forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Crtani filmovi & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 29/11/2022 : 14:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki
Uglavnom, razumijem ljude poput sawitcha koji pizde na takve stvari, jer kako je on rekao, radi se o agresivnoj LGBT propagandi i nije normalno takve stvari servirati DJECI u crtićima pošto i općenito o seksualnosti, spolnim organima i sl djeca počinju učiti tek u sedmom razredu osnovne škole, a tvrditi da je o mogućnosti homoseksualne veze potrebno učiti dijete od cca pet godina kako nebi razvijalo agresivnost i homofobiju je najobičniji debilizam!


Sem ukoliko nećeš revoltiran izaći iz bioskopa i kad se dečak i devojčica poljube, onda ovo tvoje nema smisla nikakvog.
Znači ako ti smeta ikakva priča o ljubavi i seksualnosti u tom uzrastu, okej, samo si malo rigidan i konzervativan. Ali ako ti je jedno okej da se prikaže a drugo ti spada u propagandu, onda je to najbolji pokazatelj zašto takve stvari treba prikazivati da se i mlađe generacije ne zatruju netolerancijom.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 15:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by sawitch

Kakav tupav odgovor na mat oko prirodnog.


Nije nikakav mat, informisi se malo o homoseksualnim odnosima medju zivotinjama npr. - mislim konkretno o prcanju kroz analni otvor. Ne moras da ides daleko uopste, skolski primer su ti bonobo majmuni, tu taksonomski u bliskom okruzenju ljudskog roda, nisu polipi ili leptiri.

A mozes i mnogo dalje od njih, naravno, al to samo ako hoces da se bavis argumentima a ne idejama koje ne zasluzuju preispitivanje, sto se implicira pojmom "(ne)prirodno".

Sta znaci "prirodno" uopste? Da li iko od vas ko se razbacuje tim terminom zaista zna da kaze sta on znaci u diskusiji? I da li mislis da bi mogao da das definiciju koja bi uspela da postojano izdrzi do kraja razgovora na ovu temu?



Ako gledamo sta zivotinje rade hajmo i mi jesti govna, kotrljati balegu, jesti papuce itd. Da se ne zajebavamo. Imas prirodne iskonske nagone poput disanja, produzenja vrste itd. Ako se vrsta produzava sa dva pola prirodno onda je neprirodno drugacije. Ako neko voli to, srecno mu bilo dokle god te, opet naglasavam devijacije od normalnog sprovodi u svoja 4 zida. A dokle to promovise javno i nabija na nos svima tu vec imamo problem. Ja znam da se norme menjaju ali priroda je priroda. Tu nema mnogo mesta improvizaciji. Spinovati se moze beskrajno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 15:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Pred nekih 15-16 godina sam često vodio sestrinu djecu u kino gledati crtiće i ajmo reći da je u jednom od deset crtića princ ljubio princezu.
Biti uz djecu za vrijeme trajanja takvih scena mi je uvijek bilo neugodno, ali jbg, takva je priča.
U današnje vrijeme kada sa svojom djecom gledam ne samo crtiće, već i filmove i serije, scene u kojima “princ ljubi princezu” su postale reraritet, a scene u kojima “princ ljubi princa” ili “princeza princezu” su postale toliko česte (ponekad se zareda i nekoliko filmova uzastopno) i naravno da mi je to neugodno gledati sa djecom, meni osobno bi bilo neugodno i samom gledati takve scene (barem ove princ/princ…princeza/princeza mi ne smeta;)
Ona najbitnija stvar je ta da zbog forsiranja takvih scena pati scenarij, jer se takve situacije ubacuju na silu u filmove kao da je to filmašima postala obaveza bez koje film nebi bio valjan za distribuciju.
Uglavnom, razumijem ljude poput sawitcha koji pizde na takve stvari, jer kako je on rekao, radi se o agresivnoj LGBT propagandi i nije normalno takve stvari servirati DJECI u crtićima pošto i općenito o seksualnosti, spolnim organima i sl djeca počinju učiti tek u sedmom razredu osnovne škole, a tvrditi da je o mogućnosti homoseksualne veze potrebno učiti dijete od cca pet godina kako nebi razvijalo agresivnost i homofobiju je najobičniji debilizam!
Dijete će biti onakvo kakvim ga roditelji odgoje i nikada neće razviti agresivnost prema bilo kome ako nije bilo odgajano da mrzi.
Ja svojoj djeci ne želim objašnjavati što je to homoseksualnost barem do puberteta jer je to nepotrebno i preuranjeno.
Na kraju, mislim da ovo što ameri rade sa LGBT propagandom, pogotovo ovim serviranjem homoseksualizma u crtićima djeci koja još ne znaju ni čitati ni pisati stvara još veći problem u zajednici jer se pripaljuje vatra tamo gdje nikada nije ni slame za potpalu bilo…eto vidljivo i u ovom topicu o crtićima na ovom forumu😂

Na drugu stranu, podržavam svaki oblik ljubavi i tko god želi da se štolja u koju god rupu želi i sa bilo kim želi, dok god je svojevoljno, neka ga;)
…sve je to normalno i sve je to za ljude…




To je to sto ja objasnjavam!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/11/2022 : 16:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ako gledamo sta zivotinje rade hajmo i mi jesti govna, kotrljati balegu, jesti papuce itd. Da se ne zajebavamo. Imas prirodne iskonske nagone poput disanja, produzenja vrste itd. Ako se vrsta produzava sa dva pola prirodno onda je neprirodno drugacije. Ako neko voli to, srecno mu bilo dokle god te, opet naglasavam devijacije od normalnog sprovodi u svoja 4 zida. A dokle to promovise javno i nabija na nos svima tu vec imamo problem. Ja znam da se norme menjaju ali priroda je priroda. Tu nema mnogo mesta improvizaciji. Spinovati se moze beskrajno.


"Potreba za produženjem vrste" je samo pristojnija varijanta "potrebe za seksom". Svi se žele jebati; i oni koje privlače osobe istog spola; i oni koje privlače osobe suprotnog spola. Tu smo svi isti.

Neki se ljudi jebu jer žele praviti djecu, a neki se ljudi jebu jer uživaju u seksu. Imati djecu je stvar izbora, što se ne može reći za seksualnost. Ne možeš ti birati tko će tebe privlačiti. Mnoge LGBT+ osobe koje odrastaju u konzervativnim (čitaj: strogo heteroseksualnim) obiteljima i sredinama razviju psihološka oboljenja, jer im okolina ne dozvoljava da seksualno sazriju na ispravan način. Osjećaju privlačnost prema osobama istog spola, a okolina im kaže da to nije u redu. I sada razmisli, da li tvoj stav po pitanju LGBT+ osoba zapravo šteti tvojoj vlastitoj djeci?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 16:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

To je to sto ja objasnjavam!



Nije, ne mijenjaj ploču sad naknadno.
Ti govoriš da je homoseksualizam devijacija, da ga se "predstavlja kao normalnog". Diskriminiraš.

Dobro ti je Tonto rekao, ni usta nisu namjenjena da se k**** gura u njih, pa ne vidim neke revolte oko toga. A koliko znam, vrsta se ne produžuje na taj način. Da ne govorim da seks ne služi samo za produženje vrste... Nije čovjek jedino živo biće koje prakticira kažualni seks zbog zadovoljstva, a ne samo zbog produženja vrste. Možda bi netko dupinima trebao reći da nisu prirodni, tko to zna...

Kako će to netko raditi se ne tiče ni tebe ni mene, ni ijednog drugog pojedinca, ni države, ni crkve ni nekoga trećega.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 16:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ali ono... Vrh mi je komentar tipa "ako je ovako prirodno, onda je drugačije neprirodno"
Prirodno je i umrijeti od raka. Neprirodno je raditi transplantaciju bubrega. Neprirodno je i letjeti u avionu. Di povlačiš granicu?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 29/11/2022 : 16:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by sawitch

Kakav tupav odgovor na mat oko prirodnog.


Nije nikakav mat, informisi se malo o homoseksualnim odnosima medju zivotinjama npr. - mislim konkretno o prcanju kroz analni otvor. Ne moras da ides daleko uopste, skolski primer su ti bonobo majmuni, tu taksonomski u bliskom okruzenju ljudskog roda, nisu polipi ili leptiri.

A mozes i mnogo dalje od njih, naravno, al to samo ako hoces da se bavis argumentima a ne idejama koje ne zasluzuju preispitivanje, sto se implicira pojmom "(ne)prirodno".

Sta znaci "prirodno" uopste? Da li iko od vas ko se razbacuje tim terminom zaista zna da kaze sta on znaci u diskusiji? I da li mislis da bi mogao da das definiciju koja bi uspela da postojano izdrzi do kraja razgovora na ovu temu?



Ako gledamo sta zivotinje rade hajmo i mi jesti govna, kotrljati balegu, jesti papuce itd. Da se ne zajebavamo. Imas prirodne iskonske nagone poput disanja, produzenja vrste itd. Ako se vrsta produzava sa dva pola prirodno onda je neprirodno drugacije. Ako neko voli to, srecno mu bilo dokle god te, opet naglasavam devijacije od normalnog sprovodi u svoja 4 zida. A dokle to promovise javno i nabija na nos svima tu vec imamo problem. Ja znam da se norme menjaju ali priroda je priroda. Tu nema mnogo mesta improvizaciji. Spinovati se moze beskrajno.


Uh buraz, bas si me negativno iznenadio, odavao si mi otisak jednog od obrazovanijih, nacitaniji, svetranijih forumasa..a ovi stavovi su ti bas 'zatucani'.
Neko te je vec pita, pa da ti i ja postavim direktno pitanje:
Nadam se da imas dete/decu, ili ces imati, i sta ces ako ti jednog dana kaze da ga privlaci osoba istog pola? Hoces mu biti podrska u zivotu, ili ces mu otezati to sto je u najavi vec osudjen na 'tezak' zivot, pogotovo u Srbiji (i generalno Balkanu)?
Gledam ljude u okruzenju, ko god ima dete koje iskazuje takve sklonosti vec prave planove za slanje na skolovanje/studiranje u Bec, Berlin, Amsterdam...zamisli patnju i deteta i roditelja, da vec planiras godinama unapred i spremas se na dozivotnu razdvojenost od rodjenog deteta, zbog cega?!
Mnogo jebena stvar, znam da je tesko, i ja sam kao tinejdzer razmisljao kao ti, pogotovo dok sam isao na utakmice i bio deo tribine, cak i isao na prvu gej paradu da 'lomim glave' ali tada sam imao 19 godina. Sa godinama sam se promenio, da ne pricam od kada sam dobio dete, samo o njemu razmisljam!

Edited by - jagodanbg on 29/11/2022 17:02:00
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 17:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sawitch

Ako gledamo sta zivotinje rade hajmo i mi jesti govna, kotrljati balegu, jesti papuce itd. Da se ne zajebavamo. Imas prirodne iskonske nagone poput disanja, produzenja vrste itd. Ako se vrsta produzava sa dva pola prirodno onda je neprirodno drugacije. Ako neko voli to, srecno mu bilo dokle god te, opet naglasavam devijacije od normalnog sprovodi u svoja 4 zida. A dokle to promovise javno i nabija na nos svima tu vec imamo problem. Ja znam da se norme menjaju ali priroda je priroda. Tu nema mnogo mesta improvizaciji. Spinovati se moze beskrajno.


"Potreba za produženjem vrste" je samo pristojnija varijanta "potrebe za seksom". Svi se žele jebati; i oni koje privlače osobe istog spola; i oni koje privlače osobe suprotnog spola. Tu smo svi isti.

Neki se ljudi jebu jer žele praviti djecu, a neki se ljudi jebu jer uživaju u seksu. Imati djecu je stvar izbora, što se ne može reći za seksualnost. Ne možeš ti birati tko će tebe privlačiti. Mnoge LGBT+ osobe koje odrastaju u konzervativnim (čitaj: strogo heteroseksualnim) obiteljima i sredinama razviju psihološka oboljenja, jer im okolina ne dozvoljava da seksualno sazriju na ispravan način. Osjećaju privlačnost prema osobama istog spola, a okolina im kaže da to nije u redu. I sada razmisli, da li tvoj stav po pitanju LGBT+ osoba zapravo šteti tvojoj vlastitoj djeci?



To je ono sto je sada aktuelno i sto se propagira a uopste ne znaci da je tako. Ti biras verovati u te analize a ja u suprotne. Kako god, ne pobijas uopste teoriju o prirodnom heterogenom odnosu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 17:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pa života ti, nema tu pobijanja ičega. Nije ovdje stvar "ili ovo ili ono".
Heteroseksualnost, homoseksualnost i biseksualnost postoje paralelno jedna s drugom i sve tri su potpuno normalne i prirodne. Nema se tu šta vjerovati ili ne vjerovati.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 17:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

To je to sto ja objasnjavam!



Nije, ne mijenjaj ploču sad naknadno.
Ti govoriš da je homoseksualizam devijacija, da ga se "predstavlja kao normalnog". Diskriminiraš.

Dobro ti je Tonto rekao, ni usta nisu namjenjena da se k**** gura u njih, pa ne vidim neke revolte oko toga. A koliko znam, vrsta se ne produžuje na taj način. Da ne govorim da seks ne služi samo za produženje vrste... Nije čovjek jedino živo biće koje prakticira kažualni seks zbog zadovoljstva, a ne samo zbog produženja vrste. Možda bi netko dupinima trebao reći da nisu prirodni, tko to zna...

Kako će to netko raditi se ne tiče ni tebe ni mene, ni ijednog drugog pojedinca, ni države, ni crkve ni nekoga trećega.



Sere mi se od zloupotrebe tog termina diskriminacija. To sta je seks je opet podlozno diskusiji. Nekom je seks trpanje koza, nekom lutaka, nekom nezrele dece, nekom bicevanje, nekom davljenje, nekom koprofilija. Ali ne znaci da je normalno. I dalje stojim pri tome da je homoseksualizam devijacija.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 17:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ali ono... Vrh mi je komentar tipa "ako je ovako prirodno, onda je drugačije neprirodno"
Prirodno je i umrijeti od raka. Neprirodno je raditi transplantaciju bubrega. Neprirodno je i letjeti u avionu. Di povlačiš granicu?



Koji nivo glupih paralela
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 17:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

To sta je seks je opet podlozno diskusiji.



Nisam očekivao da ćemo doći i do Ličkog rukovanja.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 17:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju. Ovo je sad zatucano zato sto se tako propagira. Da li je stvarno, sumnjam. Ovolike tolerancije i slobode ce stvarno dovesti do onoga sto su rekli da ce pametnima biti zabranjeno da govore da ne uvrede glupe.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 17:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju.



Ovo je možda i najdegutantnija, najjadnija i najtužnija stvar koju sam ikad pročitao na ovom forumu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/11/2022 : 17:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju.



Ovo je možda i najdegutantnija, najjadnija i najtužnija stvar koju sam ikad pročitao na ovom forumu.



nemoj tako Paka
pa ipak je ostavio mogućnost da je samo 156% siguran da ne bi bio podrška svom djetetu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/11/2022 : 18:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Aleksandar Veliki je osvojio čitav tada poznati svet, izgradio gradove i škole, a jebao se sa muškarcima. Sa ženama samo zato da bi pripojio neko kraljevstvo. Šta bi bilo da ga otac nije podržavao i osuđivao zbog toga?

Moj sin ima 16, ćerka 17. I baš skoro su se nešto zezali na tu temu, i ja sam im rekao da će imati moju apsolutnu podršku u svemu, bez obzira da li će dovesti dva dečka ili dve devojke u kuću. I podržaću ih u svemu drugom, osim ako se ne radi o nekom kriminalu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 29/11/2022 : 18:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju.



Ovo je možda i najdegutantnija, najjadnija i najtužnija stvar koju sam ikad pročitao na ovom forumu.


Druže da te ne vređam, ti stvarno nisi normalan!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 19:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sawitchu, nadam se da neces doci u tu situaciju, ali pretpostavljam da bi promijenio misljenje.
Za moju djecu bih objavio rat cijelom svijetu, isao s njima i na parade, ako treba.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 19:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju.



Ovo je možda i najdegutantnija, najjadnija i najtužnija stvar koju sam ikad pročitao na ovom forumu.



Zamisli kako je meni bilo kada sam video da ispoljavas mrznju zbog misljenja sa kojim se ne slazes. ;)
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 29/11/2022 : 19:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Sawitchu, nadam se da neces doci u tu situaciju, ali pretpostavljam da bi promijenio misljenje.
Za moju djecu bih objavio rat cijelom svijetu, isao s njima i na parade, ako treba.



<3 <3
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 19:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Aleksandar Veliki je osvojio čitav tada poznati svet, izgradio gradove i škole, a jebao se sa muškarcima. Sa ženama samo zato da bi pripojio neko kraljevstvo. Šta bi bilo da ga otac nije podržavao i osuđivao zbog toga?

Moj sin ima 16, ćerka 17. I baš skoro su se nešto zezali na tu temu, i ja sam im rekao da će imati moju apsolutnu podršku u svemu, bez obzira da li će dovesti dva dečka ili dve devojke u kuću. I podržaću ih u svemu drugom, osim ako se ne radi o nekom kriminalu.



Lakse bih pregrmeo kriminal :D

Inace, oko Aleksandra, to je bas ono sto sam naveo da se drustvene norme menjaju. Nekad bilo mainstream, nekad nije ali nikad nije bilo normalno. Procitas 12 rimskih careva i vidis kakve su oni sve gadosti radili pa skontas da je i to bilo in, a da li je sada. Verujem da bi se zgadio na dosta toga.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 19:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@King
Ne bih ga lopatom odvikavao ali ne bih pruzio podrsku. Ja to ne mogu da podrzim.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 20:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju.



Ovo je možda i najdegutantnija, najjadnija i najtužnija stvar koju sam ikad pročitao na ovom forumu.



Zamisli kako je meni bilo kada sam video da ispoljavas mrznju zbog misljenja sa kojim se ne slazes. ;)



Šta si očekivao, tapšanje po ramenu nakon tih srednjovjekovnih zatucanih i primitivnih stavova? Ti i ljudi sa stavom kao što je tvoj ste talog društva.

Ljevoruk sam i drago mi je što više ne živim u društvu u kojem se pisanje lijevom rukom smatra nenormalnim. Baka mi je također ljevoruka i od malih nogu su je kod kuće i u školi uvjeravali da je pisanje lijevom rukom neprirodno i naopako te je prisilno morala učiti pisati desnom rukom. I nije bila jedina. Zamisli tu ludost. A zamisli još veću ludost da te netko osuđuje zbog nečega što ne možeš promijeniti (a pritom i nikome ne šteti).

Žao mi je tvoje djece i žao mi je što im je takva osoba otac.

Jebote, zamisli da te otac osuđuje zbog toga što voliš nekoga...


quote:
Originally posted by sawitch

Lakse bih pregrmeo kriminal :D



Sawitchi svijeta ujedinite se...
https://www.theguardian.com/us-news/2022/nov/24/colorado-springs-shooting-father-interview

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 29/11/2022 20:10:30
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/11/2022 : 20:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by sawitch

Imam decu i koliko vidim sa simpatijama izbegao sam tu situaciju i ne mogu sa 200% sigurnosti tvrditi ali verujem da ne bih bio podrska u tom slucaju.



Ovo je možda i najdegutantnija, najjadnija i najtužnija stvar koju sam ikad pročitao na ovom forumu.



Zamisli kako je meni bilo kada sam video da ispoljavas mrznju zbog misljenja sa kojim se ne slazes. ;)



Šta si očekivao, tapšanje po ramenu nakon tih srednjovjekovnih zatucanih i primitivnih stavova? Ti i ljudi sa stavom kao što je tvoj ste talog društva.

Ljevoruk sam i drago mi je što više ne živim u društvu u kojem se pisanje lijevom rukom smatra nenormalnim. Baka mi je također ljevoruka i od malih nogu su je kod kuće i u školi uvjeravali da je pisanje lijevom rukom neprirodno i naopako te je prisilno morala učiti pisati desnom rukom. I nije bila jedina. Zamisli tu ludost. A zamisli još veću ludost da te netko osuđuje zbog nečega što ne možeš promijeniti (a pritom i nikome ne šteti).

Žao mi je tvoje djece i žao mi je što im je takva osoba otac.

Jebote, zamisli da te otac osuđuje zbog toga što voliš nekoga...


quote:
Originally posted by sawitch

Lakse bih pregrmeo kriminal :D



Sawitchi svijeta ujedinite se...
https://www.theguardian.com/us-news/2022/nov/24/colorado-springs-shooting-father-interview



Koliko mrznje izbija iz tebe a promovises toleranciju. Uz povredjene nagone verovatno imas i drugih problema. Mozda ti je pukao sulj, nategljen sfinkter, ne znam. Izdrzi, ne daj se…
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/11/2022 : 14:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
https://rs.n1info.com/vesti/u-novom-pazaru-sa-repertoara-povucen-crtac-u-kom-je-glavni-lik-homoseksualac/

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000