forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kontrafanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/02/2011 : 17:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj poll sranje... I baš me nervira. Ja nemam junaka koji me nervira i kojega nikad ne bih pročitao. Poll se mogao i bolje postaviti, recimo to, s nekakvim poštovanjem prema stripu i strip tradiciji. Ne mogu vjerovati da vam je zabavno pljuvanje po određenim junacima samo zato jer vam ne odgovara tema stripa, ili uopće niste (dovoljno) čitali serijal.

"Koji vas junak najvise nervira i zasto? Koga nikako ne citate, i ne biste nikad?" Tri različita pitanja, a samo jedan ponuđeni odogovor. Npr. volim pročitati Zagora, ali me ponekad znaju jako nervirati pojedini scenaristi. Mark i Blek nisu nešto, čak su mi i bezvezni (ipak je to serijal koji je započeo pred 50 godina), a znam ih pročitati, i to nerijetko.

Zagor je definitvno najomraženiji i najvoljeniji Bonelli lik na ovim prostorima. Jedni ga obožavaju, dok ga drugi ne vole jer predstavlja sve ono što oni ne vole (Bonelli)...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/02/2011 : 18:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Pa ne bih baš rekao da ne volim Bonelli, ipak je on iznjedrio jednog DD. Respect :). Ostalo, nisam baš fan.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/02/2011 : 18:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Marti Misterija najdosadniji strip na planeti. Smara, nije zanimljiv....i jos mnogo toga, radnja se jako sporo odvija

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/02/2011 : 19:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Trenutno kontra stanje kaze da je Magicni najpopularniji junak.
Jos niko ga nije opljuvo... ili ga ne znaju pa ne pljuju.


Uistinu mislim da na sajtu i nema nekih velikih negativnih kritika na njegov racun. Mozda na pad kvalitete kasnijih epizoda, ali toga ima skoro kod svakog junaka. ;)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 21/02/2011 : 19:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Ja sam stavila neki koji nije na spisku a to je đil moran. Ajme Bože, kad vidim njega na konju kako prolazi između motora i auta... A opet nekako nije da ga mrzim.
Od svih ovih ponuđenih mi jedino ne leže kit, miki, mark i blek ali mi je isto muka dati im glas jer sam ih voljela nekad.
Kontrafan nisam nikome, u biti. Što da serem po nečemu a imam od svih ponuđenih barem jedan primjerak.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/02/2011 : 19:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Ja sam stavila neki koji nije na spisku a to je đil moran. Ajme Bože, kad vidim njega na konju kako prolazi između motora i auta... A opet nekako nije da ga mrzim.
Od svih ovih ponuđenih mi jedino ne leže kit, miki, mark i blek ali mi je isto muka dati im glas jer sam ih voljela nekad.
Kontrafan nisam nikome, u biti. Što da serem po nečemu a imam od svih ponuđenih barem jedan primjerak.



Ocigledno nisi gledala Junior Bonner sa Steve McQueenom Meni je Djil ql, ali ono, nije bas da se secem na njega.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 21/02/2011 : 19:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Nisam. Ali sam pogledala na IMDb što je to i vidim da je to neka american boy spika.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 21/02/2011 : 19:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Iako me nijedan ne živcira, glasao sam za Marka jer mi najmanje odgovara... Nekako mi je sve što sam čitao na isti kalup... Blek ima trash momente koji ga čine zabavnim, dok je Mark rađen kao malo 'ozbiljniji' strip... A u svoj toj ozbiljnosti, zna biti baš dosadan...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

temporal_lobe
Starting Member



42 Posts

Member since 13/12/2010

Posted - 21/02/2011 : 20:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send temporal_lobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masni

Marti Misterija najdosadniji strip na planeti. Smara, nije zanimljiv....i jos mnogo toga, radnja se jako sporo odvija



Slažem se. Kad Martin počne pričati, nikako da stane. Pa ja bih, koji sam totalni antitalent za crtanje, mogao crtati taj strip - samo nacrtam jedan veeeeliki "speech bubble" i to je to. Iako, Martin mi nije toliko loš koliko je čisto dosadan.

Kao broj jedan bih stavio Nick Ridera zbog nevjerojatnih gluposti koje se pojavljuju u tom stripu (mačka koja baca odsječenu šaku po zraku...). Nije da mi ide na živce toliko, ali mislim da je stvarno loš. Od 5-6 epizoda koje sam čitao, samo jedna dobra. Kompilacija fora iz američkih murjačkih serija - Nick mi defiitivno nije ništa specijalno.

Mislim da sam pročitao jednu epizodu Bleka. Nije ostala u dobrom sjećanju.


Sad se sjetih - junak koji me definitivno najviše živcira je Hulk. Znam da nije Bonelli, ali eto. Velik, zelen, glup. Izbor iz vokabulara: "Hulk smash!!!". Lijepo što zna koristiti konjuktiv, ali tom stripu ni Van Hamme ni Alan Moore ili neki drugi genijalni scenarist ne bi mogao pomoći.

Edited by - temporal_lobe on 21/02/2011 20:54:03
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/02/2011 : 20:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Trenutno kontra stanje kaze da je Magicni najpopularniji junak.



najviše mu varira crtež, gotovo je neprepoznatljiv od broja do broja , ali priča i više nego dobra

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/02/2011 : 20:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by split85

Dylan Dog








ace,
stavi sve ove koji su glasovali za dylana na listu za odstrel, pa kad dodjes za mafest u hrv. sve ćemo ih posjetiti


interensatniji je Nick Raider od Dylana
a Zagor da ne govorimo


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 21/02/2011 : 21:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Zagor - drugi najbolji i to radi perioda i priča iz prošlosti ( Nolitina zlatna era, SD, Afrika, Tonineli ), sve mi više pada u očimaa...

Blek - katastrofa, kapu skidam onome ko može čitati Bleka osim mlađih uzrasta, glasao sam za njega...

Mark - slično kao za Bleka, ali ipak malo iznad...

Kapetan Miki - pogledaj iznad...

Teks Viler - za mene najbolji Bonelijev strip junak, veliki broj genijalnih priča iz različitih perioda, trenutno stanje kvari dojam, ali opet nije to loše kao trenutni Zagor, a zna se pojaviti i pokoja dosta dobra priča...

Kit Teler - nisam ga puno čitao, od onog što jesam, mogu reći da varira od ekstra naivnih početnih priča do čitljivih i zanimljivih stvari u kasnijem periodu...

Marti Misterija - nisam pročitao pohvalan broj priča, ali na osnovu obrađenog zaključujem da je genijalan, čitao sma uglavnom priče s početka serijala...

Dilan Dog - prije ga nisam volio, ali vjerovatno nije nijedno dijete, kasnije mi je postao dobar, sad ima velike šanse da uzme Zagorovo mjesto:D

Ken Parker - vjerujem da valja, ali nisam čitao, možda poneku epizodu...

Magicni Vjetar - odlična stvar, zbog nedostatka financija nisam čitao nekoliko novijih knjiga, generalni dojam je više nego pozitivan, u samom vrhu Bonelija...

Mister No - meni jedan od najdražih serijala, starije priče su prosto za uživanje, novije variraju od učestalog smeća do poneke kvalitetne epizode...

Dampir - volim horor, pa sam zadovoljan pročitanim, ali nekako mi se čini da može i bolje...

Natan Never - nisam se ubio čitajući, ali opet ono što sam čitao je odlično, i kad tad ću se baciti na ovaj serijal...

Nik Rajder - nisam ljubitelj krimića, a niti sam imao prilike pročitati puno, solidno na dobro...

*dodatak iako nije Boneli* LL - izvanredno, nadam se da će neko oživjeti serijal...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/02/2011 : 21:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Antizagorovci su na ovom pollu izgleda došli na svoje...
Ja glasao za Bleka...Volio sam ga prije 25 godina, kad ga sada uzmem čitati (iz čiste nostalgije) tih 70-ak stranica čitam po nekoliko dana, ubija koliko je naivan...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 21/02/2011 : 21:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog - definitivno najveća glupost,odmah iza njega je Blek,pa Komandant Mark!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/02/2011 : 21:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85



interensatniji je Nick Raider od Dylana
a Zagor da ne govorimo

[/quote]

Za ovo dobijas ne dva, nego

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 22/02/2011 : 00:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pravedni

Dylan Dog - definitivno najveća glupost,odmah iza njega je Blek,pa Komandant Mark!



Čak ni čuveni prof. inz nije ispaljivao ovakve gluposti.
Ustvari, prof.inz štavise i voli Dilana.
Stavljati u isti koš Dilana Doga sa Blekom to moze samo trubač ili gočobija:

Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 22/02/2011 : 08:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
Ne volim Dilana nikako!!!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 22/02/2011 : 08:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message  Reply with Quote
Meni je glup Marti Misterij,crteži su loši,a tekst ništa poseban.

I nije mi jasno kako netko može mrziti Zagora?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 22/02/2011 : 10:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Pa niko ne mrzi Zagora, jednostavno ne volimo čitati stripove u kojima je on glavni protagonist. I ne znam šta je više sa ljubiteljima Zagora da im toliko nije jasno zašto ga neko ne voli? Evo, ja ga ne volim zbog očajnih priča, nikakvog crteža Ferrija, nimalo humora (vrhunac humora u Zagoru je da Čiko priča kako je gladan, pada na dupe i govori Karamba i karambita dok ga onaj poštar ili ko zna ko već, ganja, a Zagor se u pozadini smije).
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/02/2011 : 12:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Zagor je definitvno najomraženiji i najvoljeniji Bonelli lik na ovim prostorima. Jedni ga obožavaju, dok ga drugi ne vole jer predstavlja sve ono što oni ne vole (Bonelli)...



Kao Kristijano Ronaldo..
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/02/2011 : 12:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Meni je ovaj poll sranje... I baš me nervira.


Slažem se. Pogotovo kad vidim toliko Nathanovih mrzitelja. Serijal ima najbolju priču, najbolje žene i što je najvažnije najveće sise.

Što hoćete više?? Jedini odgovor vidim da su to i mrzitelji SF-a općenito.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 22/02/2011 : 13:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Pa niko ne mrzi Zagora, jednostavno ne volimo čitati stripove u kojima je on glavni protagonist. I ne znam šta je više sa ljubiteljima Zagora da im toliko nije jasno zašto ga neko ne voli? Evo, ja ga ne volim zbog očajnih priča, nikakvog crteža Ferrija, nimalo humora (vrhunac humora u Zagoru je da Čiko priča kako je gladan, pada na dupe i govori Karamba i karambita dok ga onaj poštar ili ko zna ko već, ganja, a Zagor se u pozadini smije).



Odlican post, swamp thing ;)
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/02/2011 : 13:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Zagor, bio mi je sasvim dobar, ali sam ga prestao čitati zbog fanova s foruma koji veličaju autore kao neka božanstva i tvrde da je najbolji strip na svijetu i blablabla

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 22/02/2011 : 13:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Pa niko ne mrzi Zagora, jednostavno ne volimo čitati stripove u kojima je on glavni protagonist. I ne znam šta je više sa ljubiteljima Zagora da im toliko nije jasno zašto ga neko ne voli? Evo, ja ga ne volim zbog očajnih priča, nikakvog crteža Ferrija, nimalo humora (vrhunac humora u Zagoru je da Čiko priča kako je gladan, pada na dupe i govori Karamba i karambita dok ga onaj poštar ili ko zna ko već, ganja, a Zagor se u pozadini smije).



Ja sam ljubitelj Zagora, nebitno, ali da pomenem. Pazljivo procitah ovaj topic, ali osim Sawitcha koji je u jednom trenutku konstatovao najvise hejtera na racun Zagora, niko nije rekao da mu nije jasno kako neko ne voli Zagora.
O obrazlozenju zasto ne volis Zagora, ovog puta ne bih...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 22/02/2011 : 13:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
Za ljubav ili mrznju nije potreban razlog. Ovde se gospodo radi o necemu drugom - klasicnoj hipokriziji!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000