forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko Fibrinih stripova posjedujete!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

jaki
Advanced Member



Croatia
25850 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2010 : 18:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu virovat da ima ljudi bez ijednog Fibrinog albuma?
Nije da Fibra pokriva samo jedan žanr pa ako vam se taj isti ne sviđa onda nemate ništa.Mislija sam da će barem svako imat najmanje tri/četri komada.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 28/12/2010 : 18:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Nemam love za strip albume. Nazalost, to je jedini razlog.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 18:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Imam 20 komada, a planu je još puno toga. Puno fibrinih izdanja je po mom ukusu.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/12/2010 : 19:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne mogu virovat da ima ljudi bez ijednog Fibrinog albuma?
Nije da Fibra pokriva samo jedan žanr pa ako vam se taj isti ne sviđa onda nemate ništa.Mislija sam da će barem svako imat najmanje tri/četri komada.



Ja nemam ni jedno Fibrino izdanje.
Doduse, imam Metabarone od BPa, Tvrdju on NBMa i Autoput Sunca od Besne Kobile, ali nemam Fibrina izdanja tih stripova.
Nije da su sad smatram da su Fibrini stripovi losi, ali obicno nesto drugo pretekne ili su mi eto, neka druga izdanja istih stripova dostupnija/pristupacnija.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/12/2010 : 19:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne mogu virovat da ima ljudi bez ijednog Fibrinog albuma?
Nije da Fibra pokriva samo jedan žanr pa ako vam se taj isti ne sviđa onda nemate ništa.Mislija sam da će barem svako imat najmanje tri/četri komada.


sta to znaci, da nismo pravi strip-fanovi?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 19:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Pa, ja nemam love, u tome je stvar.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 28/12/2010 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa



Mogao bi Markos da negde objavi šta je to blizu rasprodaje, pa da možemo bolje da planiramo kupovine.



od toga sta tebe zanima pri kraju je presveto srce i eternaut

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/12/2010 : 19:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
e recimo kod mene je tako, imam skoro sve Kene i 5-6 Fibrinih albuma a stvar je takva....
pogledam previju i na prvu loptu me bar 30 posto Fibrinih albuma oduševi...ne kupim odmah jer su mi druge stvari prioritet
idem drugi put(kroz koji mjesec) gledat previu i več se mi čini da bi bez tog albuma mogo preživjet,tj. da nije neophodno da ga imam več bi bilo dosta da ga negdje pročitam ali želja još postoji...prođe godina-dvije, ne kupim i postanem totalno indiferentan do tog izdanja...naviknut na visoke(nemojte se ljutit)standarde kad Bonellija kad je crtež u pitanju mnogo mi Grafičnih novela ima grozan crtež pa može bit priča još tako dobra...mene ostavi hladnog...meni je kod STRIPA CRTEŽ jako bitan...a drugi je veliki razlog HIPERPRODUKCIJA...izdavači ko da takmiću ko će više izdat a onda se poslje prve euforije
zanimanje za izdanja ohladi, pa čovjek čitajuči komentare forumaša dobije utisak da je izdanje pred razprodajom a prodalo se ga ni trečina tiraža...evo Caravan recimo,svi ga hvale,kupuju ,komentiraju,traže postere a izdanje ni blizu razprodaje.
Premalo nas je za toliko izdanja a i premalo novca za sve pohvatat, pa kad čovjek jednom odustane,povratak je težak ili nemoguč...jer ako ti fale več 3 kolorke, možeš preskoćit i četvrtu...isto vrijedi naravno i za Libellus,izdanja na tona,para kod večine premalo,ali izgleda da taj Bonelli dišpet još uvijek prevlada kod večine...jer koliko vidim ostala izdanja Libellusa koja nisu Bonelli(Font,Russo)nisu ni blizu razprodaje.
Tako sve što nije Bonelli več izdaleka zaostaje u startu,a start je ikako važan....
Evo imam u planu Kolekcionara i Springvil i moram to hitno nabavit da ne izbledi to prvo oduševljenje.
Još ako Ludens izbaci kolek.Zagora, opet je nešto drugo prioritet.
A da bi čovjek imao sve što se mu sviđa trebao bi biti barem tajkun ili Rockfeler...svaka čast ako ima takav.
Ali kupovat ču sigurno Dardervila kad to krene.
Sretno Fibra!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/12/2010 : 19:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
imam sve (osim parkea br 15, ali to je ionako od libellusa)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/12/2010 : 19:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
i fali mi VAM jer sam ga izgleda izgubio nakon potpisivanja Kordeja na strip festivalu u Rijeci:( glupa cuga:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 28/12/2010 : 19:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by jaki

Ne mogu virovat da ima ljudi bez ijednog Fibrinog albuma?
Nije da Fibra pokriva samo jedan žanr pa ako vam se taj isti ne sviđa onda nemate ništa.Mislija sam da će barem svako imat najmanje tri/četri komada.


sta to znaci, da nismo pravi strip-fanovi?


nesto slicno:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 28/12/2010 : 19:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
47 fibrinih knjiga za sada. Još četiri-pet su na popisu od prije, četiri stripa koja su u najavi za siječanj i 70-80% stripova koji su najavljeni za kasnije su mi u planu za kupovinu.
Uglavnom, na ovaj vlak sam uskočio isključivo zbog fibrinih izdanja koja su me ponovno navukla na stripove. Malošto drugo uzimam, Corta, Modesty, Princa Valianta, Tarzana i to je uglavnom to. Da Fibra uspije dobiti i Vertigo bilo bi to uglavnom sve što mi i treba osim ovoga što izdaje i što je najavljeno.
Mislim da će dosta ljudi biti svjesno važnosti Fibre tek kada je više ne bude (daleko bilo!).

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7867 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/12/2010 : 20:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by dessa



Mogao bi Markos da negde objavi šta je to blizu rasprodaje, pa da možemo bolje da planiramo kupovine.



od toga sta tebe zanima pri kraju je presveto srce i eternaut


evo topika sa stanjem
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=30487

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 20:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, ali meni osobno nakon Fibre bude smiješno ponovo uzeti nešto od Bonnelija. Zato sam i prodao cijelu kolekciju Zagora i krenio s Fibrom. Neki mi crtež i bude odbojan, ali nakon nekog vremena stopi se s pričom i čini takvu cjelinu da ih je teško uopće razdvojiti. Skupo je, ali zato se i radi, da si tu i tamo nešto priuštiš da održiš dijete u sebi živim :)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2010 : 20:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ziki

Ne znam, ali meni osobno nakon Fibre bude smiješno ponovo uzeti nešto od Bonnelija. Zato sam i prodao cijelu kolekciju Zagora i krenio s Fibrom. Neki mi crtež i bude odbojan, ali nakon nekog vremena stopi se s pričom i čini takvu cjelinu da ih je teško uopće razdvojiti. Skupo je, ali zato se i radi, da si tu i tamo nešto priuštiš da održiš dijete u sebi živim :)


Sve potpisujem.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/12/2010 : 20:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
...bez debate, ali sa Bonellijem(osobito Blek,Mark)dijete u sebi-živi dulje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 28/12/2010 : 20:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ziki

Ne znam, ali meni osobno nakon Fibre bude smiješno ponovo uzeti nešto od Bonnelija. Zato sam i prodao cijelu kolekciju Zagora i krenio s Fibrom.


ma nebi proda Zagora da mi kaže Benedikt XVI osobno

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 20:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Prodao kolegi tako da je uvijek blizu ako poželim pročitati. Sve je to stvar ukusa :)
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 28/12/2010 : 20:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

...bez debate, ali sa Bonellijem(osobito Blek,Mark)dijete u sebi-živi dulje.


osobno mogu pročitat sve , ali jebeš ti kolekciju bez Bonellia

trenutno su mi ove regularne serije prioritet , fibrine uzmem u nekim prigodama

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7867 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/12/2010 : 20:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

...bez debate, ali sa Bonellijem(osobito Blek,Mark)dijete u sebi-živi dulje.


ma sve ti je to osobna stvar, ja sam tu dječačku očaranost osjetio čitajući brojne naslove iz fibrinog kataloga, a vrlo rijetke iz bonelija (poneki nathan i magični vjetar, kena ne brojim)
s nostalgijom je druga stvar, preslagivanje (ne čitanje) zs zagor kolekcije je moj proustov kolačić

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 28/12/2010 : 20:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote

Mišljenja sam da su Fibrini albumi preteški da bi očuvali djete u nama.
Oni su za zahtjevniju i probraniju publiku. Većina albuma koje je izdala Fibra.

Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7610 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 28/12/2010 : 20:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
glas za prijedlog br. 1.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/12/2010 : 20:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne mogu virovat da ima ljudi bez ijednog Fibrinog albuma?
Nije da Fibra pokriva samo jedan žanr pa ako vam se taj isti ne sviđa onda nemate ništa.Mislija sam da će barem svako imat najmanje tri/četri komada.



Boneli je keva...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2010 : 20:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne mogu virovat da ima ljudi bez ijednog Fibrinog albuma?
Nije da Fibra pokriva samo jedan žanr pa ako vam se taj isti ne sviđa onda nemate ništa.Mislija sam da će barem svako imat najmanje tri/četri komada.


Tu se ustvari vidi realnost strip scene kod nas. Kada Marko predstavi strip, vidimo samo auuu i hvalospjeve, a situacija je sasvim drugačija. Većina ljudi nema ni jedan jedini Fibrin strip. Nekima je skupo dati za strip 100 kn., neki su ogrezli u Zagoru & Co pa im ni ne treba ništa više, nekima ne pada na pamet da ganjaju tamo neke skupe stripove kojih nema u kiosku, neki jednostavno pročitaju u knjižnici. Da nemam na 50 metara knjižnicu sa dosta Fibrinih stripova, kupio bih sigurno više. Ovako kupim one koji su mi must have, a ostalo pročitam jednom i to mi je dosta...Bez obzira što Fibra posjeduje profesionalnost, kvalitet, raznovrsnost, ipak je to sport kojim se bavi mali broj ljudi.

Ali da od tolikih stripofila gomila nije našla baš ništa za sebe, zvuči stvarno čudno (krivim Zagora kao i obično).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 21:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Nemam ja ništa protiv Bonellija, imam nekoliko Libellusovih epizoda Mister No-a i starno uživam u njima. Opet, Fibra je izdala toliko (meni) zanimljivih izdanja da sam se potpuno tu pronašao. Opet, dosta sam kasno krenio, ali eto rekao sam sebi barem 1 mjesečno. I stvarno tu ima ponešto za svakoga od Aldebarana i El Nina do Eternauta i From Hell. Upravo sam ovog zadnjeg pročitao prije 15 dana i ne izlazi mi iz glave :)
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000