forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 KHL MEDVEŠČAK- Nova sezona počela
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 25/09/2013 : 08:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
nisu cetvrtine, nego trecine

There can be only one, me!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/09/2013 : 08:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
upss

da, trečine!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/09/2013 : 22:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
evo, odmah me demantiraju i preokrecu tekmu...ovaj put nakon gubitka prve trečine na kraju ipak pobeda!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 28/09/2013 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Medveščaku na pobjedi. Baš sam uživao u ovom meču, da ne zaboravin Miću Dušanoviča čiji glas slušan preko 30 godina (kad on ne prenosi...jadno je), vidi se da su igrači svjesni gdje su (ne pravu glupe faulove, složni su kao ekipa) i da je publika svjesna u kakvoj je klub situaciji (nova liga,novi igrači). Zaista je simpatično kako su se svi uklopili u sadašnju situaciju, i klub i igrači i publika.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 01/10/2013 : 12:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Medvešćak je stigao i do 4 pobjede u nizu, te zauzimaju 7 mjesto zapadne konferencije nakon otprilike 1/4 prvenstva

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/10/2013 : 09:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
I peta pobjeda u nizu, 4:0 pao Avangard iz Omska!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 03/10/2013 : 10:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Omsk je u losem stanju, iako imaju zapravo jako ekipu

slijedeci je Neftakhimik koji je iz 11 utakmica ima 19 bodova i 6 je na istoku

Wilsie napustio medvescak, Matt Ellison stigao

Ellison je igra u liniji s Vesceom i Lingletom kad su bili zajedno u Torpedu, i bio najbolji od njih troje

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
580 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 11/10/2013 : 20:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
He he, dok su drugi pizdili gledajući onaj jad na Maksimiru ja sam gledao hokej i nisam pogriješio! Medveščak dobio Donbassa 5:2, Medvjedi i dalje melju sve pred sobom rušeći rekorde lige... Tako se to radi!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/10/2013 : 12:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/10/2013 : 17:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Danas smo dobili preview sudjenja ako slucajno udjemo u play off, tek tolko da ne zaboravimo da smo vjecni gosti.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
580 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 28/01/2014 : 21:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Eto da malo "dignem" topic s obzirom da smo ušli u PO, sada slijedi borba za što bolje mjesto na tablici... S obzirom da su OI u međuvremenu French će imati dosta vremena za pripremu momčadi u doigravanju. Nadam se da ćemo biti još i veće iznenađenje kao debitant u KHL-u pa da ćemo se probiti i dalje od prvog kruga!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/01/2014 : 23:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Fantastičan uspjeh, nije nemoguće da i prođu prvi krug, ali samo pod uvjetom da budu u regularnom dijelu bolji od pozicije 7! Protiv Dynama i SKA teško mogu, pogotovu u PO!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 29/01/2014 : 09:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
zapravo protiv ska bi i mogli

oni nisu klasicna ekipa za playoff, koja je bazirana na obrani, nego i dalje furaju svoj leprsavi lijepi hokej, koji je odlican za prvenstvo, ali ne toliko i za playoff

dynamo moscow je bas takva ekipa, koja ce satrat protivnika

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/05/2014 : 11:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Medvjeđa obrana sve jača - dolazi osvajač Stanley kupa


Branič Andrew Hutchinson potpisao ugovor s Medveščakom.

Nakon nekoliko starih igrača koji su odlučili i dalje ostati u Medveščaku, u Brlog stiže prvo novo ime – Andrew Hutchinson. Amerikanac, čije je ime ugravirano na pehar Stanley kupa, pojačat će obranu Medvjeda.

''Sretan sam što smo uspjeli dogovoriti uvjete s Andrewom Hutchinsonom. On je vrlo kvalitetan branič koji bi našoj momčadi trebao donijeti stabilnost i iskustvo. Igrao je u KHL-u i prošle sezone je bio na meti KHL klubova. Vjerujem da je uspjeh koji smo ostvarili protekle sezone i to što je čuo dobre stvari o našoj momčadi, klubu i Zagrebu olakšalo njegovu odluku da nam se pridruži za iduću sezonu. Hutchinson je jedan od top četiri braniča i vjerujem kako će napraviti vidljivu razliku u našoj igri'', rekao je sportski direktor Medveščaka Aaron Fox.

Andrew Hutchinson je rođen 1980. u Evanstonu (Illinois, SAD). Godine 1999. izabran je na NHL draftu kao 52. izbor od strane Nashville Predatorsa, ali je do 2002. nastavio igrati za sveučilišnu momčad Michigan State University koja se natječe u NCAA-u. U sezoni 2001./2002., kada je još igrao za Michigan, potpisao je i prvi profesionalni ugovor s AHL klubom Milwaukee Admirals s kojim je 2003./2004. osvojio Calder kup. Dvije sezone kasnije, 2003./2004., debitirao je u NHL-u odigravši 18 utakmica za Nashville Predatorse, da bi već 2005./2006., u svojoj drugoj NHL sezoni, s Carolina Hurricanesima osvojio Stanley kup. Sezone 2008./2009. Hutchinson je potpisao ugovor s Tampa Bay Lightningom, da bi je završio s Dallas Starsima, a 2010./2011. odigrao je i 5 utakmica za Pittsburgh Penguinse.

Osim u NHL-u, igrao je još i za AHL klubove Hartford Wolf Pack, Norfolk Admiralse, Texas Starse, Wilkes-Barre Scranton Penguinse, dvije sezone je proveo i u KHL-u u redovima Baris Astane, a prošle je igrao za švicarskog prvoligaša Zug.

Tijekom profesionalne karijere Hutchinson je odigrao 140 utakmica (39 bodova) u NHL-u, 479 utakmica (293 bodova) u AHL, 107 utakmica (37 bodova) u KHL-u, te 36 (17 bodova) u NLA-u, a 2007. je nastupio na Svjetskom prvenstvu Elitne divizije za reprezentaciju SAD-a.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/05/2014 : 14:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
MARCEL RODMAN novi je igrač Medveščaka. Slovenski reprezentativac u Zagreb dolazi iz njemačkog prvoligaša Schwenningera u kojem je proveo posljednju sezonu. Stariji brat Rodman po vokaciji je napadač, a posebno je oduševio igrama za reprezentaciju Slovenije na Olimpijskim igrama u Sočiju, piše KHL.hr.

''Marcel Rodman je igrač vrhunskog karaktera. S obzirom na njegovu visinu i klizačke sposobnosti moći će za nas odigrati i ključnu ulogu u obrani'', rekao je sportski direktor Medveščaka Aaron Fox.

A Aaron Fox ima i najbolje znanje u sposobnosti Marcela Rodmana, naime njih dvojica su dijelili svlačionicu Jesenica u sezoni 2008./09.

Nakon što su najnoviji KHL-ovci postali Tičar i Jeglič, a na dobrom putu je i Sabolič, Marcel Rodman se također upisao u društvo Jana Muršaka i mladih slovenskih reprezentativaca koji igraju u drugoj najvećoj ligi na svijetu.

Mitja Robar bio je navodno u razgovorima za dolazak, no očigledno je da se taj dogovor izjalovio. Slovencima ostaje nada za angažman Sabahudina Kovačevića u nekom od ostalih klubova KHL-a, a prema nekim navodima, najzainteresiraniji je bio Admiral iz Vladivostoka. Očigledno je da su Slovenci profitirali od nastupa reprezentacije u Sočiju...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/06/2014 : 11:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/338069/Iznenadni-odlazak-Veliki-udarac-za-Medvescak.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/09/2014 : 14:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Izabran nasljednik Alana Letanga: "Veliki izazov za mene"


Izabran nasljednik Alana Letanga: "Veliki izazov za mene"
Momčad Medveščaka izabrala je nasljednika Alana Letanga na poziciji kapetana. Slovo "C" na svom dresu nosit će Andrew Murray.

Novi kapetan Medveščaka bit će Andrew Murray, igrač koji je svojim nastupima za Medveščak u prošloj sezoni uvelike doprinio odličnom uspjehu kluba u prvoj sezoni nastupanja u Kontinentalnoj hokejskoj ligi.

Svoju prvu službenu utakmicu u funkciji kapetana Andrew Murray će odigrati u četvrtak, 4. rujna u Bratislavi protiv Slovana. Svečano proglašenje Murrayja novim kapetanom i uručivanje te titule od strane dugogodišnjeg legendarnog kapetana Medveščaka, od ove sezone pomoćnog trenera Alana Letanga održat će se uoči prve domaće ovosezonske utakmice protiv Sjeverstalja iz Čerepovca, 14. rujna u 17:45 u Domu sportova.

"Čast mi je što sam naslijedio Alana Letanga. On je bio kapetan momčadi još od EBEL-a što puno govori o njemu i o tome kako je obnašao tu dužnost. Prošle sezone sam bio njegov asistent, gledao sam ga, učio i upijao. Ovo će biti veliki izazov za mene i jako mu se veselim. Bio sam već kapetan na fakultetu, ali i u juniorskim momčadima, tako da sam već dobro upoznat s kapetanskim zadaćama. Ali naravno, svaki klub i momčad su drukčiji, kao i liga. Naša momčad sastavljena je od puno iskusnih igrača koji imaju liderske sposobnosti i zrela je što će svakako olakšati moj posao", rekao je Murray u razgovoru za službene stranice Medveščaka.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/09/2014 : 14:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nova sezona počinje danas, po svemu sudeći bit ćemo slabiji no lani, uloviti doigravanje bi bilo sjajno!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 03/09/2014 : 14:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Mogo bi Medvešćak i korak dalje , uz malo srece !
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/09/2014 : 19:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Thomas: "Kemija u momčadi je odlična, jedva čekamo Bratislavu"

Hokejaši Medveščaku novu sezonu u KHL-u otvaraju u četvrtak u 19 sati kod Slovana u Bratislavi. Posljednju utakmicu u regularnom dijelu prošle sezone odigrali su u Bratislavi gdje će započeti i novu sezonu...

Nakon promjenjivih nastupa u pripremnom razdoblju, Medveščak kreće s odigravanjem prvenstvenih utakmica. Prvi protivnik u novoj sezoni je Slovan iz Bratislave kod kojeg Medveščak gostuje u četvrtak od 19 sati. Ako je u prošlu sezonu ušao kao nepoznanica za ostale protivnike, Medveščak u novu sezonu ulazi kao klub kojeg će svi respektirati.

"Spremni smo i jedva čekamo početak nove sezone. Zanima nas u kakvom su stanju protivnici danas, koliko su se pojačali i koliko je liga jača. Ovo je sjajna liga, a upravo Zagreb i Medveščak odlično su mjesto za igranje", rekao je Bill Thomas za Medveščakovu stranicu.

Thomas tvrdi kako momčad spremno dočekuje početak sezone te da se puno radilo na ispravljanju pogrešaka.

"Imamo vjeru u sene, kemija u momčadi je odlična, a u posljednjoj pripremnoj utakmici odigrali smo jako dobro i pokazali da smo popravili neke stvari tijekom treninga. Posljednjih dana dosta smo radili na obrambenoj fazi i kako spriječiti protivnika da nam stvara prilike."

Prvi protivnik bit će Slovan. "S njim smo zaključili prošlu regularnu sezonu i sada otvaramo novu. Dobri su, dobili su nas u Ledenoj u produžetku, no uzvratili smo im u Bratislavi. Sada su tamo i Kurtis Foster i Matt Murley što će nam biti dodatni motiv", dodaje Thomas

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 04/09/2014 : 21:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nakon odgledane utakmice protiv Slovana...ne znam sto reci na ova nova pravila, mozda se naviknem tokom sezone, ali ovako na prvu loptu ovo je totalna smijurija. Pretvorili su hokejasku utakmicu u vaterpolsku, svaki drugi kontakt iskljucenje, ako sam dobro izbrojao bilo je 28 iskljucenja u utakmici, od toga ih barem 20 jos prosle sezone ne bi bilo ni svirano.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/09/2014 : 22:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Možda lupetam bezveze, no ne bu Medveščak još dugo u KHL-u, imam osjećaj da se polako gubi interes za hokej.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 04/09/2014 : 23:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Možda lupetam bezveze, no ne bu Medveščak još dugo u KHL-u, imam osjećaj da se polako gubi interes za hokej.


Ne znam jer me nema u Zg baš u zadnje vrijeme ali i meni djeluje da euforija pomalo pada. Ne znam, ali mislim da je tu bilo dosta hure zbog medija i tu se okupila malo ekipa kojoj za par sezona isto dosadi i traži nekaj novo. ima tu neka jezgra je Medveščak nije instant klub, ali ovaj rang i sve to mislim da nije postavljeno na realnim osnovama da bi to trajalo 15-20 godina, pa čak ni 10.

A volim hokej i medvjede pratim vec 25 godina, na tekme sam odlazil jako često od 2003. do 2008., na ebel sam bil ali nisam na ovom khl-u, i stvarno bi htel da ima više zaljubljenika u hokej...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 04/09/2014 23:28:11
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/09/2014 : 11:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa ispada da Medveščak ipak je instant klub. trebali su probati graditi novu eru kluba na zdravim temeljima bilo im je draže brže-bolje pokupovati što više stranaca i otići u što bolju ligu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 05/09/2014 : 13:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa ispada da Medveščak ipak je instant klub. trebali su probati graditi novu eru kluba na zdravim temeljima bilo im je draže brže-bolje pokupovati što više stranaca i otići u što bolju ligu.



Daj se malo upoznaj sa poviješću kluba onda se javi :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000