forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Secanja: detinjstvo i stripovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 04/09/2012 : 19:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

moj najveci grijeh-kad sam se ozenio,bacio sve stripove. 250-300 komada,zs i lms.

Zao mi te, Petre, sad imas samo 6000 stripova.
Sigurno ti zena kaze:"Da si bogdom zadrzao one stare stripove, ne bi sada pokupovao sve striparnice".
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 05/09/2012 : 10:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by Tutta

moj najveci grijeh-kad sam se ozenio,bacio sve stripove. 250-300 komada,zs i lms.

Zao mi te, Petre, sad imas samo 6000 stripova.
Sigurno ti zena kaze:"Da si bogdom zadrzao one stare stripove, ne bi sada pokupovao sve striparnice".

ona kaze da sam lud,to je to.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 14:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
Moja zena navikla na stripove, tako da vise nemam kritike. U pocetku nije mogla da veruje da kupujem stripove, kao pa nisi ti dete, i tako te stvari. Sada je svaki strip koji donesem kuci postao normalna stvar.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2012 : 15:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
stvarno su čudne te žene
a pare za cigare... šminke frizure su dobro iskorišten novac

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/09/2012 : 15:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

stvarno su čudne te žene
a pare za cigare... šminke frizure su dobro iskorišten novac

a obuca? koliko mi zena obuce ima,mogao sam 100 kolekcija imati.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/09/2012 : 22:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by zeljko

stvarno su čudne te žene
a pare za cigare... šminke frizure su dobro iskorišten novac

a obuca? koliko mi zena obuce ima,mogao sam 100 kolekcija imati.

Ko ti je kriv kad si zenio stonogu :)

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/09/2012 : 22:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by zeljko

stvarno su čudne te žene
a pare za cigare... šminke frizure su dobro iskorišten novac

a obuca? koliko mi zena obuce ima,mogao sam 100 kolekcija imati.

Ko ti je kriv kad si zenio stonogu :)


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2012 : 08:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Uzalud nam je uvjeravati žene da stripovi nisu bacanje novaca... Čak i ako šute, misle isto... Vidi se to dobro i po broju žena na forumu, a i kada samm bio dijete, skoro nijedna curica ih nije čitala - to su bila muška posla!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/09/2012 : 08:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Uzalud nam je uvjeravati žene da stripovi nisu bacanje novaca... Čak i ako šute, misle isto... Vidi se to dobro i po broju žena na forumu, a i kada samm bio dijete, skoro nijedna curica ih nije čitala - to su bila muška posla!



Tačno tako, jer moja žena kaže meni:"Šta ti misliš, da ja ako ćutim, ne vidim kako se kolekcija povećava svakodnevno!To što kriješ i donosiš stripove kad ja nisam kod kuće, ne znači da ja ne vidim, ali ćutim da se ne bismo svađali!"
Žene su čudo!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/09/2012 : 18:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
potpis!!! evo ja danas kupio tri,ulazio sam u stan ko nindja,samo da me ne cuje i pita "sta je to sad,sta si kupio,daj da vidim".

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2012 : 20:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jebote, moja je još dobra, haha :)
Valjda zato što još nismo vjenčani :)
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 13/09/2012 : 21:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Meni žena ponekad kupi strip . Čak je i čitala nešto malo...Dylan dog, Sherlock Holmes...
Osim nje znam par žena koje ponekad pročitaju koji strip.
A moja mala kćer voli listati stripove .

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 13/09/2012 : 23:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

stvarno su čudne te žene
a pare za cigare... šminke frizure su dobro iskorišten novac



ja sam svojoj obustavio ljepljenje noktiju prošli mjesec radi kupovine Zagor color 1-4 i DD knjige 1, 2 - kad bude hodala s kosom do koljena znači da Dylan i Zagor izlaze svaki dan

***
43 godine Alan Forda u HR KARAMBA uskoro (u SNK)

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2012 : 23:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Meni žena ponekad kupi strip . Čak je i čitala nešto malo...Dylan dog, Sherlock Holmes...
Osim nje znam par žena koje ponekad pročitaju koji strip.
A moja mala kćer voli listati stripove .



I moja meni ponekad kupi - kada ostavim lovu i kada joj je usput... I to obično neki s utorima
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/11/2012 : 08:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Pre par dana opet vidim jedan stari kontejner za papir, kako mi je bilo, da uskačem, zaplivam i "istauhujem" stare stripove, kao u školi, kad smo se bacali po papiru i vadili stripove

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/11/2012 08:32:41
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 31/03/2013 : 13:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Več dugo nema nijedne nove priče


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 31/03/2013 13:36:14
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 31/03/2013 : 23:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam potpuno nesvjesno ušetao u striparnu u nekom stvarno čudnom raspoloženju, razmišljajući o recesiji, ekonomskim problemima, nedostatku novaca za isplatu kredita, problemima, problemima i dodatnim problemima, ne samo u mene nego i u ljudi oko mene...
Šaram ja tako striparnom i uzimam strip albume, gledam i čitam, mjerkam i mislim i nikako da nijednog prihvatim a da bih ih uzeo, ne odlučih se za nijedan, apsolutno nijedan, zaključih da je najbolje da izađem a onda me postane pomalo i sram kad sam pogledao na sat na ruci i zaključio koliko sam vremena proveo, odlućih da ipak nešto kupim, jeftilen neki, odšetah do kuta gdje su isti ti visili i uzeh nekoliko u ruke i ... voila.
U ruku mi tako dopadne PRVI strip koji sam pročitao u životu i recipirao ga tako da ga i sada pamtim ali se sam u putešestvijama moga života zagubio negdje, ne uspjeh ga saćuvati: ZOV Strip br. 15 u kojem je Jacovittijev Koko Bill...
Kupih ga, prolistah ga i pročitah ga, da se ne počnem raspisivati koliko me obuhvatio, jer nisam zato počeo pisati ovaj post, nego zato što kada ugledah poznate Jacovittijeve motive kao kobasice i kosti što izviru iz zemlje, sjetih se tada kako sam i pročitao u istom ZOVU nekom intervju sa Jacovittijem gdje su ga pitali da pa zakaj crta te kobasice uopće i zakaj su mu baš one prepoznatljiv motiv svih njegovih stripova. E veli na to Jacovitti da ih crta zato da ga podsjećaju kako je došao u Ameriku gladan, siromašan, bez pare u džepu da i hranu kupi i samo je maštao o kobasicama, kobasicama.
Eh ta simbolika ....
;o)))



Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/03/2013 : 23:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Pre par dana opet vidim jedan stari kontejner za papir, kako mi je bilo, da uskačem, zaplivam i "istauhujem" stare stripove, kao u školi, kad smo se bacali po papiru i vadili stripove



Kako sam to volio raditi, a koliko smo se puta znali potući oko stripa, ehh...
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 01/04/2013 : 08:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
Pre neki dan sam citao nekog novijeg Bleka i na zadnjo strani naletim na nesto sto me opet ljudski vrati u detinjstvo...
Da li secate zadnje strane novijih brojeva LMS-a, i cuvenog kutka za kolekcionare? Tu je bilo prevaranata i naivnih ljudi
Da li ste slali oglase za taj kutak, da li ste se javljali onima koji su ostavljali oglase?

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/04/2013 : 22:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by red cloud

Pre neki dan sam citao nekog novijeg Bleka i na zadnjo strani naletim na nesto sto me opet ljudski vrati u detinjstvo...
Da li secate zadnje strane novijih brojeva LMS-a, i cuvenog kutka za kolekcionare? Tu je bilo prevaranata i naivnih ljudi
Da li ste slali oglase za taj kutak, da li ste se javljali onima koji su ostavljali oglase?



To baš s guštom čitam, tada sam prvi put čuo za najtraženije Zagorove stripove, koje do pojave interneta nikad nisam imao prilike ni vidjeti... Nisam se javljao, niti ostavljao oglase.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2013 : 10:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Rođen sam 1990. godine, dakle – poslije zlatne ere stripova u bivšoj državi. Ako se zlatnom erom može nazvati razdoblje u kojemu je dosta stripova bilo obogaljeno izbacivanjem stranica, a serije i nisu baš previše pratile originalne numeracije određenih junaka, naravno. Ipak, izgleda da su tada stripovi tada bili puno popularniji i dostupniji širim narodnim masama nego što je to slučaj danas.
Roditelji sa stripovima nisu imali apsolutno nikakve veze, u prvim godinama života nisam imao pojma što je Dnevnik, ZS, LMS, nisam nikad čuo za pustolovine nekog lika u crvenoj košulji bez rukava, koji se kao Tarzan baca tamo–amo po drveću, za sjedokosog američkog pilota u Brazilu, niti za rendžera koji sa svojim sinom i kompanjonima utjeruje zločincima strah u kosti širom Divljeg Zapada. Isto tako, nitko od rođaka mi nikad ništa nije spominjao, iako sam kasnije saznao da su neki imali svoje kolekcije, ali nije im padalo na pamet da bi se nekome malcu to moglo svidjeti. Pa kako je onda počelo?
Otac mi je rekao da sam kao mali na televiziji rado gledao kvizove Brojke i slova, te Kolo sreće. Da budem iskren, ovoga prvog se ne sjećam nikako, dok se Kola sreće i Olivera Mlakara sjećam. Doduše, mutno i kroz maglu, ali neke sam stvari upamtio. Pričao mi je da sam tako počeo učiti slova i čitati svoje prve riječi, prije osnovne škole. Kao što rekoh, većina tih sjećanja je obavijena maglom , ali ono čega se sjećam malo bolje je jedno ljeto u Zaostrogu, oko 1995. godine. Brat i ja smo ljetovali s roditeljima, i sjećam se da je majka povela mene da kupim sladoled, dok je mlađi brat ostao s ocem na plaži. Dok sam razmišljao koji okus da izaberem, jedna šarena sličica je privukla moju pažnju. Neki kauboj u žutoj košulji kleči i drži uperen pištolj u crnca koji sa kopljem trči prema njemu. Sladoled mi je već kapao po bosim nogama dok sam pokušavao sročiti naslov.
„T-ho-n-ga ti-ra-nin“ – zamuckivao sam, dok me majka lagano vukla za ruku da se vratimo na plažu. Naravno, tvrdoglav kakav jesam, pitao sam je što je to, pa se nije mogla izvući bez objašnjenja. Dobrodušni brkati prodavač joj je pružio strip da pregleda i odluči je li to za mene, a kako je bio poprilično jeftin (otprilike nekih desetak kuna), odlučila mi je udovoljiti tako da ga kupi, vjerujući kako će bar neko vrijeme imati mira na plaži dok ja budem zaokupljen najnovijom igračkom.
Rekoh, još sam uvijek učio čitati, pa mi je za strip od 112 strana trebao gotovo cijeli dan, ali taj dan nikad neću zaboraviti! Nekoliko minuta poslije otvaranja, oko mene odjednom nije više bilo roditelja, more i plažu Dalmacije su zamijenili kamenje i grmlje Arizone, a umjesto vike ostalih turista čulo se puškaranje i uzvici bandita. Odnešen sam preko oceana, tisuće kilometara zapadno i desetke godina unazad. Kao opčinjen sam vrtio stranicu za stranicom, pokušavao doviknuti dvojici rendžera odakle im prijeti opasnost i osjećao olakšanje svaki put kad bi se oni izvukli iz problema. Svijet iz neke druge dimenzije je nastao pred mojim očima, nisam bio svjestan što se događa oko mene dok sam bio udubljen u strip, nakon što sam pročitao sve, vrtio sam stranice nazad i uživao u slikama, a buđenje je uslijedilo predvečer kad su me roditelji poveli s plaže.
Jednostavno, tad sam znao da je to to! Sutradan sam uhvatio tatuza ruku i poveo ga na isti kiosk, a brkati prodavač se smiješio jer je vjerojatno shvatio što mi se dogodilo. Naravno, ja tad nisam imao pojma ni o čemu – nisam znao da postoje različiti junaci, da se u nekoj drugoj zemlji izdaju priče koje se kod nas prevode, da postoji i određeni redoslijed epizoda,... Meni je bilo važno samo da ponovo mogu osjetiti da se nalazim usred neke pustolovine i propinjao sam se koliko sam mogao da vidim ostale šarene sličice koje je prodavač izložio pred mene. Bilo je to vrijeme SD-a, kad si za dvadesetak kuna dobijao tri stripa i tata je nakon nekoliko minuta krenuo sa mnom nazad prema plaži, lakši za stotinjak kuna, ali s naramkom od pet komada po tri stripa u rukama. Većinom su to bili Zagor i Tex, početni brojevi Slobodne Dalmacije koje i danas čuvam.
Ostatak ljetnog odmora sam većinom proveo na način kao i prvi dan s Texom – trganje zaštitnog najlona, razgledavanje stripa, čitanje, ponovno gledanje slika,... Vjerujem da sam jedno od rijetke djece koje se tog ljeta nije kupalo gotovo nikako. Čitanje je išlo sve brže i brže, već sam i u glavi počeo povezivati neke pojmove, shvaćao da ima više junaka, da su neke epizode povezane, da se neke nastavljaju na prijašnje i slično.
U Mostar se vratio drugi Nikola. Taj Nikola je od tog trenutka počeo češće posjećivati kioske blizu svoje kuće, koje prije nije toliko ni primjećivao. Prodavači su me upamtili, znali su što tražim i uvijek su nove primjerke ostavljali za mene. Naravno, nije bilo interneta i nisam imao previše informacija o tome koje su epizode izašle prije, jedino što sam znao je koja je naslovnica iduće epizode. Tom razdoblju pripadaju i neki od najljepših trenutaka mog života, koje nikad neću zaboraviti. Koliko sam samo vikenda proveo kod svoje bake na selu, uvijek dolazeći s hrpom stripova pod ramenom, po danu bih se igrao sa susjedima, a uvečer uz toplo mlijeko i kekse gutao nove pustolovine Texa i Zagora... Trenuci iščekivanja nove epizode nakon napetog završetka stare su tada bili nevjerojatno dugi, a osjećaj otvaranja novog stripa nemjerljiv s nečim drugim.
Idućim godinama je došlo do mog boljeg upoznavanja sa svijetom stripa, već sam poprilično dobro znao tko je što u tom svijetu, što mi nedostaje, što trebam nabaviti, što mi se sviđa više, a što manje. Neki likovi (poput Nathana ili Martina) me nisu uspjeli toliko privući, na njihovo su mjesto došli neki novi (Mister No i Lazarus), koji su mi bili više nego odlični, dok je Tex bio i ostao prva ljubav.
Situacija se mijenjala s godinama i što se tiče okoline. Ispočetka je svima bilo simpatično vidjeti dečkića koji se zabavlja uz stripove, ali s dolaskom srednje škole i puberteta, pogotovo u maloj sredini, lako postajete čudak ako radite nešto što nije baš mainstream. Djetetu koje se tek razvija u mladića nije baš lako slušati komentare i trpjeti čudne poglede dok na kiosku uzima nove brojeve svojih omiljenih junaka, a ako tome dodamo i činjenicu da sam morao učiti za poprilično tešku srednju školu i trenirati dva puta dnevno, te propast strip-izdavaštva SD-a, koja mi je tad bila jedini izvor stripova, dobit ćete koliko-toliko uvjerljivo objašnjenje i opravdanje zašto sam prestao čitati. Ludens je došao na tržište sa poprilično neredovnim ritmom izlaženja, pogubio sam se nakon pauze koju su napravili nakon što je SD stala, pa su stripovi kod mene malo maknuti u stranu.
Međutim, takvoj ljubavi se čovjek mora vratiti kad-tad. Sve češća upotreba interneta me je jednog dana dovela do stranice www.stripovi.com. To je bio pozitivni šok koji me ponovo naveo na prašnjave puteve Arizone, močvare Darkwooda i uzdigao u trošnom Piperu na nebo iznad Amazonije. Sve one kockice koje su prijašnjih godina nedostajale u mozaiku su sada sjedale na svoje mjesto, svaki dan je slika postajala potpunija. Uz mnoštvo informacija o raznim edicijama, redoslijedu epizoda, novim izdavačima, te uz virtualno društvo ostalih ljudi – pravnika, inženjera, ekonomista – sve redom „čudaka“ poput mene, vratio sam se na put kojim sam koračao prije tri-četiri godine. Nije bilo lako popuniti kolekcije određenih junaka nakon toliko duge pauze, ali većinu zacrtanih ciljeva sam odradio, što je velikim dijelom zasluga rukometa i nekih novaca koje sam u njemu zaradio. Svaki dan su se stare uspomene sve više i više nadopunjavale novim informacijama, omogućujući mi povezivanje mog djetinjstva sa sadašnjošću.
Došla su neka druga vremena, stripovi se sada češće čitaju skenirani, kupuju preko striparnica ili naručuju na internetu, epizode se vežu u knjige i nema više napetog iščekivanja nastavka, ali osjećaj kad u ruke dobiješ novi strip i trenutak kad te iz naslonjača u koji si udobno zavaljen ponese kroz prostor i vrijeme je uvijek isti i nikad ga ništa neće promijeniti. Sada sam u godinama kada završavam fakultet, spremam se za posao, ako Bog da, kroz određeno vrijeme i za ženidbu i za djecu, nisam više bezbrižni klinjo. Međutim, svaki novi strip me uvijek vrati u jedno veselo ljeto sredinom devedesetih, jedan kiosk pored plaže u Zaostrogu, opet vidim malca kojemu sladoled kapa po nogama dok on bulji u sliku čovjeka u žutoj košulji s pištoljem, zamuckuje čitajući naslov, nemajući pojma da će mu taj jedan slučajni pogled promijeniti i obogatiti život. To je najveće bogatstvo koje su mi dali stripovi, to se ne može kupiti ničim i na tome ću im uvijek biti zahvalan!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/07/2013 : 10:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
odlična priča

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2013 : 10:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Imam ovdje viška vremena, pa malo drobim.
Hvala!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 30/07/2013 10:45:36
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/07/2013 : 10:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
što ne juriš turkinje, umesto što drobiš po forumu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2013 : 10:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

što ne juriš turkinje, umesto što drobiš po forumu?

To radim poslije posla.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000