forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 07/12/2022 : 11:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?



Pa bio sam u busu sigurno za Wienu. 😃
Ako mislis za bus Travel a go-a.. s Tomicom vodicem. Iz Zagreba. S onim prijateljem Labinjanom. Istrianom. Bili smo lijevo, da.
Jesi li se ti ono ukljucio u razgovor na trenutak u pricu o Zagoru i Hellingenu?


Znači ti si taj kojeg je cijeli bus čekao dok si bio na ljutim kobasicama i pivi!
Ne, ja sam sjedio ispred tebe, rekao sam ti da se za Beč ide kroz Mađarsku i za Varteksov stadion!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2022 : 11:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?



Pa bio sam u busu sigurno za Wienu. 😃
Ako mislis za bus Travel a go-a.. s Tomicom vodicem. Iz Zagreba. S onim prijateljem Labinjanom. Istrianom. Bili smo lijevo, da.
Jesi li se ti ono ukljucio u razgovor na trenutak u pricu o Zagoru i Hellingenu?


Znači ti si taj kojeg je cijeli bus čekao dok si bio na ljutim kobasicama i pivi!
Ne, ja sam sjedio ispred tebe, rekao sam ti da se za Beč ide kroz Mađarsku i za Varteksov stadion!



Aha. Blagodarim! Sjecam te se naravno, jbg nikad nisam usao u Bec, preko Madarske, to mi je novina... e onaj od iza se umetnuo u razgovor o Zagiju, dobrom stricu Martinu i istrazivacu nocnih mora...

Ajde glavno da nas ima. Glazba i strip dvije velike ljubavi!

Nego, da, uvijek idem kad dodem u Stadt halle na par kobasica na isto mjesto, pa sam Istrianu pokazao i te Becke znamenitosti... a pivica jedna, vuce drugu, pa tako... ajd niste puno cekali. Jbg. sorry!


Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 07/12/2022 : 13:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?



Pa bio sam u busu sigurno za Wienu. 😃
Ako mislis za bus Travel a go-a.. s Tomicom vodicem. Iz Zagreba. S onim prijateljem Labinjanom. Istrianom. Bili smo lijevo, da.
Jesi li se ti ono ukljucio u razgovor na trenutak u pricu o Zagoru i Hellingenu?


Znači ti si taj kojeg je cijeli bus čekao dok si bio na ljutim kobasicama i pivi!
Ne, ja sam sjedio ispred tebe, rekao sam ti da se za Beč ide kroz Mađarsku i za Varteksov stadion!



Aha. Blagodarim! Sjecam te se naravno, jbg nikad nisam usao u Bec, preko Madarske, to mi je novina... e onaj od iza se umetnuo u razgovor o Zagiju, dobrom stricu Martinu i istrazivacu nocnih mora...

Ajde glavno da nas ima. Glazba i strip dvije velike ljubavi!

Nego, da, uvijek idem kad dodem u Stadt halle na par kobasica na isto mjesto, pa sam Istrianu pokazao i te Becke znamenitosti... a pivica jedna, vuce drugu, pa tako... ajd niste puno cekali. Jbg. sorry!




Ma sve 5.
Čuo sam da nešto pričaš kolegi kako čitaš stripove i velim ja ženi ovaj iza je sigurno na forumu!
Da sam bar znao da znaš dobro mjesto za kobasice. Mi smo prije koncerta tražili i nismo našli ništa pametno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2022 : 19:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?



Pa bio sam u busu sigurno za Wienu. 😃
Ako mislis za bus Travel a go-a.. s Tomicom vodicem. Iz Zagreba. S onim prijateljem Labinjanom. Istrianom. Bili smo lijevo, da.
Jesi li se ti ono ukljucio u razgovor na trenutak u pricu o Zagoru i Hellingenu?


Znači ti si taj kojeg je cijeli bus čekao dok si bio na ljutim kobasicama i pivi!
Ne, ja sam sjedio ispred tebe, rekao sam ti da se za Beč ide kroz Mađarsku i za Varteksov stadion!



Aha. Blagodarim! Sjecam te se naravno, jbg nikad nisam usao u Bec, preko Madarske, to mi je novina... e onaj od iza se umetnuo u razgovor o Zagiju, dobrom stricu Martinu i istrazivacu nocnih mora...

Ajde glavno da nas ima. Glazba i strip dvije velike ljubavi!

Nego, da, uvijek idem kad dodem u Stadt halle na par kobasica na isto mjesto, pa sam Istrianu pokazao i te Becke znamenitosti... a pivica jedna, vuce drugu, pa tako... ajd niste puno cekali. Jbg. sorry!




Ma sve 5.
Čuo sam da nešto pričaš kolegi kako čitaš stripove i velim ja ženi ovaj iza je sigurno na forumu!
Da sam bar znao da znaš dobro mjesto za kobasice. Mi smo prije koncerta tražili i nismo našli ništa pametno.



Sljedeci put, nudim se bez obveze...
Ako idemo opet put gore, vodim te na kucicu s stvarno dobrim kobasama blizu parka kod dvorane...
Ne zajebavam. Samo daj pm.
Pa cemo i o stripovima i o rocku...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 08/12/2022 : 14:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Whetherpine

Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?



Pa bio sam u busu sigurno za Wienu. 😃
Ako mislis za bus Travel a go-a.. s Tomicom vodicem. Iz Zagreba. S onim prijateljem Labinjanom. Istrianom. Bili smo lijevo, da.
Jesi li se ti ono ukljucio u razgovor na trenutak u pricu o Zagoru i Hellingenu?


Znači ti si taj kojeg je cijeli bus čekao dok si bio na ljutim kobasicama i pivi!
Ne, ja sam sjedio ispred tebe, rekao sam ti da se za Beč ide kroz Mađarsku i za Varteksov stadion!



Aha. Blagodarim! Sjecam te se naravno, jbg nikad nisam usao u Bec, preko Madarske, to mi je novina... e onaj od iza se umetnuo u razgovor o Zagiju, dobrom stricu Martinu i istrazivacu nocnih mora...

Ajde glavno da nas ima. Glazba i strip dvije velike ljubavi!

Nego, da, uvijek idem kad dodem u Stadt halle na par kobasica na isto mjesto, pa sam Istrianu pokazao i te Becke znamenitosti... a pivica jedna, vuce drugu, pa tako... ajd niste puno cekali. Jbg. sorry!




Ma sve 5.
Čuo sam da nešto pričaš kolegi kako čitaš stripove i velim ja ženi ovaj iza je sigurno na forumu!
Da sam bar znao da znaš dobro mjesto za kobasice. Mi smo prije koncerta tražili i nismo našli ništa pametno.



Sljedeci put, nudim se bez obveze...
Ako idemo opet put gore, vodim te na kucicu s stvarno dobrim kobasama blizu parka kod dvorane...
Ne zajebavam. Samo daj pm.
Pa cemo i o stripovima i o rocku...


Ne idem tako često na koncerte kao ti, išao sam na Nightwish jer sam dugogodišnji fan, ali prihvaćam poziv ako nam se putevi opet preklope.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/12/2022 : 15:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Zamolba jedna, ako nije problem:
ajd nemojte citirati postove direktno iznad svoga (i to još po pola stranice..),
valjda je jasno kome odgovarate.
Otežavate praćenje foruma, pogotovo na mobitelima.
Hvala.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 08/12/2022 : 17:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Zamolba jedna, ako nije problem:
ajd nemojte citirati postove direktno iznad svoga (i to još po pola stranice..),
valjda je jasno kome odgovarate.
Otežavate praćenje foruma, pogotovo na mobitelima.
Hvala.




Dogovoreno

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/12/2022 : 08:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Gorgoroth ponovno na turneji
26. 2. 2023 - Zagreb / Boogaloo





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 12/12/2022 11:27:51
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/12/2022 : 08:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hm, zanimljivo.
Mogao bi čak i poviriti, mada sam mislio otići na Leprous u Ljubljanu 2 dana kasnije.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/12/2022 : 11:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Wbeterpine, deal!

Nego, sinoc zavrsim na Urbana i four, na Starom placu u sklopu adventskih dogadanja, a zakunio sam se da necu nikad vise, nakon pozerskog maltretiranja te loseg muziciranja ovog pjevaca i njegove pratnje...

Ali eto dogodilo se, pa sam bio na tom koncertu.

Muka ziva ljudi moji. Em ne zna pjevat, em iole dobre svoje pjesme razvlaci ko zvaku. Em se oni iza njega muce dok proizvode tonove. Em los zvuk. Em, se gubi zvuk i to doslovno svako malo...bas sam bio kod mix pulta, jer obicno tu hvatam poziciju da sve najbolje cujem, toliko panike i nesnalazenja nisam davno vidio kod nekog tehnicara, ako i ikad. Pa onda Urban bestima, pa bestima. Pa ne zna sto radi i da im se cijelu pjesmu nije culo nista... pa se preserava...

Jedan uzas od nastupa. Eto srecom mi nismo platili upad, ali jesmo male pive. 3 deca Grifa 40 kuna!!! Ako to nije pretjerivanje tad ne znam sto jest...

Jedan od najgorih nastupa koje sam vidio. Cak gori od onog izrazito loseg Sustipanskog, zadnjeg.

A kisa je lila i lila... Boze mili sto je publika sinoc istrpjela. Sreca sto imam onako dobru jaketu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/12/2022 : 11:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sinoc je bio Kries na starom placu.
Vrijeme i zvuk losi, ali svaki susret s Mojmirovom glazbom iznimni je dozivljaj. Svaki, bas svaki put.
Naravno, sve je to puno emotivnije kad slavis trece mjesto s Mundiala!
Bilo je dobro, lijepo i bas sam s gustom proslavija nas uspjeh.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/12/2022 : 14:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Somali Yacht Club
Močvara, Zagreb, 11.5.2023.

Ako niste nikad slušali, velika preporuka. Odličan ukrajinski post-metal bend.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 20/12/2022 14:40:17
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4869 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/12/2022 : 14:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Danas Dalmatino nastupa u Areni Zagreb.

Slušao sam nekidan na radiju kako se (s razlogom) hvale kako su prvo mislili valjda u Ciboni imati koncert, pa kad su vidjeli interes prebacili su u Dom sportova i na kraju u Arenu.

Na kraju su prodali 17 tisuća karata. Bez neke velike agresivne reklamne kampanje (ja do tog intervjua od nekidan nisam imao pojma za taj koncert).

Par više-nego-srednjovječnih i lagano pretilih tipova, što ukočeno stoje na mjestu i tamburaju, te sa afektiranim naglaskom nabrajaju stereotipne "dalmatinske riči" po principu predškolskih rima, su prodali 17 tisuća karata za svoj koncert. I još im nije trebala nikakva reklama za to.

Većina publike (sudeći i prema snimkama poput ove https://www.youtube.com/watch?v=lC15GdM8QJo) će biti mladost, studenti i sl. Nekad su studenti brijali na supkulturu i bunt, rugali se konfekciji i mainstreamu. Nečemu poput Dalmatina ne bi prismrdili već u startu zbog tako glupavo nemaštovitog imena. A danas im napune Arenu.

Ako to nije dokaz deevolucije, kataklizme kulture i propasti civilizacije, ne znam što je

Edited by - vukozec on 21/12/2022 14:04:50
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/12/2022 : 14:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni uopće nisu loši A inače organski zazirem od sličnih kvazi-dalmatinskih preseransa. Mada, ne znam bi li izdura cili koncert, al onako imaju mi 6-7 stvari koje su mi skroz dobre.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/12/2022 : 14:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zalosno. Vise uzivam u zvukovima misalice za beton.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/12/2022 : 14:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni je npr. više nevjerojatno koliko su popularni užasi poput Brkova ili Dubioze Kolektiv.
Mislim da su to jedni od najgorih bendova koji su ikad naglo postali veliki kod nas.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/12/2022 : 15:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...a ja u dubiozi neizmjerno uzivam.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4869 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/12/2022 : 18:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Dubioza korporativna komercijala, a Brkovi su pravi DIY punk.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/12/2022 : 18:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Dubioza korporativna komercijala, a Brkovi su pravi DIY punk.


Ma jedni i drugi su cepelini za dalmatino.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/12/2022 : 18:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne podnosim Dubiozu organski, ali ima 15ak godina sam ih gledao uživo u Makarskoj na jednom ljetnom koncertu, nastupali su sa Stillnessom... Tada su bili mali, nepoznati bend i imali su paralelno i ženski i muški vokal.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/12/2022 : 08:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da...
Stari plac, Let 3, sinoc.
Iako sam ih odgledao jedno, 31 put, bas mi je bilo drago!
Tako se to radi!
Mala lekcija rocka!
Cak i uz onaj los razglas. Rasturili.
I Zorane, pobogu, ne trebas nositi one pizdarije vise...draze bi mi te bilo vidjeti u rebatinkama i majcama kao sto su tu bili svi sinoc u bendu. Ono, normalni. Civili.
Bog te maza, kako Mrle svira bas. Strava.
A ona dvojica gitarista...pa mogli bi i u Judas Priest. Kakav twin guitar...wou, Strato lijevo, Gibsom desno, pa kakav zvuk, unatoc ocajnom razglasu...
Mala skola kako svirati rock, sinoc u Splitu.
A tek kako su suptilno naveli 'torcidu' da misli da vrijeda rijecke picke, pa to je nevjerovatno...
Svaka cast!
Bilo je izvanredno, iako ih gledam vec 30 godina...platio bi ovakav koncert s gustom svaki petak.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/12/2022 : 14:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mort sinoc u Kocki.

Pa prvo rijec, dvije o predgrupi. Nemam pojma kako se zovu, a i drago mi je sto ne znam. Totalni anonimusi, impotentnog glazbenog izricaja i stila. Ne znaju sto bi bili; Plavi Orkestar, Crvena Jabuka, Neno Belan, Daleka Obala ili mozda pak Vatra... Od svega toga sto bi oni htjeli biti, jesu jedno veliko nezanimljivo nista. Smjesa koja je ostala da uskvasa odvec predugo pa se i ispuhala. Bez soli i zacina.

Mort kao Mort, standardno jaki. Mladci su prosli dug put od simpaticnog alternativnog nezgrapnog zvuka do ozbiljno upucanog benda u kojem bzbnjar rastura. Ali bas rastura. Cekica, ne svira. Ima covjek poseban stil, ali jednom sam mu vec davno sad, nakon koncerta i par pivi rekao da je na tragu Borisa Leinera i sta ce, covik me zagrlija...
Inace dugovali su mi dobar nastup jer su ljetos u Kastelima bili mortus pijani i nadrkani pa nisu mogli nista artikulirano odsvirati. Imali su jbg. i nesrecu da je prije njih svirala sjajna grupa iz Istre, Screaming Wheels, pa se dogodilo ono kad predgrupa doslovno pojede 'headlinera'.
Dobro, dug su sinoc vratili konkretnom jakom, pace mocnom svirkom. Kocka ko kocka, ubija zvukom i koliko mi je samo dobrih koncerata tamo upropastila tipa Let 3, Elektricni Orgazam, Pro Pain ili recimo The Babies koje sam samo jednom nazalost u zivotu vidio i to bas u ovom ne bas sjajnom prostoru.
Cim su pjesme energicnije i brze zvuk postane kaotican i nerazumljiv, niposto na nacin kako ga je nekad zamislio Steve Albini, kao 'zid buke'. Ovo nije zid buke u kocke, vec barijera zvuka. Ali to je tako i tom prostoru nema spasa unatoc donaciji Nizozemske i novog razglasa.
Uglavnom fer je to rock koncert i Mort ne bi trebao imati problem, sto ja imam problem da sam vecer prije naletio na sjajno raspolozene i raskalasene Let 3, na jednom od njihovih najuzbudljivijih koncerata uopce do sad.
Uglavnom dobro je to, a moji osobni favoriti kao sto su dramaticna Mali Isus Place i pjesma ceste, koja se vidi vraga, zove; Na Cesti su uspjesno izvedene. Kao i mnoge druge u ostalom.

Zali Boze samo zdravlja, jer mi se cinulo da je svaki posjetitelj ispusuo par kutija cigareta, ukljucujuci i bend, a to je u onom prostoru kao da si u plinskoj komori.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/12/2022 : 14:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ah, Mort... Zaboravih ih nadodati u onaj popis iritantnih popularnih bendova od prije par postova. U istoj su mi kategoriji ko i Brkovi i Dubioza. Bili su prije cca tjedan dana u Podgori i nisam htio otići. Gledao sam ih valjda 5 puta do sada i svaki put su mi bili bezveze.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/12/2022 : 08:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa sta si isa gledat nesto sta ti je bezveze 5 puta?!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/12/2022 : 11:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A znaš kako to ide kad si u maloj sredini... Nekad takvo nešto bude jedini događaj u par miseci pa se skupi ljudi i onda ti bude glupo ne otić. Ide cila ekipa pa bude zabavno, al bend bude skroz nebitan. Ili pak zna se raditi o nekakvom festivalčiću di svira 5-6 bendova, a ovi budu u sredini pa ih ne možeš izbjeći.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000