forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Što vas najviše živcira u Bonellijevim stripovima?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/10/2010 : 20:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam shvatio zasto Juda plesac,znam da se objesio kad su Isusa zarobili a se pokajao zbog mita sta su mu dali Rimljani,ali sta to znaci da je otplesao svoje.?
Zasto "Stotinu mu vampira" zasto ne "Vampira ti!" sta brojka nesto znaci,"Hiljadu mu ili tisucu mu necega" zasto ne "samo to necega" jelena,dabra,vepra,dobosa,bubnja,saza,tambure,ti to necega,"majke ti" Sto to ne kazu "Majke ti!!" "Sestru ti lijepu" "Zene mi!!!" Izmori ovo!!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 13/10/2010 20:20:14
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2010 : 23:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zagor roni 36 minuta, izranja i "Aaaah, još sekundu i pluća bi mi se rasprsla"...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2010 : 23:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

živcira me kad mister no zbari sve te žene, to nema nikakve veze sa stvarnim životom.



Hehehe, a da imaš pajper, tko zna...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/10/2010 : 23:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by adriano

živcira me kad mister no zbari sve te žene, to nema nikakve veze sa stvarnim životom.



Hehehe, a da imaš pajper, tko zna...


Da,Piper Testarossa!!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/10/2010 : 09:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote

nemam ni jedno ni drugo
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 15/10/2010 : 09:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano


nemam ni jedno ni drugo



glavno je da ti nije ugasen serijal

feka
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/10/2010 : 14:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
to me još jedino drži
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/10/2010 : 23:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano


nemam ni jedno ni drugo



Koji će ti, Testarossu ionako voze neandertalci
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/10/2010 : 00:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ne,nego njegov gazda MM!!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 11/11/2010 : 20:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
A kad ćemo više vidjeti naše junake dok su na zahodu.
Zamisli ono početak table Zagor (ili Tex) sere kad ga banditi iznenade baš u tom nemilom trenutku sa gaćamo dole...ali od svih metaka jedan ga pogađa u jedan od guzova i on gubi svijest a razbojici pomisle da su ga ubili...i onda se naš junak budi i kreće u osvetu (mislim da ovo malo osvježava ono čestu rana na čeliu od metka)

Da ne bi bilo smješno ovo gore...neki od najvećih likova iz povjesti su ubijen ili su umrli dok su srali (Katarina II., carica Rusije, pa Đuro II., kralj V. Britanije, Elvis Presley) a vrhovnog vojnog zapovjednika japanske provincije Echigo Uesugi Kenshin, je smaknuo ni više ni manje nego ninja i to dok je ovaj srao...


Najviše me smeta što scenaristi recimo kod Zagora stalno mu izmjenjuju karakter, pa ponekad bude prava naivčina ili nekad je dobrica a nekad puca ljudima i u leđa i sl.

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja

Edited by - Dr.GonZo on 11/11/2010 20:33:05
Go to Top of Page

Ozymandias
Starting Member



Serbia
16 Posts

Member since 13/04/2009

Posted - 21/11/2010 : 14:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ozymandias a Private Message  Reply with Quote
Porucio bih vecini da bez preke potrebe negledaju filmove sa Stivenom Segalom,Mel Gibsonom,Raselom Krovom i naravno Cakom Norisom.
I jos nesto me cudi,kako vi reagujete kad procitate strip,ovako?:
"EEE piip ti strip,ubio ih sam 200,ovaj njegov pomocnik me ubi psihicki,ovaj piip scenarista je lood,koji sam piip i cito ovo piiip,ovaj sve zene piiiip a meni komsinica nece ni da se javi,nemogu da nadjem deo za bicikli a ovaj nadje piiip deo za pajper usred amazona,piiip necu vise da citam ova piiip!!!!"
Sutra dan:"EEEE sad bi se mogao procitati neki dobaaar strip"
Posle 30ak min:"piip piiip piip piiip piip"
Jer po postovima se cini da imate takav odnos sa stripom,ili se ovde zjbavate na neprimeren nacin,preko umetnosti! :-)
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/11/2010 : 18:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
najvise me nerviraju crtaci m.m-period s.agent!i kurta,i murta crtaju,a puno veci talenti(uopste po evropi)ni da maknu!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/11/2010 : 20:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jedini problem kod bonellija su scenaristi i crtaci, inace sve drugo je izvrsno

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/11/2010 : 20:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

jedini problem kod bonellija su scenaristi i crtaci, inace sve drugo je izvrsno



Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/11/2010 : 09:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Da, i korice i fontovi i tiskara i lepak i uvez i najave i....

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/11/2010 : 09:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
kad se u Nathanu među nekim uspomenama i antikvitetima pojavi broj jedan Martin Mysterya

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/11/2010 : 10:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Previse hommage-posveta kulturi i subkulturi 20 stoljeca i egoizacija u Bonelliju kad turaju nekom junaku nesto od drugog stripa iz Bonellija,kao taj broj MM1 u NN prici,pa NN gleda mrtvog Zagora kroz prozor cyberprostora u proslost, ima u DD kad je bio u New Yorku pa ima tip koji sece sa Zagorovim orlom na ledjima i MM u setnji,i Nick Raider,bah,to je onako tek da dodaju nesto u remen stripa,a i bolje njih nego Supermana kako leti okolo ili spideya kako visi sa rasvjetnog stupa.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/11/2010 : 12:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ozymandias

ili se ovde zjbavate na neprimeren nacin,preko umetnosti! :-)


naravno

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/11/2010 : 12:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Previse hommage-posveta kulturi i subkulturi 20 stoljeca i egoizacija u Bonelliju kad turaju nekom junaku nesto od drugog stripa iz Bonellija,kao taj broj MM1 u NN prici,pa NN gleda mrtvog Zagora kroz prozor cyberprostora u proslost, ima u DD kad je bio u New Yorku pa ima tip koji sece sa Zagorovim orlom na ledjima i MM u setnji,i Nick Raider,bah,to je onako tek da dodaju nesto u remen stripa,a i bolje njih nego Supermana kako leti okolo ili spideya kako visi sa rasvjetnog stupa.



u kojem je to broju ?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/11/2010 : 13:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Treći gigant, Nova Budućnost Bija san ja stavlja fotografije jednom...
Inače, meni su ta ubacivanja detalja iz jednoga stripa u drugi skroz super Ima i u NN kad se pojavi praunuk od Mister Noa il tako nešto, pa onda u Lazarus Leddu indijanac prije neke borbe (ili tučnjave, ne znan) ratničkim bojama na prsa crta Zagorovog orla i spominje kako je to simbol jednog hrabrog bijelog ratnika iz prošlosti... Onda isto u jednome NN gigantu, ne znan kojemu se u početku pojavljuje dječak u zagorovoj majici Meni je to super skroz za vidit.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 22/11/2010 13:21:26
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/11/2010 : 21:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
...kad su HC i djavolski skupi!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/11/2010 : 22:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Treći gigant, Nova Budućnost Bija san ja stavlja fotografije jednom...
Inače, meni su ta ubacivanja detalja iz jednoga stripa u drugi skroz super Ima i u NN kad se pojavi praunuk od Mister Noa il tako nešto, pa onda u Lazarus Leddu indijanac prije neke borbe (ili tučnjave, ne znan) ratničkim bojama na prsa crta Zagorovog orla i spominje kako je to simbol jednog hrabrog bijelog ratnika iz prošlosti... Onda isto u jednome NN gigantu, ne znan kojemu se u početku pojavljuje dječak u zagorovoj majici Meni je to super skroz za vidit.

Slažem se, meni je to također lijepo, a ova scena s Lazarusom i Indijancem je iz broja 27, Grad igre. Inače, to je po mom skromnom mišljenju ponajbolja Larryjeva epizoda.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 22/11/2010 22:12:35
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 22/11/2010 : 22:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Paka01

Treći gigant, Nova Budućnost Bija san ja stavlja fotografije jednom...
Inače, meni su ta ubacivanja detalja iz jednoga stripa u drugi skroz super Ima i u NN kad se pojavi praunuk od Mister Noa il tako nešto, pa onda u Lazarus Leddu indijanac prije neke borbe (ili tučnjave, ne znan) ratničkim bojama na prsa crta Zagorovog orla i spominje kako je to simbol jednog hrabrog bijelog ratnika iz prošlosti... Onda isto u jednome NN gigantu, ne znan kojemu se u početku pojavljuje dječak u zagorovoj majici Meni je to super skroz za vidit.

Slažem se, meni je to također lijepo, a ova scena s Lazarusom i Indijancem je iz broja 27, Grad igre. Inače, to je po mom skromnom mišljenju ponajbolja Larryjeva epizoda.

Po meni je jako malo losih epizoda LL-A uopsteno

Nemam potpis...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/11/2010 : 22:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Inspector Bloch uvijek govori Dylanu, "nisam ovo vidio od '48", ili "zadnji put kad su tu bio, bila je '56"... pa koliko je to njemu godina? 90? zar ne bi trebo imat staku ili kolica u kojim bi se trebo vozat?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/11/2010 : 15:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Inspector Bloch uvijek govori Dylanu, "nisam ovo vidio od '48", ili "zadnji put kad su tu bio, bila je '56"... pa koliko je to njemu godina? 90? zar ne bi trebo imat staku ili kolica u kojim bi se trebo vozat?



pa dylan ima 300 godina pa je jos uvijek fit
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000