forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Što vas najviše živcira u Bonellijevim stripovima?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

cat claw
Advanced Member



5817 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 12/10/2010 : 01:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morrison

Nerviraju me ponekad zaista neverovatni promasaji bandita koji pucaju u Zagora ili Teksa iz neposredne blizine, zatim famozna ranjavanja u slepoocnicu, kao i smesan koncept Zagorove sekire - stap, kamen i lijana ili kanap koji ih povezuju. Mislim da nije moguce napraviti onako multifunkcionalno oruzje na taj nacin.



Ti si prvi koji ne vidi da sekiri nije kamen nego je jaje neke velike Darkvudske ptice....
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/10/2010 : 10:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Ma,dajte,kao da u drugim stripovima nije tako! Pa mora da bude neki uobicajen nacin.Nece Asteriksu da pomognu vanzemaljci protiv Rimljana,Rip Kirbi da naguzi Dezmonda,Superman da se obesi u garazi...samo da bi vama bilo interesantno.


Pa nećemo valjda stalno gledati kako se netko nabada na vlastiti nož i sl. Takve stvari brzo postaju dosadne

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/10/2010 : 10:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by Obi-wan


Iza svakog ćoška se nalazi neko zaboravljeno kraljevstvo, izgubljeni svijet, mjesto gdje nitko nikada nije bio.
..



I svaki stanovnik tih izgubljenih naroda (npr. pračovjeci u Vrata Straha) savršeno priča engleski



je qrac. pricaju hrvatski, srpski, talijanski, turski, portugalski. nista na engleskom
btw pračovjeci??????


Nego šta, pračovjeci!! mwahahaha

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/10/2010 : 11:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Velicanje Blekove i Markove borbe za otcepljenje od britanske krune i pravljenje genocidne SAD.Poglavica Sunjajuci Lopov je rekao.Haug


Edited by - Sneaksie Thiefsie on 12/10/2010 11:06:44
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/10/2010 : 11:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
trazite nelogicnosti, procitajte nekoliko superherojskih stripova, Bonelli je za te mali mis

Mene nerviraju debilni uzvici kao "Judo plesacu","hiljadu mi bubnjeva Darkwooda", "kugo" i ostale idiotorije.
Ko je ikad govorio takve gluposti?!
Ili neka psuju ko ljudi, ili neka drze jezik za zubima.
stotinu mi izbacenih forumasa

Edited by - King Warrior on 12/10/2010 11:08:34
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/10/2010 : 11:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior



Mene nerviraju debilni uzvici kao "Judo plesacu","hiljadu mi bubnjeva Darkwooda", "kugo" i ostale idiotorije.
Ko je ikad govorio takve gluposti?!
Ili neka psuju ko ljudi, ili neka drze jezik za zubima.
stotinu mi izbacenih forumasa




Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 12/10/2010 : 11:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
hiljadu mi bubnjeva darkvuda je bas dobra :d
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/10/2010 : 11:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
meni je "Judo plesaču", tj. "Giuda balerino" baš ludilo!
ali ne razumijem one kilometarske uzvike, kao "Stotinu mi lijekova mog djeda apotekara" ili slično, pa dok to izgovoriš prodje iznenađenje
ma kakvo iznenađenje, pođe cijela radnja

zagor: "Chico, hellingen se vraća iz mrtvih."
chico: "Stotinu mi lijekova mog djeda apotekara! Moramo to spriječiti"
zagor: "Već jesmo."
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 12/10/2010 : 12:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
koliko au puta ranili zagora u sljepocnicu , ne pamtim :) malo jest dosadno sto se non-stop jedna te ista peripetija odvija , de malo neceg drugog , zbog toga su fanovi i prestali da kupuju , jednostavno prerastu , valjda je to nacin odrastanja , citas nebuloze do 19 i onda gonjas zenske :) a poslije se ozenis i opet citas nebuloze :)

feka
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/10/2010 : 13:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ili neka psuju ko ljudi, ili neka drze jezik za zubima.




slažem se, nek se raspištolje ko kočijaši

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/10/2010 : 15:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Sjetio sam se još jednog...
kad je neka pljačka banke/dućana blagajnik se uvijek igra heroja tako što izvadi pištolj i puca po pljačkašima. Ovi ga upucaju i to ih uspori u bijegu.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/10/2010 : 15:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
...a da je nekom junaku otfikareno pola uveta, da Mister No u ranijim epizodama nije bio "nagužen" milione puta, da je Zagoru otpao jedan jedini prst ili da je Dylan Dog u međuvremenu postao jedan od zombija ili slično, na ovom forumu bismo čitali topic pod nazivom ZAŠTO SU TO URADILI?!

Ne bih da kontriram nikome, ali moram. Strip ima svoja pravila, i određena doza neljudske i nerealne snage glavnog junaka je nešto nezaobilazno, nepotrebno produženi dijalozi uzvici alla sto-mu-gromova-ovoga-i-onoga su nešto što strip kao strip traži (a što Zagor u jednom zamahu sekire u krvavom i jebeno gadnom obračunu izgovori čitav monolog , to nikome ne smeta?) i bez toga ne bi budio interesovanje mlađe publike, za koje je takođe strip i izmišljen.

Respect,
ja sam samo još jedna pijana patka :D

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/10/2010 : 15:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

...a da je nekom junaku otfikareno pola uveta, da Mister No u ranijim epizodama nije bio "nagužen" milione puta, da je Zagoru otpao jedan jedini prst ili da je Dylan Dog u međuvremenu postao jedan od zombija ili slično, na ovom forumu bismo čitali topic pod nazivom ZAŠTO SU TO URADILI?!


Zašto ne?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/10/2010 : 15:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

meni je "Judo plesaču", tj. "Giuda balerino" baš ludilo!
ali ne razumijem one kilometarske uzvike, kao "Stotinu mi lijekova mog djeda apotekara" ili slično, pa dok to izgovoriš prodje iznenađenje
ma kakvo iznenađenje, pođe cijela radnja

zagor: "Chico, hellingen se vraća iz mrtvih."
chico: "Stotinu mi lijekova mog djeda apotekara! Moramo to spriječiti"
zagor: "Već jesmo."




Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/10/2010 : 15:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

stotinu mi izbacenih forumasa




Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/10/2010 : 15:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
meni smeta da kapetan miki svakome izbije pištolj iz ruke bio on na konju, u pokretu, u skoku, u padu,....uvijek izbije pištolj a ruku rijetko povredi napadaču jer mu tako precizno izbije pištolj,...a ponekada kada im pobjegne neki zločinac, miki ga promaši cijeloga pa onda krenu za njim,....(kako ga je mogao promašiti, kada je sposoban izbiti pištolj iz ruke)

Zagor je kao brži kada nekoga prati po šumi ( sa drveta na drvo) nego sa konjem i uvijek svako drvo ima tu lijanu za koju se Zagor može uhvatiti a i drveče je tako postavljeno koliko mu treba da skače sa drveta na drvo.Ja kada idem šumom, nigdje ne vidim nikakvih lijana....

Komandant Mark uvijek pogodi svojim jednim hicem a onda sve ostale sredi mačem, a i bitka mačem traje dve sličice i konec bitke što mi je bez veze zašto tako kratko,....zašto se ne bore na dve tri stranice,...
Žalostna sova može srediti dva crvena mundira od jednom ali ne može spriječiti Floka da ga ne ugrize u dupe.
Smuk i Salaso mogu popiti po deset boca ruma odjednom i u takvom stanju jahati konja, boriti se sa neprijateljem,precizno pucati,... a nikada ne povračaju!
Frenky Belevan ima previše dugačke brkove da bi mu stali vodoravno,zašto mu ne padnu dole?
Go to Top of Page

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 12/10/2010 : 16:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message  Reply with Quote
Ja ne razumem cenzuru. Nepotrebna je. Toliko ima stripova bez cenzure i nista im ne fali, cak sta vise, jos su bolji... ;)

Choc des cultures...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/10/2010 : 17:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paranoid

quote:
Originally posted by Obi-wan


Meni je inače velika želja da se jednog dana napravi strip o Zagoru koji će biti ozbiljan. Zagor bi bio prikazan kao junak, ali kao običan smrtnik (a ne kao neko polubožanstvo kojeg fortuna čuva na svakom koraku). Možda bi to bio dobar zadnji strip o Zagoru. Nešto u stilu: starac kojeg su uglavnom zaboravili, smogne snage da ispravi još jednu nepravdu prije nego što se odjavi. Ne ide mu lako, svi su protiv njega, ponižen je i pun starog ponosa u očima. No, nepobedivost koja je uvijek bila tu, više nije. Mora glavom kroz zid, mora srcem, a ne mišićima. Uglavnom jeftina patetika koju volim više od ičega i koja vam izmami koju suzu u oku.



Ovo me podseca na Milerovog Betmena - Povratak Mracnog Viteza.
Inace mora mnogo stvari da se ponavlja u serijalima od 500+ epizoda, i mnoge od njih su uzasno iritirajuce. Npr. nervira me kada glavnom junaku metkom okrznu glavu, izgubi svest i svi pomisle da je mrtav, da bi se probudio posle kada zlikovci najmanje ocekuju i tako u sto epizoda.


Naravno, podsjeća i na neke druge stvari, u pitanju je čisti kliše. No, mene bi i to zadovoljilo, samo da se kvalitetno odradi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/10/2010 : 18:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

mene nevjerojatno zivcira kad u chico specijalima zagor promatra razjarenu rulju koja traga za chicom zbog nekog neuspjelog pokusaja sa trampyjem ili kada mu je smjesno kad netko lovi chica da ga namlati zbog nekog nesporazuma ili slicno..
pa, jebote, jesi frend ili nisi?! jesi duh sa sjekirom ili papak iz predgrađa?! daj uzmi tu sjekiru i zdrobi im glave jer ti se zajebavaju sa ekipom!!






No sikiriki
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/10/2010 : 18:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

meni je "Judo plesaču", tj. "Giuda balerino" baš ludilo!
ali ne razumijem one kilometarske uzvike, kao "Stotinu mi lijekova mog djeda apotekara" ili slično, pa dok to izgovoriš prodje iznenađenje
ma kakvo iznenađenje, pođe cijela radnja

zagor: "Chico, hellingen se vraća iz mrtvih."
chico: "Stotinu mi lijekova mog djeda apotekara! Moramo to spriječiti"
zagor: "Već jesmo."



Aaaa, jebote, strgah se




No sikiriki
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/10/2010 : 18:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

...i uvijek svako drvo ima tu lijanu za koju se Zagor može uhvatiti a i drveče je tako postavljeno koliko mu treba da skače sa drveta na drvo.Ja kada idem šumom, nigdje ne vidim nikakvih lijana....

...Smuk i Salaso mogu popiti po deset boca ruma odjednom i u takvom stanju jahati konja, boriti se sa neprijateljem,precizno pucati,... a nikada ne povračaju!


Jebena tema, jebenaaa!




No sikiriki
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/10/2010 : 19:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Kad zapale zgradu,a ne zapale neprijateljsku zastavu koja je prva na udaru i bode oci,a na kraju se ispostavi da su to uradili rendzeri kako bi okrivili "napadace".

Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 12/10/2010 : 20:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
A jeste li kad vidjeli u nekoj epizodi da Marti priča OTVORENIM ustima? Koji god crtač ga crtao (osim Riccija i ponekad Allessandrinija), MM uvijek ima zatvorena usta i jednu te istu ozbiljnu facu.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/10/2010 : 21:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

A jeste li kad vidjeli u nekoj epizodi da Marti priča OTVORENIM ustima? Koji god crtač ga crtao (osim Riccija i ponekad Allessandrinija), MM uvijek ima zatvorena usta i jednu te istu ozbiljnu facu.

Odigraj igru Martin Mystere - Operation Dorian Gray pa ces da vidis kako Mati prica.Ja nisam imao zivce da ga slusam.Prica bas tako kako si naveo.Mumla kroz zube.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/10/2010 : 12:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
živcira me kad mister no zbari sve te žene, to nema nikakve veze sa stvarnim životom.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000