forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD: Gea 4,5 i 6!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/09/2010 : 19:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta? Ne znam da li ću kupovati...
Ako je netko čitao dajte neku poredbu tipa: Gea je kvalitetna kao Mark/Zagor/Mister No/Magični Vjetar/Ken Parker/još bolja.



kupuj, my old master, nema promasaja
i deder, nemoj je trpati u istu recenicu sa ovim pomenutima, ona nije western

super je, drugacija je, lik je zanimljiv, prica nije strogo definisana, ali ima naznaka neke velike radnje, narocito od 3. broja.

I, Gea slusa AC/DC

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/09/2010 : 20:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta? Ne znam da li ću kupovati...
Ako je netko čitao dajte neku poredbu tipa: Gea je kvalitetna kao Mark/Zagor/Mister No/Magični Vjetar/Ken Parker/još bolja.



Skroz razlicita od svega navedenog
Osvezava a ne goji - eto ako je pomoglo
Meni vrlo simpatican i drag strip, a cena mala, treba joj dati sansu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/09/2010 : 20:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta? Ne znam da li ću kupovati...
Ako je netko čitao dajte neku poredbu tipa: Gea je kvalitetna kao Mark/Zagor/Mister No/Magični Vjetar/Ken Parker/još bolja.



kupuj, my old master, nema promasaja
i deder, nemoj je trpati u istu recenicu sa ovim pomenutima, ona nije western

super je, drugacija je, lik je zanimljiv, prica nije strogo definisana, ali ima naznaka neke velike radnje, narocito od 3. broja.

I, Gea slusa AC/DC


Ajd važi. Uvijek mogu prodati ako mi se ne svidi.
Inače, ovo ide u idućoj narudžbi: Star Wars - Dark Empire trilogy (HC) 19.79 $. Opet vrlo isplativo (puno strana i HC za malo para), da li si čitao možda? (izvinjavam se na malom offtopicu).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 30/09/2010 20:04:10
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/09/2010 : 20:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta? Ne znam da li ću kupovati...
Ako je netko čitao dajte neku poredbu tipa: Gea je kvalitetna kao Mark/Zagor/Mister No/Magični Vjetar/Ken Parker/još bolja.



Skroz razlicita od svega navedenog
Osvezava a ne goji - eto ako je pomoglo
Meni vrlo simpatican i drag strip, a cena mala, treba joj dati sansu


Onda ću i dati šansu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/09/2010 : 20:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Onda ću i dati šansu.



Stvarno razlicita, meni recimo najvise lici na ZZCP, ne znam zasto
Malo humora, malo akcije, malo cudovista i ubice istih, ma skroz opustajuce i osvezavajuce. Mozda zato
A kako ti nisi zatvoren po pitanju noviteta mislim da ce da ti se svidja
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 30/09/2010 : 20:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta? Ne znam da li ću kupovati...
Ako je netko čitao dajte neku poredbu tipa: Gea je kvalitetna kao Mark/Zagor/Mister No/Magični Vjetar/Ken Parker/još bolja.



Totalno drukcija od drugih ;-)

Inace, jako lep ferplej potez Darkvuda oko cene, svaka cast! Jedva cekam ova 3 broja, i naravno, iscekujem Juliju sa nestrpljenjem.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/09/2010 : 20:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morrison



Totalno drukcija od drugih ;-)

Inace, jako lep ferplej potez Darkvuda oko cene, svaka cast! Jedva cekam ova 3 broja, i naravno, iscekujem Juliju sa nestrpljenjem.



Tri identicna odgovora, stvarno je tsko ukalupiti Geu
A za Juliju
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/10/2010 : 00:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta?


Za ova tri broja imaš oko 220 strana privjuova, plus ima i na topicima o najavama za brojeve 1 i 3 privjue za te brojeve, pa najbolje to overi i proveri da li ti odgovara.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/10/2010 : 00:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Obi-wan

Valja li ta Gea išta?


Za ova tri broja imaš oko 220 strana privjuova, plus ima i na topicima o najavama za brojeve 1 i 3 privjue za te brojeve, pa najbolje to overi i proveri da li ti odgovara.


Pravo da ti kažem, mene ti privjui više odbiju nego privuku. Valjda mi je čitanje sa monitora toliko mrsko. Npr. Aldebaran, pročitao privju i nije mi leglo. Uzeo strip u ruke, kad ono - odličan strip. Tako da ću je ipak te stripove kupiti (dovoljno je rečeno da me zaintrigira) pa ako mi se ne svide, lako prodam...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/10/2010 : 00:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Oke, svakom svoje. Inače, mislim da će tebi konkretno dobro leći Gea. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 01/10/2010 : 00:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Svaka čast za potez i kapa do poda za cene!
Samo da sa ovakvim spuštanjem cena DW ne kalira! Ne bi valjalo !
Đole, kada si već tu, da li će i Julija ići na isti fazon po striparnicama i Trafikama ili će ona na kioske ?

Edit : iako se "iz aviona videlo" da novi junak teško može da prođe na kioscima vi ste ipak pokušali ! Hrabro ( ili ludo) !?




Ajde kada sam tu da dodam jos ovo, mada je Djole vec gotovo sve objasnio

Kaliramo malo, ali kako je ovo od pocetka bio plan, da u startu bude niska cena za sva izdanja, onda je i kalirati ok, jer se brzo vrati odredjena suma novca za dalju stampu, a zarada ako dodje, dobrodosla. Opet i ljudi koji nas podrze odmah, takodje budu nagradjeni i ruka ruku mije

Potez sa kioscima je upravo bio proracunat i odvijao se kako smo i zamislili. Nismo se zaludjivali da ce to uspeti, vec je cilj bio da se i putem prodaje na kioscima uvuce jos par stotina ljudi u kupovinu serijala, koji ne bi inace krenuli da prate ovaj strip da je isao samo u striparnice.
To omogucava nama da skoro pa zadrzimo cenu i sa smanjenim tirazom koja je u startu, sa popustom ista kao i za veliki tiraz, jer imamo "bonus" kupce u odnosu na uobicajenu publiku, a vi koji inace skoro sve pratite zbog toga dobijete za 130 strana ovakvog kvaliteta, mnogo nizu cenu nego za bilo sta slicno, pa cak i sa manje strana.

Tako da za sada plan funkcionise, a on je bio, probiti taj tiraz od 500 i otici na 1000, te imati mnogo nize cene za vrlo dobar kvalitet, a to se moglo samo i sa ovom, nazovimo, malom zrtvom u startu.

Edited by - Sloba on 01/10/2010 00:45:22
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 01/10/2010 : 00:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Hoće Gea put Babilona?



Hoce sigurno, samo je pitanje vremena, odnosno sledeceg uvoza.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10839 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/10/2010 : 01:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Prosto neverovatno da se jedan broj GEA-e moze nabaviti samo za 200 din, buduci da je kvalitet izdanja fenomenalan. Ne mogu se nacuditi i dalje.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/10/2010 : 01:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Oke, svakom svoje. Inače, mislim da će tebi konkretno dobro leći Gea. ;)



skromnog sam misljenja da bi i meni Gea odlicno legla

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1353 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 01/10/2010 : 14:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Bravo! OK za poskupljenje idemo dalje!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4304 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 02/10/2010 : 10:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
cao slobo...jedno pitanje...kada ce startovati julija i kojim tempom ce izlaziti?
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 04/10/2010 : 13:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Jedva sam stigao do treceg broja.
zivotna energija laufera.... moji gonici upravo pokusavaju da pronadju njegovu auru... ali je belilaj andjeo tame ipak hteo da prezivim..
Teski tres . Nista novo ne nudi gea. Tj nudi u svetu bonelija, ali ako ste citali bilo sta van bonelija, pogledali neki film, seriju, onda je ovo samo recikliranje mnogo puta recikliranog materijala.

Jedini razlog da nastavim da kupujem ovo je zbog podrske izdavacu. Ili mozda gresim ? Dal ce se stvari popraviti posle treceg broja ?

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/10/2010 : 13:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Imaš privju petice ovde, overi, pa ako ti ne leži, what can I say...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/10/2010 : 14:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
U stvari, pošto videh da voliš angažovanije stripove - bolje privju četvorke. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 04/10/2010 : 14:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Zaista zelim da mi se svidi gea :)

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 05/10/2010 : 14:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message  Reply with Quote
Trećina Gee je kod mene . Kupljeni i brojevi 4,5 i 6 i zaista fenomenalno izgleda. Naslovnice su prava divota. Sad se bacam na čitanje
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 06/10/2010 : 09:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Zaista zelim da mi se svidi gea :)



potrudi se ali tesko je to kada ne ide

feka
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 13/10/2010 : 00:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
Djole, hoće li to skoro do Zagreba? Bio danas u Libellusu, još ih nema...

Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals of time.
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 13/10/2010 : 20:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message  Reply with Quote
Ja sam danas uzela Geu 1 malo kasnim
skroz mi je super i zanimljiv strip,prica,naslovnica,crtez,sve... i Gea mi je bas dobar i meni blizak lik. Nadam se da cu uspeti da sakupim ceo serijal (prvi put da uzimam strip od prvog broja,mozda je ovo pocetak mog ozbiljnog kolekcionarstva,ko zna... )

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13395 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/10/2010 : 22:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by azra x.

Ja sam danas uzela Geu 1 malo kasnim
skroz mi je super i zanimljiv strip,prica,naslovnica,crtez,sve... i Gea mi je bas dobar i meni blizak lik. Nadam se da cu uspeti da sakupim ceo serijal (prvi put da uzimam strip od prvog broja,mozda je ovo pocetak mog ozbiljnog kolekcionarstva,ko zna... )



4, 5 i 6ica su sad na nekom popustu, 600 dinara ukupno, posle će svaki biti po 300 dinara. Pa ako bi da skupljaš Geu, bolje uzmi što pre
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000