forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kontrafanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 21/02/2011 : 01:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sawitch

A Ken Parkera najvise ubija rugoba od Milacovog crteza... Pa i vecine ostalih..








Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 21/02/2011 : 02:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2011 : 05:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee
Samo me interesuje kako ce da se izabere taj antifan?
Sta znace ova glasanja? Ako recimo "pobedi" Zagor, je l' mogu ja da ponesem titulu antifana?
Eh da, hteo sam da pitam i to: dokle traje ovo glasanje?
Ali ne bi smeo da editujes topik, to po zavrsetku glasanja, da te ne upozore moderatori kao da si nesto manipulisao, vec napises u prvom postu koji ostavljas...
Pa valjda ce da bude kraj glasanja, i to sto pre! Vidim da Zagor "vodi"!



Ma to cemo posebno, ovde samo najomrzeniji junak..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2011 : 05:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by sawitch

A Ken Parkera najvise ubija rugoba od Milacovog crteza... Pa i vecine ostalih..










Vi volite tu brlju od crteza, ja ne... Nisam rekao da je "Strasni sud" rugoba od crteza vec Milacove brlje... Taj crtez je jednostavno totalno odvratan...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2011 : 07:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
glas za Zagora
pravi sampion uvijek pobjedjuje!

ne mogu reci da me neki od ovih junaka nervira.
Dosadni su vecina njih, ali eto, i njih citam sa vremena na vrijeme.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2011 : 07:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Vi volite tu brlju od crteza, ja ne... Nisam rekao da je "Strasni sud" rugoba od crteza vec Milacove brlje... Taj crtez je jednostavno totalno odvratan...


Ne svidja se ni meni njegov crtez unutar stripa, pogotovo ako se primijeti da je zbrzao, valjda zbog termina.
Zato su mi njegove naslovnice odlicne. Milazzo je u mojim ocima oduvijek bio bolji slikar nego crtac stripova.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/02/2011 : 08:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Mark for sure, ne mogu vise ni da citam njegove epizode, iako imam jedno 20 koje nikad nisam procito prije. Sigurno ih nikad necu ni zavrsit
:(


Probaj sa specijalcem Sveti medved. Meni se nekako i dopao.



A od ovih gore pomenutih... tezak odabir.
Nathana jos nisam citao, Zagora sam poslije skoro 20 godina ponovno pokusao ali sam skoro povracao (citao sam 2 jadna specijalca - Posejdonovo prokletstvo i Crni plamen, pogotovo CP je "ubij Boze!" ), Mikija i Tellera necu ni pokusati ponovno (barem ne u skoro vrijeme), neku ozbiljnu namjeru nemam ni sa Blekom i Markom (kod Marka citam barem ove specijalce, doduse neke sa velikom mjerom strpljenja)...
Tesko je sad odabrati samo jednog.


Ali neka glas ide ipak .


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/02/2011 : 08:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Glasao asm za Dilan Doga.. On mi je najvece sranje tu... Razmisljao sam se izmedju Natana Nevera i njega, pa i Ken Parkera ali fasovao je DD..

Ne volim horor, psihodeliju i glupave crteze pa i sale onog retarda Gruca...




Lepo ti to zamaskira,Sawitche
Kako bi drugacije napljuvao neki serijal nego lepo stavis poll kao paravan...c,c,c...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/02/2011 : 08:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 21/02/2011 : 08:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
svi junaci imaju svoj kvalitet..zato nemogu glasati..svi su mi dobri na svoj nacin..mogu samo neke voleti vise ili manje..ja sam fan italijanskog stripa i sve ih volim
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/02/2011 : 10:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Natanu sam jednom dao priliku, ali ne ide ni spejs...




Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/02/2011 : 11:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
glasao sam.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 21/02/2011 : 11:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Nik Rajder i Lazarus Led
Nisu mi omrazeni ali ih slabije citam.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 21/02/2011 : 14:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Glasao sam za Kapetana Mikija ali samo zato što ga nikad nisam čitao,niti jedan junak me ne nervira nešto posebno.....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39127 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2011 : 14:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos
Lepo ti to zamaskira,Sawitche
Kako bi drugacije napljuvao neki serijal nego lepo stavis poll kao paravan...c,c,c...



Za pljuvanje ne treba poseban topic..
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 21/02/2011 : 14:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Između Dampyra i Nick Raidera odlučio sam se za Dampyra.
Zašto? U početku mi je bio zanimljiv, ali kada sam ga pročitao još jednom, zgadio mi se. Još se dvoumim da li da uzmem koju Bookglobeovu knjigu što je na kioscima da se uvjerim da sam u krivu... Možda sam ipak trebao glasati za Nicka Raidera... Vjrojatno najdosadniji Bonellijev strip kojega sam čitao.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/02/2011 : 14:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Dylan Dog





http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 21/02/2011 : 14:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Kapetan Miki. Nikad ga nisam čitao, ali radnja koja se vrti tinejdžera-adolescenta kauboja uopće me ne privlači. Naravno, Kit Teler mu opasno konkurira.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 21/02/2011 : 14:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Nijedan Bonelli junak me ne nervira, u stvari nijedan strip junak uopšte me ne nervira. Od ovih pomenutih Bonelli junaka sve čitam ili sam nekada čitao. Inače od pomenutih samo Dylana, Dampyra, K.Parkera, K.Mikija i Nik Rajdera ne skupljam. Nika bi sigurno skupljao da izlazi u SC varijanti.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 21/02/2011 : 14:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

glasao sam.



Ja nisam.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 21/02/2011 : 14:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
mmm....ken parker.ne zabavlja me.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/02/2011 : 15:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by split85

Dylan Dog








ace,
stavi sve ove koji su glasovali za dylana na listu za odstrel, pa kad dodjes za mafest u hrv. sve ćemo ih posjetiti
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/02/2011 : 15:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@ supermark:
dogovoreno!
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/02/2011 : 16:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Između Dampyra i Nick Raidera odlučio sam se za Dampyra.
Zašto? U početku mi je bio zanimljiv, ali kada sam ga pročitao još jednom, zgadio mi se. Još se dvoumim da li da uzmem koju Bookglobeovu knjigu što je na kioscima da se uvjerim da sam u krivu... Možda sam ipak trebao glasati za Nicka Raidera... Vjrojatno najdosadniji Bonellijev strip kojega sam čitao.



Mogu li dobiti elaborat tvog misljenja zasto ti se Dampyr zgadio ? Mislim, cisto me zanima iz radoznalosti. Ovaj strip se nasao na meti mnogo raznih "patriJota" po Srbiji zbog prve dve epizode, ali je to onda utihnulo...meni se licno Dampyr u poslednje vreme svidja vise od Dylana, falilo mi malo akcije i zezanja, Dylan previse zasao u psychobabble.

Sto se Raidera tice, on se popravlja godinama. Bas kao i Ken Parker, kad sam bio tvojih godina nisam imao nerve za Milazzov crtez, sad mi je super.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Cika Baja
Starting Member



Croatia
2 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/02/2011 : 17:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Cika Baja a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog - kao klinac sam pročitao jednu epizodu i nisam spavao iduće 3 noći. opčenito ne volim horore, ne treba mi to u životu

Rajdera i Nevera nikad nisam čitao pa ne bih mogao komentirati, ovi ostali su mi više-manje podnošljivi, ako ništa drugo barem iz nostalgičnih razloga.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000