forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 IMDb Biseri
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/03/2015 : 16:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.


Više od pola milijuna glasova. Brojna je ta "ekipica".

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 25/03/2015 16:11:51
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 25/03/2015 : 16:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.



Vecina ljudi koja ocjenjuje filmove na IMDb-u su mladja ekipa, klinci, tinejdzeri i studosi. Njima je jako vazno da stanje na listi odgovara njihovom ukusu pa su tu zestoke borbe u davanju desetki i jedinica da bi se neki film spustio ili dignuo na listi. Sjecam se 2008. jos dok sam visio po IMDb forumima, kad se pojavio TDK, bilo je dogovoreno masovno davanje jedinica Kumu 1 i 2 i masovno davanje desetki TDK-u da zbace Kuma s prvog mjesta. U tome su uspjeli, ali je odonda Shawshank na prvom mjestu. Zadnje sto sam cuo je da postoji masovno spustanje Marvelovih filmova od strane DC fanova. Boys will be boys

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2015 : 16:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Isuse, koji kreteni...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2015 : 16:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.


Možda ti nije dobar upravo zbog toga što si SF fanatik. Meni je ovaj film daleko više postigao na polju drame nego nekakvog SF-a.



Mislio sam u smislu da bi mi kao ljubitelju SF-a svaki SF trebao biti draži nego nekome tko toliko ne preferira žanr kao ja ali to je sve zapravo relativno. Film nije loš ali mislim da je početak prerazvučen, a i mogli su malo više dobrih efekata napraviti. A i kraj je trebao biti malo spektakularniji.
Mislim, nije loš film, dapače, ali sad baš da je za 8,8...
Mislim, evo, meni je za nekih 6,8.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2015 : 16:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.


Više od pola milijuna glasova. Brojna je ta "ekipica".



Uff, nisam znal da ih toliko ima
Ali opet, na razini cijelog svijeta, i nije tak puno.
Uglavnom, htel sam reći da iMDb može biti dobar pokazatelj ali da često i ne odgovara nečijem mišljenju.
Ali ja se ipak držim pravila da ne gledam filmove koji imaju ocjenu manju od 5,0.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2015 : 16:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.


Možda ti nije dobar upravo zbog toga što si SF fanatik. Meni je ovaj film daleko više postigao na polju drame nego nekakvog SF-a.



Mislio sam u smislu da bi mi kao ljubitelju SF-a svaki SF trebao biti draži nego nekome tko toliko ne preferira žanr kao ja ali to je sve zapravo relativno. Film nije loš ali mislim da je početak prerazvučen, a i mogli su malo više dobrih efekata napraviti. A i kraj je trebao biti malo spektakularniji.
Mislim, nije loš film, dapače, ali sad baš da je za 8,8...
Mislim, evo, meni je za nekih 6,8.


Meni je baš sa devetku, mislim da si ga ti promatrao kao SF i uspoređivao s ostalim SF-om, a ja kao bilo koji drugi film, i da tu nastaje razlika u tumačenju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/03/2015 : 20:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.


Možda ti nije dobar upravo zbog toga što si SF fanatik. Meni je ovaj film daleko više postigao na polju drame nego nekakvog SF-a.



Mislio sam u smislu da bi mi kao ljubitelju SF-a svaki SF trebao biti draži nego nekome tko toliko ne preferira žanr kao ja ali to je sve zapravo relativno. Film nije loš ali mislim da je početak prerazvučen, a i mogli su malo više dobrih efekata napraviti. A i kraj je trebao biti malo spektakularniji.
Mislim, nije loš film, dapače, ali sad baš da je za 8,8...
Mislim, evo, meni je za nekih 6,8.


Meni je baš sa devetku, mislim da si ga ti promatrao kao SF i uspoređivao s ostalim SF-om, a ja kao bilo koji drugi film, i da tu nastaje razlika u tumačenju.


Razlika u tumačenju vjerovatno nastaje u tome da se njemu film nije toliko svidio koliko tebi
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2015 : 20:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Swamp thing pogodio bit:))
Ma film nije loš, tu dileme nema, i vidi se da je radnja dobro smišljena i da su glumci odlični samo jednostavno sam očekivao više. Možda neke "neobičnije" planete i "neobičniji" završetak, makar je završetak zapravo odličan samo mislim da je trebao biti nekako...Efektivniji

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 25/03/2015 20:37:56
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/03/2015 : 20:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Isuse, koji kreteni...



debili.zato i kažen da te ocjene ne triba toliko uzimat u obzir

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 26/03/2015 : 22:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.



Vecina ljudi koja ocjenjuje filmove na IMDb-u su mladja ekipa, klinci, tinejdzeri i studosi. Njima je jako vazno da stanje na listi odgovara njihovom ukusu pa su tu zestoke borbe u davanju desetki i jedinica da bi se neki film spustio ili dignuo na listi. Sjecam se 2008. jos dok sam visio po IMDb forumima, kad se pojavio TDK, bilo je dogovoreno masovno davanje jedinica Kumu 1 i 2 i masovno davanje desetki TDK-u da zbace Kuma s prvog mjesta. U tome su uspjeli, ali je odonda Shawshank na prvom mjestu. Zadnje sto sam cuo je da postoji masovno spustanje Marvelovih filmova od strane DC fanova. Boys will be boys



Dečki su dobro organizirani . Kako bi se filmu poput Kuma koji ima prosječnu ocijenu 9 nakon 1.000.000 glasova, prosječna ocijena spustila na 8.9, treba 12.650 ocijena 1. To je više nego što grad poput Županje ima stanovnika.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/03/2015 : 22:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ah klinčadija

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/03/2015 : 10:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Mislim da IMDB ima neki algoritam koji eliminira ili umanju utjecaj velikog broja "jedinica" i "desetki", vjerojatno prema nekoj Gaussovoj krivulji.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 27/03/2015 : 11:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.



Vecina ljudi koja ocjenjuje filmove na IMDb-u su mladja ekipa, klinci, tinejdzeri i studosi. Njima je jako vazno da stanje na listi odgovara njihovom ukusu pa su tu zestoke borbe u davanju desetki i jedinica da bi se neki film spustio ili dignuo na listi. Sjecam se 2008. jos dok sam visio po IMDb forumima, kad se pojavio TDK, bilo je dogovoreno masovno davanje jedinica Kumu 1 i 2 i masovno davanje desetki TDK-u da zbace Kuma s prvog mjesta. U tome su uspjeli, ali je odonda Shawshank na prvom mjestu. Zadnje sto sam cuo je da postoji masovno spustanje Marvelovih filmova od strane DC fanova. Boys will be boys



Dečki su dobro organizirani . Kako bi se filmu poput Kuma koji ima prosječnu ocijenu 9 nakon 1.000.000 glasova, prosječna ocijena spustila na 8.9, treba 12.650 ocijena 1. To je više nego što grad poput Županje ima stanovnika.




ma, ne treba ti organizacija...samo skripta i volja da je iskodiraš

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/03/2015 : 12:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Pogledam vecinu americkih filmova koji na imdb-u imaju ocjenu preko 7, minus neki zanrovi i tematike koje jednostavno ne volim. Za ostale stvari koje pogledam informacije skupim na drugim mjestima.

Pratim imdb godinama i mislim da su ocjene cak i bolje nego sto bi ocekivao s obzirom da doslovno svaki debil moze glasati.

Shawshank redemtion je i meni jedan od najboljih filmova ikad. Interstellar je odlican film koji je nov pa je malo previsoko ali s godinama ce pasti gdje mu je mjesto. Whiplash mi je vrhunski film. Wolf of Wall Street je jedan od najzabavnijih filmova zadnjih godina, Hugo mi je predrag film itd.

S druge strane ako neki zanrovi dobivaju previsoke ocjene onda su to ubergeek stvari tipa zvjezdane staze, superheroji itd. Ako pogledas bolje, oni tipicni glupavi ljetni hitovi tipa Michael Bay i slicno uredno prodju s losim ocjenama sto i nije lose ako uzmes u obzir da glasaju svi a to su najgledaniji filmovi u kinima.

jedini ozbiljni manjak imdb-a bi bio da mozes propustiti neke jako dobre i bitne filmove ako si fokusiran samo na njega. Ako nisi nemas problema.

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 14:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

Mislim da IMDB ima neki algoritam koji eliminira ili umanju utjecaj velikog broja "jedinica" i "desetki", vjerojatno prema nekoj Gaussovoj krivulji.



U pravu si, ali samo za filmove koji su u Top250.
Znaci po nekoj logici, kad se film tek pojavi mozes ga filati desetkama i jedinicama do mile volje, ali ako se pojavi na Top250 od onda nadalje za tu listu uzimaju se samo glasovi "regular usersa", iako ocjena na samom filmu prikazuje prosjecnu ocjenu svih glasaca.
Primjer: Interstellar ima ocjenu 8,8, ali na Top250 ima 8,6

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 27/03/2015 : 22:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by mladjo

Evo, Interstellar ima 8,8. Ma dajte ljudi. mislim ja sam definitivno SF fanatik ali baš da je toliko dobar. Ali kao što Johnny kaže to je jednostavno presjek ocjena ekipice koja brije na tom sajtu i ništa drugo.



Vecina ljudi koja ocjenjuje filmove na IMDb-u su mladja ekipa, klinci, tinejdzeri i studosi. Njima je jako vazno da stanje na listi odgovara njihovom ukusu pa su tu zestoke borbe u davanju desetki i jedinica da bi se neki film spustio ili dignuo na listi. Sjecam se 2008. jos dok sam visio po IMDb forumima, kad se pojavio TDK, bilo je dogovoreno masovno davanje jedinica Kumu 1 i 2 i masovno davanje desetki TDK-u da zbace Kuma s prvog mjesta. U tome su uspjeli, ali je odonda Shawshank na prvom mjestu. Zadnje sto sam cuo je da postoji masovno spustanje Marvelovih filmova od strane DC fanova. Boys will be boys



Dečki su dobro organizirani . Kako bi se filmu poput Kuma koji ima prosječnu ocijenu 9 nakon 1.000.000 glasova, prosječna ocijena spustila na 8.9, treba 12.650 ocijena 1. To je više nego što grad poput Županje ima stanovnika.




ma, ne treba ti organizacija...samo skripta i volja da je iskodiraš



Nisam htio davati ideje
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 29/08/2015 : 19:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Danas sam po drugi put pogledao film "Eternal sunshine of the spotless mind". Gledao sam ga prije desetak godina i nešto mi nije ostao u dobrom sjećanju.
U pitanju je film ocjenjen sa 8.4 što ga čini brojem 86. na imdb top listi najboljih filmova.
Pogledao sam ga pažljivo još jednom i ponovo se razočarao. Inače, volim Carrey-a, Winslet, SF, romansu, dramu i neobične filmove. Ako se meni ovaj film ne dopada previše, mora nešto značiti. Film ima solidnu ideju i početak, također se nešto i na kraju dešava. Na žalost u sredini je masa filma (preko sat vremena) gdje se naganjaju po sjećanjima. Taj dio mi se ne sviđa, pomalo mi je smor i nema snagu koju sam očekivao. Ponavljam, ja inače volim ovakve filmove. Tako da ovo ide na moju listu najprecjenjenijih filma ikada...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/08/2015 : 22:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Danas sam po drugi put pogledao film "Eternal sunshine of the spotless mind". Gledao sam ga prije desetak godina i nešto mi nije ostao u dobrom sjećanju.
U pitanju je film ocjenjen sa 8.4 što ga čini brojem 86. na imdb top listi najboljih filmova.
Pogledao sam ga pažljivo još jednom i ponovo se razočarao. Inače, volim Carrey-a, Winslet, SF, romansu, dramu i neobične filmove. Ako se meni ovaj film ne dopada previše, mora nešto značiti. Film ima solidnu ideju i početak, također se nešto i na kraju dešava. Na žalost u sredini je masa filma (preko sat vremena) gdje se naganjaju po sjećanjima. Taj dio mi se ne sviđa, pomalo mi je smor i nema snagu koju sam očekivao. Ponavljam, ja inače volim ovakve filmove. Tako da ovo ide na moju listu najprecjenjenijih filma ikada...


Kako kome Inače, meni taj film baš dobar... moram ga uskoro ponoviti...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/08/2015 : 08:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Obi-wan

Danas sam po drugi put pogledao film "Eternal sunshine of the spotless mind". Gledao sam ga prije desetak godina i nešto mi nije ostao u dobrom sjećanju.
U pitanju je film ocjenjen sa 8.4 što ga čini brojem 86. na imdb top listi najboljih filmova.
Pogledao sam ga pažljivo još jednom i ponovo se razočarao. Inače, volim Carrey-a, Winslet, SF, romansu, dramu i neobične filmove. Ako se meni ovaj film ne dopada previše, mora nešto značiti. Film ima solidnu ideju i početak, također se nešto i na kraju dešava. Na žalost u sredini je masa filma (preko sat vremena) gdje se naganjaju po sjećanjima. Taj dio mi se ne sviđa, pomalo mi je smor i nema snagu koju sam očekivao. Ponavljam, ja inače volim ovakve filmove. Tako da ovo ide na moju listu najprecjenjenijih filma ikada...


Kako kome Inače, meni taj film baš dobar... moram ga uskoro ponoviti...


Pa velikoj većini ljudi je dobar - 86-ti svih vremena. To mi i jest neobično i otud taj post. Meni su obično filmovi koje svi vole dobri...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/08/2015 : 11:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Obi-wan

Danas sam po drugi put pogledao film "Eternal sunshine of the spotless mind". Gledao sam ga prije desetak godina i nešto mi nije ostao u dobrom sjećanju.
U pitanju je film ocjenjen sa 8.4 što ga čini brojem 86. na imdb top listi najboljih filmova.
Pogledao sam ga pažljivo još jednom i ponovo se razočarao. Inače, volim Carrey-a, Winslet, SF, romansu, dramu i neobične filmove. Ako se meni ovaj film ne dopada previše, mora nešto značiti. Film ima solidnu ideju i početak, također se nešto i na kraju dešava. Na žalost u sredini je masa filma (preko sat vremena) gdje se naganjaju po sjećanjima. Taj dio mi se ne sviđa, pomalo mi je smor i nema snagu koju sam očekivao. Ponavljam, ja inače volim ovakve filmove. Tako da ovo ide na moju listu najprecjenjenijih filma ikada...


Kako kome Inače, meni taj film baš dobar... moram ga uskoro ponoviti...


Pa velikoj većini ljudi je dobar - 86-ti svih vremena. To mi i jest neobično i otud taj post. Meni su obično filmovi koje svi vole dobri...


I ja se najčešće oslanjam na glas većine, i u većini slučajeva se i ja pridružim. Ali naravno da se zadese filmovi koji imaju visoke ocjene, a meni niš' posebno.
A ovaj film po meni zaslužuje biti na visokom mjestu na tabeli
Inače, gledajući tu Top 250 tabelu, poprilično sam zadovoljan izborom, bar onoga što sam ja gledao. Naletio sam jedino na Interstellar koji je govno na kvadrat, Hachiko je bljah, ovi ostali su od solidnog do odličnog. Odgledao sam oko 150 s liste...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/10/2015 : 18:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
il labirinto del Fauno. IMDB ocjena 8.2 , kultni i mnogim ljudima jedan od omiljenih filmova. Puno spominjan kao remek djelo.

Prvi put kada sam ga gledao, očekivao sam nešto drugo i nije mi legao. Danas sam pogledao ponovo. Film je svakako ok, ali ne razumijem (pre)veliko oduševljenje. Jedna standard dramica sa dosta nestandardnim uplitanjem izmišljenog. Ne bih ga uvrstio ni u kakvu top listu. Opet, razumijem da ima ljudi kojima se ovo jako sviđa, ali ne i zašto je tih ljudi toliko i po čemu je ovaj film toliko specijalan. Ja bih ga prije nazvao korektan.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/10/2015 18:24:13
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/10/2015 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A ja imam takvo mišljenje za Kuma i Fight Club, pa će svi reći da sam u krivu.
Tako je to, postoje neki filmovi koji su općeprihvaćeno izvrsni, no nađu se pojedinci koji tu razvikanost ne mogu shvatiti.
Al eto, meni je Panov labirint bio izvrstan.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/10/2015 : 09:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

A ja imam takvo mišljenje za Kuma i Fight Club, pa će svi reći da sam u krivu.
Tako je to, postoje neki filmovi koji su općeprihvaćeno izvrsni, no nađu se pojedinci koji tu razvikanost ne mogu shvatiti.
Al eto, meni je Panov labirint bio izvrstan.


Znam. I baš zato ga ističem. Taj film je na TOP 10 mnogim ljudima, a meni nije ni na TOP 500. Tolika razlika u ukusima i viđenjima me zbunjuje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/10/2015 : 10:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A dobro, top10 mi sigurno nije.
Možda u top100 pri kraju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2015 : 10:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan Taj film je na TOP 10 mnogim ljudima, a meni nije ni na TOP 500. Tolika razlika u ukusima i viđenjima me zbunjuje.



Nema šanse da bi mogao nabrojati 500 filmova boljih od Labirinta...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000