forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Što vas najviše živcira u Bonellijevim stripovima?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/11/2010 : 16:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo baš sam nedavno ponovo pročitao TEXONEA Ubojice. Kit dobije dva metka posred leđa. I preživi. I još prije nego se onesvijesti uspije pogoditi omču (!) koja je bila vezana oko Tigerovog vrata.Ma daj me nemoj...
Mislim, čemu to? Daj ga onda rani, po stoti put mu ozljedi sljepoočnicu, po hiljaditi put mu napravi "površinsku ranu na ramenu" al nemoj mu strpat 2 metka posred leđa i očekivat da za dva dana jaše.


Harh-harh-haaah!!
Ovo je smijesno,istina ziva kakvih ima gluposti! Po ovom je sigurno i Tupac Shakur jos ziv nakon rafala iz Uzija!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

konj87
Starting Member



Croatia
22 Posts

Member since 08/05/2010

Posted - 30/11/2010 : 02:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send konj87 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Zagor je kao brži kada nekoga prati po šumi ( sa drveta na drvo) nego sa konjem i uvijek svako drvo ima tu lijanu za koju se Zagor može uhvatiti a i drveče je tako postavljeno koliko mu treba da skače sa drveta na drvo.Ja kada idem šumom, nigdje ne vidim nikakvih lijana....


Zato što su one karakteristične za tropske šume.

Edited by - konj87 on 30/11/2010 02:49:06
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
693 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 03/12/2010 : 14:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Mene najviše nervira kako u svakom broju Zagora jedna epizoda završava,pa započne druga,pa se ta nastavlja u drugom broju i tako dalje.Primjetio sam taj jeftini marketinški trik prije oko 7 godina kad sam ga počeo čitati,i čim sam shvatio da ga ja kupujem(unatoč osrednjoj radnji)zbog toga što se stalno nastavlja,odlučio sam da me ne zanima kako će završiti sljedeća epizoda.
Hell,to je čak i moj tata primjetio!

My username was a mistake.

Edited by - Lucy Liu on 03/12/2010 14:38:13
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 31/12/2010 : 16:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
Zagor ne ide na wc :D

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 26/04/2011 : 20:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam jučer-prekjučer 6 Zagora u remitendi, pa sam iskopao iz svoje kolekcije još 5-6 brojeva koji se naslanjaju na te epizode da sve pročitam, pa mi je ovaj topic pao na pamet. U tih 10-tak brojeva Zagor se 3-4 puta našao u situaciji da se bori s protivnikom na podu, a drugi protivnik je na nogama s pištoljem. Uglavnom, svaki put je ovaj odozgo metkom pogodio svog prijatelja, a nikad Zagora. Bit će da ovi imaju slične moći kao Magneto iz X-Mena...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/04/2011 : 22:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne volim što ne stare likovi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/04/2011 : 22:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Da stare, svi bi se davnih dana ugasili, pogotovo Tex i Zagor.
:)
Ipak, mislim da Ken stari, puno vise je realistican nego ostali

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Patrix
Junior Member

Croatia
411 Posts

Member since 17/12/2010

Posted - 27/04/2011 : 20:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Patrix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Da stare, svi bi se davnih dana ugasili, pogotovo Tex i Zagor.
:)
Ipak, mislim da Ken stari, puno vise je realistican nego ostali


Čini mi se i da Marty stari.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 28/04/2011 : 07:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Marty definitivno stari. Pročitaj "Metuzalemov sindrom".

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Patrix
Junior Member

Croatia
411 Posts

Member since 17/12/2010

Posted - 28/04/2011 : 09:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Patrix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Marty definitivno stari. Pročitaj "Metuzalemov sindrom".


Da ga imam pročitao bi ga.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 28/04/2011 : 13:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Zagorova izlizanost i jednostavno ne pripadanje likom i pojavom mestu gde se radnja odvija.
Zagor teme se fensiraju i sve vise urbanizuju na zalost a Zagor izgleda ko budak,a za njegov zastitni znak lijanu vise nema mesta.
Ne treba mu vise ni za kur.... kao ni sekira kojom je mogao da mlati po sumama i indijancima.
Bolje bi bilo da mu Ikarevo Pero ili Helingen naprave neki auto ili avion posto covek prodje ceo svet a nema ni biciklu ni garderobu za to.
Strasno ogavno

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/04/2011 : 13:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Stari i Mr. No, ili gresim ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 29/04/2011 : 19:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
One Leys ili kako već se zovu putanje kroz Zemlju, sto je previse, previse je
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 05/11/2013 : 18:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Smeta mi to kada neko ima priliku da ubije Zagora, nikada nece jer kao to nije potpuna osveta, to je bilo oko 25 puta.
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
846 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 05/11/2013 : 23:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Auu trebao sam zapisivati dok sam čitao, bilo bi toga... Ovako od prve najviše smetaju one stvari koje se previše ponavljaju: okrznuta sljepoočnica, probušeni šešir, dolazak konjice u zadnji trenutak, svaka epizoda koja u naslovu ima riječ "povratak", preživjeli atentat...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/11/2013 : 02:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote

Na Zagora u svakoj epizodi (ama bas SVAKOJ!) banditi pucaju na udaljenosti od par metara, ali on uvijek skace na zemlju, baca svoju sjekiru na njih, i prezivljava na isti nacin.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 06/11/2013 : 07:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Zagor u svakoj epizodi pokupi hrpetinu modrica, porezotina itd. Bilo da ga izubijaju, rane nožem, metkom i sl.
Ne bi on preživio ni 20. epizodu.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/11/2013 : 09:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kad smo kod zagora,
uvijek ga svi bez problema uhvate za taoca ako ga ne planiraju (odmah) ubiti, ali ako ga hoce sto prije mrtvog onda im ni Chuck Norris ne bi mogao pomoci
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 06/11/2013 : 11:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
"E ne, nemoj ga ubiti (Zagora, Texa, Mr. No-a ....itd....), svezat cemo ga možda nam bude trebao kao taoc kad ga Chico dođe spašavati"......retatdacija na treću....bilo je OK i fora 1975 al sad već stvarno pretjeruju s tim.

Gle ulovio si ga po 8 put.....daj mu više strpaj metak u bulju i gotovo.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/11/2013 : 13:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jucer procitao 7-mu knjigu kolorca i tih navedenih stvari sam i ja po koji 1000-ti put primjetio,ali istinu reci i ruku na srce bar sam usporio tempo i odmorio se od svakodnevnice..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 06/11/2013 : 14:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
Slepoočnice smoriše. Zagorova vremenska nedefinisanost i preterivanje u nekim segmentima ("Big Brother" u sagi sa Helingenovim paklenim oružjem)... Mada, ne znači da mi se zato ne čita.

Šta izrazito davi? Stil crtanja trija EsseGessE. Pa tačno po facijalnim ekspresijama u 99% slučajeva vidiš ko je "zloća" a ko ne.


Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 06/11/2013 : 14:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Ma koliko da smaralo čitamo mi ove stripove već godinama, zivot ne bi bio isti bez njih

I ovo je moje mišljenje, ali verujem da je to stav dobrog dela forumaša.
Da nema Zagora i njegovih stripova, izgubio bih interesovanje za strip i verovatno odustao od ovog hobija
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11384 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/11/2013 : 15:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Ma koliko da smaralo čitamo mi ove stripove već godinama, zivot ne bi bio isti bez njih

I ovo je moje mišljenje, ali verujem da je to stav dobrog dela forumaša.
Da nema Zagora i njegovih stripova, izgubio bih interesovanje za strip i verovatno odustao od ovog hobija



Potpuno se slazem.
Zagor me je uveo u svet stripa gde sam otkrio mnoge nove stripove i razlicite skole stripa {BD, americkih superherojskih, americkih grafickih novela} ali pored svega toga sto sam procitao Zagor mi je idalje omiljeni strip i najvise uzivam dok njega citam!

Da nema Zagora ne verujem da bi moje interesovanje za strip uopste, bilo ovakvo.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 06/11/2013 : 15:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Ko vas pita za to...
Kod Bonelija mi najviše smeta besmrtnost "dobrih likova"
Zagor - 500 i kusur epizoda, koji je to bitniji lik poginuo, osim Manetole i onog rendžerskog odreda?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11384 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/11/2013 : 15:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni smeta sto stalno pogadjaju slepoocnice !

A mislim da ne bi bila fora da pogine neko od bas bitnih likova u serijalu, naprimer Tonka, ne znam sta bi posle radili imali bi par dobrih epizoda oko toga kako je on poginuo, njegovo selo u rasulu i sta posle? ja ne znam.

Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000