forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 34

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/10/2023 : 20:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Znam... znam
Dok sam bio na faksu u Zagrebu znao bi tu i tamo s curom otići na poneki tribute bend u Vintage Industrial Bar, al ono, to bi bilo ili besplatno ili bi ulaz bio 10 kuna. Međutim ovaj Queen Symphony košta 30/40 eura. Pa čak i ovaj usrani SOAD/MH tribute koncert u Zagrebu košta 10 eura, šta mi je vanka svake pameti.

Mislim da se razumijemo, nemam ja ništa protiv tribute bendova, zna tu i tamo biti stvarno zabavno, a i odlična je to prilika čuti uživo muziku nekih bendova koji nisu više aktivni i vjerojatno više nikada ni neće biti aktivni (zato bi rado recimo otišao na onaj mađarski Linkin Park tribute), no pored živih SOAD i Machine Head, pa čak i dok postoji Queen + Adam Lambert, plaćati više desetaka eura za nekakav tribute je meni osobno skroz bezveze. Međutim, najveći problem što se Splita tiče je to da je recimo ovaj Queen tribute proglašen kao nekakva ogromna atrakcija, dok strani autorski bendovi zaobilaze ovo područje ko da će se zaraziti kugom. U Zagrebu taj odnos nije toliko izražen tako da tribute i ne-tribute bendovi praktički mogu koegzistirati, dok je u Splitu situacija poražavajuča.

Meni je recimo tužno što Inciter, jedan od najboljih hrvatskih thrash metal bendova, praktički konstantno svira kao Metallica tribute bend, dok im se nastupi s autorskim materijalom (koji je odličan!) mogu nabrojati na prste jedne ruke u zadnjih 6-7 godina. Mislim jebiga, znam da je u obradama novac, al eto. Šteta.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7278 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/10/2023 : 20:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Publika u Splitu i ne zaslužuje ništa bolje, uključujući i mene.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/10/2023 : 05:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
THE HANGMEN
03.10.2023.
Hard Place, Zagreb

Sto se dogodi kad spojite troakordnu brzinu Ramonesa i Anti Nowhere Ligue, blues-punk LA Gunsa, glazbenu poetiku Toma Pettya, ostavstinu blues-rock starih Rolling Stonesa, baraznu vatru Dr. Feelgooda, suptilnost basa i bubnja Pixiesa i Jesus and Mery Chain, sirovost Motorheda, 'voznju' Hellacoptersa i Turbo Negra, 'garazu' Supersuckersa i the Sonics, te jos mnogo cega iz bogate povjesti Rocka?

Pa dobijete nezaboravnu vecer i nezaboravni koncert the Hangmen, grupe iz Los Angelesa, Kalifornija u Zagrebu!

Odmah ovako vruce glave mogu reci koncert pretedant za sam vrh glazbenog izvodenja uzivo do sad, ne samo ove sezone i ne samo u nas.

Ovo je bio koncert za anale! Malo sam kad ovakve struje dobio sa pozornice dosad. Mozda na prste jedne ruke; Sonny Vincent, the Godfathers, Blues Explosion, the Sonics, Supersuckers i sad; the Hangmen sa kojima evo, polako popunjavam kajdanku mojih garaznih favorita odgledanih u zivo.

Brayan Small, alfa i omega, Hangmena, nije izgubio ni watta energije od svojih pocetaka 1987 kad je krenuo na prvu turneju, ali je zato sinoc u Hard Placeu izgubio bar 5 litara znoja u svom prvom ukazanju na ovim prostorima. On i njegovi side kickovi sinoc su pokazali kako se prasi u punom smislu, ljuti Rock'n Roll, sa bar pet usklicnika.

Od prve pjesme Last Drive iz 1989, pa do zadnje na bisu, Roussian Roulette, obrade takoder kultnih Lords of a New Church, ovo sinoc je punokrvni garazni Rock i ne mala, vec bogme, ogromna skola Rocka. Odavno nisam vidio bubmjara u 'zivoj vodi' kao ovog 'cekicara' Jorgea Disgustera sinoc. A za kojega je kod predstavljanja benda, Small rekao; mozete imati Blues bend, Rock bend, Punk bend, Country bend... ali ako imaze shity bubnjara, nemate nista. Mi eto imamo srecu pa imamo Jorgea. Trud, znoj i cvrsti stav. Ovi doslovno imaju za zivotni stav, rockerski stav.

Niposto ne smijem zaboraviti drugog gitaristu koji Flaying V Gipsonom, jede druge gitariste za dorucak, nekim specificnim heavy, blues stilom, a odlicno i efektno koristi usnu harmoniku koja daje poseban pecat zvucnom zidu ostalih glazbenika. Te vise nego korektnu basisticu Angelique Congelton cvrstog i punog zvuka. Ah te basistice iz alternativmih bendova, stvarno su sexy i zvukom i pojavom.

Hard Place mi sve vise postaje omiljeni mali-veliki klub, a zahvalan sam iz dubine duse sto su mi isporucili Supersuckerse i Hangmene.

Inace to su i pobratimski bendovi, pa nam je Bryan sinoc ispricao kako je nakon visednevnog cuganja i drogiranja, 1987, upoznao tada mladahnog Eddya Sphagettia, za ciju etiketu dan danas snima.

Pola metra od mene Aleksandar Dragas se 'izbio iz postola' i bas me zanima sto ce on raportirati za ovu svirku.

Inace sam imao cast i biti na tonskoj probi, koja je vec sama po sebi bila mali koncert i pokazala smjer gdje ce ici vecer.

Ovo je jedan od onih koncerata!!! Nema sto. A da se pohvalim auditoriju, pa i samom sebi, the Hungmen mi je bio jubilej. Dvjestoti strani koncert! Sto je za nekoga tko ne zivi u Zagrebu, Ljubljani, Becu, Pragu ili Budimpesti, posve respektabilno. Bas mi je drago sto mi je ovaj bend bio za taj veliki jubilej.

Dragi moji, ne koncert, vec KONCERTUSTINA! 11 cijelih od mogucih 5! Nece se tek tako, ovakvo sto ponoviti skoro. Masala struje!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 04/10/2023 05:45:44
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/10/2023 : 21:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
ATHEIST RAP
28.10. - Kocka, Split

Atheisti su uvik zabavni Ide se svakako.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/10/2023 : 09:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
PARTIBREJKERS u Splitu
Plan B, 27.listopad 2023.

Eto radosti i veselja, jos jednom! Uvik dobrodosli!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/10/2023 : 03:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
FOREST RAY
06. listopad '23.
Azimut, Šibenik


Hello, hello, hello Petre, treci put u mjesec dana! Sad sam vec poznavatelj i stari stovatelj benda.

Super je bilo. Dobar klub, dobar prostor, dobar zvuk, dobra vibra. Predzadnji koncert Forest Raya u 36 dana ove lijepe turnejice pao je na istu vecer kad sviraju i Partibrejkersi, pa je to sigurno utjecalo na posjecenost. Iako je bilo celjadi vise no u Splitu, ne vjerujem da ima toliko rockera u Kresimirovom gradu da popune dvije svirke u jednu vecer. A to su mi i kazali Peterova majka i otac koji su i manageri grupe, vozaci prodavaci memorablija i kompletni support grupe. Znaju za Partibrejkerse i svjesni su gdje je zavrsio gro ekipe. Ali unatoc tome sve je bilo cakum-pakum. Publika i bend zadovoljni, svi su se iscagali iako je ovaj put bilo bas pola koncerta Bluesa. Odsvirali su ponovo Dylana i dva klasika Younga. A zadnja stvar je bila premocna Keep on Rockin in the Free World.
'Mali' mi je dobio plocu potpisanu od cijelog benda za uspomenu jer je iskazao posebnu paznju. Kupili smo i majicu i lijepo se napricali s bendom, ja sam se ispricao zbog slabe posjecenosti u Splitu i to je to. Sat i 35 dobre svirke, ponovo 'mujte'. Besplatno. Free. Svaka cast, sto reci?

Lijepo smo se pozdravili sa svima i jedni drugima ppzeljeli svako dobro! Dodu li opet u Hrvatsku, eto nas tu gdje treba.

Prolazivsi kroz Sibenske kalete, do nas je na pola puta do parkinga, 'doplovio' zvuk poznate pjesme Partibrejkersa. Krenuli smo u smjeru zvuka i dosli na sami kraj koncerta Beogradske grupe. Taman na bis. I eto, nemres biliviti, dobili smo redom; Mesecevu kci, Kako je tesko, Svetliju buducnost, Roden los i Najbolje se putuje. Kakvo finale! Taman uvertira za Split, a i 'mali' nikad nije vidio Brejkerse. Sjajno nam je leglo.

A kako je to danas aktualno vise nego ikad, na teraci, gdje smo popratili bis Brejkersa, moram to spomenuti, bio je natpis; Ubi tovara!
Bidni tovar. Ta plemenita zivotinja, simbol dicne i gorde Dalmacije i njenog krsa i tezaka jacih od stine. Ka da nije isti taj tovar, izgradija sva ona stepenasta poja i lozja Babica, uokolo Sibenika, cija slika tako ponosno stoji u atriju zgrade Ujedinjenih naroda u New Yorku.
Jebote, ubi tovara. Bas mi je to bilo tuzno... dokle je doslo to navijacko ludilo, Boze me oprosti.

Uglavnom upalio sam traktor i krenuo u noc, doma. Ipak sam se na njega odlucio, puno je udobniji od freze. Jer kako bilo da bilo u Sibeniku bar ima Rock kulture dok u mene doma malo i nista. (Ispricali su mi da je najteza i najgora komunikacija i dogovor bio s Barakom u Splitu)

Uglavnom dovidenja Forest Ray do nekog drugog,(cetvrtog) puta!
A bog i pomalo i tebi Sibenice! Ne grisite dusu cuvajte tovare, a sve balune isparajte nozen.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10170 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/10/2023 : 09:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

PARTIBREJKERS u Splitu
Plan B, 27.listopad 2023.

Eto radosti i veselja, jos jednom! Uvik dobrodosli!


Jedva čekan.
Nisan bija na njih sigurno 10ak godina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/10/2023 : 09:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

PARTIBREJKERS u Splitu
Plan B, 27.listopad 2023.

Eto radosti i veselja, jos jednom! Uvik dobrodosli!


Jedva čekan.
Nisan bija na njih sigurno 10ak godina.



Ma oni su toliko prokleto dobri da to nije normalno. Osim sto su nevjerovatni glazbenici i najbolji garazni rock bend na svijetu, oni su i face i ljudi. Svaki put se prenerazim iznova kako funkcioniraju Anton i Cane. I prije dva miseca u Sinju, (pomeli su hipodrom), i sinoc u Sibeniku bar zadnjih 5 pisama. Ne znan koliko sam ih puta gleda, ali gledat cu ih koliko god mogu. Oni su za bar jednom misecno napunit baterije. Prvi put sam ih gleda ka mladice, bili su predgrupa Motorheadu i to je koncert di mi je sve zvonilo dva dana u usima. Nikad mi ih nije dosta.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/10/2023 : 10:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Gleda sam ih nekidan u Makarskoj, isto nakon pauze od skoro 10 godina. Odlični su idalje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/10/2023 : 11:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja ih odslusam uzivo, recimo, bar jednom godisnje, ili jednom u dvije godine. I tako, sta ja znam, 30 godina. Nikad dosta.

Inace, u ovoj su se postavi ustalili i nema izmjena vec dugo. Dobro im ide. Kad pocnu 'suskati' i 'strugati' od prve pjesme ide lom!

Najbolje se vidi koliko su mocni kad stanu uz bok velikim svjetskim imenima, (ja sam ih vidio recimo prije Motorheada ili Billy Idola) i ravni su bilo kojoj vrhunskoj produkciji i zvuku. I tako desetljecima na istom profi nivou.

Legende u pravom smislu rijeci.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/10/2023 : 18:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
karte kupljene upravo...još malo pa nestalo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/10/2023 : 21:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
U Zagrebu karte za Brejkerse, 16 Eura.
U Splitu 23 Eura. (Kupila zena popodne) Razlika zasto je tako, je ocigledna, gori ce bit 1000 ljudi, doli, ne virujem da ce i 100...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7278 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/10/2023 : 21:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Da je karta u Splitu 5 eura, opet bi bilo cicija koje bi rekle da je to skupo. Nek onda bude i 23.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/10/2023 : 22:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

U Zagrebu karte za Brejkerse, 16 Eura.
U Splitu 23 Eura. (Kupila zena popodne) Razlika zasto je tako, je ocigledna, gori ce bit 1000 ljudi, doli, ne virujem da ce i 100...


a jebi ga...mi smo antimetropola...u zagrebu miljun i jedno misto za svirku...u nas muda labudova...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10170 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/10/2023 : 10:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/10/2023 : 11:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?



Normalno! 🤟😉👍

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/10/2023 : 14:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?


Jedino ako Ivan obeća da će otpivat s Canetom
Zbog jedne ljubavi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/10/2023 : 16:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?


Jedino ako Ivan obeća da će otpivat s Canetom
Zbog jedne ljubavi



Prije deset godina u Quasimoda, uzgale se bengalke, (a strop je bija, bice 2 metra), sve zadimilo i rulja pocela pivat gazi, gazi, gazi Purgere...
A Cane pustija da se ispuse atmosfera i kaze; ne secam se da sam napisao tu stvar!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/10/2023 : 17:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?


Jedino ako Ivan obeća da će otpivat s Canetom
Zbog jedne ljubavi



Prije deset godina u Quasimoda, uzgale se bengalke, (a strop je bija, bice 2 metra), sve zadimilo i rulja pocela pivat gazi, gazi, gazi Purgere...
A Cane pustija da se ispuse atmosfera i kaze; ne secam se da sam napisao tu stvar!


kad SU prvi put nakon rata došLI brejkersi u split, u ljetno kino bačvice-ekipu je pozdravio ovim riječima:

"Dobro veče Splićani!osim hajduka i heroina, još su vam samo ostali partibrejkersi!"

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/10/2023 : 17:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?


Jedino ako Ivan obeća da će otpivat s Canetom
Zbog jedne ljubavi



Prije deset godina u Quasimoda, uzgale se bengalke, (a strop je bija, bice 2 metra), sve zadimilo i rulja pocela pivat gazi, gazi, gazi Purgere...
A Cane pustija da se ispuse atmosfera i kaze; ne secam se da sam napisao tu stvar!


kad SU prvi put nakon rata došLI brejkersi u split, u ljetno kino bačvice-ekipu je pozdravio ovim riječima:

"Dobro veče Splićani!osim hajduka i heroina, još su vam samo ostali partibrejkersi!"



2013e, (jbte vec deset godina proslo), na Starom placu su izisli na pozornicu, i kaze Cane; sta je Hrvati, evropska unija, a?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10170 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/10/2023 : 20:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@ globinjo & Ladić
Oćemo skupa na koncert?



Normalno! 🤟😉👍


Dogovoreno.
U mene doma zagrijavanje, i onda idemo gori.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/10/2023 : 13:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Brejkersi u Planu B, otkazani!!!
Povrat novca za karte kupljene on line, bit ce vracen automatski.
Bez rijeci ikakvog obrazlozenja, zasto.
Suvisno je i kazati da mi je bas zao.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/10/2023 : 13:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Brejkersi u Planu B, otkazani!!!
Povrat novca za karte kupljene on line, bit ce vracen automatski.
Bez rijeci ikakvog obrazlozenja, zasto.
Suvisno je i kazati da mi je bas zao.


a da...sad i meni došao mail...a tko će znat...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4925 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 09/10/2023 : 13:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

Brejkersi u Planu B, otkazani!!!
Povrat novca za karte kupljene on line, bit ce vracen automatski.
Bez rijeci ikakvog obrazlozenja, zasto.
Suvisno je i kazati da mi je bas zao.


a da...sad i meni došao mail...a tko će znat...



Cane čita forum, pa kad je vidio tko dolazi...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15726 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/10/2023 : 14:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

Brejkersi u Planu B, otkazani!!!
Povrat novca za karte kupljene on line, bit ce vracen automatski.
Bez rijeci ikakvog obrazlozenja, zasto.
Suvisno je i kazati da mi je bas zao.


a da...sad i meni došao mail...a tko će znat...



Cane čita forum, pa kad je vidio tko dolazi...



... pa reka; ma ne mogu ja to ispred ovakvih dokazanih strucnjaka i hipersenzitivnih znalaca, prevec je to za nas. Idemo gdje je ipak lakse.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 34  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000