forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 pitanje o recenzijama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/12/2011 : 22:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Recenziju u 75% slučajeva pročitam nakon što ostavim komentar...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/12/2011 : 13:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Uvijek procitam recku prije nego sto ostavim komentar.
Ali prije toga pročitam dotični strip.
Inače mogla bi se vodit neka evidencija koliko tko komentira, nešto slično kao zagorolog.
Jer po meni su recenzije vrlo važan dio sajata.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/12/2011 : 13:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Uvijek procitam recku prije nego sto ostavim komentar.
Ali prije toga pročitam dotični strip.
Inače mogla bi se vodit neka evidencija koliko tko komentira, nešto slično kao zagorolog.
Jer po meni su recenzije vrlo važan dio sajata.



Slažem se, i radim isto-pročitam prije nego dam ocijenu i komentar, i to naravno samo za strip koji sam pročitao.
Ponekad pročitam ponovno strip koji sam ocijenio i komentirao pred i do nekoliko godina- ocijene su uglavnom iste, ali ima i velikih promijena...
Najčešće su mi ocijene u rangu sa prosiječnim ocijenama svih čitatelja.

Malo me živcira kad netko komentira i daje ocijene a da nije ni prolistao strip a kamoli pročitao.
Npr. 10,10,10,10 jer je baš tu epizodu crtao Ferri, ili 1,2,5 6 jer mu se radnja čini dosadna i bas ne voli Dylana kojeg crta M&G...
Ili oni genijalci koji nahvale strip kao biser među savršenstvima i zaborave dat ocijene pa ostane 1,1,1,1 čime se ponekad značajno ruši prosječna ocijena.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/12/2011 : 18:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

[quote]Originally posted by Tonka24


Ili oni genijalci koji nahvale strip kao biser među savršenstvima i zaborave dat ocijene pa ostane 1,1,1,1 čime se ponekad značajno ruši prosječna ocijena.


Hahahahaa vidio sam to na par mjesta, ishvale strip kao da je remek djelo, i onda ocjene 1,1,1,1

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 25/12/2011 : 21:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam izlazak neke nove recenzije. Obavezno ocijenim i bacim oko na recenziju.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/12/2011 : 11:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ako vec komentarisem neku recenziranu epizodu, onda cu prvo procitati recku. Ma, odnos citanja/necitanja je 80%/20%. Naravno, ponekad ime recenzenta utice na to da li cu tu recenziju uopte da procitam

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/12/2011 : 11:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Naravno, ponekad ime recenzenta utice na to da li cu tu recenziju uopte da procitam

Potpisujem.
Tako i ja izaberem neke priče, ako mi se recenzija dopadne odmah idem naći tu priču. Pogotovo ako je loša pa se nasmijem svim glupostima koje su u njoj.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 21/11/2014 : 23:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Uvijek procitam recku, prije nego sto ostavim komentar.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/11/2014 : 16:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Prvo procitam strip,onda ide recenzija sa svim popratnim sadrzajem, onda procitam sve komentare forumasa i tek onda ocjenjivam i ostavljam svoj komentar.
Cesto promjenim komentar kada procitam 3-4 put strip.
Inace recenzije su mi pri vrhu stvari na stranici stripovi.com

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ziro
New Member



Kyrgyzstan
193 Posts

Member since 05/08/2019

Posted - 16/08/2019 : 17:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ziro a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom pročitam pre nego što dam ocenu.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/08/2019 : 17:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Pročitam recenziju nakon što dam ocjenu i ostavim svoj komentar. Izuzetak su Martyjeve recenzije kad su tema Atlantida, Mu, Agarthi i slične... khm... teme. Tad, ako ju je pisao DeeCay (a može i prozirna senka), otvorim recenziju i paralelno gledam zanimljivosti jer čovjek ima sve u malom prstu a kontinuitet je prevažan. Nakon čitanja i podjele ocjena onda vidim njegovu recenziju ali uglavnom ne saznam nešto radikalno što mi prosvijetli um ili promijeni dojampa da mijenjam ocjene. Ako nisam skontao, nisam. Šteta što ih nije napisao više, posebno mislim na LU-SA period.

A za Zagora... posebno ove fantasy novitete. Ma najgore mi je što recenzenti većinom daju blagoslov autorima, trude se uvjeriti da svako sranje ima smisao, posebno Pijani Patak koji me prilično iritira. Svojim filozofiranjem svakom smeću nalazi opravdanje.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 16/08/2019 17:33:33
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/08/2019 : 19:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Pročitam recenziju nakon što dam ocjenu i ostavim svoj komentar. Izuzetak su Martyjeve recenzije kad su tema Atlantida, Mu, Agarthi i slične... khm... teme. Tad, ako ju je pisao DeeCay (a može i prozirna senka), otvorim recenziju i paralelno gledam zanimljivosti jer čovjek ima sve u malom prstu a kontinuitet je prevažan. Nakon čitanja i podjele ocjena onda vidim njegovu recenziju ali uglavnom ne saznam nešto radikalno što mi prosvijetli um ili promijeni dojampa da mijenjam ocjene. Ako nisam skontao, nisam. Šteta što ih nije napisao više, posebno mislim na LU-SA period.

A za Zagora... posebno ove fantasy novitete. Ma najgore mi je što recenzenti većinom daju blagoslov autorima, trude se uvjeriti da svako sranje ima smisao, posebno Pijani Patak koji me prilično iritira. Svojim filozofiranjem svakom smeću nalazi opravdanje.


Filozofiranje tome i služi, da uvjeriš druge kako si u pravu čak i kada nisi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000