forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko Fibrinih stripova posjedujete!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 28/12/2010 : 21:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Prvobitno sam mislio ni ne staviti ove 0 ( zero ) opcije na glasanje al rekoh eto nek se nađu, kad već ima mjesta!

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/12/2010 : 21:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma topic ti je kulski , samo su rezultati poražavajući...samo 9 ljudi ima preko 30 izdanja?
Nadam se da su bar među njima oni koji stalno traže od Marka nešto novo,novo,novo,nepoznato,drugćije...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7867 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/12/2010 : 21:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma topic ti je kulski , samo su rezultati poražavajući...samo 9 ljudi ima preko 30 izdanja?
Nadam se da su bar među njima oni koji stalno traže od Marka nešto novo,novo,novo,nepoznato,drugćije...


zbog čega bi ovo bili poražavajući rezultati
eto, javilo se samo 12 ljudi koji imaju 0 komada i kažu da ih ni ne zanimaju (što mi je čudno, ali ajde)
ostali ili imaju u planu ili imaju ponešto, a neki čak i sve
s druge strane, ja znam jako puno ljudi koji nisu na forumu, a imaju barem 10 fibrinih albuma, i nijednog bonelija
kao što znam i da je svagdanja borba u knižnicama čitana poput lektire, stalno je vani, po usmenoj predaji

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
257 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 28/12/2010 : 21:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
ako ne računamo Kena, imam svega skupa 2 (slovima: dva) Fibrina izdanja. A to su El Nino,kojeg preporučam svima i Crvenog gospodara kojeg ne bi ni smrtnOm neprijatelju dao da čita. Evo ja sam jedva skupio snage da pročitam prvi album, drugi jednostavno nisam mogao...
Pročitao sam još i Metabaruna, neke epizode ljubavi i raketa... što mi je bilo ok... svidio mi sei Mucacho, pa ga možda i kupim...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/12/2010 : 21:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro zbrojio onda 49.
Imao bi sve kad bi mogao... ali skup je to sport. Usporio sam sa "malisanima", Orka specijalima. Od tada kupujem malo na preskok.

KP nisu ubrojani. Tu dileme nema, nabolja ""Bonelli"" kolekcija.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2010 : 22:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Apdejtovano:49 komada

Orka - 14
Orka specijal - 6
Kolorka - 5
Zekan - 2
Lj/R - 2
Gosp. Žan - 1
AM - 4
ŠB - 6
Sv.borba - 2
Tvrđa - 4
Tehnoočevi - 2
El Nino - 1
(Metabarone,Crvenog gospodara,Odgodu i Potkazivača (gavranov let) imam od BP i Dagde)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/01/2011 16:16:44
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39301 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/12/2010 : 22:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kada sam cuo da je film From Hell radjen po stripu i da je taj strip objavljen kod nas, ozario sam se... Vec spremio lovu da ga kupim, pogledao u Darkwoodu koricu, privukla me, nisam mogao da docekam da vidim crtez... A kada sam otvorio, kao da mi je samarcinu neko opalio... Ono je bas from hell crtez... Tako sam se skenjao mozda samo kada sam video VC kolekcionarskog Zagora...
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 22:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
Nakon 4 mjeseca ganjanja tog stripa u gradskoj knjižnici, došao sam na red prije neka 2 tjedna. Žao mi je što je rasprodan i ne može se više nabaviti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/12/2010 : 22:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Još ako Ludens izbaci kolek.Zagora, opet je nešto drugo prioritet.

Ovo mi nikako nije jasno. Ovo će biti koji, četvrti ili peti reprint Zagora na ovim prostorima? Hrpa vas će biti voljna i po peti put kupiti istu stvar, umjesto da vidi hoće li mu se možda svidjeti neki drugi strip.

Odeš u knjižnicu, pročitaš preview kod izdavača koji ga imaju (Fibra, Bookglobe...), pročitaš neki sken, posudiš od nekog... Pobogu, danas se barem možeš na bezbroj načina upoznati sa stripom bez da bacaš novce na slijepo.

Što se tiče djeteta u sebi, njega ćeš najbolje održati na životu isprobavajući nove stvari. Po meni je to bila bit djetinjstva: nemaš pojma ni o čemu, učiš se i upoznaješ nove stvari, bilo da su stripovi, filmovi, knjige ili nešto četvrto. Dijete u sebi nećeš održati na životu kupujući peti reprint Zagora.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/12/2010 : 22:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kada sam cuo da je film From Hell radjen po stripu i da je taj strip objavljen kod nas, ozario sam se... Vec spremio lovu da ga kupim, pogledao u Darkwoodu koricu, privukla me, nisam mogao da docekam da vidim crtez... A kada sam otvorio, kao da mi je samarcinu neko opalio... Ono je bas from hell crtez... Tako sam se skenjao mozda samo kada sam video VC kolekcionarskog Zagora...



ma daj ne zajebavaj

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2010 : 23:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ziki

Nakon 4 mjeseca ganjanja tog stripa u gradskoj knjižnici, došao sam na red prije neka 2 tjedna. Žao mi je što je rasprodan i ne može se više nabaviti...




Split?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/12/2010 : 23:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
alvar 4
crveni gospodar
el nino
gluhe laste
kolorke 3
metabarune 2
orke 12
orke spec 7
spaghetti 6
svagdnje 2
svebora
tehnoočeve 2
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2010 : 23:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Teller o sebi sve rekao s onim da je propustio tri kolorke pa zašto bi kupio četvrtu?Zato jer ti se sviđa a ne da bi imao sve po redu.Na ovom forumu ima dosta onih koji su opsjednuti redosljedom,ispočetka,sa originalnim naslovnicama i sa mali milijun gluposti nego sa kvalitetom stripa.Ni ja nemam veliki broj Fibrinih albuma(Kena ne računam)ali sam mislio da će svaki ljubitelj stripa pronaći nešto u Fibrinom/neki drugi izdavač opusu.
Isto tako novac nije problem kod večine ljudi jer su ti isti spremni kupovat skupe Bonellije ali strip album ne.Većina od njih se neće i potrudit posudit album,pronači sken da se upozna sa stripom nego se tvrdoglavo drže istoga.
Zato bih forumaše podijelio na ljubitelje stripa i ljubitelje Bonellija.Da li su ljubitelji Bonellija ujedno i ljubitelji stripa?
Po mojem nisu.To je sekta koja je glasna i ponosna na svoje Bonellijanstvo i od njih nikad nećemo dobiti ljubitelje stripa.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ziki
New Member



279 Posts

Member since 22/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 23:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ziki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ziki

Nakon 4 mjeseca ganjanja tog stripa u gradskoj knjižnici, došao sam na red prije neka 2 tjedna. Žao mi je što je rasprodan i ne može se više nabaviti...




Split?



Slavonski Brod
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/12/2010 : 00:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Mislim da je Teller o sebi sve rekao s onim da je propustio tri kolorke pa zašto bi kupio četvrtu?Zato jer ti se sviđa a ne da bi imao sve po redu.Na ovom forumu ima dosta onih koji su opsjednuti redosljedom,ispočetka,sa originalnim naslovnicama i sa mali milijun gluposti nego sa kvalitetom stripa.Ni ja nemam veliki broj Fibrinih albuma(Kena ne računam)ali sam mislio da će svaki ljubitelj stripa pronaći nešto u Fibrinom/neki drugi izdavač opusu.
Isto tako novac nije problem kod večine ljudi jer su ti isti spremni kupovat skupe Bonellije ali strip album ne.Većina od njih se neće i potrudit posudit album,pronači sken da se upozna sa stripom nego se tvrdoglavo drže istoga.
Zato bih forumaše podijelio na ljubitelje stripa i ljubitelje Bonellija.Da li su ljubitelji Bonellija ujedno i ljubitelji stripa?
Po mojem nisu.To je sekta koja je glasna i ponosna na svoje Bonellijanstvo i od njih nikad nećemo dobiti ljubitelje stripa.


treba napraviti distinkciju onda, na to da li "posedujemo stripove u izdanju Fibre", ili smo citali stripove koje je izmedju ostalih izdala i Fibra.

Neki od nas su citali neke od tih stripova u izdanju drugih kuca, a neke u originalu/englesku verziju....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 29/12/2010 : 00:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
ETERNAUT
Svagdanja borba
Spaghetti brothers
Ivan Piire
Tom`s bar
Marvin
Glista u bijegu
Alvar Mayor
Lucin pogreb

To je sve, a planu mi je jos 90% Fibre, kad tad

Volim Bonellija, al Fibra mi je otvorila jedan svijet stripa, kakvog nisam poznavao. Eternaut , Ivan piire, Spaghetti... mislim to je umjetnost u pravom smislu, kad strip ostavi tako snazan utisak da jos danima razmisljas o tome.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 29/12/2010 : 00:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
To je sekta koja je glasna i ponosna na svoje Bonellijanstvo i od njih nikad nećemo dobiti ljubitelje stripa.




Dobro preterao si sa tim sekta, ali ima malko istine. To su ljudi kod kojih je kolekcionarstvo dominantnije od ljubavi prema stripu. I naravno da im je taj nagon lakse i lepse zadovoljiti bonelijem nego fibrom.
Naprosto bonelija ima neuporedivo vise i lepsi je osecaj kompletirati zagora nego Orku. Kompletnu Orku moze imati svako a za Zagora treba odredjen trud.
Nije to nista lose, sasvim je legitimno. Iz tog kruga ljudi se moze vrbovati po koji stripas koji ce preci na prave stvari. Eto Anto je svojevremeno rasprodao svoje bonelije i za te pare pokupovao kompletnu Fibru. I presrecan je.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/12/2010 : 00:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
62
Love&Rockets Maggie i Hopey, i Muchacho su jedino šta mi se nije svidilo i šta san proda na aukcijama.
Preview od Chea me odbio od kupovine.
Ostatak mi je vrlodobar do genijalan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/12/2010 : 00:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

[quote][i]
Naprosto bonelija ima neuporedivo vise i lepsi je osecaj kompletirati zagora nego Orku.


Zašto bi Orke tribalo kompletirat?
Stvar je vrlo jednostavna, kupiš šta ti se sviđa, ne kupiš šta ti se ne sviđa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 29/12/2010 : 00:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Zašto bi Orke tribalo kompletirat?
Stvar je vrlo jednostavna, kupiš šta ti se sviđa, ne kupiš šta ti se ne sviđa.



naravno . ali govorio sam iz perspektive onih koji skupljaju bonelija

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/12/2010 : 01:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


Zato bih forumaše podijelio na ljubitelje stripa i ljubitelje Bonellija.Da li su ljubitelji Bonellija ujedno i ljubitelji stripa?
Po mojem nisu.To je sekta koja je glasna i ponosna na svoje Bonellijanstvo i od njih nikad nećemo dobiti ljubitelje stripa.




I ne bas ispravno razmisljanje.
Iako sakupljam Bonelijeve stripove verujem da nema iole ozbiljnije izdavacke kuce od koje nemam bar nekoliko albuma.
Fibrinih albuma imam dovoljno, glasao za opciju 40-50, ali nisam siguran. Naravno bez KP koga sam kompletirao.
I ne gledam da li je Orka ili Kolorka, kupujem ono sto me privuce i dosad se nisam nijednom razocarao.
Nijednu ediciju Fibre nemam kompletnu, ali nema edicije iz koje nemam bar nekoliko izdanja.
Evo prosla tura me ubila finansijski - sve biser do bisera.
A jos nisam uzeo Altai & Johnson zbog nedostatka para

Dao sam prioritet Crnim mislima (BG ili SA, nisam siguran).
Jedino izdanje koje me je privuklo pricom i izmaklo mi je Mort Cinder

Naravno, ne uzimam ni sve Bonelijeve stripove - prvo su otpali Mark, Blek, Mali rendzer (ako je uopste sve ovo Boneli?).
Krenuo s kupovinom iz nostalgije i posle jednog citanja ih prodao i odustao od dalje kupovine
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 29/12/2010 : 02:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Nula.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/12/2010 : 08:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by jaki


Zato bih forumaše podijelio na ljubitelje stripa i ljubitelje Bonellija.Da li su ljubitelji Bonellija ujedno i ljubitelji stripa?
Po mojem nisu.To je sekta koja je glasna i ponosna na svoje Bonellijanstvo i od njih nikad nećemo dobiti ljubitelje stripa.




I ne bas ispravno razmisljanje.
Iako sakupljam Bonelijeve stripove verujem da nema iole ozbiljnije izdavacke kuce od koje nemam bar nekoliko albuma.
Fibrinih albuma imam dovoljno, glasao za opciju 40-50, ali nisam siguran. Naravno bez KP koga sam kompletirao.
I ne gledam da li je Orka ili Kolorka, kupujem ono sto me privuce i dosad se nisam nijednom razocarao.
Nijednu ediciju Fibre nemam kompletnu, ali nema edicije iz koje nemam bar nekoliko izdanja.
Evo prosla tura me ubila finansijski - sve biser do bisera.
A jos nisam uzeo Altai & Johnson zbog nedostatka para

Dao sam prioritet Crnim mislima (BG ili SA, nisam siguran).
Jedino izdanje koje me je privuklo pricom i izmaklo mi je Mort Cinder

Naravno, ne uzimam ni sve Bonelijeve stripove - prvo su otpali Mark, Blek, Mali rendzer (ako je uopste sve ovo Boneli?).
Krenuo s kupovinom iz nostalgije i posle jednog citanja ih prodao i odustao od dalje kupovine



Texe onda se ono šta sam ja napisao na tebe uopće i ne odnosi jer ti nisi samo isključivi ljubitelj Bonellija kao šta ih ima ovdje.
Da me neko krivo ne shvati ja nisam mrzitelj Bonellija jer sam i preturio preko ruke na tisuće a još i danas ih kupujem(doduše manje nego prije).Samo sam htio reći da treba širiti horizonte i ne držati se uvijek istoga.To važi i za mene i obećajem da ću sada malo više obratiti pažnje na mange koje sam od svih stripova najmanje čitao(čitao sam ali ne previše).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 29/12/2010 : 09:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
U fibri stvarno redoslijed nije bitan , onako saroliko i izgleda lijepo , ne mora uvijek biti ko japanac i nijemac , disciplina u svemu . Takodje sam lagano poceo skupljati fibre zbog vas na forumu , a i zato sto sam procitao par prevjua i stvarno ima tu ne dobrih nego maestralnih prica . Takodje od bonelija volim Zagora , MM-a i Magicnog vjetra i mislim da nije bitno bonelli ne bonelli , ljudi pate od ljepote kao i ja , ali mi je bitna i unutrasnjost . Ne bih nikad kupovao izdanje koje prekrasno izgleda , a unutrasnjost nista . Fibrini stripovi nisu ni skupi u odnosu na bonellia , jedan strip od libellusa ili fibra ( 125 ili 150 kn ) , s tim ovdje dobijes zaokruzenu cjelinu , a tamo treba nastavljati . Naravo da kupujem i libellus :)
Ja mislim da je navika jebena stvar :)

feka
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/12/2010 : 09:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Bravo Ignuse za topik, najzad jedan zanimljiv u moru dosadnih,svađalačkih i već viđenih.
Zanimljiva razmišljanja.
Evo moga osvrta na ovu temu.
Born2run reče da sam rasprodao svoje Bonelije i kupio kompletnu Fibru i to je samo donekle tačno - prodao sam svoje stare Bonelije (ove novije,ZS od 500 pa do kraja i LMS od 400 pa do kraja ne diram, što zbog nostalgije, a što zbog kolekcionarstva) i za njih nabavio strip albume od Fibre,Libelusa,Bookglobea i Strip Agenta koji su mi bili interesantni - ali dodao sam tu i prilično novca.

E sad, da se vratim temi - od 1990-tih pa do pojave VČ na kioscima bio sam, što se tiče stripova, u nekom stanju hibernacije.Kolekciju nisam nešto bitno uvećavao, samo kada mi iskrsne neka povoljna kupovina (kad neki lokalni klinac pronađe očev štek na tavanu ili slično) i tada sam bi okrenut stvarima kao što su fakultet,ženske,piće,gudra,provodi, nakon toga posao,žena,kupovina i sređivanje kuće,deca,....Sa povratkom VČ na trafike, u stvari i nešto ranije sa pojavom Stripoteke, Ken Parkera od SC, XIII-ce od Marketprinta,BP integrala, u meni se budi uspavana "strip - zver" i ja se opet aktivno vraćam na kupovinu i čitanje stripova.Zbog skupih strip albuma to su uglavnom bili jeftiniji kiosk Boneli junaci.
Međutim, brzo nakon početnog oduševljenja što opet vidim Zagora, Dilana i ostale na kioscima, sledi i razočarenje jer čitajući ove stripove NISAM VIŠE OSEĆAO ONO USHIĆENJE OD RANIJE.U stvari stvar je krajnje prosta - ovi junaci su namenjeni za uzrast od 7 do 18 godina i normalno je da čitajući ih ne osaćam ono što sam osećao pre 20 i više godina - u stvari kao što kaže Ken2, ja sam više uživao preslagavajući staru kolekciju ZS/LMS ali i ovu novu VČ/Ludens i posmatrajući naslovnice i tek ovlaš listajući ove stripove nego čitajći ih - nove albume nisam ni pomišljao da počenem da skupljam, em sam bio već u lepom zaostatku a i skupi su.
U stvari čitajući privjuove i razne skenove, ipak sam odlučio da kupim neke koji su mi bili extra zanimljivi a činilo mi se da su bili isplatljiva kupovina - i tako sam kupio Edvinove Zekane i Markov OHF i Eternaut.
U isto vreme sam igrom slučaja našao kupca za stare ZS/LMS i za njih nabavio Fibre i Libelusove Riđobrade, a nakon toga još Fibri, Libelusovih izdanja (Spirou,Klara,Font i Triljo) ali i BG-ih Bluberija.Otvara se i sopstveni novčanik za Bonea,Usagija,Torpeda,... - opet kao što neko reče ne kupujem sva izdanja već ono što mi se dopada - naprimer u Orci nemam Presveto srce,Detektiva Marvina a verovatno neću ni Altaija i Džonsona jer mi nisu zanimljivi i pare ću usmeriti na neke meni interesantnije stvari.

I DA ZAKLJUČIM - POČEVŠI DA KUPUJEM ALBUME, OPET SAM OSETIO ONO USHIĆENJE ČITAJUĆI STRIPOVE PRE 25 GODINA, PA ČAK MOŽDA I VEĆE - A DOBRIM DELO ZA TO JE ZASLUŽNA I FIBRA!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/12/2010 09:12:29
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000