forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 12 - Fotograf
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2011 : 14:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Super strip,unikatan u svom stilu dosao sam samo do polovice ali odusevljenje je veliko.
Radujem se svakoj minuti slobodnog vremena da nastavim sa citanjem.

Imresioniran sam snagom afganistanaca,celicniljudi mozda malo jaci i od samog celika.
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 27/12/2011 : 22:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Jos ga nisam stigao procitati,ali mislim da cu nakon svih vasih komentara uzeti ga u ruke ovih dana.Dosta ocekujem...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/12/2011 : 09:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo jedna lijepa "recenzija u stripu".

http://www.lospaziobianco.it/36309-gud-recensione-fumetti-fotografo

"Prošlo sam ljeto pročitao jednu knjigu."
"Ustvari, pročitao sam ih nekoliko."
"Ali, ova me pogodila više od ostalih."
"To je knjiga u stripu."
"Ali ima i fotografija."
"Priča istinitu priču."
"Istinitu i dirljivu."
"Kad sam je pročitao, stavio sam je na policu s važnim knjigama."
"Ostao sam ondje, gledajući je neko vrijeme."
"Onda sam zaplakao."

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/01/2012 : 23:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Zavrsio fotografa ,za ovaj strip cu glasati kao strip godine.
Koja snaga,volja,hrabrost prema fotografiji i ljudima da das svoj zivot da bi drugim ljudima to prikazao.
Neka je laka zemlja Didieru,da je vise ovakvih ljudi na zemlji svijet bi bio puno bolji.

Porter
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4578 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/01/2012 : 20:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
nadam se da ovo nije neka paljevina... izgleda da ovo mora da se kupi...

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/01/2012 : 20:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nije paljevina, ali ne očekuj odmah bombu na prvu.
Mene je strip, čak i razočarao malo na početku (ne znam sad ni sam šta sam očekivao u tom trenutku); tek je kasnije počeo da podilazi pod kožu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4578 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/01/2012 : 20:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Nije paljevina, ali ne očekuj odmah bombu na prvu.
Mene je strip, čak i razočarao malo na početku (ne znam sad ni sam šta sam očekivao u tom trenutku); tek je kasnije počeo da podilazi pod kožu.



dobro anto... nije mala cifra... mozda trenutno najskuplje izdanje... mada za pravu stvar pare ne igraju ulogu... samo sam se plasio razocarenja... sad si mi malo pomutio raspolozenje... ali neka bude 85% kupujem...

sangue navajo
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2012 : 20:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa zašto ne pročitaš preview prvo?

Trouble will find me
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2012 : 21:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Bome svi ovi komentari puni entuzijazma golicaju radoznalost.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/01/2012 : 21:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by anto

Nije paljevina, ali ne očekuj odmah bombu na prvu.
Mene je strip, čak i razočarao malo na početku (ne znam sad ni sam šta sam očekivao u tom trenutku); tek je kasnije počeo da podilazi pod kožu.



dobro anto... nije mala cifra... mozda trenutno najskuplje izdanje... mada za pravu stvar pare ne igraju ulogu... samo sam se plasio razocarenja... sad si mi malo pomutio raspolozenje... ali neka bude 85% kupujem...


nema šta da ti pomućujem raspoloženje - ovo je zaista strip koji vredi imati u kolekciji i kojem se možeš vraćati nebrojeno puta - tu je njegova najveća vrednost, tako da tih 270 kuna se sigurno isplati.
Kao što je za tebe Vrh Bogova bio "udarac u glavu", sa obzirom da nisi očekivao tako dobar strip, i Fotograf će biti takav udarac.
Samo ti kažem, malo je teži strip, i ne može sad da te odmah obuzme (kao mene što nije, recimo) i da počneš da ga veličaš - u pitanju je delo koje moraš da pažljivo čitaš i da sačekaš da se stvari slegnu da bi u njemu počeo da uživaš, kao u Tanigučiju.
A definitivno jedan od najprestižnijih kandidata za premijerni strip godine

A da je najskuplji nije - za Vrh bogova si dao 500 kuna.Jeste da je 5 knjiga, ali i ovo su tri poveće knjige, na kraju krajeva.
A ovo što ti predlaže Markos, da pročitaš preview, možeš i to; ali ja da sam kupovao na osnovu njega, ne bih ga uzeo - uzeo sam na osnovu preporuka nekih ljudi i nisam se ni malo pokajao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/01/2012 21:46:03
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4578 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/01/2012 : 22:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
procitao sam privju... uvek to uradim... ali nekako mi nije dovoljno... za vrh si u pravu... tu su me povukli komentari ovde na forumu... u svakom slucaju preporuke uvek odigraju vecu ulogu nego sam privju... ali recimo da sam odlucio... cim skocim do darkwooda uzimam... verujem da je ono ''mozes se vracati nebrojeno puta'' tacno... to polako pocinje da biva jedini kriterijum u mojoj kolekciji... ostaje ono sto moze da se cita vise puta... (i tex naravno)

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/01/2012 : 22:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

procitao sam privju... uvek to uradim... ali nekako mi nije dovoljno... za vrh si u pravu... tu su me povukli komentari ovde na forumu... u svakom slucaju preporuke uvek odigraju vecu ulogu nego sam privju... ali recimo da sam odlucio... cim skocim do darkwooda uzimam... verujem da je ono ''mozes se vracati nebrojeno puta'' tacno... to polako pocinje da biva jedini kriterijum u mojoj kolekciji... ostaje ono sto moze da se cita vise puta... (i tex naravno)


Pa ja da sam kupovao samo na osnovu privjua, trećinu Fibri ne bih kupio.
Komentari i preporuke su jednako važni - samo treba provaliti čiji ti ukus leži.

Meni su najdraži stripovi koje možeš da čitaš iznova i da uvek provališ nešto novo, da se oduševiš na neki drugi način.
Čekaj - jesi li nabavio Zekane/Tvrđe/Linkolna ??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4578 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/01/2012 : 22:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
nisam ... od fibre spaghetti kompletan bez keca koga jurim dugo... spigelmana imam od b92... ken sve sto su izbacili... onda vrh bogova... rip kirbi... metabarune imam od belog puta... i na spisku zelja kolekcionar, fotograf, love and rockets, toms bar, od najavljenih daredevil i kapetan amerika...

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/01/2012 : 22:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ajde videću sa prijateljem koji ima špageti braću 1 i 2 da li hoće da ih proda - pominjao je da hoće, ali ne znam da li ih prodaje u kompletu ili bi čak i rasparivao.
Ajde podseti me na anto@eunet.rs ili mi baci sms na 065/4208108 da sutra vidim ima li šta od toga.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4578 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/01/2012 : 22:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
hvala ti puno... pusticu ti sutra sms moj broj je 063 243 489

sangue navajo
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 23/01/2012 : 15:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Završio čitanje pre neki dan.

Odlična stvar. Čini se da je ključ uspeha naivnost sa kojom Didier ulazi u celu priču, i kroz njegove oči vidimo obrise kompleksnosti rata. A svaki rat mora biti komplikovan i zamršen. No, ovo i nije priča o ratu. Sovjete nećemo videti u celom stripu, a od ratnih dejstava je prisutno svega nekoliko eksplozija u daljini. Fokus je na pozadini rata, ljudima koji su u njegovoj blizini, ljudima koji ga preživljavaju, ljudima koji nesebično pomažu svima kojima je pomoć neophodna, i jednom momku koji se našao u centru tog haosa i koji pokušava da ga zabeleži. Upoznajemo i jednu zemlju, nepristupačnu i nežnu, ljude - neke nesebične do neverovatnih granica, a i neke koji žele da iskoriste - njihove običaje i verovanja.

Što se tiče kombinacije crteža i fotografije, nema razloga za brigu, spoj je gladak. Crtež mi se nije previše dopao, ali možda je morao da bude grub, grub kao planine Afganistana.

Za kraj evo i linka sa Didierovim fotografijama, između ostalog i sa njegovih osam putovanja u Afganistan:
http://www.imagesandco.com/photographe.php?photographe=1

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 23/01/2012 : 23:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Poceo sam ga citati ali nije me se dojmio previse,meni je to vise kao neki putpis ili ratni izvjestaj u fotografijama i crtezima. Sam crtez mi je previse povrsan ,na momente odbojan.Album ne mogu svrstati u kategoriju stripa,i nije me iznenadio,ni sokirao s necim sto nisam znao,ali opet je poseban .Steta sto Željko Malnar ne cita stripove,bas bi me zanimalo sto bi on rekao na sve to.Ako se ne varam on je bio u potrazi za staklenim gradom.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/01/2012 : 19:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Poceo sam ga citati ali nije me se dojmio previse,meni je to vise kao neki putpis ili ratni izvjestaj u fotografijama i crtezima. Sam crtez mi je previse povrsan ,na momente odbojan.Album ne mogu svrstati u kategoriju stripa,i nije me iznenadio,ni sokirao s necim sto nisam znao,ali opet je poseban .Steta sto Željko Malnar ne cita stripove,bas bi me zanimalo sto bi on rekao na sve to.Ako se ne varam on je bio u potrazi za staklenim gradom.


Potpuno delim tvoje misljenje.Ni meni se nije svidelo.Crtez mi nije smetao ali prica mi je poprilicno dosadna.Vise bih volio da ima malo akcije,price sa prve linije,ovako sve deluje suvise "dokumentarno".Fotografije mi nisu smetale...No ukusi su razliciti,za svakog po nesto
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/01/2012 : 23:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Devedeset posto stripova objavljenih nekad ili danas u ex yu su mi toliko banalni i neprivlacni da se ponekad pitam koliko me strip kao medij uopce zanima. Ovaj strip, nasuprot tome, mi je tako intiman, toliko autentican, toliko drag, toliko ga nisam mogao ispustiti iz ruku da je to nesto fantasticno. Onaj osjecaj kada ti se spava i jedva gledas ali ne mozes stati citati mi se stvarno rijetko dogadja u zivotu. Jasno mi je da nisam tipican uzivatelj stripa na ovom forumu, ali nije mi jasno da se nije nasla niti jedna osoba koja je dozivila ovaj strip bar priblizno jako kao ja. Svaki komentar o prici, crtezu, ili nekom drugom elementu strip izrazaja mi je beznacajan u ovom slucaju. Bravo Fibra, u sridu!
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
979 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 25/01/2012 : 08:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
Evo i moj komentar kako se Mord ne bi osjećao usamljen.

Tokom prošlog CRŠ-a razgovarao sam s više ljudi koji objavljuju stripove po Q-u, Sergej Stripu i sudjeluju u 24 satnom crtanju.
Svi koji su pročitali i vidjeli Fotografa hvalili su ga, a posebice crtež. Uključujući i mene.
Ja sam mislio da je crtež rađen po fotografskom predlošku jer mi se činilo nemoguće da crtač tako dobro skine pokret s tako malo linija. Objasnili su mi da lik nije precrtavao fotografije več crtao iz glave. Vau! Nisam mogao vjerovati. A znate li čime je crtano? Onom debelom kapalicom što je pričvršćena na čep bočice tuša.

Nasuprot Fotografu koji je po meni genijalan prokomentirat ću i Vrh bogova koji se tu na forumu bezrezervno hvali, a meni je bio toliko besmislen, promašen i dosadan da nisam mogao čitati dalje od drugog sveska. Napomenuo bih da sam se godinama i sam bavio alpinizmom, a u Vrhu bogova do kraja drugog sveska nisam našao ništa što bi me natjeralo da pročitam preostala tri. Precrtavanje fotografija je u Vrhu bogova toliko izraženo, a tako besmisleno. Način na koji su crtane planine i stijene kad je precrtavano toliko odudara od načina kako su iste crtane kad su crtane iz glave da sam se stalno pitao zašto nisu jednostavno ubacili fotke kao u Fotografu. A to što po deset puta ponavlja istu priču samo s drugim sugovornikom. To me totalno izludilo.

Uglavnom, kao i uvijek, o ukusima se ne isplati govoriti. Možemo samo biti sretni što Marko ima dovoljno širok interes pa se kod Fibre nađe ponešto za svačiji ukus.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5245 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/01/2012 : 13:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli

Evo i moj komentar kako se Mord ne bi osjećao usamljen.

Tokom prošlog CRŠ-a razgovarao sam s više ljudi koji objavljuju stripove po Q-u, Sergej Stripu i sudjeluju u 24 satnom crtanju.
Svi koji su pročitali i vidjeli Fotografa hvalili su ga, a posebice crtež. Uključujući i mene.
Ja sam mislio da je crtež rađen po fotografskom predlošku jer mi se činilo nemoguće da crtač tako dobro skine pokret s tako malo linija. Objasnili su mi da lik nije precrtavao fotografije več crtao iz glave. Vau! Nisam mogao vjerovati. A znate li čime je crtano? Onom debelom kapalicom što je pričvršćena na čep bočice tuša.

Nasuprot Fotografu koji je po meni genijalan prokomentirat ću i Vrh bogova koji se tu na forumu bezrezervno hvali, a meni je bio toliko besmislen, promašen i dosadan da nisam mogao čitati dalje od drugog sveska. Napomenuo bih da sam se godinama i sam bavio alpinizmom, a u Vrhu bogova do kraja drugog sveska nisam našao ništa što bi me natjeralo da pročitam preostala tri. Precrtavanje fotografija je u Vrhu bogova toliko izraženo, a tako besmisleno. Način na koji su crtane planine i stijene kad je precrtavano toliko odudara od načina kako su iste crtane kad su crtane iz glave da sam se stalno pitao zašto nisu jednostavno ubacili fotke kao u Fotografu. A to što po deset puta ponavlja istu priču samo s drugim sugovornikom. To me totalno izludilo.

Uglavnom, kao i uvijek, o ukusima se ne isplati govoriti. Možemo samo biti sretni što Marko ima dovoljno širok interes pa se kod Fibre nađe ponešto za svačiji ukus.


Jebi ga, ovo nije Vrh Bogova vs Fotograf...ukusi su razliciti.Meni Fotograf nije nikako legao,mnogo mi je dosadan i to je to
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 26/01/2012 : 10:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli


Nasuprot Fotografu koji je po meni genijalan prokomentirat ću i Vrh bogova koji se tu na forumu bezrezervno hvali, a meni je bio toliko besmislen, promašen i dosadan da nisam mogao čitati dalje od drugog sveska. Napomenuo bih da sam se godinama i sam bavio alpinizmom, a u Vrhu bogova do kraja drugog sveska nisam našao ništa što bi me natjeralo da pročitam preostala tri. Precrtavanje fotografija je u Vrhu bogova toliko izraženo, a tako besmisleno. Način na koji su crtane planine i stijene kad je precrtavano toliko odudara od načina kako su iste crtane kad su crtane iz glave da sam se stalno pitao zašto nisu jednostavno ubacili fotke kao u Fotografu. A to što po deset puta ponavlja istu priču samo s drugim sugovornikom. To me totalno izludilo.


kao prvo i mene ponekad nervira precrtavanje, međutim u vrhu ne, da ti objašnjavam zašto nema smisla s obzirom na tvoj predlog da se umetnu fotografije... umetanjem fotografija (isto važi i za akvarele) koliko god veličanstvene pojedine bile, se ne narušava samo biće jezika stripa, već i mogućnost bilo kakvog strip narativa... naratv fotografije (isto važi i za akvarele) se kreće unutar iste, te onemogućava bilo kakvo komponovanje, usaglašavanje, kombinovanje i sl... stoga, onomad i nazvah fotografa antistripom...
drugo, pored odsustva narativa kroz koji bi se gradili karakteri likova u fotografu je i crtež užasno bezličan, stoga kombinacija bezličnog crteža i fotografija više podseća na kakav mozaik dokumentaraca nego na strip...
treće, vrh bogova ima takođe svakakvih manjkavosti...
recimo sam crtež je prosečan, ponavljanje dijaloga koje si pomenuo - je zaista nepotrebno guranje prsta u oko... tokom petljanja sa gurkama, otmicom i sl. dijalozi postaju stereotipni i stupidni... sva sreća pa to ne traje dugo...
četvrto, vrh nema veze s alpinizmom... već sa romantizmom... tako da ti je alpinistička praksa potpuno jalovo tle za shvatanje stripa...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
979 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 26/01/2012 : 12:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis
kao prvo i mene ponekad nervira precrtavanje, međutim u vrhu ne, da ti objašnjavam zašto nema smisla s obzirom na tvoj predlog da se umetnu fotografije... umetanjem fotografija (isto važi i za akvarele) koliko god veličanstvene pojedine bile, se ne narušava samo biće jezika stripa, već i mogućnost bilo kakvog strip narativa... naratv fotografije (isto važi i za akvarele) se kreće unutar iste, te onemogućava bilo kakvo komponovanje, usaglašavanje, kombinovanje i sl... stoga, onomad i nazvah fotografa antistripom...
drugo, pored odsustva narativa kroz koji bi se gradili karakteri likova u fotografu je i crtež užasno bezličan, stoga kombinacija bezličnog crteža i fotografija više podseća na kakav mozaik dokumentaraca nego na strip...
treće, vrh bogova ima takođe svakakvih manjkavosti...
recimo sam crtež je prosečan, ponavljanje dijaloga koje si pomenuo - je zaista nepotrebno guranje prsta u oko... tokom petljanja sa gurkama, otmicom i sl. dijalozi postaju stereotipni i stupidni... sva sreća pa to ne traje dugo...
četvrto, vrh nema veze s alpinizmom... već sa romantizmom... tako da ti je alpinistička praksa potpuno jalovo tle za shvatanje stripa...



A gledaj, baš me briga da li se fotograf može ili ne može svrstati u kategoriju strip. I jedno i drugo djelo su knjige koje imaju sličice i tekst u oblačićima. I jedno i drugo ne mogu razumijeti bez da pratim i tekst i crtež. Za mene je to dovoljno da ta dva djela mogu uspoređivati.

Što se tiće Vrha, pogodio si u sridu rekavši "vrh nema veze s alpinizmom" Upravo zbog toga hiperrealističan crtež planina i dijelova alpinističke opreme je promašaj i zavaravanje neupučenih da se tu radi o penjanju na planine. Do sad sam stekao dojam da mange
funkcioniraju kao kazalište. Uvijek isti glumci navuku razne kostime, maske i jaku šminku, a onda gude uvijek sličnu dramu.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 26/01/2012 : 14:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli


I jedno i drugo djelo su knjige koje imaju sličice i tekst u oblačićima. I jedno i drugo ne mogu razumijeti bez da pratim i tekst i crtež. Za mene je to dovoljno da ta dva djela mogu uspoređivati.



...dovoljno... isključujem se iz rasprave...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/01/2012 : 15:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli
Do sad sam stekao dojam da mange
funkcioniraju kao kazalište. Uvijek isti glumci navuku razne kostime, maske i jaku šminku, a onda gude uvijek sličnu dramu.



Odi se kazni sam, molim te.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000