forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10106 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/01/2023 : 10:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Tribalo mi je par dana da se smirin nakon otkazivanja Rozge, neznan kako da dici i ženi kažen da je i Boban otkazan.
https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/opet-losa-vijest-za-splicane-nakon-rozge-nista-i-od-ljubavi-otkazan-koncert-bobana-rajovica-15296558?fbclid=IwAR3xLq93F_Q0hJbZk_tQmU0JSZ0efymjoYrZ1yC28FxEiqvy-yoQauV8gdc


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/01/2023 : 12:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja ni ne znam tko je doticni Boban, za Rozgu sam cuo (vise zbog komentara ili jer je pomenuta u jednoj pjesmi :D) ali isto kao neke druge kojim ne znam navesti ni jednu jedinu pjesmu. Bas sam jadan... :(***



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/01/2023 : 15:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Six Pack
17.2. - Split (još ne piše di, al vjerojatno Kocka)

Bokte, teški srednja škola flashback Mislim da će pola Makarske rivijere otići na ovo. Nisam se 100 godina razbacao na neki punk koncert.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2023 : 09:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Florence + the Machine
18.6. - Arena, Pula

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/01/2023 : 22:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Flogging Molly
9.6. - Tvornica, Zagreb

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 25/01/2023 : 18:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/01/2023 : 14:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
25. Sijecanj 2023. Zagreb Močvara
House Plant (Portugal)
Haiku Garden (Slovenija)

Prvo sto sam zapazio jest da je na ulaznici kao i na sluzbenoj stranici kluba Mocvare stajao pocetak u 20:00. No koncert je startao u 21:30, sto je krajnje neobicno za Zagreb. Da je Split razumio bi jer kod nas pise pocetak u 21:00 a starta pocesto u ponoc. Od svih ovih stotina koncerata odgledanih/odslusanih u metropoli ovo je prvo dozivljeno kasnjenje. No druzenje s kraft Grifom je ublazilo nervozu iscekivanja.

Dakle Portugalci iz Lisabona startali su u 21 i 30. Vidio sam prije nastupa, pjevaca kako pise na sanku po papiru, osnovne hrvatske rijeci kojim ce se obracati publici, kao: bog, hvala i slicno. Svidio mi se taj pristup jer znaci da cijeni publiku i ne odraduje samo gazu. I tako su i poceli entuzijasticno, poletno unatoc gustom dimu u totalno zamracenoj prostoriji koji nije dozvoljavao da vidis dalje od 4 metra. Cinilo mi se da smo iza Trabanta kojem ne radi rasplinjac pa baca guste sive dimove iz auspuha. I sam pjevac je kazao da se upale malo svijetla jer mu se cini da svira samo za jednog covjeka koji je bio bas ispred pozornice i da samo njega vidi. Nas ostalih 50-ak se rasirilo pozadi skroz u 'mrcini'. Pretpostavljam da ni drugi nisu puno znali o bendu kao ni ja, iako sam ih malo procheckirao po netu. Momci se loze na british rock-pop i zaista dobro sprehaju engleski. I pjevaju tim posebnim stilom i izricajem Oasisa. Na tragu su recimo; Strokesa, Yeah Yeah Yeaha, Pulpa... a guzice bi dali da su Stone Roses ili ne daj Boze, Smithsi...
45 minita nastupa nije bilo lose. Zvuk je mogao biti i 'par zubi' jaci, ali ok. Pristojno. Obrigado momci, ali trebate jos vjezbati, svirati i pojesti par kazana pure. Sve je to vec videno, poslusano...

Slovenci iz Ljubljane izlaze u 22 i 30, i odmah se cuje ogromna razlika u zvuku. Puniji, mocniji, napumpaniji zvuk sa puno basa siri se sablasno praznom Mocvarom. Sad nas je unutra 60, (brojao sam), i vidi se da je bend 'koncertno upucan', te da nisu suplje price kako imaju odlican novi album, najbolji trenutno u regionu, kako se to danas kaze i sto sam citao po glazbenim portalima. Sviraju nekakvu eksperimentalno psihodelicnu glazbu koja je na trenutke nabrijana sve do stonera, a na trenutke melankolicna s primjesama elektronike. Sat vremena i petnaestak minuta nije niposto izgubljeno vrijeme i zapamtit cu ih za jos koji put u zivo. Dobri, bas dobri, iako je na kraju bilo previse samplova i taman kad sam rekao supruzi da se to sve mora prezentirati na zivom bubnju covjek pocne posteno lupati svoj instrument. Na trenutke raspamecena kakofonija zvukova nije se gubila vec je bila fino razaznatljiva usima. Grande finale s dvije zavrsne pjesme je i najbolji dio koncerta, jer su po sredini svirke postajali pomalo predvidljivi sto je slabilo koncertnu koncetraciju.
Inace jos nikad nisam bio zimi u prehladnoj sablasno praznoj Mocvari, ali i to je rock iskustvo. Uvijek sam bio ljeti kad je covjek na covjeku, kad se svi znoje i kad zrak koji udises od covjeka do sebe lijevo, izdises onome do sebe desno.
Uglavnom dobar koncert i jeftin, to treba naglasiti, 6 Eura dva benda koja k tome uopce nisu ni bila losa.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 27/01/2023 13:43:58
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/01/2023 : 14:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂



Daj mi pls. reci kad tocno startate veceras? Znas li tocno vrijeme? (Ako si na forumu trenutno...)
Zvao sam klub, broj sa stranice se ne koristi???

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/01/2023 : 15:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Steve Vai
13.4. - Tvornica, Zagreb

Čak i ako niste ljubitelji isključivo instrumentalne rock glazbe, Vaijevi koncerti su vrhunska zabava.



A dan posli Laibach na istom mistu! I to samo Zg koncert u regiji. Ovo novo sta san im upratija, sta rade jako je kvalitetno. Uostalom ka i uvik. To je prilika za 'spajanje'.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/01/2023 : 15:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
I još dan iza toga Loudness u Ljubljani čisti heavy metal iz Japana, djeluju još od ranih 80ih, meni su onako skroz zabavni.
Vaija ću priskočit, ne stignem toliko dugo biti u Zagrebu (a i već sam ga gledao prije), ali Laibach/Loudness mi je u planu za sada.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 26/01/2023 : 15:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Chui

Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂



Daj mi pls. reci kad tocno startate veceras? Znas li tocno vrijeme? (Ako si na forumu trenutno...)
Zvao sam klub, broj sa stranice se ne koristi???

evo javljam se s tonske probr, svirka počinje u 21:15, najkasnije 21:30 kažu iz ureda kluba
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/01/2023 : 15:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Chui

Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂



Daj mi pls. reci kad tocno startate veceras? Znas li tocno vrijeme? (Ako si na forumu trenutno...)
Zvao sam klub, broj sa stranice se ne koristi???

evo javljam se s tonske probr, svirka počinje u 21:15, najkasnije 21:30 kažu iz ureda kluba



Zahvaljujem!
Bilo mi je potrebno tocno vrijeme, obaveze su sve do 20:00. Ako svirate u 21:15, sto je odlicno, eto me u 'kupeu'! To je taman da stignemo na miru.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 26/01/2023 : 18:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Chui

Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂



Daj mi pls. reci kad tocno startate veceras? Znas li tocno vrijeme? (Ako si na forumu trenutno...)
Zvao sam klub, broj sa stranice se ne koristi???

evo javljam se s tonske probr, svirka počinje u 21:15, najkasnije 21:30 kažu iz ureda kluba



Zahvaljujem!
Bilo mi je potrebno tocno vrijeme, obaveze su sve do 20:00. Ako svirate u 21:15, sto je odlicno, eto me u 'kupeu'! To je taman da stignemo na miru.


Odlično
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4845 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/01/2023 : 19:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Chui

Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂



Daj mi pls. reci kad tocno startate veceras? Znas li tocno vrijeme? (Ako si na forumu trenutno...)
Zvao sam klub, broj sa stranice se ne koristi???

evo javljam se s tonske probr, svirka počinje u 21:15, najkasnije 21:30 kažu iz ureda kluba



Hehe, i na tonskoj se čekira forum.

Vidimo se

(pokušat ću pripoznat koji je ivanl, ako ne bude nijedan u majici Judas Priesta ili barem kockastom dresu, znat ću da je muljao da dolazi :))
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/01/2023 : 19:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
A jel ima planova za svirke negdje gdje nije Zagreb?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/01/2023 : 22:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
To i mene zanima.

Očekujem odgovor nekad iza 1, nakon koncerta.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 27/01/2023 : 09:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
4.3.Šibenik 23.4. Rijeka
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/01/2023 : 09:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

4.3.Šibenik 23.4. Rijeka


To te ja pitam!

Gdje?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/01/2023 : 13:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Chui, Peti kupe, Zagreb 26/01/2023.

Ja se s ovim bendom nisam do sada nikada susreo u zivo, a moram priznati i to da ih tek odnedavno istrazujem, i to nakon sto sam vidio ovaj novi im omot albuma koji je upravo izvanredan i kojeg je uradio genijalni Igor Kordej. No citao sam i to stalno, kako su miljenici kritike i kako im albumi redovno postaju top 3 u Hrvatskoj. To se i pokazalo/dokazalo jer je prostor Petog kupea, te nove zagrebacke koncertne hale bio dupkom pun. A htio sam to i osobno provjeriti. Zapazio sam vec i to da je jedan njihov clan, i clan ovog naseg cijenjenog foruma, te da ga zanimaju Fibrini Batmani. (Chui koji si ti u bendu? Mislim da si klavijaturist! 😉)
Dakle, svirka je pocela kad je covjek i napisao u 21 i 30 i odmah na pocetku supruga mi je 'ubrala' jednu zanimljivost; pa ritam sekcija Chuia je zapravo ritam sekcija Kriesa! To zaista nisam znao, ali dalo je nagovjestiti da ce bas zbog toga glazba biti dobro prezentirana. (Dupla gaza, ha? 😉)
Uglavnom nisam upoznat s kompletnim opusom njihove glazbe i ovaj uvod je bio set starijih pjesama koliko sam shvatio. Publika je zaista dobro odmah sve prihvatila, i bome je tako bilo tijekom cijelog postenog dvosatnog koncerta. Ja nemam pravo ovdje vrsiti analizu njihove glazbe jer je nisam cijelu ni poslusao ali ovaj zadnji album Zagreb-Berlin jesam i to par puta i jako mi se svidio. Ima tu svega, jazza, trenca, hausa, eksperimentiranja od Milesa Davisa do Floyda. To su i pokazali uzivo. Zanimljivo, dobro, 'upucano'/ uvjezbano... kazali su mi da ova nova dvorana ima dobru akustiku, ali ja bi osobno volio i da je bio malo jaci zvuk opcenito, a bubnja posebice. Koncert je imao i malo tehna/rave party dijelova kojih ja nisam inace ljubitelj i pobornik, ali sinoc je to dobro izrezirano i uklopljeno u koncert. Jos od Ramba Amadeusa koji je od svoje Fap masine napravio rave party nisam cuo, da je nekome to uspjelo napraviti na tako zanimljiv nacin. I prihvatljiv. Taman na mjeru. Sto reci, bubnjara i basistu sam vec dosta puta gledao ali sinoc su mi dokazali i klasu vise. Ovo je ipak bila puno zahtjevnija glazba nego li kod Kriesa. Saksofonist odlican! I ja osobno jako volim zvuk tog instrumenta, koji daje nevjerovatnu atmosferu kad se pravilno koristi, a sinoc tom zvuku nisam moga naci mane. Usudio bi se reci da bolji zvuk nisam odavno cuo, jos od onog saksofoniste Leonarda Cohena i nase pokojne legende Miroslava Sedaka Benčića...a ja veceg komplimenta ne umijem kazati.
Izvanredan koncert koji je i meni i supruzi jos i sad u glavi i obratit cemo posebnu paznju na dalje nastupe ovog benda! Tijekom cijele svirke intezitet interesiranja mi nije padao i izazvao mi je i potrebu aplaudiranja, a to ne radim bas na svim koncertima vec odavno. Moj osobni izraziti favorit je numera; Simfonija iz metropole broj 1. Vanserijski instrumental, uz bok Theme gor Great Cities Simple Mindsa. Bas mi idu bok uz bok, i pustat cu ih u buducnosti zajedno.
Dakle da zakljucim, odlican koncert benda na kojeg obavezno idem opet i jos, a slijedi i istrazivanje ostalog materijala.

Jedna jedina zamjerka klubu i prostoru jer je pozornica prokleto niska. Pod hitno dignuti stage bar pola metra. Bend se slabo vidi i nikako a bubnjar i bubanj uopce ne. No to nema nikakve veze s bendom.

I ostao sam iznenaden koliko se nikotina ispusilo sinoc. Vise od pola dvorane 'sasilo' je bar kutiju cigareta svaki. Mislio sam da je pusenje zabranjeno u javnim prostorima.

Moja ocjena iako jos nisam sve proucio, a hocu, 5/5! Sjajni! Pogotovo za Hrvatsku i nase glazbene prilike i neprilike.

Odlicna koncertna vecer.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 27/01/2023 13:33:24
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/01/2023 : 13:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Gledam sad na google maps ovaj Peti Kupe, pa bokte jel to bivši klub Željezničar?!
Po lokaciji mi djeluje da je... Puno sam tamo dobrih metal svirki pogledao dok sam studirao u Zagrebu.

EDIT:
Izgleda da sam ipak pogriješio... Ovo je malo niže niz ulicu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 27/01/2023 13:19:25
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 27/01/2023 : 13:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

4.3.Šibenik 23.4. Rijeka



Pa nije loše,
ali nadao sam se Slavoniji

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 27/01/2023 : 16:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Chui, Peti kupe, Zagreb 26/01/2023.

Ja se s ovim bendom nisam do sada nikada susreo u zivo, a moram priznati i to da ih tek odnedavno istrazujem, i to nakon sto sam vidio ovaj novi im omot albuma koji je upravo izvanredan i kojeg je uradio genijalni Igor Kordej. No citao sam i to stalno, kako su miljenici kritike i kako im albumi redovno postaju top 3 u Hrvatskoj. To se i pokazalo/dokazalo jer je prostor Petog kupea, te nove zagrebacke koncertne hale bio dupkom pun. A htio sam to i osobno provjeriti. Zapazio sam vec i to da je jedan njihov clan, i clan ovog naseg cijenjenog foruma, te da ga zanimaju Fibrini Batmani. (Chui koji si ti u bendu? Mislim da si klavijaturist! 😉)
Dakle, svirka je pocela kad je covjek i napisao u 21 i 30 i odmah na pocetku supruga mi je 'ubrala' jednu zanimljivost; pa ritam sekcija Chuia je zapravo ritam sekcija Kriesa! To zaista nisam znao, ali dalo je nagovjestiti da ce bas zbog toga glazba biti dobro prezentirana. (Dupla gaza, ha? 😉)
Uglavnom nisam upoznat s kompletnim opusom njihove glazbe i ovaj uvod je bio set starijih pjesama koliko sam shvatio. Publika je zaista dobro odmah sve prihvatila, i bome je tako bilo tijekom cijelog postenog dvosatnog koncerta. Ja nemam pravo ovdje vrsiti analizu njihove glazbe jer je nisam cijelu ni poslusao ali ovaj zadnji album Zagreb-Berlin jesam i to par puta i jako mi se svidio. Ima tu svega, jazza, trenca, hausa, eksperimentiranja od Milesa Davisa do Floyda. To su i pokazali uzivo. Zanimljivo, dobro, 'upucano'/ uvjezbano... kazali su mi da ova nova dvorana ima dobru akustiku, ali ja bi osobno volio i da je bio malo jaci zvuk opcenito, a bubnja posebice. Koncert je imao i malo tehna/rave party dijelova kojih ja nisam inace ljubitelj i pobornik, ali sinoc je to dobro izrezirano i uklopljeno u koncert. Jos od Ramba Amadeusa koji je od svoje Fap masine napravio rave party nisam cuo, da je nekome to uspjelo napraviti na tako zanimljiv nacin. I prihvatljiv. Taman na mjeru. Sto reci, bubnjara i basistu sam vec dosta puta gledao ali sinoc su mi dokazali i klasu vise. Ovo je ipak bila puno zahtjevnija glazba nego li kod Kriesa. Saksofonist odlican! I ja osobno jako volim zvuk tog instrumenta, koji daje nevjerovatnu atmosferu kad se pravilno koristi, a sinoc tom zvuku nisam moga naci mane. Usudio bi se reci da bolji zvuk nisam odavno cuo, jos od onog saksofoniste Leonarda Cohena i nase pokojne legende Miroslava Sedaka Benčića...a ja veceg komplimenta ne umijem kazati.
Izvanredan koncert koji je i meni i supruzi jos i sad u glavi i obratit cemo posebnu paznju na dalje nastupe ovog benda! Tijekom cijele svirke intezitet interesiranja mi nije padao i izazvao mi je i potrebu aplaudiranja, a to ne radim bas na svim koncertima vec odavno. Moj osobni izraziti favorit je numera; Simfonija iz metropole broj 1. Vanserijski instrumental, uz bok Theme gor Great Cities Simple Mindsa. Bas mi idu bok uz bok, i pustat cu ih u buducnosti zajedno.
Dakle da zakljucim, odlican koncert benda na kojeg obavezno idem opet i jos, a slijedi i istrazivanje ostalog materijala.

Jedna jedina zamjerka klubu i prostoru jer je pozornica prokleto niska. Pod hitno dignuti stage bar pola metra. Bend se slabo vidi i nikako a bubnjar i bubanj uopce ne. No to nema nikakve veze s bendom.

I ostao sam iznenaden koliko se nikotina ispusilo sinoc. Vise od pola dvorane 'sasilo' je bar kutiju cigareta svaki. Mislio sam da je pusenje zabranjeno u javnim prostorima.

Moja ocjena iako jos nisam sve proucio, a hocu, 5/5! Sjajni! Pogotovo za Hrvatsku i nase glazbene prilike i neprilike.

Odlicna koncertna vecer.

hvala ti na odličnom izvještaju 😊 i drago mi je da ste guštali 🙂 istina trebaju još podignuti stage, a zvučnike planiraju dignuti i zrak da budu viseći pa će moći biti sve još glasnije.
Kljaver i šef bande 😉

Edited by - Chui on 27/01/2023 16:11:36
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 27/01/2023 : 16:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Chui

4.3.Šibenik 23.4. Rijeka


To te ja pitam!

Gdje?




Art kino Croatia sviramo uz filmsku projekciji Berlin simfonija velegrada
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 27/01/2023 : 16:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by Chui

4.3.Šibenik 23.4. Rijeka



Pa nije loše,
ali nadao sam se Slavoniji


Bilo smo ovo ljeto u Osijeku u sklopu OLJK svirali Berlin simfoniju velegrada u filmsku projekciju, tađo da neznam kad ćemo sljedeći put do Osijeka, al najbliže istoku smo ovo nadolazeće ljeto na Feragosto Jam festivalu.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 27/01/2023 : 19:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Prokletstvo, promašio

Al dobro, bit će (valjda) još prilike.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000