forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Putovanje - Rim/Pompeji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/06/2010 : 12:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Vec dugo me vuce ta Italija,a nikako da odem kako treba, valjda jer je preblizu?! Nije neki skup aranžman, a traje nekih pet dana, i ovako odokativno, proci u dobar dio Italije (makar u prolazu)Ukratko, ovo je negdje na relaciji Bologna-Rim-Napulj-Pompeji-Orvieto.. Puknuo sam dolje i program.


1. dan
Polazak autobusa u 5:30 sati s Autobusnog kolodvora, peroni 502-506. Vožnja preko Rijeke (moguc ukrcaj putnika na «Vratima Jadrana») uz kraca zaustavljanja na putu do BOLOGNE. Razgled najstarijeg sveucilišnog grada na svijetu (od 1088 god.), grada sa najviše trjemova na svijetu (40 km), citav niz romanickog i gotickog graditeljstva: BAZILIKA SV. PETRONIJA - PIAZZA MAGGIORE – NAJSTARIJE SVEUCILIŠTE - KOSI TORNJEVI – NEPTUNOVA FONTANA. Nastavak putovanja prema Rimu. Smještaj u hotel u okolici Rima. Nocenje.

2. dan
Dorucak. Ujutro odlazak na razgled grada: SANTA MARIA MAGGIORE – SAN PIETRO IN VINCOLI – KOLOSEUM – CARSKI FORUM - KAPITOL – PANTHEON – PIAZZA NAVONA – FONTANA DI TREVI - ŠPANJOLSKE STUBE. Ostatak popodneva slobodno za osobne programe. Povratak u hotel. Nocenje.

3. dan
Nakon ranijeg dorucaka odlazak za Pompeje. Razgled Pompeja, starorimskog gradica koji je u ljeto 79. poslije Krista nestao u erupciji Vezuva. Slobodno vrijeme za rucak. Odlazak u Napulj. Nakon panoramskog obilaska autobusom, razgled pješice: Castel Nuovo – Kraljevska palaca – Teatro San Carlo – Galerija Umbreto I. Povratak u hotel. Nocenje.

4. dan
Nakon dorucka odlazak na razgled VATIKANA: CRKVA SV. PETRA, najveci kršcanski hrama na svijetu i središte katolicizma, kojim dominira Michelangelova KUPOLA. Nastavak razgleda: GROB SV. PETRA – GROB PAPE IVANA PAVLA II – HADRIJANOV MAUZOLEJ – ANÐEOSKI MOST - PALACA PRAVDE - VATIKANSKI MUZEJ (fakultativno). Ostatak dana slobodno za osobne programe. Nocenje.

5. dan
Dorucak. Odlazak iz Rima i vožnja do ORVIETA – jednog od najljepših gradica Italije, osnovanog u doba Etrušcana. Razgled gradske jezgre sa prekrasnom katedralom DOUMO. Nastavak vožnje kroz Italiju i Sloveniju. Dolazak u Zagreb u kasnim vecernjim satima.


I kako vam se svida plan putovanja?
Vidi li se onaj temeljni must-see dio na ovim relacijama? Ima li tko kakve savjete vezane uz putovanje, u vezi bilo cega, sve me zanima!

Jedino sumnjam da cu imati volje i želje tražiti kakve striparnice po Rimu, no probat cu baciti oko.

Ako ništa drugo popit cu barem kavicu s papom, evo javio mi, kaže - za tebe cu nac vremena!

Što im Vezuv napravio! Ko dinosauri u katranu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/06/2010 : 19:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
evo moja tura iz 2003.
San Marino
Firenca
pa Agridjento
Palermo
Rim
Venecija

mogao je i Napulj, al jbg



ne mogu da prezalim sto sam imao samo 12 godina i nivo svesti takav kakav je bio.


Ako imas vremena, u Vatikanu se popni na kupolu crkve Sv. Petra, odatle se pruza predivan pogled na ceo Vatikan, ups, Rim.

Steta za Palermo, a generalno i za celu Siciliju, koja je predivna!

San Marino, tu i tamo....lep je, ali mi smo ga obilazili negde oko 01:00 i to ima svoj smek

Firenca je isto velelepna, njoj bi mozda trebalo posvetiti celu jednu takvu petodnevnu exkurziju

nezahvalno je sve to od po jedan-dva dana. ja sam bio pre dve nedelje u Stokholmu na 2 dana (mada, glavni cilj je bio AC/DC), i nisam vise od pola stvari stigao da vidim. A otpale mi noge, i sa unapred isplaniranom turom....jbg, tako je to

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 19/06/2010 : 23:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
@DeeCay

Super tura! Koliko je to love?!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 10:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

evo moja tura iz 2003.
San Marino Firenca pa Agridjento Palermo Rim Venecija

mogao je i Napulj, al jbg
ne mogu da prezalim sto sam imao samo 12 godina i nivo svesti takav kakav je bio.



Lijepa tura, svida mi se ...
A eto Firenzu i Siciliju cu zaobici, no nikad ne reci nikad! Vec sam se suocio s time da u 5 dana ne možeš sve obici. Bolje se usredotociti na par stvari malo detaljnije, nego sve pa vidiš od svakoga minimum, odnosno ništa!
Kako ste išli, busom, autom; kako ste prešli na Siciliju, trajektom? ILi avionom iz Rima?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 10:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic
Super tura! Koliko je to love?!



5 dana, 1900kn po osobi, a prodeš cijelu Italiju (skoro). Nije to niti toliko skupo, kad gledaš druge destinacije i druge agencije... Htio sam busom jer onda vidim i sve usput, a i od aviona me hvata groza kad se sjetim da moram letjeti! Voziš se dugo, no prošao sam i gore stvari.

Slika ture...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/06/2010 : 10:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Lord Vader89

evo moja tura iz 2003.
San Marino Firenca pa Agridjento Palermo Rim Venecija

mogao je i Napulj, al jbg
ne mogu da prezalim sto sam imao samo 12 godina i nivo svesti takav kakav je bio.



Lijepa tura, svida mi se ...
A eto Firenzu i Siciliju cu zaobici, no nikad ne reci nikad! Vec sam se suocio s time da u 5 dana ne možeš sve obici. Bolje se usredotociti na par stvari malo detaljnije, nego sve pa vidiš od svakoga minimum, odnosno ništa!
Kako ste išli, busom, autom; kako ste prešli na Siciliju, trajektom? ILi avionom iz Rima?



bus, od Bg, do dna Sicilije
nas 20ak u busu, druzenje, pevanje zezanje, jedno od najlepsih putovanja u zivotu.
na Siciliju, narafski, trajektom. kad se setim, bio neki kamion pun prasica na brodu, nije bilo bas prijatno

a u Palermu sto sam nasao striparnicuuuuu
i to naravno, sasvim slucajno, hoce to tako mene na putovanjima



a glede aviona i letenja, duznost mi je da te obavestim da ti je avion najbezbednije prevozno sredstvo na planeti. pa ti vidi

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 21/06/2010 : 11:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message
I to što kažeš, Italija mi je isprid nosa, a nikako otic pa guštat i razgledavat. Svaki put sam išla poslovno, a to znaci da si po cili dan po nekim saastancima, a onda grad razgledavam od 8 uvecer do 2 iza ponoci!

Bologna je prekrasna, renesansa na svakom koraku, prepuna mladog veselog svita, živi i dan i noc.

Savjet -novcanik, dokumente, mobitel (ako ga nosiš) drži u zubima, tamo su SVI lopovi david coperfild, nevjerojatno. Svaki put kad idemo nekome nešto dignu. Nikakav nakit na sebe (savjet za suputnice), produ i otrgnu lancic sa vrata.

I uvijek spremnu lovu za taksi - talijani su ludaci, stalno nešto štrajkaju njihove javne službe.

Uživaj i poslje kad se vratiš hocemo slike!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/06/2010 : 11:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by dcopic
Super tura! Koliko je to love?!



5 dana, 1900kn po osobi, a prodeš cijelu Italiju (skoro).


Da, to je otprilike toliko i iz Slovenije (205 eura), samo što iz Ljubljane sve traje 4 umjesto 5 dana, baš sam vidio prekjuce u nekoj brošuri.
Uživajte i javi impresije!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 12:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89
bus, od Bg, do dna Sicilije
nas 20ak u busu, druzenje, pevanje zezanje, jedno od najlepsih putovanja u zivotu.



To ste išli na neko matursko putovanje? Ja se sjecam da su me interesirale potpuno neke druge stvari u to vrijeme kad sam išao s razredom, u Španjolsku npr. Sjecam se samo tulumarenja u sobama i drpanja u diskacima.. Kultura, razgledavanja, i ostalo na minimumu. Eh da mi je onda malo više pameti bilo...

quote:

a glede aviona i letenja, duznost mi je da te obavestim da ti je avion najbezbednije prevozno sredstvo na planeti. pa ti vidi



Znam, statistika je na mojoj strani, no ja se te groze tijekom vožnje ne mogu riješiti (a putovao dosta avionom - Španjolska, ljubljana, Egipat, Tel-Aviv). Iz avionske nesrece nitko ne preživi, a u cestovnoj barem imaš šansu preživjeti. Šta ceš, na jednom seminaru o "kontroli stresa" dijagnosticirali su moj strah od aviona kao "strah od smrti", i toga se je jednostavno teško rješiti. Ocito previše volim živjeti!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 12:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kucni duh
Savjet -novcanik, dokumente, mobitel (ako ga nosiš) drži u zubima, tamo su SVI lopovi david coperfild, nevjerojatno. Svaki put kad idemo nekome nešto dignu. Nikakav nakit na sebe (savjet za suputnice), produ i otrgnu lancic sa vrata.
Uživaj i poslje kad se vratiš hocemo slike!!!!!!!!!!!!



Ovo mi je malo neobicno, da zaista ima toliko džeparoša? Od žene brat krstari Italijom uzduž i poprijeko, no veli da je problema imao sam s imigranitima s Balkana, odnosno istocnije, Bugari i Rumunji posebno. Zato je ostao prvi tjedan u Parizu bez novcanika i dokumenata...

Uživati sigurno hocu. hehe.. Thanx!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 12:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Da, to je otprilike toliko i iz Slovenije (205 eura), samo što iz Ljubljane sve traje 4 umjesto 5 dana, baš sam vidio prekjuce u nekoj brošuri.
Uživajte i javi impresije!



Ima programa i za tri i cetiri (s avionom je 4 dana jer valjda uštediš na vožnji?!) i pet dana. Verzija s avionom se penje plus dodatnih 1500kn po osobi, tako da busom ispada malo manje komotnije no jefitinije. Ima ih i onih koji se orijentiraju cijelih dana na Rima, no meni se svidjelo ovo još dodatno Pompeji. Rade bih da odemo i južnije, Sicilija npr., al eto, kako sam vec i rekao, ne može se sve najednom!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/06/2010 : 12:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ne, ovo je isto bila ponuda kao i tvoja, autobusom... eh, kad bi bilo para da svaku ponudu iskoristimo...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/06/2010 : 13:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

To ste išli na neko matursko putovanje? Ja se sjecam da su me interesirale potpuno neke druge stvari u to vrijeme kad sam išao s razredom, u Španjolsku npr. Sjecam se samo tulumarenja u sobama i drpanja u diskacima.. Kultura, razgledavanja, i ostalo na minimumu. Eh da mi je onda malo više pameti bilo...


ma kaki rekoh ti, 12 i po godina, kakav god bio, nisam bas toliko napredan da maturiram sa toliko
folklorna turneja je bila u pitanju. isli smo na predivan festival na Siciliji "Il bambini del mondo", videli toliko toga razlicitog, lepote Sicilije pod nekim potpuno neuobicajenim svetlima, te usput i ono od Italije sto se moglo pruziti deci naseg uzrasta. Kada bi nam danas turneje bile upola kvalitetne kao ta, eh....

a tada... "Eh, da mi je onda malo vise pameti bilo"

quote:
Znam, statistika je na mojoj strani, no ja se te groze tijekom vožnje ne mogu riješiti (a putovao dosta avionom - Španjolska, ljubljana, Egipat, Tel-Aviv). Iz avionske nesrece nitko ne preživi, a u cestovnoj barem imaš šansu preživjeti. Šta ceš, na jednom seminaru o "kontroli stresa" dijagnosticirali su moj strah od aviona kao "strah od smrti", i toga se je jednostavno teško rješiti. Ocito previše volim živjeti!


nene, nije statistika, mediji su na tvojoj strani
vidis, kada bi se pravile emisije i pisali clanci o automobilskim i autobuskim nesrecama, mogao bi komotno da se osnuje TV kanal samo za tu svrhu, i da se osnuju novine sa istom; u svakoj drzavi; osim eventualno Vatikana i Angole

avionske nesrece su retke, te su zato uvek udarna vest u novinama, a ono sto se gleda na NG je materijal sakupljan tokom najmanje deset godina, i to po celom svetu....
fear not, fear leads to the dark side

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 13:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok
U centru sam jeo lazanje i pio pive za 25 evra . Uglavnom, tamo naplacuju i mesto. Prljavi kapitalisti!



Pa da, ako sjedneš moraš platiti i posluživanje. Tako je u Italiji. S nogu je jeftinije definitivno. A centara i vecih trgova se uvijek treba kloniti, manje posjecenije i zabacanije ulicice svašta pružaju jeftinije.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2010 : 15:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kucni duh
Savjet -novcanik, dokumente, mobitel (ako ga nosiš) drži u zubima, tamo su SVI lopovi david coperfild, nevjerojatno. Svaki put kad idemo nekome nešto dignu. Nikakav nakit na sebe (savjet za suputnice), produ i otrgnu lancic sa vrata.
Uživaj i poslje kad se vratiš hocemo slike!!!!!!!!!!!!



Ovo mi je malo neobicno, da zaista ima toliko džeparoša? Od žene brat krstari Italijom uzduž i poprijeko, no veli da je problema imao sam s imigranitima s Balkana, odnosno istocnije, Bugari i Rumunji posebno. Zato je ostao prvi tjedan u Parizu bez novcanika i dokumenata...

Uživati sigurno hocu. hehe.. Thanx!



u Rimu i Napoliju budi extra oprezan za lovu i dokumente

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2010 : 15:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i moga si iz ST-a navecer za Anconu dodeš ujutro,uzmeš bus za Rim i za 2,3 ure si tamo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 15:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i moga si iz ST-a navecer za Anconu dodeš ujutro,uzmeš bus za Rim i za 2,3 ure si tamo



Misliš brodom? Ne nude baš previše aranžamana s ovom kombinacijom, brod-bus. Michelin me vodio od Zadra preko Jadranskog do Ancone. Ruta jest brža, to bi bilo dobro obaviti u vlastitom aranžmanu..

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2010 : 16:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u vlastiton nego kako.koliko se sican odavde ide trajekt u 21 ujutro si tamo u 7.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/06/2010 : 16:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zajebancija je ic svojin auton pogotovo po Rimu .
ako imaš tamo nekog ok,inace ne priporucan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 21/06/2010 : 16:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ja mislim da su te odrali, iz Srbije su takve ture po 10 dana 200 eura max.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/06/2010 : 16:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Ja mislim da su te odrali, iz Srbije su takve ture po 10 dana 200 eura max.


Ne znam kakve su cijene u Srbiji, no u RH je ovo ultrajeftino, nisam našao povoljnije za ono što ja želim. Možeš proci samo skuplje.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 21/06/2010 : 16:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Sta znam, isao sam na slicnu turu kao i ti, i platio sam 210 eura.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/06/2010 : 17:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
preko turisticke agencije

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/06/2010 : 17:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja se sjecam da su me interesirale potpuno neke druge stvari u to vrijeme kad sam išao s razredom, u Španjolsku npr. Sjecam se samo tulumarenja u sobama i drpanja u diskacima.. Kultura, razgledavanja, i ostalo na minimumu. Eh da mi je onda malo više pameti bilo...



a meni se vise cini da ti sad treba vise pameti
tulumarenje i drpanje- di ces bolje?!
razgledati uvijek mozes preko slika

p.s. zadnje ne vrijedi u slucaju camp noua
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 21/06/2010 : 19:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
1. dan: SRBIJA - ITALIJA
Polazak iz Valjeva - Jugopetrol 1 u 16:00 sati, Novi Sad, plava lokomotiva u 18:30, iz Beograda u 20:00 sati, paring Sava centra. Prikljucenje putnika na autoputu. Prikljucenje putnika na autoputu. Nocna vožnja udobnim turistickim autobusima marke „Neoplan“. Kraca usputna zadržavanja u motelima pored puta radi odmora.
2. dan: TRST - LIDO DI JESOLO
Dolazak u Trst u prepodnevnim satima. Kraci obilazak grada: TRG UJEDINJENJA, GRADSKA KUCA, CRKVA SV. SPIRIDONA, PONTE ROSO… Nastavak putovanja za Lido di Jesolo. Smeštaj u hotel sa 2*/3*.
Usluge: Vecera. Nocenje.
3.dan: LIDO DI JESOLO – VENECIJA – LIDO DI JESOLO
Posle dorucka odlazak brodicem iz luke Punta Sabjoni za Veneciju. Obilazak grada u pratnji lokalnog vodica: KANAL GRANDE, MOST RIALTO, MOST UZDISAJA, TRG SV. MARKA, CRKVA SV. MARKA, DUŽDEVA PALATA, STUBOVI ZAŠTITINICI GRADA, SANTA MARIA DELLA SALUTE... Slobodno vreme za individualna razgledanja. Povratak u Lido di Jesolo. Fakultativno: odlazak u neku od diskoteka.
Usluge: Dorucak. Vecera. Nocenje.
4.dan: LIDO DI JESOLO – PADOVA – VERONA – SRBIJA
Nakon dorucka polazak grupe za Padovu. Ob ilazak Padove: BAZILIKA DEL SANTO, koja je posvecena velikom svecu Antoniju Padovanskom, TRG “PRATO DELLA VALLE", UNIVERZITET… Odlazak do Verone. Šetnja starim jezgrom grada: ARENA, TRGOVI BRA I ERBE, ULICA MAZZINI, JULIJINA KUCA, TRG SINJORIJA... Slobodno vreme za individualne obilaske do 20 sati kada je planiran povratak za Srbiju preko Slovenije i Hrvtaske.
5.dan: SRBIJA
Dolazak na polazna odredišta u planirano vreme.

Evo na primer ova ponuda ti je 170 evra.Ali se po sadrzaju sa tvojom ne moze uporediti.
Smatrram da si dobro prosao i da nije to puno para,za to sto obilazis.
Evo na primer za Grcku je prevoz i hotel oko 250-260 evra i to je neka najpovoljnija ponuda,za Crnu Goru imaju cak ponude od 1200-1300 evra:D TAko da mislim da ovo u opste nije lose sto si ti izabrao...

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.

Edited by - nemanja93 on 21/06/2010 19:12:52
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 21/06/2010 : 19:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Crna Gora!


Fuj

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000