju!



Nisam.
Redovna serija,stao sam kod hagota,extra ima svoga vjerovao ili ne hagota.
Dakle i u extra seriji sam stao kod hagota,slučajno,tek sad sam i sam skužio


Dobro, zaostaješ nekoliko extri :) nadam se zbog tebe da ce Demon Ludila biti preveden kako dolikuje ;)


Kakav je prijevod u odabranim pričama?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/11/2017 : 00:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Tonka, bojim se da ćeš se, poput nas ostalih kojih smo tek kasnije prvi put pročitali Demone, razočarati. :(
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/11/2017 : 00:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Iako je meni Boselli najbolji scenarista, očekujem puno od sclavia i demona ludila
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/11/2017 : 09:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nego, da ste kojim slucajem glavni urednik naseg omiljenog serijala, sta bi konkretno napravili/poduzeli?



-Specijal bih pretvorio u specijal i u njega dovodio gostujuće/"zabranjene" crtače iz drugih serijala poput Andreučija, Rubinija, Bočija, Ariagi, Castellinija, Priska , Dotija, Fortunata, Locija itd. Forma pripovedanja i "kaveza": apsolutno slobodna i eksperimentalna. Crtači i scenaristi imaju slobodu dati svoj maksimum.
-Maksi bih pretvorio u serijal kratkih priča gde bih dovodio gostujuće ili mlade ambiciozne scenariste.
-Kasara, Sediolija. Di Vitove i Manđiantinija bih udaljio od serijala. Čujem da Teks traži nove crtače pa neka se tamo okušaju.
-Laurentiju, Rauku i Minjaku bih zavrnuo uši. Nema više random mastiljanja.
-Bisi, Brindisi, Russo i Venturi ostaju stabilni i češći
-Buratini, Marola i Rauk ostaju stabilni, ali pod žešćom supervizijom. Obavezno ih pojačati novim snagama
-Buratiniju bih zabranio pisanje priča koje na bilo koji način uključuju povratke starih likova osim svojih autorskih i epizodnih večno dežurnih budala poput Dranki Daka i Trempija (za njih bi dobio limit od 20 tabli). Izuzetak: Fišleg i njegova posada, pošto su vezani za morske avanture. Izuzetak 2: Ako je posredi saga koja uključuje stare likove. To pod strogom supervizijom.
-Budući da Teksovi crtači nemaju vremena, tražio bih nove snage (dvojicu-trojicu, da se ne zalećemo) među onima koji apliciraju unazad nekoliko godina.
-Uveo bih novo pravilo: Zagor ima fiksni psihološki profil, a ne kako se kome ćefne. Referenca: Nolita, Sklavi, Kapone. Cilj: emotivno nestabilan, lako razjariv i nadmen čovek sa pretenzijom ka autoritativnosti i centar-sam-sveta stavom. Zabranjeno: Buratinijevski Zagor sa šerlokovskom sposobnošću dedukcije.
-Redovna serija ide svojim tokom, koncentracija na Darkvudu i uglavnom sa mini-sagama on tri do četiri priče. Naglasak na scenarističkim i crtačkim snagama koji znaju svoj posao, i pod strogom supervizijom. Od Nolittinog poštujemo samo narativnu dinamiku, Zagorov profil i Bonelli kavez. Darkvud vraća svoju nekadašnju vizuelno egzotičnu i narativno svemoguću funkciju sa malim začinom na "dark". Nema više gledanja nazad. Stabilizovan psihološki profil glavnog lika bi trebao maltene sam od sebe da stvara nove priče tj. pri najbanalnijim stvarima npr. preprodavačima viskija bi se išlo na foru: ako je sto puta do sada sprečio ovakvu trgovinu, kako bi Zagor reagovao, emotivno i karakterno, na sto i prvu pojavu? A sto i drugu? Uglavnom, ako bi dolazilo do repeticija nekih već viđenih stvari, glavni lik ne može nikako da reaguje isto. Na tu foru se može graditi ne samo cela priča, nego cela jedna mini-saga.
-Otvorio bih ediciju Klasik za matore prznike i tu bi koncetracija bila na crtačima poput Vernija, Nuccia i Venturija, kao i scenaristima poput Buratinija i Minjaka, a težilo bi se ka tzv. nolitijanštini koja je na redovnoj seriji izgubila svaku definiciju, smisao i potencijal. Ovako, klasičari će dobiti brašno za svoju pogaču, a serijal može da ide dalje, malo slobodnije.
-Kolor Zagor se ne bi više bavio sa skrnavljenjem Nolittinih likova. Verovatno bih je pretvorio u obojenu verziju Maksija.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 24/11/2017 09:30:54
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/11/2017 : 10:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam takodje da napisem jedan tekst sa prijedlozima, medjutim vidim da me Patak preduhitrio, napisao je gotovo sve ono sto i ja mislim. Ne kaze se dzaba "dvije budale, jedna misao!"
Dodao bih jos ovo:

Odmah na pocetku trazio bih dijalog sa celnicima izdavacke kuce, objasnio bih problematiku oko pogotovo crtaca i probao bih da im predlozim da se prije svega crtace iskljucivo placaju po reputaciji i godinama staza, a ne po serijalu na kojem rade. Na taj nacin bi problem oko "otimanja crtaca" bio rijesen, a otvoren bi bio put i prema razmjeni crtaca. Tako nista ne bi sprijecilo jednog Piccinellija ili Brindisija da s vremena na vrijeme odrade po koju svesku za Zagora ili nekog drugog stripa kojeg gotive, ne bi morali da jure za Texom jer tu na svakoj nacrtanoj tabli zaradjuju vise novca. To je politika koje se drze i mnoge druge velike izdavacke kuce, pa zasto ne bi i SBE?!

Ukoliko bi taj prijedlog bio odbijen, onda bih trazio neko drugo rijesenje po tom pitanju. Nista mi ne bi vrijedilo da postanem "lovac na talente", nadjem prave ljude i onda one bolje mi otme Boselli. Trazio bih onda od celnika da nadjemo neko zajednicko rjesenje s kojim bi na kraju svi bili zadovoljni. Sto se tice urednickog posla, zblizio bih se sa Recchionijem i pokusao bih sto vise od njega i drugih kolega da naucim.

Dalje, pokusao bih da pokrenem novu ediciju umjesto Chicovih sranja, nesto poput DD Planete mrtvih, gdje bi se radnje odvijala u jednom alternativnom univerzumu sa nesto drugacijim, mracnijim Zagorom. Ogranicio bih ediciju na 12 brojeva, pa ako bi se dobro prodavala nastavio bih.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/11/2017 : 10:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Cilj: emotivno nestabilan, lako razjariv i nadmen čovek sa pretenzijom ka autoritativnosti i centar-sam-sveta stavom.


Pregazilo je vrijeme takvog Zagora kolerika. Da je to dobar Zagor, takvog bi ga pisali i Burattini i Boselli.

Uostalom te Zagorove ispade imamo i danas, ali ih je puno manje. Nije dobro previše potencirati tu koleričnu narav.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/11/2017 : 10:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nagore, mislim da je upravo obrnuto. Vrijeme perfektnih junaka je davno proslo, nekada prije su Batman i Superman bili heroji bez fleke, superiorni i nepobjedivi. Danas su ljudima vise dragi junaci s kojima se mogu poistovjetiti, drugim rijecima iako heroji, moraju pokazivati i neke od osnovnih ljudskih osobina, takodje i slabosti. Ta prerada strip junaka se desila jos prije 30 godina. Samo dinosauri poput Texa ostaju i dalje perfektni i nepobjedivi, dok s druge strane Zagor takav nije bio ni prije 56 godina. Karakterizacija koju je devedesetih godina dobio od Bosellija nije korak naprijed, vec unazad. Dok su svi poceli da prestaju biti perfektni, Zagor odjednom ide obrnuto od njih. Govorim samo o karakterizaciji, ne o avanturama i kvaliteti prica.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/11/2017 : 10:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kužim to da je sada in malo pokvariti junake. Ali može se to i na druge načine. Npr. slomiti ga psihički ili fizički i onda ga "uskrsnuti", prisiliti ga da između dva zla izabere manje zlo, napravi nešto loše i kajati se zbog toga itd. Ne ga pretvoriti u egocentričnog napuhanka koji voli razbijati pukovnikova vrata. Tko bi se volio poistovjetiti s takvim teškim iritantnim karakterom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/11/2017 : 11:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ne ga pretvoriti u egocentričnog napuhanka koji voli razbijati pukovnikova vrata. Tko bi se volio poistovjetiti s takvim teškim iritantnim karakterom.


Na stranu to sto sam prije nekoliko godina uletio upravo na taj nacin kod tadasnjeg sefa u biro, ukljucujuci i propratno hvatanje za gusu, to je dio njegove licnosti i najbolji dokaz da nije superioran.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/11/2017 : 11:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
I kako je to završilo s šefom? Jesi li dobio povišicu? :)
Go to Top of Page
Page: of 1204 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.51 seconds. Snitz Forums 2000