forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7898 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/12/2022 : 17:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
za grupu dalmatino do prije nekoliko dana nisam nikad čuo
zbog ove mini rasprave sam ih malo istražio, a bolje da nisam
pa ovo je neki frankenštajn sastavljen od thompsona, graše, crkvenih bendova i grčko-rimskih zahvata stavrosa, zečića, miše i ostalih kičera
čak koketiraju i s gibonijevim stilom
nekako mi je lakše prihvatiti da narodnjačke zvijezde pune arenu - jer te ljude mogu zamisliti, vidim ih oko sebe
ali tko su ovi koji napune arenu na dalmatino, cetinskog, badrićku...to će mi ostati misterija

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7846 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/12/2022 : 18:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Tocno tako. Puno vise cijenim iskrenu cajku za ciljanu publiku, nego ovo fino upakirano govno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/12/2022 : 18:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Života vam, vi još uvik tupite o Dalmatinu
A niko da napiše da God Is An Astronaut nastupaju u Zagrebu 23.9.2023. u Močvari, nakon (ja mislim) dvaput odgođenog koncerta zbog pandemije.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7846 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/12/2022 : 19:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
God is... što? God is dead!

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Chui
Average Member



950 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 29/12/2022 : 11:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
26.1. koncertna promocija albuma Zagreb Berlin u Petom kupeu u Zagrebu https://www.entrio.hr/event/chui-promocija-albuma-zagreb-berlin-12858
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4887 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 29/12/2022 : 12:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

26.1. koncertna promocija albuma Zagreb Berlin u Petom kupeu u Zagrebu https://www.entrio.hr/event/chui-promocija-albuma-zagreb-berlin-12858



Vidimo se vjerojatno :)
Go to Top of Page

Chui
Average Member



950 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 30/12/2022 : 00:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Chui

26.1. koncertna promocija albuma Zagreb Berlin u Petom kupeu u Zagrebu https://www.entrio.hr/event/chui-promocija-albuma-zagreb-berlin-12858



Vidimo se vjerojatno :)


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/01/2023 : 09:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote

Roisin Murphy, Sibenik, pred katedralom Sv. Jakova

Trebao je to biti kraj prilicno plodne i produktivne koncertne 2022 godine, nakon dvogodisnje pandemijske suse, te lijep nacin za uplovljavanje u novo koncertno ljeto, no na kraju ipak potpuni glazbeni fijasko!

Gdje poceti...

Mozda prvo od cinjenice da Trg Republike ne moze primiti onoliku svjetinu koja se posto poto zeljela natisnuti pred pozornicu, te je u nekim trenutcima bilo panicno i kaoticno, na rubu incidenta, ono , uci u novu godinu sa par saka u glavu... bar 6-7 tisuca ljudi jedni na drugima dobro zagrijani maliganima, bez prostora za manevriranje, koji zrak udisu i izdisu dodavajuci ga jedni drugima. Iglu da si bacio, ne bi na pod uspjela pasti od silne rulje. Sad, da li je taj silni narod ljubitelj Roisin i Moloca, ili je tu slucajno zaglavio u ispracaju stare godine, ne znam, ali situacija je bila sve osim sigurnosti. Ono, bas daj mi zraka...

Pocelo je u 23 sata sa onom Idom Prester i njezinim preserans bendom, kako li se samo ono zove, nipelkuracpipelnesto...

Ne upamti vece dosade. Ali zena se nije dala. 'Upirala' je sve do ponoc i dvadeset isporucivsi jednu od najdosadnijih svirki u mom zivotu. Ne da mi se niti trositi rijeci, koliko je to los koncert bio.

A nisam nazalost niti slutio sto me ceka...

Oko ponoc ipo, eto 'zvijezde' veceri. Ali bez benda. Na matricu. Pobogu koliko li joj je Sibenik platio??? Nizali su se 'hitovi' koji su svi nalikovali jedan na drugi. Kao jedna velika dosadna sapunjara... losa glazbena trakavica. Ha, nisam cak ni siguran je li pjevala uzivo ili je bio playback...

Uglavnom, po prvi put u mojoj dugoj povijesti pracenja koncerata odlucili smo sporazumno, supruga, prijatelji i moja malenkost da napustimo dogadaj. Jednostavno smo posli 'ca' sa tog loseg dira i uzasno loseg nastupa. Katastrofalni ulazak u novu koncertnu sezonu. Mislim da li da uopce upisem ovo u svoju 'kajdanku' gdje zapisujem sve nastupe...

Nije pomogao ni vrhunski korculanski Posip, kojeg sam ohladenog imao u ruksaku. Jednostavno smo otisli, okrenuvsi leda ovom losem nastupu, i vratili se svinjskom pecenju, prsutu, kulenu i lecevackom siru u sigurnost apartmana, i provjerenom dobrom starom pustanju glazbe na JBL bluetothu...

I da, nevjerovatno ali ona dosadna Ida bila je bolja od one katastrofalne Roisin. Makar su 'svirali'. Ono, rukama, instrumentima...

Nema veze, doci ce i Svibanj, pa krecemo punim gasom sa Mission, Exploited, Springstinom, Judasom, Watersom, Panterom i tako dalje i tako blize.

Idemo sad na pivicu, vrijeme u Sibeniku je izvanredno, Split je blizu i za obid smo na pasticadu u stare majke bas kad treba...

Ovo ce ionako vrijeme izljeciti.




Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/01/2023 : 10:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Auf jebote, koji kurac ...
Ne mogu virovat. To je onako baš sramotno, preko svake mjere.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4887 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/01/2023 : 11:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl


Mozda prvo od cinjenice da Trg Republike ne moze primiti onoliku svjetinu koja se posto poto zeljela natisnuti pred pozornicu, te je u nekim trenutcima bilo panicno i kaoticno, na rubu incidenta, ono , uci u novu godinu sa par saka u glavu... bar 6-7 tisuca ljudi jedni na drugima dobro zagrijani maliganima, bez prostora za manevriranje, koji zrak udisu i izdisu dodavajuci ga jedni drugima. Iglu da si bacio, ne bi na pod uspjela pasti od silne rulje. Sad, da li je taj silni narod ljubitelj Roisin i Moloca, ili je tu slucajno zaglavio u ispracaju stare godine, ne znam, ali situacija je bila sve osim sigurnosti. Ono, bas daj mi zraka...




Uf, dobro da nisam išao (a spominjala se ta ideja). Svh ti razvikanih masovnih raznoraznih dočeka treba se kloniti ko vrag tamjana.

Roisin je inače na prošlom Inmusicu imala uvjerljivo najbolji nastup uz Nicka Cavea. Naravno, sa bendom, ne u ovoj budžet varijanti.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/01/2023 : 15:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Samo da čekiran sa zakašnjenjen da je Dalmatino bend koji stiže direktno iz devetog kruga pakla.
Meketavi vokal, nekakav ljigavi miks popa i dalmatinskog melosa, i standardni "kamen, maslina, i drača" tekstovi.
Puna Arena je samo razlog više da želin da mi dica idu vani.
Apsolutni horor.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/01/2023 : 19:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne da mi se otvarati topic za svaku državu posebno, pa nemojte zamjeriti

Saxon + Rage
18.3. - Linz, Austria

Ozbiljno razmišljam da odem na ovo ako je ikako moguće. Subota je pa nije neizvedivo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/01/2023 : 06:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jesi bija kad na Saxon?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/01/2023 : 07:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nisam.
Mada baš gledam, vjerojatno su mi i ovo puste želje... Em je predaleko za odraditi u dva dana, em skupo, em nemam s kim ići.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/01/2023 : 10:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Najveca moguca preporuka za Biffa uzivo i drustvo...
Je da su meni drazi i bolji Judas, Accept i sta ja znan, Motorhead sto sam ih odgleda uzivo, ali rijetko sto je tako posteno i mocno uzivo ka Saxon!
Gleda sam ih 4 puta i svaki put je bilo bolje od onog prije. Ne zovu ih zanista mighty Saxon. Ali kazem ti, taj posteni pristup svirci uzivo i odnos prema publici je to sto ih cini posebnima. Nastupi su im 6 plus, na skali od 1 do 5.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/01/2023 : 16:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne sumnjam ja u Biffa i Saxon, već u svoj takujin i slobodno vrijeme

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/01/2023 : 09:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Laibach
14.4.2023. - Tvornica Kulture, Zagreb

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6979 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/01/2023 : 19:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zurito - dvoje mladih Španjolaca na akustičnim gitarama. Danas su iznenadili svih koji su se zatekli u centru Rijeke iza podne skoro dva sata dugom svirkom, i to kakvom. Sigurno će isplivati nekakve snimke pa bacite oko. Nevjerojatna pozitivna energija. Naravno, odmah sam kupio CD i simpatičan je, ali uživo je ipak skroz druga priča.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/01/2023 : 10:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sigur Ros
24. i 25.7., tvrđava Sv. Mihovil, Šibenik

EDIT:
Nabijem ih na k s cijenom karte od 63€.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 16/01/2023 10:27:55
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6979 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/01/2023 : 18:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Norah Jones
15.7.2023.
Ljetna pozornica, Opatija

Karte u prodaji od 19.1. na eventimu, cijena nepoznata.

Jedva čekam.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/01/2023 : 21:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kad se svi 'itaju' unaprid i daleko, evo ja cu 'zerice' blize...

The Mission Zagreb 09. svibnja!

Imam kartu vec tri godine, za koncert koji je triput odgadan. Ako je Boga, valjda cu sad vidit, (i cut, naravno), orididi postavu, cili tuto kompleto Sisters of Mercy prvu postavu bez Andrewa Eldritcha, naravno...

Bonus mi je takoder i The Exploited, dan posli takoder u Zagrebu, koje takoder nikad nisam pohodio od svih njihovih ukazanja u Hrvatskoj.

Nadam se i radujem da ce to biti izvanredno spajanje.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7846 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/01/2023 : 22:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Norah Jones
15.7.2023.
Ljetna pozornica, Opatija

Karte u prodaji od 19.1. na eventimu, cijena nepoznata.

Jedva čekam.



Bio sam na njenom koncertu u areni u Puli prije 15-ak godina, umra sam od dosade. Norah mi je super za doma upalit i slušat u miru, uživo možda u zadimljenom poluosvijetljenom kafiću sa maximalno 10-ak gostiju... inače, ne hvala, nikad više.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6979 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/01/2023 : 06:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ovo sa zadimljenim kafićem zvuči idealno. Ipak, nadam se da ću i ovako uživati. Bio sam na Diani Krall prije nekoliko godina i bilo mi je super, a kontam da bi ovo moglo biti slično.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4887 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 17/01/2023 : 12:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Bio na Diani u Ciboni kad je to već bilo, i da, zadmiljeni kafić bi bio idealan, ali opet, meni je zadimljeni kafić idealna opcija za bilo koji koncert :)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/01/2023 : 12:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Steve Vai
13.4. - Tvornica, Zagreb

Čak i ako niste ljubitelji isključivo instrumentalne rock glazbe, Vaijevi koncerti su vrhunska zabava.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 18/01/2023 12:35:25
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000