forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Što vas najviše živcira u Bonellijevim stripovima?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/11/2010 : 20:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Pa u tom slucaju Blochu bi trebalo da bude... 350? 400?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/11/2010 : 23:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Pa u tom slucaju Blochu bi trebalo da bude... 350? 400?



Ne, Bloch je jedno 250 godina mlađi, samo se lošije drži :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8200 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 26/11/2010 : 17:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
često se spominje E.A.Poe (Magični i Zagor)
je li netko primjetija u Zagoru Ludens br.180 spominjanje Baze Drugdje i E.A.Poa ?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/11/2010 : 17:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85
je li netko primjetija u Zagoru Ludens br.180 spominjanje Baze Drugdje i E.A.Poa ?



Yap. Da dodam da mi je taj jedan od najglupljih Zagora do sada. Tuga.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8200 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 26/11/2010 : 17:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by split85
je li netko primjetija u Zagoru Ludens br.180 spominjanje Baze Drugdje i E.A.Poa ?



Yap. Da dodam da mi je taj jedan od najglupljih Zagora do sada. Tuga.




Slažem se

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/11/2010 : 18:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo baš sam nedavno ponovo pročitao TEXONEA Ubojice. Kit dobije dva metka posred leđa. I preživi. I još prije nego se onesvijesti uspije pogoditi omču (!) koja je bila vezana oko Tigerovog vrata.Ma daj me nemoj...
Mislim, čemu to? Daj ga onda rani, po stoti put mu ozljedi sljepoočnicu, po hiljaditi put mu napravi "površinsku ranu na ramenu" al nemoj mu strpat 2 metka posred leđa i očekivat da za dva dana jaše.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/11/2010 : 21:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Iako puno volim Cika, nekad covjek moze da bude toliki idiot da stvarno ne znam zasto ga Zagor jednostavno ne istjera iz svoje kolibe. Stvarno tesko vjerovat da jedan insan, a ne majmun (majmun bi mozda i bio pametniji) moze da bude onoliko glup

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 26/11/2010 : 21:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Iako puno volim Cika, nekad covjek moze da bude toliki idiot da stvarno ne znam zasto ga Zagor jednostavno ne istjera iz svoje kolibe. Stvarno tesko vjerovat da jedan insan, a ne majmun (majmun bi mozda i bio pametniji) moze da bude onoliko glup



to kaze i wiskey!
na pitanje,zasto pored svojih 13-14000stripa nije kupovao z.s i l.m.s?kratko je odgovorio,zbog glupavog cika!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/11/2010 : 06:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Iako puno volim Cika, nekad covjek moze da bude toliki idiot da stvarno ne znam zasto ga Zagor jednostavno ne istjera iz svoje kolibe. Stvarno tesko vjerovat da jedan insan, a ne majmun (majmun bi mozda i bio pametniji) moze da bude onoliko glup


Kao poznavatelj Zagorovih stripova trebao bi da znas da je Chico inteligentan, otmjen, vaspitan i pismen.
To sto je naivan i seprtlja, to je druga stvar, ali glup sigurno nije.

Edited by - King Warrior on 27/11/2010 06:34:31
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/11/2010 : 07:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kao poznavatelj Zagorovih stripova trebao bi da znas da je Chico inteligentan, otmjen, vaspitan i pismen.
To sto je naivan i seprtlja, to je druga stvar, ali glup sigurno nije.



Je li to onaj isti Chico koji popi citav lonac benzina, misleci da je 'supa'...? kao da miris te tekucine nebi odao sadrzaj te serpe... Ili onaj Chico koji je uvjeren da je 'mrtav' i sada u raju (iako ocito vidi i cuje Zagora i Ikarovo Pero uz sebe) pa zato skace iz letjelice u sred leta...? (ovo je sve u Demoni Ludila)

Nemoj me pogresno razumit (ionako vidim da ima osjetljivih ljudi kad je u pitanju kritika o Zagorovom svijetu i likovima), ali Chico nije samo da je 'seprtljav, i naivan', nego stvarno se nekad ponasa kao najveci retard na svijetu, i neke stvari koje radi bile bi glupe da je covjek lik u Mickey Mouse crtanom filmu, a ne u Bonelijevom stripu.
Ali sta cemo, ipak je Zagorov prijatelj, pa ga volimo, i uvijek cemo ga volit. Ne ljuti se, ovo je topic o stvarima koje nam idu na zivce u Boneliju, pa zato se ipak drzim teme

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2010 : 10:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by acestroke

Iako puno volim Cika, nekad covjek moze da bude toliki idiot da stvarno ne znam zasto ga Zagor jednostavno ne istjera iz svoje kolibe. Stvarno tesko vjerovat da jedan insan, a ne majmun (majmun bi mozda i bio pametniji) moze da bude onoliko glup


Kao poznavatelj Zagorovih stripova trebao bi da znas da je Chico inteligentan, otmjen, vaspitan i pismen.
To sto je naivan i seprtlja, to je druga stvar, ali glup sigurno nije.


Čiko je prefinjeni meksički gentleman koji iz meni nepoznatih razloga trpi tiraniju velikog bijelog alfa majmuna.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/11/2010 : 12:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by King Warrior

Kao poznavatelj Zagorovih stripova trebao bi da znas da je Chico inteligentan, otmjen, vaspitan i pismen.
To sto je naivan i seprtlja, to je druga stvar, ali glup sigurno nije.



Je li to onaj isti Chico koji popi citav lonac benzina, misleci da je 'supa'...? kao da miris te tekucine nebi odao sadrzaj te serpe... Ili onaj Chico koji je uvjeren da je 'mrtav' i sada u raju (iako ocito vidi i cuje Zagora i Ikarovo Pero uz sebe) pa zato skace iz letjelice u sred leta...? (ovo je sve u Demoni Ludila)

Nemoj me pogresno razumit (ionako vidim da ima osjetljivih ljudi kad je u pitanju kritika o Zagorovom svijetu i likovima), ali Chico nije samo da je 'seprtljav, i naivan', nego stvarno se nekad ponasa kao najveci retard na svijetu, i neke stvari koje radi bile bi glupe da je covjek lik u Mickey Mouse crtanom filmu, a ne u Bonelijevom stripu.
Ali sta cemo, ipak je Zagorov prijatelj, pa ga volimo, i uvijek cemo ga volit. Ne ljuti se, ovo je topic o stvarima koje nam idu na zivce u Boneliju, pa zato se ipak drzim teme


uh-uh-uh,cekaj malo, na krivom si putu, evo poceo si kao Colt da govoris
niti se ljutim, niti sam bio ironican, mozda je moj post ostavio pogresan dojam.

ne zelim sada da nabrajam sve stvari gdje je ispao pametan, mucno mi da preturam po stripovima, Chico je mnogo puta pokazao da je cak i pametniji od Zagora. Kao sto rekoh , zbog naivnosti i seprtljavosti ostavlja mozda ponekad drugaciji dojam
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/11/2010 : 15:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Koliko puta do sada je Chico čekao Zagora u nekom mjestu i na kraju napravio (često sa Trampyjem) nekakvu negodovštinu zbog koje je morao bježati iz grada? Onako od oka - jedno pedesetak. Prvo, Darkvud nije toliko velik da je Chico svako malo u gradu gdje ga nitko ne pozna. Drugo, već bi se pročulo za njegove šeprtljavosti. I treće - jednostavno nema toliko gradova na području Darkvuda. Ispalo bi da Chico ne smije ući u maltene svaki grad koji postoji na tom području. dobro, nije to sad neka velika stvar ali primjeti se...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/11/2010 : 15:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Eh da, i dimni signali: Kako je moguće poslati dimnim signalima poruku tipa "Neka nas mudri poglavica Mohawka čeka kod proplanka Tri jelena u noći punog mjeseca".
Šta, imaju neku morzeovu abecedu ili šta?
Mislim, to je vjerojatno izmišljotina scenarista. Pravi dimni signali su mogli odaslavati samo jednostavne poruke(pretpostavljam).

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8200 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 27/11/2010 : 15:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
a dimni signali poslani Chicovom jaknom i obično ostane koja rupa na njoj

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/11/2010 : 16:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja ne mogu virovat da vas nervira toliko stvari...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/11/2010 : 16:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja ne mogu virovat da vas nervira toliko stvari...



Sta cemo kad smo rodjeni ovako zivcani

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 27/11/2010 : 18:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Opet će zvučati da cjepidlačim, ali ono što me apsolutno najviše nervira u Zagora je ono "Ja sam prijatelj Indijanaca, niti jednoga ne bih povrijedio" itd. A u jednoj epizodi ubije cca. 20 Indijanaca. U stripu "Magic-Bat" šulja se ratnicima iza leđa i u oblačiću mu piše: "Sada bih ih mogao potamaniti kao kruške... Bang Bang! Svaki hitac= jedan mrtav Indijanac". Ako su u scenariju i Indijanci i bijeli ljudi skupa na nekom putovanju, Indijanci su obično ti koji prvi (ponekad i jedini) poginu. Npr. u epizodi "Cvijet koji ubija". Za stupove su svezani trojica bjelaca (Zagor, Čiko i onaj znanstvenik) te dva Indijanaca. Indijanci umru jedini.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/11/2010 : 19:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke
....i neke stvari koje radi bile bi glupe da je covjek lik u Mickey Mouse crtanom filmu, a ne u Bonelijevom stripu.


poredjenje, FTW

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/11/2010 : 20:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Chico je i više nego svrsishodan lik, bez kojega taj strip ne bi bio to što jeste (nisam rekao ništa novo, znam)... Odan, pošten i beskrajno naivan, ali to mu daje taj neopisivi šarm zbog kojeg mi je on i najbolji side-kick u Bonelliju. Totalno je glup njegov "samostalni" serijal, tu mislim na onaj dio Burattini&Gamba, prvih par priča u izvedbi Nolitta&Ferri su sjajne.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/11/2010 : 21:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Koliko puta do sada je Chico čekao Zagora u nekom mjestu i na kraju napravio (često sa Trampyjem) nekakvu negodovštinu zbog koje je morao bježati iz grada? Onako od oka - jedno pedesetak. Prvo, Darkvud nije toliko velik da je Chico svako malo u gradu gdje ga nitko ne pozna. Drugo, već bi se pročulo za njegove šeprtljavosti. I treće - jednostavno nema toliko gradova na području Darkvuda. Ispalo bi da Chico ne smije ući u maltene svaki grad koji postoji na tom području. dobro, nije to sad neka velika stvar ali primjeti se...



Chico: the most wanted man in Darkwood, and in the entire Wild West. Trazi se ili ziv ili mrtav u svim malim gradicima Amerike, a nagrada je novi Zagorov sidekick koji nece stalno misliti kako da napuni svoj trbuh.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/11/2010 : 12:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Opet će zvučati da cjepidlačim, ali ono što me apsolutno najviše nervira u Zagora je ono "Ja sam prijatelj Indijanaca, niti jednoga ne bih povrijedio" itd. A u jednoj epizodi ubije cca. 20 Indijanaca. U stripu "Magic-Bat" šulja se ratnicima iza leđa i u oblačiću mu piše: "Sada bih ih mogao potamaniti kao kruške... Bang Bang! Svaki hitac= jedan mrtav Indijanac". Ako su u scenariju i Indijanci i bijeli ljudi skupa na nekom putovanju, Indijanci su obično ti koji prvi (ponekad i jedini) poginu. Npr. u epizodi "Cvijet koji ubija". Za stupove su svezani trojica bjelaca (Zagor, Čiko i onaj znanstvenik) te dva Indijanaca. Indijanci umru jedini.



Ajde bogati, tako i u filmovima uvik crnci prvi umru

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 28/11/2010 : 20:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Opti

Opet će zvučati da cjepidlačim, ali ono što me apsolutno najviše nervira u Zagora je ono "Ja sam prijatelj Indijanaca, niti jednoga ne bih povrijedio" itd. A u jednoj epizodi ubije cca. 20 Indijanaca. U stripu "Magic-Bat" šulja se ratnicima iza leđa i u oblačiću mu piše: "Sada bih ih mogao potamaniti kao kruške... Bang Bang! Svaki hitac= jedan mrtav Indijanac". Ako su u scenariju i Indijanci i bijeli ljudi skupa na nekom putovanju, Indijanci su obično ti koji prvi (ponekad i jedini) poginu. Npr. u epizodi "Cvijet koji ubija". Za stupove su svezani trojica bjelaca (Zagor, Čiko i onaj znanstvenik) te dva Indijanaca. Indijanci umru jedini.



Ajde bogati, tako i u filmovima uvik crnci prvi umru



Ma sram ih bilo sve!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/11/2010 : 16:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Treći gigant, Nova Budućnost Bija san ja stavlja fotografije jednom...
Inače, meni su ta ubacivanja detalja iz jednoga stripa u drugi skroz super Ima i u NN kad se pojavi praunuk od Mister Noa il tako nešto, pa onda u Lazarus Leddu indijanac prije neke borbe (ili tučnjave, ne znan) ratničkim bojama na prsa crta Zagorovog orla i spominje kako je to simbol jednog hrabrog bijelog ratnika iz prošlosti... Onda isto u jednome NN gigantu, ne znan kojemu se u početku pojavljuje dječak u zagorovoj majici Meni je to super skroz za vidit.


E, to se sjecam bilo mi je fora, ali nisam siguran da Star edizioni imaju pravo krasti junake Bonellija i ubaciti nesto od njih u LL ili je to sve deal iste ekipe koja se poznaje otprije pa malo se "sprdaju" jedni s drugima u pasicama!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/11/2010 : 16:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by emirem

Previse hommage-posveta kulturi i subkulturi 20 stoljeca i egoizacija u Bonelliju kad turaju nekom junaku nesto od drugog stripa iz Bonellija,kao taj broj MM1 u NN prici,pa NN gleda mrtvog Zagora kroz prozor cyberprostora u proslost, ima u DD kad je bio u New Yorku pa ima tip koji sece sa Zagorovim orlom na ledjima i MM u setnji,i Nick Raider,bah,to je onako tek da dodaju nesto u remen stripa,a i bolje njih nego Supermana kako leti okolo ili spideya kako visi sa rasvjetnog stupa.



u kojem je to broju ?


To je j...ga ne mogu se sjetit, tamo oko 60 i nekog broja kad idu sa japancima trazit onu japanku koja je ostala u cyberprostoru pa se neka ruza pojavljuje kao ulaz u taj prostor,i tu negdje on NN, zuji okolo i vidi Zagora kako lezi mrtav i gun pokraj njega,mislim da je u nastavku od dva broja.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000