forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2022 : 15:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote

gdje je rat = ulazak preko reda u europu, žene i djeca prvo onda starci pa dalje...

gdje je mir = stani u red pred ambasadu i čekaj vizu za europu...najtraženije profesije prvo... onda spajanje obitelji

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/10/2022 : 15:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vukozec

Instiktivni rasizam je toliko očit da ga je skoro bespotrebno komentirati. Nisam vidio da je itko kmečao zbog silnih Ukrajinaca koji su u vrlo kratkom vremenu došli, i to za razliku od migranata sa Bliskog istoga, ne u prolaz, nego do daljnjeg, mnogi sigurno za stalno. Praktički je svaki razred ZG škola dobio jednog novog učenika iz Ukrajine.

Razlika je što su jedni možda imali putovnice sa sobom, a drugi nisu - to je kao ono što vas u priči smeta, stojite na braniku birokracije? Nema potrebe praviti se blesav. Ukrajince bi primili širom raširenih ruku s dokumentima ili bez njih, a ove druge bi zajebavali na granici čak i da im je država iz koje bježe izdala dokumente za legalan prelazak granica (što je naravno iluzorno za očekivati).

Prema UN projekcijama stanovništvo Hrvatske će se u ovom stoljeću prepoloviti. Država koja ime negativni prirast stanovništva, i kojoj stanovništvo postaje sve starije, postaje sve slabija i slabija. Ne znam zašto to spominjem, možda netko pronađe neku vezu sa temom.

https://worldpopulationreview.com/countries/croatia-population




Tačno.
Toliki san rasist da mi je pun mob golišavih Vietnamki
Imaš pravo nije u redu prema bjelkinjama,mogle bi se naljutit.
Samo čekan da me napadnu Jelena Veljača,babe,žabe ,batarelo i slična neradnička banda.


Jesi ti ozbiljno izvukao sexting s Azijatkinjama kao argument da nisi rasist?
Ovo je nešto najbizarnije što sam pročitao na forumu u zadnjih deset godina.



hvala

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/10/2022 : 15:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vukozec

Imaš pravo. Hrvati su puno bolji primjer za usporedbu od Ukrajinaca.





PS: To što (meni) imputiraš uopće nisam rekao. Jesam li ja rekao da dolaze iz istih razloga, ili uopće ulazio u to koji su razlozi zbog kojih jedni ili drugi dolaze? Ukrajinci su spomenuti zato što su i oni trenutno veliki migranti. Razlozi napuštanja zemlje uopće nisu bili bitni za moju poantu, ali kad ih već spominješ: da Ukrajinci dolaze zbog ekonomskih razloga dočekivali bi ih s pendrecima, a recimo afričke ratne izbjeglice bi dočekivali sa cvijećem? Dakle izvrtanje, spinanje, LAGANJE je ovo što ti radiš.



Kakve veze ima Ukrajina sa afričkim zemljama?? A pogotovo arapskin?
Stvar nije u rasizmu nego u kulturi. Ako baš oćeš u povijesti,civilizaciji itd. Zašto bi EU primala izbjeglice iz država s kojima je ratovala stotinama godina? koji se u dobroj mjeri ne mogu uopće uklopit. To može podupirat jedino neko šta je:
A) Naivan
B) Nema pojma o povijesti
C) Nada se građanskim ratovima za koje desetljeće
D) Kombinacija navedenog



Ispravi me ako griješim, Europljani su najviše i najduže ratovali među sobom. Kako se danas prolazi granica između Francuske i Njemačke?


Što se nemogućnosti uklapanja tiče u pravu si, Zinedine Zidane mi izgleda potpuno neuklopljen u zapadnu kulturu.



@zeljko: Meni si replicirao jer sam ja uveo Ukrajince u raspravu, a tvoja replika se odnosila na to. Možda mene prvi put vidiš, ali moje postove si očito već vidio. Ako već druge optužuješ da rade greške u logičkim koracima, barem se potrudi ne raditi ih istovremeno i sam.

Edited by - vukozec on 20/10/2022 15:19:30
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/10/2022 : 15:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja sam rasist.

Dijelim ljude na pametnu i glupu rasu.

Pametnu rasu volim, a glupu ne.

I to je jedina podjela koja mi je potrebna

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/10/2022 : 15:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Evo ispravicu te . Susjedne drzave,plemena ,narodi,klanovi uvik ratuju medjusobno. A najduzi rat je bila rekonkvista. Izbacivanje arapa iz Spanjolske. Zamisli

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2022 : 16:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Osin šta san instinktivni rasist jesan li i selektivni rasist?


A tko je tebi uopće napisao da si rasist?



Ne, to je bilo upućeno meni.


Tko zna, možda zbog toga što ti je prva rečenica na temu bila o prezimenima koja se ne mogu pročitati.
To je bilo dosta indikativno ka tome da se ovdje ne radi samo o legalizmu i dokumentima.


Ni prezimena iz Ukrajine ne mogu pročitati i... ?
Jeftino ( kao kod svih političara u pokušaju ) skupljanje bodova kod mene ne prolazi.
I nisi skužija.
Ni u jednom trenutku se nisan naša pogođen... dapače napokon san dobija izraz ( instiktivni rasist ) koji slikovito opisuje stanje kad instikt pozove na oprez. Možda bi i izraz “iskustveni rasist” moga isto upast u kombinaciju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/10/2022 : 16:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja prezimena iz Ukrajine dobar dio puta mogu pročitati. Nemoj sada glumiti tu naivnost s ovim 'i?', iz nekog razloga si spomenuo ta prezimena.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/10/2022 : 16:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam rasist.

Dijelim ljude na pametnu i glupu rasu.

Pametnu rasu volim, a glupu ne.

I to je jedina podjela koja mi je potrebna


I kako ti je živit sam sa sobon?
Šta vidiš u ogledalu svako jutro?
Ti si neka vrsta autorasiste?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/10/2022 17:11:15
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2022 : 16:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja prezimena iz Ukrajine dobar dio puta mogu pročitati. Nemoj sada glumiti tu naivnost s ovim 'i?', iz nekog razloga si spomenuo ta prezimena.



Ipak nisi poveza... tamo san spomenija prezimena jer si ti, da ne tražim citat pa ću probat približno, izrazija želju da tvoja sestra zadrži svoje prezime a buduća žena uzme tvoje... koliko god to čudno zvučalo i izgledalo, čega si i ti bija svjestan.
Zašto?
Objasni mi zašto?
Želiš sačuvati obiteljsko stablo, prezime... i pritom negirati prezime sestrinog budućeg muža... negirati njegovo nasljeđe. To mi zvuči kao veći rasizam nego moje odobravanje provođenja legitimnih postupaka prilikom ulaska u zemlju. Tvoju, moju, našu!

Na drugu stranu, moj otac je imao brata i sestru. Stric dvi kćerke, moj ćaća dva sina... moj brat sina a ja kćer... spala knjiga na jedno prezime. I iskreno zaboli me ako se i ugasi prezime, puno mi je bitnije da mi kćerka može slobodno prošetati i noću kao mi nekada, pa još uvik i ti danas... sa ovim što se valja prema granicama to uskoro neće biti slučaj. Ako sam zbog toga “instiktivni” rasist, sorry, ne mogu protiv toga. Ali ponavljam, u legitimnim uvjetima krv dajem bez obzira na porijeklo i boju kože.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 20/10/2022 16:58:03
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/10/2022 : 17:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ovo sa prezimenima je iz rasprave samnon i pisano je u skroz drugačijen kontekstu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/10/2022 17:07:24
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 20/10/2022 : 17:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam rasist.

Dijelim ljude na pametnu i glupu rasu.

Pametnu rasu volim, a glupu ne.

I to je jedina podjela koja mi je potrebna


I kako ti je živit sam sa sobon?
Šta vidiš u ogledalu svako jutro?
Ti si neka vrsta autorasiste?



Pokušava da se prošvercuje u pametnu rasu, na ne baš pametnu foru.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/10/2022 : 17:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by tinton

Ja prezimena iz Ukrajine dobar dio puta mogu pročitati. Nemoj sada glumiti tu naivnost s ovim 'i?', iz nekog razloga si spomenuo ta prezimena.



Ipak nisi poveza... tamo san spomenija prezimena jer si ti, da ne tražim citat pa ću probat približno, izrazija želju da tvoja sestra zadrži svoje prezime a buduća žena uzme tvoje... koliko god to čudno zvučalo i izgledalo, čega si i ti bija svjestan.
Zašto?
Objasni mi zašto?
Želiš sačuvati obiteljsko stablo, prezime... i pritom negirati prezime sestrinog budućeg muža... negirati njegovo nasljeđe. To mi zvuči kao veći rasizam nego moje odobravanje provođenja legitimnih postupaka prilikom ulaska u zemlju. Tvoju, moju, našu!

Na drugu stranu, moj otac je imao brata i sestru. Stric dvi kćerke, moj ćaća dva sina... moj brat sina a ja kćer... spala knjiga na jedno prezime. I iskreno zaboli me ako se i ugasi prezime, puno mi je bitnije da mi kćerka može slobodno prošetati i noću kao mi nekada, pa još uvik i ti danas... sa ovim što se valja prema granicama to uskoro neće biti slučaj. Ako sam zbog toga “instiktivni” rasist, sorry, ne mogu protiv toga. Ali ponavljam, u legitimnim uvjetima krv dajem bez obzira na porijeklo i boju kože.


Da, to za prezime je čisto osobna stvar u kojoj mi je milo da dijelim prezime s članovima vlastite obitelji. Nema veze sa šogorovim nasljeđem i rasizmom. Ako će žene iz moje obitelji mijenjati prezime, totalno mi je svejedno hoće li se prezivati Horvat ili Hussein.

Što se tiče mirnog šetanja noću, može se krivnja prebacivati na multikulturalizam ali činjenica je da svaki veći grad ima taj problem.
Ja sam u Amsterdamu pri kraju studija živio u Bijlmeru, što je nekada glasio za jedini Nizozemski geto. Kako bilo, zadnjih godina je dosta siguran bez obzira što su bijelci debela manjina.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/10/2022 : 17:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ovo sa prezimenima je iz rasprave samnon i pisano je u skroz drugačijen kontekstu.


Par stranica ranije... neko je to povuka... ali zašto moran znati kontekst, čitam i sudim. Rasist 🤣🤣🤣
Jednom kad odraste shvatit će kontekst ovih upisa. Kad maturiraš, diplomiraš... obučeš odijelo, tek tada si na nuli.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/10/2022 : 19:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajmo malo neka druga tema :

https://www.novilist.hr/novosti/hrvatska/talijanska-tvrtka-hrvatskim-gradanima-zeli-naplatiti-prolaz-autocestom-u-italiji-koji-su-vec-platili-i-to-prije-nekoliko-godine/?meta_refresh=true

https://riportal.net.hr/automobili/istrijanima-stizu-kazne-s-talijanskih-autocesta-za-cestarine-placene-prije-nekoliko-godina/343622/

Ukratko, neka talijanska firma koje se bavi otkupom tuđih dugova je izgleda u zadnjih mj dana zasula ljude većinom u PGŽ i Istri sa kao fol neplaćenim kaznama za prolaz na autocesti. Ima i na FB u jednoj grupi di ih se javilo more i to sa nekim bezobraznim iznosima.

Ugl i ja sam bio X puta na talijanskom autoputu i uvjek platio gotovinom. Naime i kod njih se kao i kod nas dobije kartica na ulazu i na izlazu ili na automatu ili čovjeku u kućici plaćaš traženi iznos. I ova gamad je sada odlučila naplatiti valjda sve i jednom hrvatu koji je bio na autoputu. Očekujem i ja tu čestitku uskoro...
Obranit se može samo onaj koji je platio karticom, a mi gotovinci se možemo sexat. Zastara po njima traje 10 godina od dana kada si ti dobio to pismo tj kaznu. Genijalno!
E da neki dobivaju i špil tih kazni, valjda samo dolaze i definitivno je mulja jer ispada da nijednom nisi platio autoput i da nitko iz hr nije platio općenito.

Puno ljudi je reklo da se to može odmah baciti u smeće jer da je to APP metoda i da što ulove, ulove. I svi su platili cestarinu jer jbg, ne može se izaći, pa ili moraš platiti ili moraš zvati operatera da ti digne rampu i da račun za koji imaš rok od 15 dana za platiti. Tako da ovi baš muljaju.

Neki spominju da ITA policija za neke kazne ima podatke, pa kao ako te zaustave da ide ogromna kazna. Pa ono, sada se ti misli što napraviti.
Ugl, zanimljivo, ja ću svoju definitivno usmećit ako ej dobijem, a oni nek se sexaju sa tim legalnim phishingom kako su neki ovo nazvali.

Ima neko iskustva, ili da li je netko dobio to već?

EDIT: Evo i friško od danas: https://www.glasistre.hr/istra/problem-masovnih-zahtjeva-iz-italije-za-placanje-vec-naplacene-cestarine-ide-prema-bruxellesu-824983

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/10/2022 19:53:24
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/10/2022 : 19:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma sta sad skreces s teme bas je zabavno... Imamo instiktivne rasiste, selektivne rasiste, refleksne rasiste, autorasiste. Ja sam recimo sportski rasist kako mi je jaki jednom spocitnuo kad sam napisao da su mediteranske rase sklonije simuliranju u nogometu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/10/2022 : 20:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@Diskach
Lovu stavi Melonici medju melone. 😁
Sorry za moj francuski, oh-là-là! 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/10/2022 : 20:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Netko je dodao da i Hrvatistan uči od najboljih:

https://www.glasistre.hr/crna-kronika/policija-upala-u-odvjetnicki-ured-u-puli-u-kojem-je-nekad-radio-peda-grbin-824898

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/10/2022 : 20:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam rasist.

Dijelim ljude na pametnu i glupu rasu.

Pametnu rasu volim, a glupu ne.

I to je jedina podjela koja mi je potrebna


I kako ti je živit sam sa sobon?
Šta vidiš u ogledalu svako jutro?
Ti si neka vrsta autorasiste?


Odi u kurac😅

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/10/2022 : 21:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
https://avaz.ba/globus/svijet/780658/eu-sa-zapadnim-balkanom-zeli-suzbiti-ilegalne-migracije-preko-balkanske-rute

Indija tunis i burundi
Stare ratne zone

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/10/2022 : 16:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam rasist.

Dijelim ljude na pametnu i glupu rasu.

Pametnu rasu volim, a glupu ne.

I to je jedina podjela koja mi je potrebna




Zbilja??dijeliš ljude na pametnu i glupu rasu?

I pametne voliš, a glupe ne.

Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
590 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 21/10/2022 : 16:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message  Reply with Quote


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=52324&whichpage=13

Humbert Coe
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/10/2022 : 09:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.novilist.hr/life/muskarac-potrosio-preko-120-000-eura-da-bi-izgledao-poput-britney-spears-pogledajte-rezultat/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 22/10/2022 : 14:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajmo malo neka druga tema :

https://www.novilist.hr/novosti/hrvatska/talijanska-tvrtka-hrvatskim-gradanima-zeli-naplatiti-prolaz-autocestom-u-italiji-koji-su-vec-platili-i-to-prije-nekoliko-godine/?meta_refresh=true

https://riportal.net.hr/automobili/istrijanima-stizu-kazne-s-talijanskih-autocesta-za-cestarine-placene-prije-nekoliko-godina/343622/

Ukratko, neka talijanska firma koje se bavi otkupom tuđih dugova je izgleda u zadnjih mj dana zasula ljude većinom u PGŽ i Istri sa kao fol neplaćenim kaznama za prolaz na autocesti. Ima i na FB u jednoj grupi di ih se javilo more i to sa nekim bezobraznim iznosima.

Ugl i ja sam bio X puta na talijanskom autoputu i uvjek platio gotovinom. Naime i kod njih se kao i kod nas dobije kartica na ulazu i na izlazu ili na automatu ili čovjeku u kućici plaćaš traženi iznos. I ova gamad je sada odlučila naplatiti valjda sve i jednom hrvatu koji je bio na autoputu. Očekujem i ja tu čestitku uskoro...
Obranit se može samo onaj koji je platio karticom, a mi gotovinci se možemo sexat. Zastara po njima traje 10 godina od dana kada si ti dobio to pismo tj kaznu. Genijalno!
E da neki dobivaju i špil tih kazni, valjda samo dolaze i definitivno je mulja jer ispada da nijednom nisi platio autoput i da nitko iz hr nije platio općenito.

Puno ljudi je reklo da se to može odmah baciti u smeće jer da je to APP metoda i da što ulove, ulove. I svi su platili cestarinu jer jbg, ne može se izaći, pa ili moraš platiti ili moraš zvati operatera da ti digne rampu i da račun za koji imaš rok od 15 dana za platiti. Tako da ovi baš muljaju.

Neki spominju da ITA policija za neke kazne ima podatke, pa kao ako te zaustave da ide ogromna kazna. Pa ono, sada se ti misli što napraviti.
Ugl, zanimljivo, ja ću svoju definitivno usmećit ako ej dobijem, a oni nek se sexaju sa tim legalnim phishingom kako su neki ovo nazvali.

Ima neko iskustva, ili da li je netko dobio to već?

EDIT: Evo i friško od danas: https://www.glasistre.hr/istra/problem-masovnih-zahtjeva-iz-italije-za-placanje-vec-naplacene-cestarine-ide-prema-bruxellesu-824983



Čuo za to, ali ja placao karticom pa sam miran nadam se da nije netko nasjeo i platio "kaznu"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/10/2022 : 16:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.b92.net/kultura/vesti.php?yyyy=2022&mm=10&dd=24&nav_category=1864&nav_id=2232226

kakvi degenerici

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2022 : 17:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/781248/uzas-u-sarajevu-staricu-udavile-maloljetne-unuke-sve-pokusale-prikazati-kao-prirodnu-smrt

udavila babu s pomoćnicom
jedan gledao

maloljetnici sve 3

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000