forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kontrafanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/02/2011 : 14:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pogotovo kad vidim toliko Nathanovih mrzitelja.


pa to treba da gledas pozitivno.
Nathan je trenutno na pollu na drugom mjestu, rame uz rame sa Dylanom odmah iza Zagora.
Izgleda da pocinje polako da ulazi u sampionsku ligu
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 22/02/2011 : 14:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by red cloud

quote:
Originally posted by swamp thing

Pa niko ne mrzi Zagora, jednostavno ne volimo čitati stripove u kojima je on glavni protagonist. I ne znam šta je više sa ljubiteljima Zagora da im toliko nije jasno zašto ga neko ne voli? Evo, ja ga ne volim zbog očajnih priča, nikakvog crteža Ferrija, nimalo humora (vrhunac humora u Zagoru je da Čiko priča kako je gladan, pada na dupe i govori Karamba i karambita dok ga onaj poštar ili ko zna ko već, ganja, a Zagor se u pozadini smije).



Ja sam ljubitelj Zagora, nebitno, ali da pomenem. Pazljivo procitah ovaj topic, ali osim Sawitcha koji je u jednom trenutku konstatovao najvise hejtera na racun Zagora, niko nije rekao da mu nije jasno kako neko ne voli Zagora.
O obrazlozenju zasto ne volis Zagora, ovog puta ne bih...



Ja sam reagovao vidjevši post skuby-ja, kao i na reakciju sawitcha da je 'interesantno' što Zagor vodi, ali to me sve podsjetilo na podosta postova u zadnje vrijeme gdje su određeni forumaši iznosili veliko čuđenje što neko ne voli Zagora. Moje obrazloženje je upravo to. Moje. Ja Zagora vidim tako. I ne čudim se što neko ne voli Dilana, ja ga s druge strane jedinog gotivim od Bonelija (ima ih još koji mogu proći, kao Ken, Martin, Magični, ali me nijedan nije toliko oduševio da mu posvetim veću pažnju).
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 22/02/2011 : 15:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Zagor, bio mi je sasvim dobar, ali sam ga prestao čitati zbog fanova s foruma koji veličaju autore kao neka božanstva i tvrde da je najbolji strip na svijetu i blablabla


Mene baš zanima tko je tu prvi počeo. Uletila sam na ovaj forum kada su te spike odavno uzele maha. I onda sam se naravno počela vrijeđati na izjave tipa da Zagora čitaju debili, onaj tko voli Ferrija je slijep itd.


Nekad mi fakat ide na onu stvar što me ljudi zbog predrasuda koje gaje prema Zagor/Ferri ljudima omalovažavaju. Mislim, Ferri je šlampav, ima masu grešaka u njegovom crtežu ali ga ja ne volim zbog toga nego unatoč tome. Dakle nisam slijepa. Također sam svjesna toga da on nije bio crtač nego stroj za štampanje i takva masovnost i hiperprodukcija mora uništiti čovjekovu kreativnost i mogućnost da razmisli nad svojim crtežom. To znam po sebi i programima koje sam crtala na faxu. Ono kad ti daju iz 5 predmeta programe i svi su se sjetili to dati isti dan i svi su dali isti rok za predaju. Ajme majko na što su sličili programi koje bi napravila u jednu noć nakon 6 turskih kava i dvije kutije cigareta. Koma! Razmazan tuš jer se nije stigao ni osušiti a ja bi išla brisati olovku, struganja sa žiletom jer sam nevidljivu liniju nacrtala punom crtom, flekica od kave, pepela od cigareta... Sutra odneseš profu, malo se crveniš dok on sere, dovoljan (2), hvala i doviđenja.

Naravno, za ovo što mislim nemam opipljivog dokaza jer to spada u spike što bi bilo kad bi bilo ali (teoretski) smatram da bi on bio puno bolji da nije bio stroj za štampanje. I moji programi su bili bolji kada bi se ujutro probudila, maznula krafnu, pa malo cratala, onda otišla na kavicu i ručak, pa opet malo crtala. Onda bi došla večer pa bi otišla do frendova na neku studensku brlju što zovu rakijom. Sutradan ujutro, umjesto krafne aspirin protiv glavobolje i litra vode, pa malo crtanja... Da vidite petica nakon takvih procedura. Dakle, kad se ima lufta i slobode (i rakije) stvari bolje ispadnu.

Naravno idu mi na k.. i oni koji ne znaju napisati ništa više od - Isus je hodao po vodi a Ferri je plivao kroz kopno. Ferri može jabukom oguliti nož, dva puta je brojao do bezbroj. Pa jebem mu, nije Chuck Norris. Ljudi koji ne znaju postaviti stvari da nekog voliš unatoč svemu, umjesto da se lupeta a "protivnička" strana može u bilo kojem trenutku uzeti bilo koji strip, iskopati grešku i prikazati te ridikulom.

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/02/2011 : 15:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Naravno idu mi na k.. i oni koji ne znaju napisati ništa više od - Isus je hodao po vodi a Ferri je plivao kroz kopno. Ferri može jabukom oguliti nož, dva puta je brojao do bezbroj. Pa jebem mu, nije Chuck Norris.





http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/02/2011 : 16:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuby


I nije mi jasno kako netko može mrziti Zagora?



Postoji (makar) jedan razlog zbog kojeg čak i "mržnja" prema Zagoru može da se razume, ali bolje ne o tome.

A razumem i one koji smtraju da je DD glupost.


Glasaću za "onaj koji nije na spisku" iako ne znam ko bi to bio.
Svi navedeni su mi dragi i sve sam ih voleo i čitao u određenim periodima.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/02/2011 : 17:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

[quote]Originally posted by Opti

Ljudi koji ne znaju postaviti stvari da nekog voliš unatoč svemu, umjesto da se lupeta a "protivnička" strana može u bilo kojem trenutku uzeti bilo koji strip, iskopati grešku i prikazati te ridikulom.





a čuj

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/02/2011 : 17:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Znam prilicno ljudi koji citaju Dylana/Nathana/Martya i te ostale "highbrow" Bonelijane, i onda kad im ja kazem da trenutno iscitavam Zagora oni krenu da mi se smeju. Mada se Zagor izuzetno isticao naivnim pricama do ZS 600 npr., njegova "evolucija" donela je kvalitetne scenarije i zanimljivije crtace (isto je proziveo i Tex, koji je po mom merilu postao ispravno kvalitetan tek kad je Galep okacio cetkicu o klin).

E sad, to sto postoje hardcore zagorolozi koji ispred Ferrijevog imena dodaju "maestro", i koji misle da je "Sloboda ili smrt" u najmanjem nivou literarno ravna Hemingwayu, to vec nije moj problem, niti previse moze da utice na moje misljenje o necemu - ali ima masa ljudi koje to _odbija_ do te mere da krenu da hejtuju po Zagoru.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 22/02/2011 : 19:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ne mogu da se pohvalim da me ista "nervira" sa ove liste. Ne citam Bleka, Mikija, Marka, malog rendzera, ali nisam siguran da li gubim zivce oko njihovog popularnog statusa.


Isto. Po nekom mom grubom proračunu za preko 30 godina čitanja stripova pročitao sam oko 4000 epizoda različitih stripova (neke i više puta). Jedini strip od koga sam u skorašnje doba odustao posle 20-tak pročitanih epizoda je Lazarus Led.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/

Edited by - mikado on 22/02/2011 19:24:01
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/02/2011 : 19:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Pa niko ne mrzi Zagora, jednostavno ne volimo čitati stripove u kojima je on glavni protagonist. I ne znam šta je više sa ljubiteljima Zagora da im toliko nije jasno zašto ga neko ne voli? Evo, ja ga ne volim zbog očajnih priča, nikakvog crteža Ferrija, nimalo humora (vrhunac humora u Zagoru je da Čiko priča kako je gladan, pada na dupe i govori Karamba i karambita dok ga onaj poštar ili ko zna ko već, ganja, a Zagor se u pozadini smije).



Čudan post
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/02/2011 : 19:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by Mairosu

Ne mogu da se pohvalim da me ista "nervira" sa ove liste. Ne citam Bleka, Mikija, Marka, malog rendzera, ali nisam siguran da li gubim zivce oko njihovog popularnog statusa.


Isto. Po nekom mom grubom proračunu za preko 30 godina čitanja stripova pročitao sam oko 4000 epizoda različitih stripova (neke i više puta). Jedini strip od koga sam u skorašnje doba odustao posle 20-tak pročitanih epizoda je Lazarus Led.



Ja ne uspevam da odrzim tempo sa nathanom neverom, a imam sve od SD/LUD. I ono sto je najbolje - nathan mi se izrazito svidja, mada mi je trebalo vremena da legne.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/02/2011 : 21:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Meni je Nathan legao na prvo čitanje, mada sam prve njegove epizode pročitao iz Ludensa koje su odlične, ali i ove i SD nisu loše. Meni je Nathanov serijal trenutno No.1 koji izolazi u Italiji, šteta što ne ide u SC varijatni.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 23/02/2011 : 07:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ja sam reagovao vidjevši post skuby-ja, kao i na reakciju sawitcha da je 'interesantno' što Zagor vodi, ali to me sve podsjetilo na podosta postova u zadnje vrijeme gdje su određeni forumaši iznosili veliko čuđenje što neko ne voli Zagora. Moje obrazloženje je upravo to. Moje. Ja Zagora vidim tako. I ne čudim se što neko ne voli Dilana, ja ga s druge strane jedinog gotivim od Bonelija (ima ih još koji mogu proći, kao Ken, Martin, Magični, ali me nijedan nije toliko oduševio da mu posvetim veću pažnju).



Ovde ocigledno nije rec o strip junaku, vec o zanru stripa, i vremenskom periodu u kome se strip odigrava. Ti si ljubitelj SF i logicno je da ti Zagor ne prija, a ove koje si pobrojao prijaju.
Ja ne volim SF vec istorijski period koji se nalazi u Zagoru, Teksu, Marku, Bleku, Teleru, Mikiju, Parkeru...i to je to!
Ali zbog svog licnog ukusa i licne percepcije,necu ostale strip junake nipodastavati, kao ni one koji ih citaju. Jednostavno ne volim ih, ali to ne znaci da su losi.

To kako si ti opisao Zagora, dovodi u pitanje intelegenciju svih ljudi koji Zagora vole, kao ono u fazonu da si rekao koji je to debil, pa je logikom stvari...sta...svako ko voli tog strip junaka.
Ti ces svakako pre gledati film tipa Osmi putnik i slicno, dok cu ja bez dileme prednost dati za Ples sa vukovima, Sin jutarnje zvezde...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 23/02/2011 : 07:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by Opti

Zagor, bio mi je sasvim dobar, ali sam ga prestao čitati zbog fanova s foruma koji veličaju autore kao neka božanstva i tvrde da je najbolji strip na svijetu i blablabla


Mene baš zanima tko je tu prvi počeo. Uletila sam na ovaj forum kada su te spike odavno uzele maha. I onda sam se naravno počela vrijeđati na izjave tipa da Zagora čitaju debili, onaj tko voli Ferrija je slijep itd.


Nekad mi fakat ide na onu stvar što me ljudi zbog predrasuda koje gaje prema Zagor/Ferri ljudima omalovažavaju. Mislim, Ferri je šlampav, ima masu grešaka u njegovom crtežu ali ga ja ne volim zbog toga nego unatoč tome. Dakle nisam slijepa. Također sam svjesna toga da on nije bio crtač nego stroj za štampanje i takva masovnost i hiperprodukcija mora uništiti čovjekovu kreativnost i mogućnost da razmisli nad svojim crtežom. To znam po sebi i programima koje sam crtala na faxu. Ono kad ti daju iz 5 predmeta programe i svi su se sjetili to dati isti dan i svi su dali isti rok za predaju. Ajme majko na što su sličili programi koje bi napravila u jednu noć nakon 6 turskih kava i dvije kutije cigareta. Koma! Razmazan tuš jer se nije stigao ni osušiti a ja bi išla brisati olovku, struganja sa žiletom jer sam nevidljivu liniju nacrtala punom crtom, flekica od kave, pepela od cigareta... Sutra odneseš profu, malo se crveniš dok on sere, dovoljan (2), hvala i doviđenja.

Naravno, za ovo što mislim nemam opipljivog dokaza jer to spada u spike što bi bilo kad bi bilo ali (teoretski) smatram da bi on bio puno bolji da nije bio stroj za štampanje. I moji programi su bili bolji kada bi se ujutro probudila, maznula krafnu, pa malo cratala, onda otišla na kavicu i ručak, pa opet malo crtala. Onda bi došla večer pa bi otišla do frendova na neku studensku brlju što zovu rakijom. Sutradan ujutro, umjesto krafne aspirin protiv glavobolje i litra vode, pa malo crtanja... Da vidite petica nakon takvih procedura. Dakle, kad se ima lufta i slobode (i rakije) stvari bolje ispadnu.

Naravno idu mi na k.. i oni koji ne znaju napisati ništa više od - Isus je hodao po vodi a Ferri je plivao kroz kopno. Ferri može jabukom oguliti nož, dva puta je brojao do bezbroj. Pa jebem mu, nije Chuck Norris. Ljudi koji ne znaju postaviti stvari da nekog voliš unatoč svemu, umjesto da se lupeta a "protivnička" strana može u bilo kojem trenutku uzeti bilo koji strip, iskopati grešku i prikazati te ridikulom.



Grofice, odlican post!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/02/2011 : 08:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja čitam i Zagora i Inkala i Nathana i Blueberryja i Martija i Metabarune i Dylana i Outlaw nation i...
...pa onda opet malo...
...i na kraju...

I šta sad? Ne uklapam se ni u jednu šemu

Jebi ga


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 23/02/2011 : 08:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ja kad sam bio mali čit'o sam Zagora.Sad kad sam vel'ki čitam Chic-ova špecijalna izdanja...

Wtf?
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 23/02/2011 : 08:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ja čitam i Zagora i Inkala i Nathana i Blueberryja i Martija i Metabarune i Dylana i Outlaw nation i...
...pa onda opet malo...
...i na kraju...

I šta sad? Ne uklapam se ni u jednu šemu

Jebi ga




Ti si kao topic "Svastara"!

Nasilje u Darkvudu

Edited by - red cloud on 23/02/2011 08:59:22
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 23/02/2011 : 09:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ja kad sam bio mali čit'o sam Zagora.Sad kad sam vel'ki čitam Chic-ova špecijalna izdanja...



a ja druuuuunu
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/02/2011 : 11:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by red cloud

quote:
Originally posted by swamp thing

Ja sam reagovao vidjevši post skuby-ja, kao i na reakciju sawitcha da je 'interesantno' što Zagor vodi, ali to me sve podsjetilo na podosta postova u zadnje vrijeme gdje su određeni forumaši iznosili veliko čuđenje što neko ne voli Zagora. Moje obrazloženje je upravo to. Moje. Ja Zagora vidim tako. I ne čudim se što neko ne voli Dilana, ja ga s druge strane jedinog gotivim od Bonelija (ima ih još koji mogu proći, kao Ken, Martin, Magični, ali me nijedan nije toliko oduševio da mu posvetim veću pažnju).



Ovde ocigledno nije rec o strip junaku, vec o zanru stripa, i vremenskom periodu u kome se strip odigrava. Ti si ljubitelj SF i logicno je da ti Zagor ne prija, a ove koje si pobrojao prijaju.
Ja ne volim SF vec istorijski period koji se nalazi u Zagoru, Teksu, Marku, Bleku, Teleru, Mikiju, Parkeru...i to je to!
Ali zbog svog licnog ukusa i licne percepcije,necu ostale strip junake nipodastavati, kao ni one koji ih citaju. Jednostavno ne volim ih, ali to ne znaci da su losi.

To kako si ti opisao Zagora, dovodi u pitanje intelegenciju svih ljudi koji Zagora vole, kao ono u fazonu da si rekao koji je to debil, pa je logikom stvari...sta...svako ko voli tog strip junaka.
Ti ces svakako pre gledati film tipa Osmi putnik i slicno, dok cu ja bez dileme prednost dati za Ples sa vukovima, Sin jutarnje zvezde...


Pa zašto počinješ spominjati inteligenciju, debilizam i slično kad ja ništa od toga nisam rekao. Još sam lijepo naveo da je to moje mišljenje, a ne logika stvari. Meni Čikovo padanje na dupe nije smiješno, dok će se neko upišati od smijeha svaki put kad to vidi. Jesam li ja (ili on) u tom slučaju debil? Pa naravno da ne. Koliko puta sam na ovom forumu pročitao šprdnji na račun američkih superheroja, u svojim helankama i sl., a ja jako gotivim neke stripove sa superherojima. Jesam li se uvrijedio? Nisam, pa normalno je da ima različitih ljudi. I zaista mislim da mojim postom nisam pokazao nepoštovanje prema nikome, jer nisam rekao:'Ti si retardiran zato što voliš Zagora i ti si debil zato što se smiješ Čikovim forama, vi bi svi da ste pametni čitali pravu stvar, Dilan Doga.'
I ne bih rekao da je Ken Parker SF.
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 23/02/2011 : 11:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
U redu je druze...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/02/2011 : 13:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma OK sve ;)
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 23/02/2011 : 15:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milandj3

quote:
Originally posted by bagi

Ja kad sam bio mali čit'o sam Zagora.Sad kad sam vel'ki čitam Chic-ova špecijalna izdanja...



a ja druuuuunu



Jesi pokvaren!To nije štivo za nas vel'ku djecu.

Wtf?

Edited by - bagi on 23/02/2011 15:08:28
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 23/02/2011 : 17:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Obožavam Dilana i Martija imaju vrlo neobične i zanimljive priče,Alan Ford mi je dobar kao humoristični strip i ima dobre štoseve,od američkih samo Spawn zbog genijalnog crteža,svi ostali su mi nekako sporedni,Zagora ne skupljam(što mi je malo i žao,ali više kao kolekcionaru),no pročitao sam neke epizode uglavom one koje nemaju previše veze sa vesternom,Ja nikako ne mogu smisliti Texa,ne probavljiv mi je koliko i spageti vesterni,i pokušao sam pročitati koji njegov strip ali nemogu nikako, ni sam neznam zašto toliko ne podnosim Texa i općenito vestern tematiku,možda imam traume iz djetinjstva što je moj stari vječito gledao vestern filmove,i monotono i uvjek isto naganjanje kauboja i indijanaca,revolveraši,razbojnici,šerifi,bordeli,konji,kočije i zlatna groznica itd,drugačije priče,a ustvari uvijek na isti kalup,(nadam se da se nitko ne bude uvrijedio,jer je to samo moje skromno mišljenje i stav).
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 23/02/2011 : 17:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
Hm, pa da vidimo, šta me "nervira" kod junaka.

Zagor - previše je komercijalan, dođem na kiosk i ono samo zagor ovo, zagor ono, dokle više? I živcira me kako stalno maltretira Chica i mislim tko je on da sam sebe proglasi gospodarom nekakve smrdljive močvare?

Blek - nisam čitao, ali prema onome što sam vidio čisti trash. Možda bi ga još i čitao da nema onog malog Rodija ili kako se zove koji kolje Mundire uzduž i poprijeko.

Mark - solidan stripić za staviti mozak na pašu. Nerijetko se i nasmijem na sav glas glupim forama Žalosne Sove i Bluffa. Jedan od rijetkih stripova kojeg još skupljam/čitam.

Kapetan Miki - nikad čitao.

Teks - vjerujem da Tex nije loš ali se jednostavno ne furam na westerne.

Kit Teller - nikad čitao.

Martin Mystery - Bože, kako je to dosadan strip što je šteta jer je serijal počeo kao neka vrsta Indiana Jonesa a onda se naš dobri stari stric Marty počeo muvati po muzejima i katedralama opisujući do detalja svaku sliku, svaki kip. Ajde bježi! Gdje su pucnjave i jurnjave automobilima?

Dylan Dog - nikad nisam bio ljubitelj horrora, a i puno priča nema veze sa realnošću.

Ken Parker - nikad čitao.

Magični Vjetar - nije loš ali kao što rekoh, westerni mi baš ne leže a osim toga Poe me užasno užasno živcira kao sidekick.

Mister No - nisam dovoljno čitao da stvorim mišljenje.

Dampir - Vidi Mister No.

Nathan Never - solidan.

Nick Raider - odličan. Pucnjave i potjere automobilima, yeah!

Zaključak: svi me junaci više ili manje živciraju u određenim trenucima tako da na kraju nisam niti glasao. Oprostite na dugom postu.

Edited by - Hexen on 23/02/2011 17:45:32
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 23/02/2011 : 18:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

Dylan Dog - nikad nisam bio ljubitelj horrora, a i puno priča nema veze sa realnošću.




Zavisno iz kog ugla gledaš, ima i te kako veze sa realnošću, bar u onim pričama koja sam nekad pročitao.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 23/02/2011 : 18:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Originally posted by Hexen

Magični Vjetar - nije loš ali kao što rekoh, westerni mi baš ne leže a osim toga Poe me užasno užasno živcira kao sidekick.



Pa ja skupljam Magičnog,bit će da je (kod mene) prevagnuo horor nad vesternom,ali to mi je jedan od sporednih stripova,i nije mi previše bitan.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000