forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Za člana IVAN5000 / ivan.blazur
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/07/2010 : 21:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prošlo je 10 dana od završetka aukcije. Nismo se pomakli ni milimetra tj. nisi se ni javio. Pristojan rok za prvo javljanje od 7 dana je prošao, mojih 4-5 poruka je ostalo neodgovoreno.
Vidim da si aktivan na aukcijama (učestvuješ, licitiraš, kupuješ). Red je da se javiš pa da se dogovorimo oko slanja i plaćanja.

Kasnije dodano:
Prošlo je 40 dana.
Ivan5000 se više ne javlja, uplatio nije.
Poslić smatram propalim, stripove vraćam u prodaju tj. ne čuvam ih više za ovog neozbiljnog člana.
Ovo sam mu poslao na mail, a stavljam i ovdje tako da ako odluči ne vidjeti, nije moja krivica.


I još kasnije...
Sada se logirao pod drugim nickom (džaba mi stavljanje na crnu listu): ivan.blazur i licitirao za mahom iste stripove za koje me zamajavao 40 dana.
Ne znam da li je ovo za plakanje ili smijeh.


Epilog:
Ova druga licitacije je plaćena i stripovi su stigli.
Dakle, ok iz drugog pokušaja.
Što se mene tiče, priča je završena...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/09/2010 20:38:15

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 16/07/2010 : 00:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message  Reply with Quote
Molio bih i ja dotičnog člana da mi se javi da se dogovorimo oko kupljenih aukcija.
Go to Top of Page

tompa0808
Starting Member



Croatia
7 Posts

Member since 29/07/2008

Posted - 16/07/2010 : 08:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tompa0808 a Private Message  Reply with Quote
i ja imam isti problem s njim..ja pisem on se ne javlja..
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 16/07/2010 : 08:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
sumnjam da je on na forumu , ja donedavno nisam ni ulazio na forum samo na aukcije :) tako je najvjerovatnije i kod njega . Ostavite mu neutralan komentar ako je osvojio vise od jedne aukcije pa mu se poslije mozete revbansirati ako vam se javi , a izgleda da on ne namjerava sudeci po vecini koja se zali .

feka
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 16/07/2010 : 10:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message  Reply with Quote
Meni se par puta javljao s nekim pitanjima dok nisu istekle aukcije koje je bidao.Nakon toga je nestao.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 16/07/2010 : 11:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Možda da se uvede pravilo da je obaveza kupca da se javi(kontaktira) prodavača u roku od 2 nedelje, pa neka to bude dogovor kako dalje, a u slučaju da se ne javi mesec dana dobija negativan komentar i u slučaju više takih prekrčaja udaljenje sa aukcija. Ovo je samo predlog, ipak moderatori su ti koji treba da daju poslednju reč.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 16/07/2010 : 13:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
nije lose razmisljanje

feka
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/07/2010 : 14:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Možda da se uvede pravilo da je obaveza kupca da se javi(kontaktira) prodavača u roku od 2 nedelje, pa neka to bude dogovor kako dalje, a u slučaju da se ne javi mesec dana dobija negativan komentar i u slučaju više takih prekrčaja udaljenje sa aukcija. Ovo je samo predlog, ipak moderatori su ti koji treba da daju poslednju reč.


Već smo pričali o tome.
Svatko se može javiti za dan-dva. Rok koji je spominjan kao razuman je 7 dana.
2 tjedna mi se čini pretjerano, ipak je to samo jedno javljanje. Ako možeš licitirati, možeš se i javiti (ne treba ti 2 tjedna za to).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 16/07/2010 : 16:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by legaz

Možda da se uvede pravilo da je obaveza kupca da se javi(kontaktira) prodavača u roku od 2 nedelje, pa neka to bude dogovor kako dalje, a u slučaju da se ne javi mesec dana dobija negativan komentar i u slučaju više takih prekrčaja udaljenje sa aukcija. Ovo je samo predlog, ipak moderatori su ti koji treba da daju poslednju reč.


Već smo pričali o tome.
Svatko se može javiti za dan-dva. Rok koji je spominjan kao razuman je 7 dana.
2 tjedna mi se čini pretjerano, ipak je to samo jedno javljanje. Ako možeš licitirati, možeš se i javiti (ne treba ti 2 tjedna za to).


I ja se a suglasan da je 7 dana dosta, ali ajd da ne pametujem kako ovo kako ono. Možda ne bi bilo loše da se nakon tih 7 dana u slučaju ne javljanja, strip ponudi sledećem koji je ponudio najviše.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/07/2010 : 18:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Teško je biti pametan ovdje... Takvih što licitiraju pa se ne jave je uvijek bilo, ima i biti će. Nije to neki prekršaj za kamenovanje, samo podsjetnik da nismo svi savjesni, ažurni i vrijedni povjerenja.
Ja se držim 10 dana za javljanje, 30 dana za početak obavljanja posla (naravno ako nije zatraženo više iz opravdanih razloga). I to me služi sasvim dobro, osim toga, marljivo punim listu zabrane licitiranja, sigurno imam preko 250 na listi. Najnoviji član počinje slovom I i ima broj u nicku.
I vjerovali ili ne, tih 250 problema mi ni najmanje ne nedostaje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 16/07/2010 : 23:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Možda da se uvede pravilo da je obaveza kupca da se javi(kontaktira) prodavača u roku od 2 nedelje, pa neka to bude dogovor kako dalje, a u slučaju da se ne javi mesec dana dobija negativan komentar i u slučaju više takih prekrčaja udaljenje sa aukcija. Ovo je samo predlog, ipak moderatori su ti koji treba da daju poslednju reč.



Ma da,najbolje da se da mjesec dana.
A kad preuzme stripove još 2mjeseca za razmatranje,i ako sve bude OK onda nek plati!
Neradi se tu o roku,tu se radi o ljudskom karekteru i za takve nema rokova u koje bi oni stali.
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 22/07/2010 : 12:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Jel neko uspio stupit u kontakt s ovim članom?

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/07/2010 : 22:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Jel neko uspio stupit u kontakt s ovim članom?


Ja sam mu poslao 5-6 poruka. U zadnjoj objasnio da nije lijepo ljudima nabijati trošak provizije pa se ne javljati, ali ni be od dotičnog...Doduče, meni je dosta sitno licitirao pa nema štete.
Ispoštovat ću 30 dana, a poslije stripovi ponovo u prodaju, a on je već na listi kupaca koji mi ne mogu licitirati.
Ni prvi ni zadnji takav...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 22/07/2010 22:04:48
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/07/2010 : 23:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elva

Jel neko uspio stupit u kontakt s ovim članom?


Ja sam mu poslao 5-6 poruka. U zadnjoj objasnio da nije lijepo ljudima nabijati trošak provizije pa se ne javljati, ali ni be od dotičnog...Doduče, meni je dosta sitno licitirao pa nema štete.
Ispoštovat ću 30 dana, a poslije stripovi ponovo u prodaju, a on je već na listi kupaca koji mi ne mogu licitirati.
Ni prvi ni zadnji takav...



Ne znam,možda čovjek nije na forumu,možda ne primi poruku.....
uglavnom,ako se dobro sjećam,prije nekoliko dana je meni poslao poruku sa upitom o načinu licitiranja.Očito da je nov,pa se možda ne snalazi.Vidim da i kod mene sudjeluje na aukcijama.Nadam se da opet nije nekakav problem.
Evo,poslat ću mu ponovno odgovor na upit i napomenut da pogleda forum i da je prozvan.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 22/07/2010 : 23:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elva

Jel neko uspio stupit u kontakt s ovim članom?


Ja sam mu poslao 5-6 poruka. U zadnjoj objasnio da nije lijepo ljudima nabijati trošak provizije pa se ne javljati, ali ni be od dotičnog...Doduče, meni je dosta sitno licitirao pa nema štete.
Ispoštovat ću 30 dana, a poslije stripovi ponovo u prodaju, a on je već na listi kupaca koji mi ne mogu licitirati.
Ni prvi ni zadnji takav...



Ne znam,možda čovjek nije na forumu,možda ne primi poruku.....
uglavnom,ako se dobro sjećam,prije nekoliko dana je meni poslao poruku sa upitom o načinu licitiranja.Očito da je nov,pa se možda ne snalazi.Vidim da i kod mene sudjeluje na aukcijama.Nadam se da opet nije nekakav problem.Evo,poslat ću mu ponovno odgovor na upit i napomenut da pogleda forum i da je prozvan.





Druze Dveribade,sta znaci"opet".Jesi imao sa nekim belaja ili???
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/07/2010 : 23:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by elva

Jel neko uspio stupit u kontakt s ovim članom?


Ja sam mu poslao 5-6 poruka. U zadnjoj objasnio da nije lijepo ljudima nabijati trošak provizije pa se ne javljati, ali ni be od dotičnog...Doduče, meni je dosta sitno licitirao pa nema štete.
Ispoštovat ću 30 dana, a poslije stripovi ponovo u prodaju, a on je već na listi kupaca koji mi ne mogu licitirati.
Ni prvi ni zadnji takav...



Ne znam,možda čovjek nije na forumu,možda ne primi poruku.....
uglavnom,ako se dobro sjećam,prije nekoliko dana je meni poslao poruku sa upitom o načinu licitiranja.Očito da je nov,pa se možda ne snalazi.Vidim da i kod mene sudjeluje na aukcijama.Nadam se da opet nije nekakav problem.Evo,poslat ću mu ponovno odgovor na upit i napomenut da pogleda forum i da je prozvan.





Druze Dveribade,sta znaci"opet".Jesi imao sa nekim belaja ili???



A tko ih nije imao?
Jesam,kako ne.Zadnje što se sjećam "pahulja"...uvijek se netko pronađe pametan.Ako mi je nešto ili netko nelogičan pri licitiranju,pregledam komentare i priupitam kako je transakcija obavljena.Svašta čovjek dozna.
Moja lista zabrane baš i nema veliki broj članova,ali raste polako(daleko da je kao kod Dejana)
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 22/07/2010 : 23:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ma ne sikiram se ja za te.Najjace mi je bilo ono kad si negdje napisao"par ljudi skupilo 500€ i kupilo LMS broj 4",a sto je najgore, ja jadnik tu ulecem medju tih"par" sa nekih 4500 kuna i ne mogu dobiti i sam sebi psujem,i kazem "pa sta je ovo",trebam li 10 hiljada dati,kontas,vidis da nesto nije u granici normale i onda batalis sve.Sto je najgore gubis volju za taj sport u kojem se nisko udara...ma ebes sve,neka nas zivi
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/07/2010 : 17:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Počeli su i negativni padati:

neodgovoran kupac, ni nakon mjesec dana od kraja aukcije ne javlja se, ne odgovara na poruke .

Odgovor: Lijepo pošaljite stripove poštom, uopce ne vidim u cemu je problem.

Znači, čovjek je živ, no meni još uvijek ne odgovara na poruke (čak ni na zadnju gdje samo tražim da odustane pa da stripove mogu ponovo staviti u prodaju)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

tompa0808
Starting Member



Croatia
7 Posts

Member since 29/07/2008

Posted - 27/07/2010 : 20:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tompa0808 a Private Message  Reply with Quote
da,,ja sam mu pisao i pisao..onda si mislim...pa zasto da se ja trudim oko njega..?
ostavim mu negativan komentar..i odmah se javi..?!?!
toliko o njemu.
steta nije velika, jedan strip, koji je ponovo u prodaji..a on je na crnoj listi..eto..mozda ce ga to opametiti..za vas ostale..:)
i ne mislim da je toliko novi i da ne kuzi kak ovdje to funkcionira..nego je jednostavno ..neodgovoran..
al sto cemo..ima nas svakakvih..
Go to Top of Page

meto
Starting Member



63 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/08/2010 : 09:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send meto a Private Message  Reply with Quote
Evo meni se je uredno javio i uplatio na račun za osvojene stripove,
sigurno ne čita forum pošto je novi na stripovi.com inače bi valjda odgovorio na prozivke.

kugo i kolero
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 02/08/2010 : 13:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Čovjek se uredno javio nakon osvojenih aukcija kod mene, odgovorio sam mu pa ćemo vidjeti kako će biti.
Zasad sve dobro.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2010 : 20:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
glavno da se sve rješi pozitivno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 03/08/2010 : 20:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Očigledno je trebala da padne negativna ocena da bi čovek shvatio neke stvari...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/08/2010 : 17:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
35 dana, još nije uplatio.
Javio se jednom i zatražio da mu obrišem negativne komentare (koje mu nisam ni dao).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 10/08/2010 : 13:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
Meni je dotični prošli tjedan uplatio 73 kn, što je skoro duplo više nego je trebao.
Kupio je strip za 35 kn, poslao sam mu preporučeno (poštarina 12,50 kn), pitam ga za višak, a on se ne javlja već danima.
Zaista ne razumijem o čemu je riječ (možda me zamijenio za nekog drugog, možda je imamo namjeru kupiti još nešto, ....)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/08/2010 : 17:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iseserin

Meni je dotični prošli tjedan uplatio 73 kn, što je skoro duplo više nego je trebao.
Kupio je strip za 35 kn, poslao sam mu preporučeno (poštarina 12,50 kn), pitam ga za višak, a on se ne javlja već danima.
Zaista ne razumijem o čemu je riječ (možda me zamijenio za nekog drugog, možda je imamo namjeru kupiti još nešto, ....)


Ja također imam dojam da je on zbunjen.
Od mene je tražio da mu obrišem negativne komentare, a nisam mu ni dao.
Kao da je i mene zamjenio s nekim...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000