forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR MAXI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/02/2016 : 10:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Crni osvetnik je dobra priča. Krivca ne možeš otkriti do samog kraja.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-mx-13-crni-osvetnik/1621/

Jako dobra priča, ali razočarali su me crtež i pomalo naslovnica. Mignaco je vješto čitatelju izmjenjivao sumnjivce. Twist je dobar i neočekivan. Priči plus što se je po prvi puta u serijalu malo ozbljnije dotaklo tematike silovanja žena od strane vojnika. Inače, prava darkwoodska priča. Sve je tu: od Tonke i pukovnika Perrya pa do sastanka poglavica i opsjedanja utvrdi i fajtova između vojske i indijanaca. Smetalo mi je ime onog sela u kojem se izvršio pokolj - Bad Axe. Glupo je zvučalo u kombinaciji sa imenom crnog osvetnika – Black Axe, ali izgleda da Bad Axe stvarno postoji na obalama velikih jezera. Laurentijeva lepršavost (u prijevodu: lijenost do detalja) mi ne odgovara u darkwoodskim epizodama. Crtežu minus. Naslovnici također. Zagor u prvom planu je dobra ideja, ali ne ako ga više ne možeš nacrtati ko nekad.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 26/02/2016 : 15:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Meni Crni osvetnik spada medu najlosije epizode u maxiju,Tajanstveni otok takoder.Tu su jos i Gospodari oluja,maxi br.2,Plameno brdo i Orlovi sa sjevera svi ostali su solidni,ok za procitat.Najbolji su mi Marinci to mi je jedna od najboljih epizoda Zagora a odlicni su mi i Tajni agenti,Napustena utvrda,Dugo putovanje,U zemlji Dakota,Zracna banda,Ratnici!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/02/2016 : 22:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!


Ma daj, tek sada vidjeh da si priči dao 76% što uopće nije loša ocjena, da ga nisi zamijenio s nekim drugim maxijem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/02/2016 : 22:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ma pusti, pola Zagorovaca nema pojma koje epizode su u pitanju dok dijele ocjene
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 26/02/2016 : 23:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

Meni čak i "Smrtonosna utrka" nije loša... Od ovih zadnjih 4-5 definitivno je dobar samo "Prolaz između tisućljeća".

Da smrtonosna utrka je dobra,ako zanemarimo onu veliku pogresku u scenariju,Prolaz izmedu tisucljeca mi je los prica nema neku radnju a i crtez mi je jako slab!


Ma daj, tek sada vidjeh da si priči dao 76% što uopće nije loša ocjena, da ga nisi zamijenio s nekim drugim maxijem.

Pa obicno nategnem ocjenu kad je Zagor u pitanjuDefinitivno strip ne zasluzuje tako visoku ocjenu!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/02/2016 : 00:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zagora natežeš a Dylan Doga pokopavaš, daj malo i njemu nešto udijeli.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2016 : 22:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

tajanstveni otok je odličan.


Slažem se i crtež je jako dobar chariola baš nekako odgovara mjestu radnje.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000