forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 31

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/01/2023 : 21:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Chui

4.3.Šibenik 23.4. Rijeka


To te ja pitam!

Gdje?




Art kino Croatia sviramo uz filmsku projekciji Berlin simfonija velegrada


Hvala na info! Sad moram pratiti da ugrabim karte na vrijeme.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Chui
Average Member



922 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 28/01/2023 : 16:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Chui

Evo sutra i taj četvrtak stiže,Chui u Petom kupeu promocija albuma Zagreb Berlin 🙂



Daj mi pls. reci kad tocno startate veceras? Znas li tocno vrijeme? (Ako si na forumu trenutno...)
Zvao sam klub, broj sa stranice se ne koristi???

evo javljam se s tonske probr, svirka počinje u 21:15, najkasnije 21:30 kažu iz ureda kluba



Hehe, i na tonskoj se čekira forum.

Vidimo se

(pokušat ću pripoznat koji je ivanl, ako ne bude nijedan u majici Judas Priesta ili barem kockastom dresu, znat ću da je muljao da dolazi :))


jesi bio?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/01/2023 : 11:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Corpse Grinder, Bednja, Zlobnik
jučer - Kocka, Split

Iznenađujuće dobra i zabavna večer u Kocki sinoć! Skupila se stvarno pristojna brojka ljudi, bilo je baš onako old school druženje prije koncerta. Nas je iz ekipe bilo 6-7, napokon da se zalomilo da nas veći broj ode na svirku. Prvi bend Zlobnik, neka black/death shema, jako sam zadovoljan s ovim šta sam čuo. Studijski mi nisu bili baš nešto, al uživo rasturaju. Bednja su mi nažalost bili skroz bezveze, zid buke bez ikakvog smisla, nepotrebno kaotično i nezanimljivo. Za kraj varaždinski Corpse Grinder koje sam zadnji put gledao na istom mistu prije dobrih 15ak godina... Odlični, bez greške. Vrhunska kombinacija old school floridskog deatha s tu i tamo ubačenim elementima kasnije faze Deatha (Human / Individua Thought Patterns shema). Tehnički uigrani, interesantni za slušanje, ma sve.

Čak je i zvuk bio iznenađujuće dobar za Kocku, manje više se sve čulo skroz jasno i nije odzvanjalo. Jako dobro sve u svemu moram priznati..

Sljedeći vikend Deafness By Noise na istom mjestu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 31/01/2023 : 08:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Arch Enemy
21.6.2023. - Tvornica, Zagreb

Jest da je bend sranje, al možda nekoga ipak zanima

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 31/01/2023 : 13:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui


jesi bio?



U prvom redu ;)
(u ćošku)

Evo i mojoj raport nakon par dana. Bio sam na nekoliko koncerata Chuija i mislim da nikad bolje niste funkcionirali kao live bend. Novi album je najdinamičniji, najšarolikiji dosad i dojam mi je da je materijal sa njega digao vašu live prezentaciju na novi nivo. Publika koja dolazi na koncerte Chuija je uglavnom publika koja naginje ka alt/rock/indie/urban preferencijama, nije to publika kojoj je do sjedenja na instrumentalnom jazz koncertu i zato je dobro da se u eklektičnom fusionu Chuija može naći za svakog ponešto. Meni kao die hard rokeru je draža zagrebačka polovica novog albuma (koja naginje na prog-rock i soundtracke 70ih), dok je sa druge strane frend koji je bio sa mnom stari partijaner i on je odlijepio na berlinski dio (naročito na stvar u kojoj je Levačić spustio palice i uhvatio se miksete - općenito je to bio jedan od highlighta nastupa). Bio sam na originalnoj praizvedbi Berlina na Tuškancu, uz projekciju filma i to je bilo sjajno iskustvo. Muzika je očito skladana po filmu, pratila je dinamiku radnje (na koncertu sam se u par navrata mogao sjetiti točno koja je to scena u filmu bila). No moram priznati da taj soundtrack prilično dobro funkcionira uživo i bez filma. Kako je svaka pjesma skladana kao suita koja prati pojedini čin filma, tako ona prati dinamiku filmskog čina, ima lagani uvod, pa se postepeno penje do bombastičnog klimaksa (i eventualno opet laganijeg sunday morning epiloga). Rezultat je da je uživo svaka stvar kao mala simfonija koja nas postepeno diže. U par navrata se cijela dvorana pošteno rasplesala. Par starijih stvari je ostavljeno za bis, odmah na početku su izvedene dvije (meni) omiljene teme, Terminatorova i Eternautova, bio je to šećer na kraju izvrsnog koncerta.

Edited by - vukozec on 31/01/2023 13:14:38
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 31/01/2023 : 13:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Arch Enemy
21.6.2023. - Tvornica, Zagreb

Jest da je bend sranje, al možda nekoga ipak zanima




Na stranu sama glazba (koja me zadnjih ne znam koliko albuma ostavlja fascinantno ravnodušnim, čudo jedno koliko su dosadni postali),
vokal bih rado vidio uživo

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 31/01/2023 : 15:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Oko toga se slažem

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chui
Average Member



922 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 04/02/2023 : 11:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Chui


jesi bio?



U prvom redu ;)
(u ćošku)

Evo i mojoj raport nakon par dana. Bio sam na nekoliko koncerata Chuija i mislim da nikad bolje niste funkcionirali kao live bend. Novi album je najdinamičniji, najšarolikiji dosad i dojam mi je da je materijal sa njega digao vašu live prezentaciju na novi nivo. Publika koja dolazi na koncerte Chuija je uglavnom publika koja naginje ka alt/rock/indie/urban preferencijama, nije to publika kojoj je do sjedenja na instrumentalnom jazz koncertu i zato je dobro da se u eklektičnom fusionu Chuija može naći za svakog ponešto. Meni kao die hard rokeru je draža zagrebačka polovica novog albuma (koja naginje na prog-rock i soundtracke 70ih), dok je sa druge strane frend koji je bio sa mnom stari partijaner i on je odlijepio na berlinski dio (naročito na stvar u kojoj je Levačić spustio palice i uhvatio se miksete - općenito je to bio jedan od highlighta nastupa). Bio sam na originalnoj praizvedbi Berlina na Tuškancu, uz projekciju filma i to je bilo sjajno iskustvo. Muzika je očito skladana po filmu, pratila je dinamiku radnje (na koncertu sam se u par navrata mogao sjetiti točno koja je to scena u filmu bila). No moram priznati da taj soundtrack prilično dobro funkcionira uživo i bez filma. Kako je svaka pjesma skladana kao suita koja prati pojedini čin filma, tako ona prati dinamiku filmskog čina, ima lagani uvod, pa se postepeno penje do bombastičnog klimaksa (i eventualno opet laganijeg sunday morning epiloga). Rezultat je da je uživo svaka stvar kao mala simfonija koja nas postepeno diže. U par navrata se cijela dvorana pošteno rasplesala. Par starijih stvari je ostavljeno za bis, odmah na početku su izvedene dvije (meni) omiljene teme, Terminatorova i Eternautova, bio je to šećer na kraju izvrsnog koncerta.


Hvala puno drago mi je da ste uživali
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/02/2023 : 10:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Deafness By Noise, Stepped Out, Kamp Kućice
jučer - Kocka, Split

Ne znam je li zbog ove orkanske bure, al nije se nešto velika brojka ljudi skupila jučer u Kocki. No i unatoč manjem broju ljudi, svirka je bila vrhunska! Dobro ajde, Kamp Kućice iz Benkovca su stvarno horor, baš su bili užasno loši i jedva sam čekao da završe. Nakon njih su izašli splitski Stepped Out koji (mom neistreniranom uhu) zvuče kao nekakav melodični hardcore na tragu Rise Againsta i sličnih benodva. Bili su skroz energični i zanimiljivi za poslušati, nemam zamjerke.
A onda na kraju samoborski veterani Deafness By Noise. Odmah se vidi zašto već preko 30 godina opstaju na sceni. Takva razina energije, karizme i profesionalnosti kod live svirke se ne viđa baš često. Od prve do zadnje minute koncerta isporučili su vrhunsku dozu zaraznog hardcorea koji nerijetko graniči s thrash metalom. Iskreno, potpuno me neplanirano ponijela atmosfera, ne pamtim kad sam zadnji put koncert proveo u gužvi u prvom redu, al eto, dogodilo se. Ne znam njihove pjesme, al nije mi ni bilo bitno, baš su me oduševili. Za kraj su odsvirali par obrada od kojih me posljednja u potpunosti iznenadila jer mi nikad ne bi palo na pamet da ću to čuti na nekom lokalnom koncertu, a radilo se o "Emergency" od Girlschool. Uhvatilo me nespremnim, al uživao sam svake sekunde. Odlična večer sve u svemu,

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 05/02/2023 10:23:14
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2023 : 14:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nego Chui, nakon odgledanog/odslusanog vam koncerta u Petom kupeu, vec je poprilicno razdjeljen vas novi album s moje strane ekipi po Splitu, a u zadnje vrijeme i po Zadru, tako da eto skromnog priloga i doprinosa s moje strane. Reakcije su vise nego dobre. Svidjeli ste se ljudima koji itekako znaju sto je dobra glazba a nisu vas prije zamjetili.
Eto vam i razloga za doci skoro do Splita..

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/02/2023 : 10:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Chui
Average Member



922 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 07/02/2023 : 23:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nego Chui, nakon odgledanog/odslusanog vam koncerta u Petom kupeu, vec je poprilicno razdjeljen vas novi album s moje strane ekipi po Splitu, a u zadnje vrijeme i po Zadru, tako da eto skromnog priloga i doprinosa s moje strane. Reakcije su vise nego dobre. Svidjeli ste se ljudima koji itekako znaju sto je dobra glazba a nisu vas prije zamjetili.
Eto vam i razloga za doci skoro do Splita..

Hvala na promociji evo prvi koncert južno koji imamo je u Šibeniku u Azimutu 4.3. U Split dođemo skoro svake godine, evo u Kocki smo bili u proljeće prošle godine, trebali smo i doći na advent pa je kiša sve upropastila. U Zadru smo bili isto više puta, a zadnji put na otvaranju Kneževe palače, i sad smo u nekim dogovorima za Providurovu palaču al nema još datuma.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2023 : 00:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01





Možda odvučem dupe na ovo.

Zaboravio sam već jesam li ili nisam bio zadnji put kad su bili...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2023 : 08:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja ih nisam zaboravio...
Bili su mi losi. Gledao sam ih kao predgrupu Nirvani, nazalost i oni su bili losi. Jedan od najgorih mi koncerata uopce... (osim razglasa, tad sam prvi put vidio kompletno viseci jako mocni razglas, koji me impresionirao, glazba vec debelo nije)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/02/2023 : 17:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ispočetka nisam planirao, al sve mi se čini da ću otići na Chui u Šibenik 4.3.
Svako toliko upalim ovaj novi album i baš mi paše, a zadnjih par dana bez prestanka vrtim Eternautovu Temu. Ne mogu se odlipit, ne izlazi mi iz ušiju

I nevezano za to, izgleda da će Amon Amarth biti u Zagrebu, čeka se datum još uvik... Ne znam šta bi s tim. Djeluju zabavni uživo, al zadnjih nekoliko albuma su im tragedija, a jako malo starih stvari sviraju uživo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 13/02/2023 17:42:18
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/02/2023 : 19:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zovem ti ja tako Boogaloo ne bi li rezervirao ulaznice za Godfathers prvog ozujka, kad covjek nema pojma sto ga ja pitam. I nakon kraceg objasnjavanja kaze mi da ce me nazvati s provjerenim informacijama. Tako i bi. Da jest, trebali su svirati ali odgodeno je i da mi hvala sto sam to napomenuo jer ce sad stopirati prodaju ulaznica za prvi ozujak??? Jbg. Trebali su biti prosle godine i promovirati svoj novi,Alpha Beta Gamma Delta, meni najdrazi album koji je izdan u prosloj godini. Ali eto nece, ponovo se odgada...
Sreca Bog gledao sam ih prije deset godina i to mi je uz The Ramones i The Sonics najbolja ziva Rock svirka ikad, a prokleto sam odgledao takvih koncerata u zivotu. Ljuto sam se nadao ponovom susretu s ovom ekipom ali eto nista od toga uskoro...bas mi je krivo.
Preporucam ovaj nastup svima koji vole pravu rokiju uzivo, pa eto da znate.

https://youtu.be/YuHCiLiGIKY

https://youtu.be/cfprBifbQpo

Ovako to zvuci danas, pa 'bacite uho'!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/02/2023 : 15:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

U sklopu europske turneje 'Love is Still Alive' Laibach nastupa u Zagrebu, u Tvornici kulture 14. travnja 2023. Pretprodajna cijena od 20 eura vrijediti će do 19. veljače, a dan nakon penje se na 23 eura. Na dan koncerta za ulaz će trebati izdvojiti 26 eura. Službena prodajna mjesta su Dirty Old Shop, Rockmark te sva prodajna mjesta Eventima.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2023 : 17:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Najavili smo vec, stranicu prije.
Dan poslije Vai-a. Na istom mjestu. Jedino u Zagrebu, u 'regionu'...
Idealno za spajanje.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/02/2023 : 19:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Najavili smo vec, stranicu prije.
Dan poslije Vai-a. Na istom mjestu. Jedino u Zagrebu, u 'regionu'...
Idealno za spajanje.



Sviraju i u Ljubljani koliko se sjećam.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2023 : 19:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Je. Nasao. Kino Siska, dvajsprvog.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/02/2023 : 09:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Dva koncerta u dva dana...
Prekjučer je bio Six Pack u Kocki u Splitu i stvarno je predobro bilo vidjeti Kocku punu praktički do maksimuma. Nisam slušao Six Pack još od srednje škole i zaboravio sam koliko su zabavni, odradili su vrhunski koncert pun energije i dobre vibre. Odlično mi je bilo to što se skupila baš gomila ljudi s Makarske rivijere tako da nas je bio pravi čopor.
Jučer u Rockyja u Makarskoj su svirali Stereotrip, splitski alt rock bend i sasvim neočekivano i tu se skupila gomila ljudi. Jeste da je taj prostor jako mali, al bilo je super vidjeti da je interes stvarno velik. Stereotrip je odsvirao skroz dobar koncert, stvarno im se nema šta zamjeriti. Falile su mi svirke u Makarskoj.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/02/2023 : 18:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Tamikrest
16.4. - Vintage Industrial Bar, Zagreb

Nisam ih nikad slušao, al kad mi je Facebook izbacio event i usporedio ih s Tinariwen, odoh vidjeti o čemu se radi i moram priznati da ovo jako dobro zvuči. Taj tuareški pustinjski blues mi je već dugo vremena fascinantan pa sve kontam da bi mogao i poviriti... Dva dana nakon Laibacha i dan nakon Loudnessa. Mogao bi to biti udarni vikend u Zagrebu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/02/2023 : 09:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kultur Shock
11.4. - Močvara, Zagreb
14.4. - Kocka, Split

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 24/02/2023 : 09:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01


I nevezano za to, izgleda da će Amon Amarth biti u Zagrebu, čeka se datum još uvik... Ne znam šta bi s tim. Djeluju zabavni uživo, al zadnjih nekoliko albuma su im tragedija, a jako malo starih stvari sviraju uživo.





Ja sam istog misljenja kao i ti. ALi s obzirom da ih do sada nisam imao prilike vidjeti uzivo,mislim da cu svakako otic pogledat.

Isto vrijedi i za Arch enemy...s time da sam njih vidio kad su bili u Zagrebu 2008. cini mi se. Nisam bas fan novijih stvari,ali oni barem live sviraju dosta starijeg kataloga,
Uglavnom,nek je koncerata

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 24/02/2023 09:39:21
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/03/2023 : 08:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Valhalla se napokon vraća!
Doduše, bio sam samo jednom prije, al super je to festivalčić, baš onako proberu odlične bendove s regionalne scene tako da svakome preporučam da posjeti. Ja nažalost najvjerojatnije neću moći, al šta je tu je, bilo bi lijepo vidjeti Bombarder i Sarcasm ako ništa, pravi old school bendovi, a ni Flesh nisam gledao 100 godina. Quasarborn su među boljim novim srpskim bendovima.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 31 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000