forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10190 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/10/2023 : 14:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

Brejkersi u Planu B, otkazani!!!
Povrat novca za karte kupljene on line, bit ce vracen automatski.
Bez rijeci ikakvog obrazlozenja, zasto.
Suvisno je i kazati da mi je bas zao.


a da...sad i meni došao mail...a tko će znat...




Cane čita forum, pa kad je vidio tko dolazi...



... pa reka; ma ne mogu ja to ispred ovakvih dokazanih strucnjaka i hipersenzitivnih znalaca, prevec je to za nas. Idemo gdje je ipak lakse.





Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4930 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 09/10/2023 : 14:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ža mi je što vam je otkazan koncert u ST. Kod nas u ZG sviraju svako malo, pa sam se ja lagano zasitio i mislio preskočiti ovaj put (ali možda se ipak predomislim u zadnji čas).

S obzirom da taj u ZG nije otkazan, razlog očito nije neka duža spriječenost. Ne mora značiti, ali vjerojatno je ipak slaba prodaja glavni razlog. 3 ocvala forumaša nažalost ne čine proljeće :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/10/2023 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Proljece je cak i u decembru
trinaestog
ili bilo kog drugog

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/10/2023 : 19:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
ENFORCER (+ SPEEDCLAW)
sinoć, Hard Place, Zagreb

Prije 2 miseca sam bio na Riotu u Hard Placeu u Zagrebu i napisao sam tu na forumu post pun oduševljenja nakon što sam se vratio s koncerta. Sinoć sam na istom mistu pogledao Enforcer, meni osobno najdraži noviji heavy metal bend tradicionalnog, klasičnog usmjerenja i moram priznati da su mi čak bili za nijansu bolji od ionako fenomenalnog Riotovog koncerta.

Enforcer je sinoć isporučio energetsku bombu, vrhunsku feelgood svirku koja je od prve do zadnje sekunde zračila nevjerojatnom sinergijom između benda i publike. Osjećaj kad vidiš bend da doslovno cilu svirku ne skida osmjeh s lica je prva liga. Zvuk, uigranost, usviranost, sama izvedba kako instrumenata tako i vokala, sve je to bilo na zavidno visokom nivou tako da nemam apsolutno niti jednu jedinu zamjerku. Obožavam ih, aktivno ih pratim još od prvog albuma 2008. godine i nikad ih do sada nisam imao priliku gledati. Drago mi je što sam sinoć iskoristio tu priliku, uživo su ispali i bolji nego što sam očekivao!

Metal je živ, a ovakvi koncerti to itekako dokazuju. Vridilo je potegnit do Zagreba i nazad!

P.S.
Šteta bi bilo ne spomenuti i riječane Speedclaw koji su odradili vrhunski zabavan show za zagrijavanje prije Enforcera. Baš onako klasični 80's speed metal, baš su mi se svidjeli i volio bi ih uhvatiti još koji put negdje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 09/10/2023 20:04:37
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10190 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2023 : 15:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Ža mi je što vam je otkazan koncert u ST. Kod nas u ZG sviraju svako malo, pa sam se ja lagano zasitio i mislio preskočiti ovaj put (ali možda se ipak predomislim u zadnji čas).

S obzirom da taj u ZG nije otkazan, razlog očito nije neka duža spriječenost. Ne mora značiti, ali vjerojatno je ipak slaba prodaja glavni razlog. 3 ocvala forumaša nažalost ne čine proljeće :)


Ocvalo ti je ono u gaćama
I nije 3 nego 6 karata, jer su i bolje polovice tribale ić.
Sad reci da su nan i žene ocvale...

Ne virujen da je slaba prodaja u pitanju. Radi se o prostoru za 150-200 ljudi, to bi se vjerovatno napunilo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 10/10/2023 15:32:12
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/10/2023 : 18:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
DEBELI PRECJEDNIK
18.11. - Kocka, Split

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13412 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2023 : 12:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

ENFORCER (+ SPEEDCLAW)
sinoć, Hard Place, Zagreb



Jesu svirali Divlje jagode?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2023 : 13:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Paka01

ENFORCER (+ SPEEDCLAW)
sinoć, Hard Place, Zagreb



Jesu svirali Divlje jagode?



Jesu!
Izvukli nekog random tipa iz publike i onda s njim za vokalom (a bio je stvarno odličan!) odsvirali Let Na Drugi Svijet Meni je to bilo super, baš odlična šema.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13412 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2023 : 13:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Da, dobro zvuči
Meni su oni iskreno dosadni pa svakako ne bih išao (a i bio na ovom festivalu u Beču) ali lepo da bio super provod, što kod vas što u Beogradu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2023 : 13:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
To u Beču misliš Vienna Metal Meeting?
Kako je bilo? Ja sam nešto vagao bi li se zaletio, al na kraju mi se u Zagrebu skupilo par prijatelja koje ne viđam tako često pa sam ipak ostao s njima družiti se. Dobra je postava bila u Beču, najviše bi volio vidjeti Primordial zapravo, mada su mi i Paradise Lost bili dobri sva tri puta kad sam ih gledao.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13412 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2023 : 14:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Da da, Vienna Metal Meeting plus ostao i da čujem Grails dva dana kasnije. Odlično bilo, Arena sjajan prostor, baš dosta ljudi.

Primordial glavni razlog što sam otišao, baš odavno želim da ih vidim i sjajni su bili, energija, nastup, sve vrh.
Paradise Lost ne slušam nešto previše i onaj jedini put kad sam ih slušao u Beogradu mi bili loši, kao da su došli na tezgu a Nick zvučao kao da je malo popio ali u Beču mi super legli.
Katatonia mi pak zvučala onako, ne znam dal ovo što videh da se Anders i Jonas posvađali pa otišli na turneju bez ovog prvog ostavilo traga ili to što mi njihovi albumi sve neinteresantniji pa se to odrazilo i na live nastupe
Ali ono što super sva tri benda imala odlične setliste. Ispratio kako treba i Harakiri for the Sky, nisu moja šolja kafe ali fin nastup. Zanimao me i Thy Light ali sam kasno došao u Beč, oni svirali u pola 2 ujutru i nisam imao snage i njih da čekam.

Grails da se zahvalim tvom izazovu, prvi put ih čuo ove godine kad tražio instrumentalne albume, preslušao prvi, svidelo mi se, videh da sviraju dva dana kasnije pa otišao i odlično bilo.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/10/2023 : 19:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Paradise Lost po meni imaju jedan od najboljih i najvaznijih zanrovskih albuma uopce. A i sire, gledano glazbeno. Draconian Time je istinsko remek djelo.
No nazalost kad sam ih gledao uzivo bili su cisto sranje. Nikad se nisam tako razocarao. A gledao sam puno, bas puno toga uzivo.
Jbg.
Dan danas mislim o tom razocarenju. Tu negdje kao i Nirvana uzivo, dva najgroznija koncerta kojim sam prisustvovao.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2023 : 19:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kad si ih gledao i di?
Ja sam ih gledao tri puta... u Pogonu Jedinstvo su mi bili odlični, u Vintageu jako dobri dok su mi u Boogaloou bili onako, čisto okej, ništa posebno.

Šta se Katatonije tiče, s njima imam love/hate odnos. Studijski su mi jako dobri do odlični (mada zadnja 3-4 albuma zvuče kao čisti copy/paste, dosadni su mi), dok mi te pjesme jednostavno ne funkcioniraju uživo. Kao da se gubi ta intimna atmosfera koju imaju studijske verzije. Oni su možda i jedini bend koji volim, ali ih ne želim pogledati uživo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/10/2023 : 19:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
13. veljace 2010. Boogalooo. Toliko me boli to razocaranje jer su mi bili, malo je reci, omiljen bend. Bend koji je svirao koji god stil je htio. Pa Deepeche Mode bi 'guzice dali' da imaju One second, Host ili Belive in nothing.
Bas, bas los koncert.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2023 : 19:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Tu nisam bio (bio sam 2012, 2015 i 2017.), mada virujem ti.
Problem je s njima (barem na ovom koncertu 2017.) što je Nick Holmes u potpunosti nezainteresiran, kao da odrađuje koncert zato šta mora, a ne zato šta želi. S druge strane, gledam neke snimke Bloodbatha s Wackena ove godine i Holmes zvuči odlično, puno bolje nego na zadnjih par koncerata PL što sam pogledao. Ne znam, možda mu je jednostavno dosadilo... Mada, kažem, koncert u Jedinstvu 2012. je bio odličan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/10/2023 : 19:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Je. Ne mice se s mjesta. A za razliku recimo od Joey Ramonea koji se takoder ne bi makao s mjesta gdje bi 'bacio sidro' ali bio je pun energije, i sretan sam sto sam ga vidio kako pjeva, Holmes bas djeluje indisponirano, kao frontman. A cuj, pogledaj samo koliko godina mu je to 'dosadno'. Malo puno.
Inace i set lista je bila katastrofa, bar meni. Onaj Faith Devides Us, Death Unides Us, je meni bio ziva 'pilana', a s njim su bas posteno 'udavili' auditorij.
Ma bas mi je bila tuga. Eto, tuga, prava rijec.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2023 : 19:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni je to među boljim njihovim albumima

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/10/2023 : 20:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, sto ljudi-sto cudi!
Evo zena izlazi van, i ide na MORT na Zvoncac, a ja polazem on line testove...bas sam ljubomoran. A lipa je vecer i tamo ima krasne pive...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13412 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2023 : 20:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

13. veljace 2010. Boogalooo. Toliko me boli to razocaranje jer su mi bili, malo je reci, omiljen bend. Bend koji je svirao koji god stil je htio. Pa Deepeche Mode bi 'guzice dali' da imaju One second, Host ili Belive in nothing.
Bas, bas los koncert.



Tad bili sa Samael? Ja ih gledao na toj turneji, bas razocaranje.

I oni i Katatonia su mi neke stvari super legle sad, neke ravna linija ali to ocekivano.

Edited by - Imrahil on 13/10/2023 20:05:42
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/10/2023 : 20:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by ivanl

13. veljace 2010. Boogalooo. Toliko me boli to razocaranje jer su mi bili, malo je reci, omiljen bend. Bend koji je svirao koji god stil je htio. Pa Deepeche Mode bi 'guzice dali' da imaju One second, Host ili Belive in nothing.
Bas, bas los koncert.



Tad bili sa Samael? Ja ih gledao na toj turneji, bas razocaranje.

I oni i Katatonia su mi neke stvari super legle sad, neke ravna linija ali to ocekivano.



Jest. Prvo neki Omegha Litium, pa Samael. Ali to se nista ne sjecam.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13412 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2023 : 21:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Omeghe se ne secam, Samael mi ok, bili bolji od Paradise Lost tad
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 16/10/2023 : 08:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ako znate nekoga tko bi htio prodati ulaznicu za HALESTORM 22.11. u Tvornici, ja bi kupio.
Nisam mislio da će se ulaznice rasprodati tako brzo.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9304 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/10/2023 : 12:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
FIT

Rijeka, Export drvo,
4.11.2023.

Leo Charm Marčelo

Vintage Industrial bar
29.11.2023.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/10/2023 : 15:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Ako znate nekoga tko bi htio prodati ulaznicu za HALESTORM 22.11. u Tvornici, ja bi kupio.
Nisam mislio da će se ulaznice rasprodati tako brzo.



Nelosi su. Malo 'namisteni'. Mrvicu 'pemoderni'. Ali ok. Bubnjar rasturac.
Gledao sam ih prije Alter Bridgea, koji nista nisu valjali. Prije godinu dana. (U biti, najgori, najdosadniji i najlosiji koncert kojem sam svjedocio.) Jedan od rijetkih gdje je predgrupa bila 5 puta bolja od headlinera. Ali bas minimalno petput bolji...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/10/2023 : 12:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
THE NATIONAL najavljeni kao headliner InMusica dogodine. Tragedija

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000