forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/07/2023 : 06:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
28. srpnja 2023.
Lions' Law, headlineri
Martinska Punk meets Kanal Fest
Martinska, Sibenik
Vecer druga

Sad nam vec ne treba navigacija za dolazak na ovo lijepo i skrovito mjesto. Konobar nas odmah prepoznaje i radi velike gemiste, znaci dobar dojam smo mu jucer ostavili...

Nalazimo se s Kosturima u backstageu koji su odradili tonsku i jako su zadovoljni mjestom i zvukom. U meduvremenu su odradili i portadu snicela u tocu za koju kazu da je takoder bila odlicna, koju su organizirali ljubazni domacini. Sve skupa kasni s programom ali ne smeta nikome jer je vrhunsko druzenje i zajebancija.

Nakon nekog vremena dolazi krupna momcina i kaze da oni idu otvoriti drugu vecer, te krecemo pred pozornicu.

D Diplinzi se zove bend. Sibencani.

Onaj krupni momak, 'kus' Punkera, je bubnjar. I bas ima udarac. Kolege su mu, basist i gitarist, korektni, ali kako mi je prijatelj primjetio; vise bi odgovarali Dalekoj Obali. Pjevac je posebna prica. Cujem, tekstovi su socijalni, angazirani, ali ja u zivotu nisam vidio staticnijeg pjevaca. Ne mice, zabetoniran za podlogu. Kako je kazao moj drugi prijatelj; trebao bi na ove rijeci i tekstove 'jebavatmater', a on kao da je drvena Marija. Instant smo ga prozvali kolpo morto! (za one koji ne znaju taj izraz, tu je vikipedia)

Drugi po redu su Tačke, bend iz Kutine, koji kazu da im je ovo prvi nastup van zupanije. Pred nama je lik u osebujnoj odjeci. Suludo sarenim hlacama, nedefiniranim pretpostavljam nogometnim dresom i u dvije razlicite patike. Silterica i cvike. Odmah me asocira na bizarnog gitaristu iz grupe Cheap Trick. I tako i bi, sto je vise koncert odmicao to se on vise skidao, skembica i celica totalno u suprotnosti sa gestikulacijom i govorom tijela. Tip se nije prestao bacati, skakati, vikati cijeli nastup. Prvotno cudenje izgledom sad nam je pomalo zamjenilo zadovoljstvo svirkom i nastupom. Skroz su dobri ovi Kutinjani. Bas su razvalili nakon Sibencana. Dojmljiv nastup, dojmljiv glazbeni pristup i dojmljiv bend u cijelini. Pocelo je sa Ska đirom a zavrsilo sa punokrvnim Punkom. Neki tekstovi su i dobro eksplicitni pa je najbolje da to pronadete sami i procitate. Ima tu dobrih seksualnih frustracija, uz svasta-nesto ostalo.

U meduvremenu mi Deni kaze ti ces nam donjeti stinu na pozornicu kad bude pjesma Plan. Goran mi kaze, idi tamo kod tonaca i pazi da bude zvuk dobar, posebno obrati paznju na bubanj, kazi da si manager. Zoka mi kaze snimaj nastup...

Naravno, treci su po redu Kosturi. Iz Splita. Nas, kako da to kazem, obiteljski bend. Kucni bend. Bend prijatelja...

Organizator kaze da nema nikakvih performansa i ne smije se nosit 'stina' na pozornicu... tako da hvatam svoje mjesto na ogradi i 'bacam sidro'

Dogovor je bio sto vise pjesama bez ikakve price, jer im je dodjeljeno samo 45 minuta nastupa. Tako da se islo na shemu blizkriega Ramonesa na It's alive i Stulic shemu sa Ravno do dna, samo taka-taka pjesma u pjesmu bez sekunde pauze. Tako i bi. 14 pjesama je utisnuto u 45 minuta.

Prvo od svega, Kosturi sviraju u svojim majicama sto je prilicno neobicno i ljudi vec na to reagiraju. Drugo, bend je toliko upucan da je to vojnicki drill. Svak tocno zna svoju ulogu, svoje mjesto i nista se ne prepusta slucaju. Nastranu osobna pristranost, ali koncept je genijalan. Kosturi dolaze iz imaginarnog sela Majmunovo i isporucuju skroz novi nacin pristupa zanru. Moja je odavno vec krilatica, da je ovo Metal-Punk. Skroz novi podzanr. Jasno definirane, mocne pjesme od par minuta, do savrsenstva uvjezbane. Ovaj put sam obratio posebnu paznju na auditorij koji je sirom otvorio oci na prvu pjesmu a vec na drugu 'objesio vilicu'. Na trecoj pjesmi gleda se u program i line up, te se groznicavo pretrazuje internet, pa koji su ovo??? Kod pjesama Plan i Nesretnici, (mojih favorita), gomila je vec 'kupljena' i nastup se prati punom paznjom, a ja sam svojski davao doprinos objasnjavajuci tko su oni i odakle su. Toliko mi je bilo dobro da nisam nista ni snimio. Samo sam gustao. Po meni, a odgledao sam ih 'sto' puta, ovo je bio fenomenalan nastup. Ozbiljan 100 posto. 'Pomeli' su stage...

Njihova maxima je; Jasno, strasno i gromoglasno! I tako i bi. Ekipa je 'pukla', trazio se i bis, ali postivanje satnice nije dozvoljavalo ostanak na pozornici. Po meni trebali su, jer dok drugi govore izmedu pjesama nabiju dodatnog vremena kao na nogometnom terenu prilikom lezanja pri faulu sto se poslije nadoknaduje dodatnim minutama. Trebali su odraditi Alojzija za kraj. Steta bar jos dvije pjesme. Legle bi kao 'budali triska'

U svakom slucaju pjevac Tačaka je rekao: jebote kako je ovo artikulirano! A Francuz iz Lion's Lawa je pitao; koji su ovo jebote? Dojam je ostavljen i definitivno Kosturi prelaze okvire Splita. Trebali bi svirati sto vise uokolo jer ljudi ostaju u cudu poslije njihovih nastupa. I ucas bi postali poznati, da se ne bave zanimanjima kojima se eto bave u zivotu, da su posveceni samo glazbi. Ali eto, nema u ovom para...

Neka su moji prijatelji, ali koncert za pet plus!

Ljestvica je podignuta visoko i cekaju se Francuzi. Svima su nam bili nepoznanica i malo smo ih provjeravali po netu. Jako dobar sound. Ima energije. Malo Francuski, malo Engleski. Ono sto se moglo prevesti, govori o socijalnim ugrozenostima i razlikama. Drogi, nevolji i upozoravanju na sranja te kako izici iz istog. Angazirrani bend. Nismo dosli bez odradene domace zadace na njihov koncert i vec znamo poimenice neke pjesme. Svidjele su nam se i ostavile dobar dojam. No potpuno smo nepripremljeni na uragan koji je grunuo s pozornice. Totalno ludilo. Od prve do zadnje sekunde nastupa, sjeva sa stagea, grmi, tresti, razvaljuje! Ovo je duplo bolje uzivo nego na albumu. Strasna energija! Po meni negdje izmedu NOFX i Rancida a opet svoji, i ne znam im dati bolji kompliment. Ovo se isplatilo vidjeti i moja najtoplija preporuka za one koji vole ovaj đir. Ovo ce se od sada slusati doma i uvrstiti u repertoar. Bas smo ostali zaprepasteni svi skupa. I supruga mi je odusevljena a nije bas od ovog izricaja. Goran, gitarist Kostura mi je kazao, a vidio je pregrst toga uzivo kao i ja, da mu je ovo jedan od boljih koncerata u zivotu i da mu je cak davalo na Motorhead. Zoka, pjevac koji je u pocetku govorio da Lion's Law imaju energiju ali fali glazbene ideje, promjenio je misljenje na kraju koncerta i kazao; zajebano je ovo.

Necu sad prepricavati cijeli koncert, ali ovo se itekako isplatilo cuti i vidjeti. Velik skalp, stono bi se kazalo. Koncert za dugo sjecanje! Od mogucih 5, Lion's Law su zasluzili 6! I interakcija sa publikom je postena i nepatvorena. Cak sam i zapjevao od gusta s pjevacem koji je dosao iza ograde u prvi red i usao u gomilu. Steta sto nista ne razumijem francuski, a njima je engleski teska prepreka...

Jos sam u autu do Splita razmisljao o nastupu. A prija Maja nam se toliko isplesala da je to bilo milina vidjeti.

Jos samo da kazem, da su poslije njih izisli na pozornicu neki Zagrebcani, ali to je vec bio nastup osuden na propast poslje Kostura i Francuza. Pricekali smo da otpocnu prvu pjesmu ali to je bilo neslusljivo poslije uragana prije njih, pa smo jednostavno otisli doma...

Sjajna druga vecer! Lion's Law, veliko iznenadenje!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/07/2023 : 11:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
29. srpanj 2023.
Subhumans, headlineri
Martinska Punk meets Kanal Fest
Martinska, Sibenik
Treca i zavrsna vecer

Ha, treca vecer. Sad smo vec domaci. I redari i konobari nas vec znaju. Nema se sto reci, osim, lijepo je ovdje. Bas dobro mjesto i krasan festivalcic.

Program opet kasni usljed otkazivanja nekih bendova ali zaista nije problem cekati i nitko ne 'zuga' koliko je ovdje dobro. Cakulamo, ide dobra glazba s razglasa, evociramo uspomene, piju se gemisti, pive, whiskey...kako vec tko, a netko i sve skupa.

Tamo negdje, oko nekog sata, kasno poslije, (a to zaista nikome nije zasmetalo), izlaze na pozornicu Zagrebcani, Shin. Nikad cuo/nikad culi. Onako na prvu: nabildani, majice bez rukava, tetovirani, silterice...hc đir. Krecu jako, 'bacaju se na prsi', ali nakon par pjesama vidi se da tu fali 'mesa'. Fali mota. Treba tu jos vjezbat, ali i da se jos uvjezbaju vec je to sve videno, kako mi kaze jedan Zadranin do mene; bit ce sam ovakvo sto cuo i vidio 200 puta, a i kad su ti neki svirali i puno bolje od ovih sad, nije bas zanimljiva shema. I bas je tako, svaka je pjesma ista, doslovce. Po zavrsenom nastupu ostavljaju me skroz ravnodusnim.

Na pozornici je zastor na kojem pise: jedina politika koju vodimo je antupolitika, a jedina moc koju posjedujemo je, samokontrola! Sto najavljuje slijedeci bend. Prvoborce iz Sibenika. Kultnu Nulu.

Za Nulu sam kao i svi vec cuo odavno. Tu su na sceni od devedesetih, od rata. Cuo sam ih i pogledao uzivo tek ove godine kao predgrupu Exploitedu u Zagrebu i bio mi je to konfuzan, nedorecen nastup, tako da nisam sad nista posebno ocekivao do HC izbijacinu cije rijeci u buci Boogalooa prosli put nisam uopce razaznavao.

Ono sto se odmah vidi to je da uzivaju kultni status. Doma su. Ekipa ih bas voli, vidi se i osjeca se to. Obracaju se ljudima u publici poimenice po imenu. Vidi se da svak svakoga zna.

Ovo je znaci bend s dva pjevaca. To nikad prije nisam vidio i priznajem, iako nista nisam prosli put razumio da se sjajno nadopunjuju. Grunuli su od starta silovito. Pravi HC. Ljudi u publici znaju pjesme, zborno pjevaju. Osjeca se zajednistvo, svi znaju i kako i zasto su nastale te pjesme i vidi se da konzumiraju iste vec dugo. Ovaj put, (iako nisam od tog đira), sve mi je puno bolje. Razaznajem i tekstove a ne samo psovke. Jbg. vidi se da sviraju u svom dvoristu. Atmosfera je freneticna, a prijateljska, svako tu svakoga zna. Ja sam 'visak', ovo je bas pravi lokalpatriotizam i funkcionira besprijekorno. No i ja sam zadovoljan. Dobro je ovo dozivjeti u ovskvom okruzenju, i iako niste od ovakvog glazbenog izricaja, atmosfera vas ponese. Moram priznati, dobri su. Dobro je bilo. Dobro su zaprzili. Da su mogli 'picili' bi jos sat vremena a ekipa ih ne bi pustila.

Vec je kasno u noc, jer je cijeli line up ispremetan i poremecen, ali kako rekoh nikom ne smeta, zabava je na vrhunskom nivou.

Cekaju se Subhuman, Britanski prvoborci. Koji djeluju od 1980e sa kracim i dizim pauzama i oscilacijama u postavi. Veceras nam stizu sva cetiri veterana iz 1980e, predvodeni karizmaticnim pjevacem Dickom Lukasom.

Nema se sto tu vele, puno kazati. Punk, Punk i Punk! Anarcho Punk! Przionica. Ne stede se. Valjda moras biti Britanac za biti ovakav Punker. To je zaista njihov originalni izvozni proizvod. Nema toga u Americkim bendovima, mozda je bilo nesto na tragu u Jugoslavenskom Punku, ali danas je ovo prava i jedina Britanska ostavstina. Uistinu, njegovati ovakav izricaj nije laka rabota. Biti ovakav i zivjeti ovo, raditi ovakvu glazbu, ovako je isporucivati, cijelozivotni je teski posao. Ali rade ga s gustom i vidis da gustaju. Nastup je odraden mocno i silovito i ako volite Punk, to vam je to! Ne treba nista manje ni nista vise! Treca vecer nam je donjela jos jednog headlinera kapitalca i svaka cast organizatorima na ovom poslu.

Kapa do poda Sibenik! Davno ste vi postali grad Rock kulture i dobrih koncerata. Svaka vam cast na ekspeditivnosti i predanosti. Miljama ste i godinama ispred mog grada. Napustam ovo krasno mjesto, Martinsku i vozim preko Sibenskog mosta s tuznom misli da se sad vracam u nekulturu i medu freze i traktore, a bilo je tako krasno provesti tri veceri ovdje. Ovo se ne moze kupiti novcem. Nenadoplativo! Nadam se da ce ovako udarno biti i slijedece godine, ljestvicu ste digli visoko, jos jednom; svaka vam cast organizatori!

Svaka cast dragi Sibenice! I fala in!

Nakon prestanka Zednig uha, tog krasnog festivalcica u Primostenu, evo jos jednog u Sibeniku. Sad sam vec odradio u zivotu, reprezentativan broj koncerata u Kresimirovom gradu. Nesto sto u Splitu nece i ne moze biti za sto svjetlosnih godina...

Vidimo se i dogodine, a glas o ovome ce se prenositi i siriti dalje.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/08/2023 : 21:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
ALGIERS
17.10. - Azimut, Šibenik

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/08/2023 : 01:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Prosao je ovaj srpanj i bas nesto radim racunicu dogadanja u mom 'akvatoriju'...

Trilj; tri dana Bluesa
Sinj; dva dana Rocka
Sibenik; tri dana Punka
Split; freze i traktori...

Jbg.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37702 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/08/2023 : 14:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


Provjerio sam nekolika stranica unazad, a ne videh jos ovo te rekoh da ubacim ovdje...
https://pannonian-fest.com/

Pannonian Rock Festival (11. 8. – 13. 8. 2023), Rajevo selo
reklamiran kao "the only metal festival in Croatia"





Nije nest za mene, ali kome ne smeta...




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/08/2023 : 18:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Predaleko nažalost.
Mada sam i poprilično skeptičan oko ovoga, prošle godine su otkazali zbog loše organizacije i nedovoljno prodanih karti... Al volio bi da se održi. Bendovi su mi onako, srednja žalost (izuzev stvarno odličnog Destructiona i meni osobno zabavnog Rhapsodyja), al definitivno mi je najveći problem udaljenost.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7149 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/08/2023 : 21:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
E da je Rhapsody bio pred 20 godina...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/08/2023 : 08:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nista nije daleko kad vrijedi.
Ovo ne vrijedi nista. Line up, zbrda zdola. A iz prve ruke sam cuo da je lani bio kaos od organizacije i cijeli dogadaj-zivo sranje koji je i zavrsio fijaskom otkazivanja.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
189 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 08/08/2023 : 14:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
Manu Chao acoustic u Osijeku 12.09., ali karte odmah rasprodane!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/08/2023 : 18:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

RIOT u Zagrebu, u Hard Placeu 10.8.!!

Ovo je doslovno ispalo iz ničega... Kad me sad nije šlagiralo



Bio sam jučer na ovom koncertu.

Ako iti malo pratite koncertnu scenu u Hrvatskoj, znat ćete da tradicionalne heavy metal bendove ovdje dobivamo na kapaljku. Izuzev Maidena koji često dolaze, iole poznatiji strani metal bendovi onog čistog heavy metal stila manje-više zaobilaze ova područja. Čak i ona imena neke srednje veličine zadnjih 10ak godina jednostavno ne dolaze.

Upravo me zato ova najava da dolazi Riot toliko iznenadila i naložila, doslovno sam isti sekund kupio kartu i odlučio da ću ići. I drago mi je što sam tako odlučio jer sinoćnja svirka će vjerojatno biti ne samo koncert godine, već možda i najbolji koncert koji sam odgledao u zadnjih 3-4 godine, bez ikakve dvojbe.

Kakva energija, kakva izvedba, kakav zvuk, uff... Otprilike sat i 45 minuta čistog energijom nabijenog heavy metala bez ikakve greške. Bend zvuči uigrano, precizan i točan ko švicarski sat, a glas Todda Michaela Hall je skoro za ne povjerovati da netko može zvučati tako perfektno uživo. Napravili su odličan presjek karijere duge preko 40 godina, redali su se hitovi iz svih faza benda, no naglasak je ipak najviše bio na kultnom albumu 'Thundersteel' iz 1988. godine. Hard Place je bio krcat da krcatiji ne može biti, izašao sam vani skroz mokar, doslovno se voda cijedila sa mene. Ovo je jedan od onih koncerata di su se poklopili ama baš svi faktori i upravo zbog ovakvih večeri obožavam ići na koncerte.

Kapa dolje i naklon do poda, nemam šta drugo reći.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/08/2023 : 16:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nemos sve, pa eto ovo sam ispustio iz 'sapa'
I sto da kazem...
Nista. Nisam bio.
Evo copypaste poruke moga Mate iz Ultimatuma...




Moj Ivane, to je sinoć bila rapsodija heavy metala!!!!
Kako ljudi sviraju pa to je čudo jedno?!?!?!!!!
Jučer su im na aerodromu čini mi se u Španjolskoj pokrali gitare, pa su ljudi doletili do Beča a naši iz Zagreba po njih kombijem u Beč pa do Zg. Kasnia je koncert, tek su počeli oko 23. 30!
Bili neki Riječani prije njih al ništa posebno čak ni isti žanr.
A onda u 23.30 kreće tsunami heavya!!!!!
17 stvari neznaš koja je bolja od bolje!
Bia sam nakon dugo vrimena u prvom redu, satralo me 😁😁😁😁😁
Svi mokri, untra miljun stupnjeva al si prisritan jer isprid tebe stoje LEGENDE!!!
Savršenstvo od koncerta. SAVRŠENSTVO!!!!!! 🤘🤘
Sad ostaju uspomene i nada da će se ponovo jednom ukazat na ovim prostorima. Nisu ni oni znali di dolaze, zatekla ih je brutalna reakcija publike koja ih je silno čekala svih ovih godina!!!!!
Bia sam ponosan na sve nas kako smo pivali, skakali, kako mo ih podržali u svakoj pismi, jebate koja strava, ejj!?!!!
Ka da mi je sinoć bilo ponovno 16 godina 😉



Mislim da je dovoljno.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 12/08/2023 16:44:54
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/08/2023 : 06:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sinoc Kries u Gradini Solin,
veceras Chui na Kamicku u Sinju.
A ja sjeba nogu i nisam bio sinoc, a necu sigurno ni veceras. Shit. Zena uredno otisla a i veceras ce. Shit i shit!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/08/2023 : 11:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Koja dva prekrasna ambijenta i posebna mista sa dva vrlo karizmaticna benda.
Supruga kaze da je na Kriesu bila masovna hipnoza u Gradini. Da je koncert bio predobar. Ne sumnjam.
O Chuiu u Sinju na Kamicku ne znam sto je i kako je bilo, zena nije na kraju isla solidalizirala se s mojom sjebanom nogom iako sam je tjerao da ne propusti taj nastup.
Jako, ali bas jako mi je zao sto sam ostao bez ova dva koncerta...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/08/2023 : 18:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Na prvi pogled pomalo neobično, al američki bend Forest Ray iz Seattlea započinje europsku turneju u mojoj Podgori
Međutim, osnivač benda je Peter Sumić koji je (koliko znam) rođen u SAD-u, a korijene vuče baš iz Podgore i tu ga viđam već godinama svako ljeto. Ovaj put je povukao cijeli bend sa sobom i baš u Podgori imaju prvi koncert na turneji. Radi se o meni sasvim dobrom psihodeličnom/southern rocku "stare škole" pa ako vam paše ovakav đir, probajte ih negdi uvatit. Sviraju na još masu mista u Hrvatskoj, a također i po ostalim državama u okolici.




Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 22/08/2023 18:36:52
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7149 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/08/2023 : 21:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Fora zvuče, baš bi ih mogao otići poslušati. Ne znam kad sam zadnji put bio na nekom koncertu u Rijeci (ne računam Chuijev live soundtrack uz film).


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/08/2023 : 22:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma zamisli molim te, i Split krajem devetog... ok je Baraka. 'Bacit cemo uho'!
Mozda prije otic i u Ppdgoru, oli u Makarsku u Pivca, sitit se Mafesta...
Di se kupuju karte Entrio, Eventim? Znas li Mili?
Gleda san po netu. Nema ih. Mozda u birtijama. Pocu vidit u Barake...

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 22/08/2023 22:25:45
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/08/2023 : 22:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pojma nemam, u Podgori je besplatan koncert

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/08/2023 : 22:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dobro. To mu je 'doma'. Ne virujen da ostalo sviraju 'mujte'. Ali siguran san da nece ni bit 'vele' svita, pa ce se to moc kupit na miru, mozda i na ulazu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/08/2023 : 00:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
ENFORCER
8.10. - Hard Place, Zagreb

Napokon, napokon! Možda i najbolji klasični heavy metal bend u zadnjih 15ak godina napokon kod nas!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 24/08/2023 08:56:56
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/08/2023 : 17:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pojma nemam, u Podgori je besplatan koncert



Pita san ekipu u Pivca, i u Makarskoj je mujte koncert. (A strasne pive imaju) to bi moga opalit ka uvod u Baraku krajen miseca.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/08/2023 : 17:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, u Pivca su uvik besplatni koncerti.
Mislim, ni nemaš ih kako naplatit... Unutra nema mista za svirku, a vanka je otvoreno na rivi. Samo računaj da dođeš dobro ranije jer Pivac je navečer priko lita ko mravinjak, teško je (praktički nemoguće) nać misto. Ja tamo zapravo ne idem od 1.6. do 1.10., doslovno bude čovik na čoviku.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 25/08/2023 17:42:38
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/08/2023 : 22:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
PARTIBREJKERS, VOJKO V, ARTAN LILI, REZERVE + svašta još
21. i 22.9., park Osejava, Makarska

Eto, ako se neko nađe u blizini, Grad Makarska organizira ovaj dvodnevni festivalčić povodom dodjele nagrade Milan Mladenović koja se ove godine održava u Makarskoj. Koncert je besplatan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4930 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 31/08/2023 : 00:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pojma nemam, u Podgori je besplatan koncert



Vidimo se :)

(ne piše di je, ali čut ću već, pa tragom zvuka :))
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 31/08/2023 : 00:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Na Plažnom, znaš di je to?
Onaj bivši disko odma na plaži, kad se ide prema Čakljama, ispod groblja

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/09/2023 : 16:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Na prvi pogled pomalo neobično, al američki bend Forest Ray iz Seattlea započinje europsku turneju u mojoj Podgori



Baš lijepa svirka sinoć.
Šteta što je bilo relativno malo ljudi, al Forest Ray su odradili skroz dobar koncert. Ja i inače volim te southern rock šeme tako da mi je njihov stil baš dobro legao. Svirku su otvorili sa obradom 'The Weight' od The Banda koja je odlično postavila štimung za ostatak večeri, a njihove stvari su mi se isto tako svidjele.

Sve u svemu jedan od unikatnijih koncerata u Podgori, mislim da ništa slično nikad prije nismo imali. Zadovoljan sam.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 02/09/2023 16:12:57
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000